Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
18. apr 2009

ako myslis tvojka neodovzdali?

no zalezi,aku vysoku si dame splatku mesacne,ale chceli by sme to co najskor zavriet samozrejme,ale este neviem,moj ho chce strasne ,ved aj ja,ale ja sa bojim strasne pozicky 😅
inak mozem vam ukazat fotku ,keby ste chceli..

v Madarsku som v zivote nebola inak 😕 ani jedno slovo neviem po madarsky

tvojka
18. apr 2009

čo myslíš,že ja viem?A načo?Ved si naložíš do košíka čo chceš a pri pokladni zaplatíš.Dokonca ja hovorím manželovi,či nám nedá tá predavačka tašky a ona hned ,že "taška 5forintov".Fakt budú o chvílu hovoriť po slovensky...

Peti,pôžičku už v dnešnej dobe má asi každý,kde by sme našetrili na byt?!

A fotečku samozrejme daj!

No neodovzdali,lebo meškali so stavbou vyše 2rokov a teraz,ked už je to hotové,tak sa naťahujeme za penále z omeškania.Kým to nedoriešime,byt nebude náš...no to je na dlhší román...ešteže máme kde bývať.

mici11
18. apr 2009

Ahojte som spat, bolo super u nasich. Opekali sme a slniecko krasne svietilo 🙂
Peti presne tak ako pises, to s tym domcekom....No my ratame, ze o tri roky by sa nam mohlo zadarit stavat, nieco dosporime a samozrejme hypoteka. Byt sme nastastie tento trojizbovy kupovali za hotovost, takze nie sme nikde zadlzeny. Ja som mala svoj jednoizbovy a ten sme predal, tento kupili a prerobili.....i, takze tak...

Cize Marionka mala take pekne HCG, to sa velmi velmi tesim, som zvedava co ukaze sono 🙂 😉

Tvojka ja mam kusok do Madarska aj viem po madarsky, celkom slusne, az na ten moj slovensky prizvuk 😀 , ale to je v poho. Ale inak mas pravdu, nemusis vediet po madarsky a dobre nakupis.
Cize vy mate take patalie s bytom??? To je mrzute.....

petkaerdal
18. apr 2009

tvojka aj tak nerozumiem,ako to mate s tym bytom 😕 😕

mici,tak ja som tiez predala svoj domcek ,co som mala na Sk,nieco sa nasetrilo,este sa setri a nieco poziciame..my sme spravili velku chybu s tym autom,vies ,co sme sa bavili ,zobrali sme moc drahe ,ale to za 3 mesiace zatvorime,teda dufam,ze zatvorime 😅 a az potom sa budeme vazne rozhodovat o pozicke,kym sa auto nevyplati,tak pozicku nevezmem..bojim sa velmi...
idem pridat foto aspon z predu ,co drahy nafotil

petkaerdal
18. apr 2009

tvojka,ale uz ste v tom novom byte,ci? som nejaka nechapava..

fotku som dala aj so svokrom 😀

mici11
18. apr 2009

Peti ano to s tym autom si spominala a mas pravdu tiez by som nesla do dalsej pozicky, kym nemam jednu uzavretu. My sme teraz sice brali auto na leazing, ale davali sme akontaciu a o 3 roky je splatene a drahy to ma na firmu, cize sa mu to oplati.......Uz by sme ho mali mat do stredy, tesim sa.

Oki idem do sprchy a kuknem foto

tvojka
18. apr 2009

Peti,pekný domček.To je montovaný,či len tak vyzerá?A to tam vidím bazén???Júj,hned by som si do nejakého skočila!

petkaerdal
18. apr 2009

tvojka ano je to montovany,preto je tam dobra cena...ved 200 000 a viac eur na dom alebo byt nemame zial 😖 tu su priserne ceny 😖
sice nieje az taky lacny,no ale da sa za tu cenu..len sa musim poradit s ocinom,pride to aj on pozriet,on kedysi robil s nehnutelnostami,tak sa dost rozumie
inak nam to daju aj komplet zariadene,je tam krasna kuchyna..vsetko nove a ma to nejakych 14 rokov...
ale co je naj,je to len 20 km od Viedne,co je super kvoli Erdalovej praci...

a ten bazen je bomba vsak? 😉

mici,preto sa bojim,my firmu nemame a auticko platime,ako platime ,len to bolo take vseliake komplikovane s tym autom,inak by sme take auto nikdy nezobrali...svagor nieco dlhuje,on plati auto,ale ten doplatok musime dat my a kym to nieje zaplatene sa do nicoho nehrniem,uvidime o 3 mesiace..
inak ho chceme aj tak predat 😒

babulka123
autor
18. apr 2009

ahojte zlatiiiiicka..

dnes sa musim priznat ze som max.neposluchla... bola som s marekom vyberat koberce do spalne a do detskej.. ukazala som mu ake ma zajtra kupit.. no a popri tom sme kupili novu komodu na veci a novy malinky stolik na poictac do obyvky, kedze v detskej nemoze uz byt.. {marek sa obcas vecer hra na compe a ked tam bude babatko hajat tak by nemohlo } tak som dnes troska behala..

a poviem vam, viem co budem zajtra robit... cely den lezat.. lebo booooooliiiiii
ale toto uz bolo posledne co by som na neho nenehcala , a ostatne uz viem ze zvaldne sam aj keby sa nieco stalo.. takze pohoda..

hlavne tie koberce.. no keby som to nechala na neho to by dopadlo.. hehheheheheheh

a teraz ma picha v strede podbruska a som z toho nervna.. ale zajtra uz bude lepsie.. cmuuk a pozdravujem vas vsetky..

mici11
18. apr 2009

Peti domcek sa mi paci a bazen je fakt peckovy, a ako si to opisala to sa fakt teda oplati. A s domcekom by vam pockali tie 3 mesiace? Preco chcete predat auticko?

Babulka no teda 😒 , ale chapem ta tiez sa mi nechce furt lezat a nic nerobit. Ale zajtra lezat, lezat, lezat, lebo ti pridem dat osobne po holej 😉 😀

babulka123
autor
18. apr 2009

heheh cakala som kto ma prvy pokarha.. hehehe a vidim ze na svatku je spolahnutie.. heheheh
ja len fakt teraz dufam ze necakam syna, lebo neviem neviem ako im to vysvetlime.. heheheh

mici ... ale mas pravdu.. ale uznavam dnes som to prehnala.. zajtra ani nevylezem z pred telky..
som rada ze sme toto vybavili, navarila som aj na zajtra takze snad bude klud.. urobim zajtra len masko a bude klud..

babulka123
autor
18. apr 2009

idem kukat tv.. cmuuuk aj ostanym.. zajtra sa ozvem ...

mici11
18. apr 2009

Babulka 🙂 , no to som aj ja veeeeeeeeeeelmi zvedava ako dopadneme s tym svatkovanim 😀 . Vysvetlovanie by bolo tazke... 😉 😀
Ok takze sme dohodnute, zajtra len oddychujes.

Idem aj ja pred telku, pekny vecer

petkaerdal
18. apr 2009

mici,ten pan dokoncieva jeho novy dom,odstahovat sa ma nejako v septembri,max. v novembri povedal,takze super,mame cas..vyriesi sa auto a poriesi sa aj pozicka

nad predajom uvazujeje,pokial ma ako taku cenu este,to auto je v komplet vybave ,chceli by sme kupit nieco lacnejsie,ak predame..ale to niesme rozhodnuti na 100%,lebo uz az tak vela zan nedostaneme,ved vies,ako je to pri kupe noveho 😖 😖 😖

moj ten domcek chce velmi,ale ja sa nejak este neviem rozhodnut,ja som taka nerozhodna a velmiiii opatrna pri vaznych rozhodnutiach

petkaerdal
18. apr 2009

tak ste asi zdrhli vsetky,tak idem aj ja

mici mimochodom vcera som ,teda dneska rano do 3 mala otvorene oci 😠 😠 😠
ty si ako spala???

pekny vecer prajem 😉

mauzos
18. apr 2009

ahojte 🙂
peti to uz si nacvicujes ako budes ponocovat pri opickach? Spi kym mozes, potom uz toho vela nenaspis ...
a ja som uz nestihla vas domcek, uz si ho dala prec z albumu?

petkaerdal
18. apr 2009

mau ajoj...
celkom fajn inak stihas aj konika,aspon raz denne nakukne 😉

ja ale nemozem spat,co mam robit,nechce sa mi,nespim ani cez den a v noci mi stacia 3-4 hodiny 😠

tak pridam,neviem,ci si tu este..ale necham to tam teda,aby si videla 🙂

tvojka
19. apr 2009

Dobré ránečko,
pekný dník všetkým prajem 😵

petkaerdal
19. apr 2009

dobre ranko tiez prajem 😵 😵

u nas je kraaaasneee vonku 😉 😉

tvojka
19. apr 2009

aj u nás 😵
Dnes ešte musíme skočiť do banky zaplatiť tú pupočníkovú krv a asi sa pôjdeme niekde napapkať...Dnes nevaríme 😝

petkaerdal
19. apr 2009

tvojka ty sa mas teda 😉
moj musi dneska do prace,takze ja budem sama doma...a nudit sa zase 😝

petkaerdal
19. apr 2009

tvojka,ty uz zajtra ides 😅 😀

tvojka
19. apr 2009

veru idem a to sa mi ako posmievaš?! 😠

jvo
19. apr 2009

ahojte kocky, troska som vas docitala nech mam prehlad
peti, krasna postielocka a baldachyn je rozpravkovy 😵
tvojka kde ste boli nakupovat v madarsku? v tescu v mosoni? (neviem ako sa to pise)
babul a ty posluchaj 😠 nie ze ta zas zoberu do nemocky 😝 😵
ja som bola v piatok na internom si vybavit predoperacne keby sa nadomnou zlutovali a nechali ma rodit cisarskym a zda sa ze si este dakych dr. obehnem lebo mi tam teta napisala ze musim ist na hematologiu koli zrazanlivosti a este na sono srdca lebo sa jej zdalo ze mam selest ale to povedala ze asi nebude len pre istotu takze buduci tyzden budem na Antolskej zas ako doma uz mam pocit ze tam mam prechodne bydlisko 😝 ale radsej takto na otocku tam lietak ako keby si ma tam nechali, tvojka budem na teba mysliet asi sa budu snazit ta nechat tam co najdlhsie nech babulky este podrastu co? ale ak budes mat vyskoky tlak tak mozno ani nie....

tvojka
19. apr 2009

Jvo,ahoj!
Ano,boli sme v Mosoni nakupovať,behnite na plienky,fakt sa oplatí.
čo sa týka môjho tlaku,tak ked beriem tie tbl a meriam doma,tak mám mierne zvýšený horný cca do 130 a spodný mám výborný cca 80-85.Takže tlak našťastie poslúcha... 😅 .V nemocke sa mi teda nechce byť,ale rada si tam poležím kvôli našim detičkám,nech ešte podrastú,aby boli zdravučké 😵 😵
A samozrejme ťa tam chcem počkať 😀 .Bola by sranda,keby sme sa stretli na šestonedelí.
Držím palce,aby ti výsledky dalších vyšetrení dobre dopadli a ked bude treba,nech ťa teda reznú,ked to chceš.

jvo
19. apr 2009

no ci chcem rezat, ked bude dole ritkou tak urcite inak si to kludne odrodim normalne len by som nerada keby malu tahali normalne von nohami 😕 😅

babulka123
autor
19. apr 2009

ahojte zlaticka...

takze uz viem o com ste hovorili ze nemozete spat, dnes som sa zobudila o pol tretej, vsemozne som sa snazila zaspat, akurat ma tak rozbolela hlava , takze uz bolo uplen po spani,... takze paplon, vankus a davaj do obyvky.. no a potom som zaspala asi o pol piatej cca do osmej.. slak ma trafi.. takze som vypluta..

vcera som si povedala ze to bol naozaj posledny vylet, myslela som ze skapem vecer, brucho ma tahalo, pichalo ma v strede podbruska... no viete si predstavit ako som bola nervozna..
a to este aj krpec sa vecer nehybal, v case ked byva najaktivnejsi.. tak som sa bala ..
rano som sa zaobudila na kopance do bruska, takze asi bolo chuda moje len unavene somnou , ale poviem vam , velmi som zvazovala vcera navstevu pohotovosti.. dnes mi je super, nic ma neboli {lonovu kost a okolie nepocitam to uz nebudem rozoberat} tak snad je vsetko ok.

vyhlasila som ze dnes nevyleziem z postele, marek isiel chuuuuda sam kupit tie koberce a este jednu polickyu a poobede pride moj tatko a donesie nam navarene od maminky , nech nemusim nic robit...

takze ..... anoooooo ja viem {uz si viem predstavit tie vase prispevky ze mam lezat a davat pozor} takze anooooo viem ... budem .. nebojte, vcera ma to tak vystrasilo.. uz budem poslusna...

vsetkym vam posielam cmuuuky.. ak sa mi podari , tak poobede pridem este pozriet...

tvojka, jvo...drzte sa... petulka, mauzi, marione., mici....... cmuky

petkaerdal
19. apr 2009

tvojka ,nie neposmievam,tesim sa s tebou...uz by som aj ja chcela 😝
dneska sa vynimocne citim dobre,zatial ma nic nepicha,nic netlaci

jvo ajoj,tak aj tebe sa to uz blizi,som zvedava na vase deticky,tesim sa 😉
tak to vyzera aj u teba,ze ta budu mozno rezat,ja sa toho bojim 😅

babul,tak aj ty strasis v noci 😀

janula13
19. apr 2009

ahojte dobroty, aj ja sem este patrim 😀 vsetko som precitala, trvalo to a neviem na co skor reagovat..vidim ze ste cez plienky, kozmetiku, pozicky, byvanie a nespavost dost nakecali...
ak vas to potesi, ja trpim podobne, vecer nie a nie zaspat, v noci mam pocit ze sa musim prevalovat, co je dost nepohodlne,popritom 1x na wc, co ma zase reberie ked konecne zaspim a tak az do rana, spim s prestavkami a naozaj zaspim tak o 7ranoa dospavam ale zase s prestavkami do 10...a caz den tiez nezaspim, nechapem preco...
a bolesti tiez , citala som ze je to sposobene bud roztahovanim, alebo tlacenim babatka..a kedze moji tam maju gebulky,kedze stale stkutaju tam dole, tak si mozem vybrat...vtedy ked som vam pisala, ma tak desne asi hodinu bolelo podbrusko a pichalo, ze som sa az spotila a to ja vydrzim vela..

janula13
19. apr 2009

tak som uz aj ja zvazovala pohotovost, normalne som sa bala za idem rodit, ale preslo to..tak dufam za krpci su ok...ved v stredu uvidime, dakujem za palceky tvojka, mici 😀
co sa tyka plienok, mne kupila ta spolubyvajuca z nemocky v madarsku tiez, len sme pre ne este neboli, tak dufam ze ich dovtedyaj neminie, kedze uz pordila..a tiez potom planujem tie fialove tesco, fakt su vrajdobre a naco platit za drahe pampersky...
kozmetiku mam niveu, mliecko, olej nie, vraj nie je to dobre a taky sampon na vlasky aj telo, ale to az na neskor,cista voda staci a kremik na ritku..mam niveu aj rybaciu a kalciovu na bradaky..

mauzidakujem za pochvalu,snazim sa sice lezat, ale po byte sa pomotam trosku, nic zlozite nerobim, vcera om akurat navarila take rychlecestovinky a dnes zae pride mamina zlata s navarenym a to sme malii v plane varit, ale rano volala, ze sa doruti, zlata je..

tvojka ty to tam nejak vydrz, som tda zvedava ake budu zabky velke, ale verim ze uz teraz su baculky, ubehne ti to neboj..

peti inak presne som sa minule niekomu stazovala, ze taketo tehu som si nepredstavovala, polovicu stravim nad wc a druhu ma nieco boli a teraz este aj to lezanie..ale aj tak som rada zetehusom a hned dvojnasobne 😀

micka krasna 34 ti svieti, juj, ved pomaly aj ty pojdes, mozno fakt skoncime vsetky naraz v orodnici, ak sa mne podari potiahnut, tak som ratala ze okolo 20-25.5 by to mohlo byt a to aj ty mas termin...petka pridame sa?kto ostane na mk?asi babulka a maminka mau a snad aj tvojka uz... 😀