Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
13. máj 2009

ahojte 🙂

mici super, len tak dalej. Vydrz takto este dva tyzdne, to by bolo idealne a potom uz mozes ist 😀

idem si vas precitat ...

petkaerdal
13. máj 2009

ahoj mici,
super teda,ze mas vysledky ok a som rada,ze krcok nezmeneny,este to potiahnes teda par dni 😉
takze mozme uz aj kedykolvek cakat,co 😀

petkaerdal
13. máj 2009

Vierka ,tak mi daj vediet,ked zacnes so stimulkou 😉
tak potom uz ziadne dziga-dziga 😀 😀 😀

mici11
13. máj 2009

Mau, Peti diky, no veru uz len cakat, ale uz by som aj celkom sla rodit tak o tyzden 😉

petkaerdal
13. máj 2009

mici ,niekedy by som najradsej aj ja sla rodit,ked sa mi tak pekne otacaju,ze ma ide rozdrapit 😀 ,ale ja mam caaaasssss ,ja nepojdeeeem este,najskor ty a potom my s Janulou 😝

pointka
13. máj 2009

petka ty sa este nikam nechystaj 🙂

mici no super, zavidim 🙂

petkaerdal
13. máj 2009

ved ja sa nechystam,niesom pripravena 😅 😀 ,ale krcok asi nieco chysta 😠

tvojka
13. máj 2009

čaute,
zdravíme vás.Baby spia na balkone,tak mám chvílu čas...
Idem pridať nejaké nové fotečky.

Mici,ty už to máš za pár 😵 .Máš na niekoho mobil,že dáš vedieť,ked sa narodíte?

mauzos
13. máj 2009

jeeej Tvojka, tak som Ta predsa vyprovokovala s fotkami 😀 😀 Princezniky su uuuzasne. A tusim mame rovnaku vanicku, aj my mame ruzovu 😀 😀 Pointka nam tu uz navrhovala, aby sme tych nasich krpcov dali dokopy. Zeby znamenie vanicka? 😀 😀 😀
Chcem Ta len upozornit a aj vas ostatne baby, aby si nedavala na net fotky nahych babatok. Uz som to viac krat citala, ze si to stahuju rozni uchyli, atak. 😠

babulka123
autor
13. máj 2009

ahojte babulky.. dlhsie som mtu nebola.. nejako som nemala naladu.
od dnes az do nedele som u nasich lebo marek isiel do Turecka..hehehe tak bacujem doma s tatkom lebo ma ruku v sadre.. zajtra mam poradnu tak som zvedava co bude..
od vcera ma picha v streede podbruska presne v strednej linii, a boli ma to dost, tak som zvedava co mi zajtra na to povie dr. .. a este som aj nachcypana k tomu tak som taka nijaka...
idem este kuknut suseedu.. heheheh nad nasimi byva aj babka.. takze mam o program postarane..

petkaerdal
13. máj 2009

ahojte,
aj ja mam taku istu vanicku presne,tiez ruzovu😀 😀 😀 ja moje baby teda dam dokopy s chalanmi od Janky 😝

tvojka,ta Sarinka na tej predposlednej foto s tymi vyvalenymi ocami je suprova 😉 😀

mauzos
13. máj 2009

babul mna by asi rozhodilo keby som musela ostat doma tehotna a drahy by isiel na taku super dovcu 😠 asi z toho nemas naladu 😀 😀
dufam ze to pichanie nebude nic vazne... drzim palce aby bolo vsetko OK a aby si nerozsirila rady leziacich v nemocnici 😉
peti takze ty chces janulkynych fesakov? moji sa ti nepacia? 😠

mauzos
13. máj 2009

inak baby trocha som dnes studovala to balenie nasiroko, lebo ma to hrozne stve. Mali su z toho hrozne nervozni, nevedia sa hybat a ani poriadne spinkat.
Zistila som, ze Ministerstvo zdravotnictva vydalo usmernenie platne od 1.11.2008 v ktorom neodporuca preventivne siroke balenie novorodencov. Indikovane je iba v ojedinelych pripadoch v liecebnom algoritme. Cize iba ak nieco nie je v poriadku. Mozte postudovat http://www.obzor.sk/pdf/2008/Vestn%edk_52-53_20...
Tak ja nechapem, ked u nas je vsetko v poriadku, preco nam ortoped kazal dalsie dva mesiace balit nasiroko 😠

pointka
13. máj 2009

tvojka, ty uz mas ake velke babatka 🙂

aj ja mam ruzivu vanicku 🙂

mauzos
13. máj 2009

no hej baby, ale vy vsetky cakate dievcatka 🙂 Nebudu mat z tej ruzovej vanicky moji chlapci nejaku traumu do buducnosti? 😀 😀

babulka123
autor
13. máj 2009

ja mam zltu vanicku prepacte..

mauzi .. co ti budem hovorit.. je mi smutno ale to je asi tak vsetko .. nech si to uzije bude to na dlho asi jeho posledna dovolenka.. no este koncom augusta ide na tyzden na ryby a potom koneeec.. hehehe

mauzos
13. máj 2009

ale dufam e naryby uz nepojde do Turecka 😀 😀

mauzos
13. máj 2009

pisem ako tatar, ale mam maleho na pleci na odgrgnutie

babulka123
autor
13. máj 2009

neee to neee len do ciech heheheh

a vybozkavaj maleho.. idem kuki tv.. cmuuk

tvojka
13. máj 2009

Mau,normalne si ma vystrašila...idem to stiahnuť 😕

mauzos
13. máj 2009

tvojka nechcela som ta strasit ☹ len som uz o tom viac krat citala, tak radsej nepokusat. Neverim, ze tu na kona by chodili nejaki uchyli, ale nikdy nevies 😒

petkaerdal
14. máj 2009

ahojte,dobre ranko
tu od vceral leje,ale aspon sa mi dobre spinkalo 😝

mau,pacia sa mi tvoji fesaci,co by nie 😉 ,ale ti su starsi,akurat pre tvojkyne kocky 😀 😀 😀
tu to balenie vobec nepraktizuju mau,iba v pripadoch,kde to je nutne a aj to davaju take zeliezka na nozicky

ja mam ist zajtra na kontrolu ,ale bojim sa,asi pojdem az v pondelok,neviem,co mam spravit,poradte mi 😅

mauzos
14. máj 2009

ahoj peti 🙂
aj ja som si dnes schrupla. Lukasa som teraz musela uz zobudit, lebo uz spal skoro 8 hodin 😲 Ale zase Tomasko mi to vykompenzoval, on bol hore kazde 2,5-3 hodiny. Stale ma sopliky, tak sa na to budi, ze sa mu zle dycha, chuda moje male. Takze vysavac u nas frci non-stop, uz ho ani neodkladam do skine 😝

a co ked Jankyni budu mladsi? nevadi?

len pekne chod zajtra, ked ti tak kazali. Zase budes potom cez vikend stresovat. Inak ako sa citis? Vsetko ok?

babulka123
autor
14. máj 2009

ahojte zlaticka.. idem na poradnu tak som zvedavaa co bude.. ozvem sa vam potom cmuuuk

petkaerdal
14. máj 2009

mau,Jankyni nemozu byt mladsi,lebo ja mam termin neskorsi,vies? my ideme pekne rodit,ako mame 😝

citim sa ok,klop klop,fakt ziadne menstruacne bolesti odvtedy nemam,tak dufam,ze mi to dole stoji,ako to bolo naposledy,citim sa ok,ale ked sa postavim,taku zataz bruska pocitujem,ale bolesti nie

neviem,ci pojdem zajtra,drahy robi doobeda,pojdem asi az v pondelok,musim sa s nim dohodnut

mau,super,ze ti maly prespi az 8 hodin..a ozaj ,mas tam este rodicov??? ci uz sami zvladate?

mauzos
14. máj 2009

babul drzim palce, nech je vsetko ok 🙂

peti tak ja som to s tym vekom vasich krpcov nejak poplietla 😀 😀 isla som na to uplne opacne 😝 Jasne, ze tvoje budu mladsie 😉
to je fajn, ze ti je dobre, len tak dalej.

rodicia tu boli len dva tyzdne a da sa to zvladnut. Tym ze flaskujeme, tak mi Vlado vela pomaha, je uzasny ... Luky uz tretiu noc tak pekne spinka. Keby este aj Tomasko mi tak prespal noc, tak by to bolo uz uplne super. Ale nechapem, v noci naraz spapali rovnako, Tomi uz bude za chvilu pytat treti krat a Lukyho som musela zobudit, aby sa aspon raz napapal 😲

petkaerdal
14. máj 2009

takze sa to zvladnut da,super,lebo ja nechcem nikoho volat na pomoc 😝

no Janka ide rodit skor,ako ja,neplet si to 😀
je mi dobre,naozaj,tie infuzky mi pomohli,len som zvedava dokedy,ziadne bolesti namam,tak hadam sa neotvaram bez bolesti aj,ci mozem sa otvarat aj bez bolesti alebo kontrakcii?

Lukasko je nejaky spachtos teda a to sa Tomino vobec nezobudi na papkanie? to je ten,co mal mensiu vahu?

jvo
14. máj 2009

ahojte kocky ja len narychlo, od pondelka sme doma, tie co sa cuduje ze Emmka sa narodila uz 06.05 tak si dobre vsimli to sme mali ist iba na prijem a SC mala byt az 07.05 ale cicuska si povedala ze ona si rozkazovat kedy sa narodi nenecha takze 06.05 mi okolo 04:00 odtiekla voda tak sme isli do nemocky tam ma pripravili okolo 07:30 som bola na sale a 07:42 bola mala na svete, teraz si pomalicky na seba zvykame a papame spime a kakame respektive papame nespime a riesime co nam je. Kocky a teda poviem vam klobuk dole pred vami dvojickovymi mamami (tie co ich to len caka neplaste sa ono je to asi o zvyku) Takze vsetky zdravime a drzkajte sa. papa

mauzos
14. máj 2009

uz mam v tom jasno, najprv Janka a potom ty. Ale az najskor o 3 tyzdne, takze sa snaz 😀 😀

ano Tomi je mensi a praveze on sa budi na papanie casto. Nevie sa dopapat. Lekarka mi vravela, ze u takychto deti, ktore sa narodia s malou vahou, je to bezne. On bol vlastne podvyziveny a tak sa teraz nevie dopapat. Aj uplne inak papa ako Luky, tak hltavo, akokeby sa bal, ze mu to niekto vezme. 😒 Chuda moje male ... A mala som pravdu, uz sa zobudil a uz ho krmim 😀

no peti da sa to zvladnut, ale samozrejme podla toho aki su mali dobri. Nasi su velmi zlati, fakt zaplacu iba ked sa zobudia ze su hladni. Aj to najprv len tak mrncia a ked ich nahodou nepocujeme, tak az po chvili spustia plac. Inak, ked su napapani tak vacsinou pekne spinkaju. klop klop

teraz ma napadlo, pozrela si tie cumle do flias ci mas 1 alebo 2? ja som nikde nevedela zohnat jednotky, museli mi v lekarni az objednat. Lebo 2 su na vodu a caj do 4 mesiacov a to nestihali hltat, asi tam je vacsia dierka ci co. Inak dobra palka, jeden cumel stoji 2 eura, flase som kupovala po 4 eura. To sa oplati viacej cela flasa, ale v tych vacsich boli vsade 2 cumle.

mauzos
14. máj 2009

ahoj jvo 🙂
este raz gratulujem k malemu batozteku a zelam vela vela zdravicka a mamine vela mliecka 😉
krasne meno ste vybrali. Ja so mala pre dievcatka vybrane mena Ema a Mia 😵
a rychlo vas pustili domov. Ako to zvladas po sekcii? Nemas bolesti?