Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
11. máj 2009

Ahoj Veam, no ja sa chystam rodit asi co nevidiet 😀 😀 😀 , ale neviem presne. V stredu mam opat poradnu, tak uvidim, minule som bola otvorena na jeden prst, tak som zvedava ako to pokracuje. No ja dufam a verim, ze budem rodit normalne, ale tento tyzden si mam vybavit aj predoperacne, vraj pre istotu, tak tam idem zajtra. Dufam, ze ich nebudem potrebovat, ale keby to inak neslo, tak moze byt aj cisarsky, co uz narobim 😉
Ty teda nastupujes do tej nemocky?

veam
11. máj 2009

No tak to uz asi naozaj bude co nevidiet,pocitam ze do dvoch tyzdnov uz porodis a prezradis nam konecne meno drobca...ci normalny porod alebo cisarsky to je asi jedno,hlavne nech je maly v poriadku a ty tiez

No zajtra ficim,bojim 😖

mauzos
11. máj 2009

Ahojte babulky 🙂
poi ja mam odsavacka Medela Harmony, je rucna ale nie spumpickou ale pakova. Pouzivala som ju sice len 3 tyzdne, lebo uz som prestala kojit, ale bola som s nou spokojna. Ale vraj aj elektricke su dobre. To zalezi na tom, ako casto ju budes vyuzivat. Ak niekolko krat denne, tak odporucaju radse elektricke. Inak je tu o tom niekde tema, tak pokukaj.
Ja zatial stahovacie nohavicky nemam, ale planujem kupit, lebo brucho mam hrozne, ako v piatom mesiaci. Ale neviem si predstavit, ze by som ich uz teraz nosila. Ranu mam sice uplne zahojenu, ale ked si dam rifle, tak ma to boli. A to ma netlacia, padaju mi. Ten pas musi tlacit, ked ma stahovat 😲
A o sexe radsej pomlcim. Ved uvidis peti pri dvoch detoch 😀 😀

mici11
11. máj 2009

Veam presne, len nech je drobcek v poriadku 😉 meno samozrejme prezradim, ale az po porode 😉 😀 A neboj ja som si tiez polezala 3 dni na infuzkach a velmi mi to pomohlo 😉 Nemocnica je nemocnica, ale ja sa od vtedy drzim.
Mau ahoj, ja odsavacku nekupujem, az ked budem potrebovat. A potom sa rozhodnem aku, podla mliecka 😉 ci ho budem mat vela ci malo....Ale tu medelu chvalia a dik za info. Jasne ked ta rana boli tak so stahujucimi nohavickami radsej pockaj. Ja ich tiez zacnem nosit az ked nic nebude boliet, ako vravim a co vidim na kamoskach tak im pomohli. A to jednej brucho previsalo cez rifle 😀 Tak uvidim, ci to aj mne pomoze.....
No idem si uvarit cestoviny so syrovo.smotanovou omackou, uz sa na ne tesim

petkaerdal
11. máj 2009

baby a to tie nohavicky pomozu aj niekolko tt po porode,to neni uz neskoro??? nieje maternica uz stiahnuta? ja som myslela,ze to treba hned,lebo potom sa stahovanie zastavi a uz tak brusko ostane,ako to teda je?

ja mam odsavacku s tou balonikom,co mi dala segra,takze kupovat neplanujem,uvidim potom ,ale myslim,ze kojit dvojicky sa dlho aj tak neda

petkaerdal
11. máj 2009

mici a ake to mas nohavicky??? porad s vyberom,ked mas uz doma

ozaj,tak ma napadlo,este fungujes na syre? 😀

petkaerdal
11. máj 2009

mau ,uvidime,ako budeme na tom s tutu-mutu,asi nebude ani chut pri dvoch babach,drahy si aj tak uz zvykol 😀

floskula
11. máj 2009

ahoj petka, ako sa mas? teda vlastne citam, takze vidim. 😉 ked ste tu pri tej brusnej teme, cim si si natierala brusko, aby si nemala strie?

petkaerdal
11. máj 2009

ahoj flos 😉
natieram si elasti-Q kremom,ale ked ma napadne,nie kazdy den a nepraskam vobec este

floskula
11. máj 2009

no ty si dost mladica, takze ta koza ma este svoju elasticitu. u mna by to bolo uz horsie. ale ja si zatial nemam co natierat. zeby zadok? 😀 😀

floskula
11. máj 2009

a lezis poctivo? ani sa nepohnes? a cikas do bazanta ako v nemocke? 😅

floskula
11. máj 2009

petka, tak sa drz, ja idem na obed. drzim palce aj ostatnych kockam, nech im vsetko vyjde na jednotku. 😉

mici11
11. máj 2009

Ahoj Petka, maternica sa vraj stahuje 6 tyzdnov a uplne kym sa stiahne 2 - 3 mesice, cize do vtedy treba zacat nosit tie nohavicky. Dufam, ze ich budem moct zacat nosit coskoro. Ja mam tie prve 2, nad tymi tretimi som uvazovala tiez, ale to su tie s pasom. Ale kupovala som ich u nas v jednom lepsom obchode so spodnou bieliznou. Tie tretie mozno objednam cez net.
Na syre samozrejme fungujem 😀 😀 😀, som zvedava do kedy mi to bude chutit.

http://www.astratex.sk/stahujuce-nohavicky-vest...
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

petkaerdal
11. máj 2009

floskula lezim poctivo,iba na wc idem a spracha,ako v nemocke,v nemocke som mala tiez povolene len sprcha a wc,zatial sa mi dari lezat non-stop,vsetko mi pri postel pripravy drahy

petkaerdal
11. máj 2009

mici dik za link,no tie tretie vyzeraju velmi dobre,ale ta cena 😅 😅 😅
asi sa po porode po niecom pokukam tu teda,ked to je tak s tou maternicou,som si myslela,ze to treba hned stiahnut ,netusila som ,ze 2-3 mesiace,dik ze si povedala 😉

ten syr ta este nepresiel? ja uz nemam ziadne chute konecne

mici11
11. máj 2009

No syr ma nepresiel, teda zatial 😀
Tie tretie su paradne, ale aj cena 😅 😕 Nam tak povedala porodna asistentka, ze 6 tyzdnov sa stahuje maternica ale uplne ze sa stiahne az za 2 - 2 mesiace a ze vtedy sa zvykne aj brusko stratit.

petkaerdal
11. máj 2009

no vidis,to som ja vobec netusila,som myslela,ze to treba hned stiahnut ,ze len nejake 2-3 dni a je stiahnuta,tak po niecom sa popozeram potom

uz mi ide konecne moj muzik domov,nema ma kto obskakovat

mauzos
11. máj 2009

peti nestras, ja este stale dufam, ze to mam maternicu taku velku. Predsa pri dvoch sa musela riadne roztiahnut, viac ako pri jednom.
Myslim,z e si sa ma pytala na to cikanie po cisraskom a neodpovedala som. Ja som bola tiez zacievkovana a "cikala" si do sacku. Bolo to super, vobec nic necitis 😀

petkaerdal
11. máj 2009

ahoj mau,ja som si to len tak myslela,ale tiez dufam,ze je to,ako pisala mici

ano neodpovedala si mi,no dost blbe 😅 ,videla som to na tej vedla v posteli v nemocke a som si povedala,ze boze,toto caka aj mna 😅 😅 😅 kolko si to mala na sebe? ona to mala 2 dni

mici11
11. máj 2009

Peti to na cikanie som mala aj ja po operacich, nic hrozne ani to necitit a veru bola som zato vdacna, lebo som nevladala 3 dni vstat ☹ Ale prvy krat som to mala len 24 hodin. Zalezi asi od stavu pacientky

petkaerdal
11. máj 2009

ved isteze ze to je lepsie,ale take trapne ,ale ved nebudem ani prva a ani posledna,prezijem,ina moznost nebude,len pohlad to nebol pekny

mici11
11. máj 2009

No velmi pritazlive to teda nie je ☹ 😅 ale veru nebudes ani prva ani posledna.

petkaerdal
11. máj 2009

no ja som mala take stastie,ze napravo lezala po cisaraku a nalavo odo mna po normalnom porode,takze som pekne videla,co ma caka a takom a aj v takom pripade,no nic prijemne na pohlad,inak v noci o 2 mala cisarsky a nejak o 5 vecer sa uz sama sla osprchovat,dufam,ze sa aj ja z toho pozviecham rychlo 😅
bojim aleee 😅

mauzos
11. máj 2009

peti tak to bola nejaka superrychla, ze este v ten den vstala. Mne sa podarilo az na treti den 😒 Cize aj zacievkovana som bola dovtedy

pointka
12. máj 2009

ahojte.
Dik mauzos za tie odsavacky, asi si vezmemtu manualnu. Svagrina moja ma obe, aj manualnu aj elektricku obe avent.
A ten stahujuci pas... uz som povedala muzikovi, co chcem na narodeniny 🙂

petkaerdal
12. máj 2009

dobre ranko
ano mau ,uz v ten den vstala,ale sestricky ju drzali a tak sa osprchovala,na dalsi den uz behala sama

poi,vidis,dobry napad s tymi narodkami,ja som si este stale darcek nevybrala,uz ale viem 😉

mauzos
12. máj 2009

caute 🙂
takze nohavicky alebo pas? peti ty si to studovala ...

petkaerdal
12. máj 2009

co ci som studovala? nechapem

ja myslim,lepsi pas ,ako gatky,tie gatky nemusim kazdy den prat

pointka
12. máj 2009

presne ako petka vravi, tiez chcem radsej pas z hygienickych a praktickych dovodov 🙂
petka ty mas kedy narodky 🙂

petkaerdal
12. máj 2009

ja som mala poi 28.4,ale darcek som si stale nevybrala,bo ma zobralo hned na to do nemocky 😖 ,tak dobry napad s tym pasom 😉