Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
14. máj 2009

mau nie,nepozerala som to este,musim kuknut,ale v obchode som si uz vtedy vsimla,ze boli tusim len dvojky cumle
jasne,ze az o 3 tt ideme rodit,najskor Janka a potom mozem ist po nej ja 3 dni 😀

jvo tiez gratuluej k malej,pekne meno,vela zdravicka prajem
ako sa citis po sekcii ma tiez zaujima?

jvo
14. máj 2009

po sekcii v pohode, najtahsie bolo po 24 hodinach po spinalke vstat z postele ale potom to uz islo este asi den sa horsie hybalo a vstavalo, lebo sak vsetci pozname super vysoke postele v nemocniciach 😝 ale na 3 den to bolo uz ok, bolesti presli ono to asi bol aj daky pud sebazachovy a nutnosti starat sa o malu ale aj tak som sa bala ze to bude horsie takze kocky nemusite sa sekcie bat 😉 Teraz mi sice troska tvrdne brucho nad ranou ale snad to je ok ze sa to len vsetko vnutri hoji

tvojka
14. máj 2009

Ahojte,

Jvo,aj ja gratulujem k Emmke!Zaujímali by ma vaše miery 😕 .Takže sme sa v nemocke nestretli ,nás pustili už 3.5.škoda,že nám to nevyšlo,bola by sranda.Tak nakoniec si si predsa vydupala tú sekciu?Ako si to zvládla?Lebo ja až nad moje očakávania.Zrejme to bolo babulkami,že som okolo nich musela behať a nemala som čas si všímať sama seba.(Keby ste ma videli v akom účese som išla z pôrodnice...ako bezdomovec 😀 )
Kojíte?Máte mliečko?
Ani som si nevšimla,idem kuknúť,či si pridala nejaké fotečky,aby sme sa mohli vyžívať 😉 .
Emmke posielame pusu,držte sa!

Babul,držím palce na poradni.

Peťka,tak ideš dnes,či nie?

Mau,tak tvoji chalani pekne prespia...teda aspon jeden,to máš v noci na starosť len jeden kúsok,paráda... 😀

Písala som sms Janke,ale neozvala sa.Neviete o nej niečo nové?

tvojka
14. máj 2009

Jvo,už vidím,že nemáš ani album...Neplánuješ nám aspon ukázať tvoju princeznú?

petkaerdal
14. máj 2009

tvojka ahoj
spietla som si datum,mam ist zajtra,ale pojdem asi az v pondelok,mam zase boja 😖
o Janke neviem nic nove ,daj vediet,ked napise

mauzos
14. máj 2009

ahoj tvojka 🙂
no to len posledne tri dni takto spinka Lukasko, uvidime ako to bude dalej. Nepohnevala by som sa, ak by mu to ostalo 😀 Teraz lezi v postielke a kukuckuje, asi je uz prespinkany, vobec neplacka 🙂

o janke ani ja nic neviem, daj vediet, ked odpise

petkaerdal
14. máj 2009

ozaj mau,aj budete krstit? ci nie
mliecko zmizlo samo? ci ako je to,ked sa nekoji`?

babulka123
autor
14. máj 2009

ahoooojte... no baby .. chyta ma panikaaaaaaa

takze v 1. rade secko je ok... nebojte.. ale moja lonovka sa rozpadava viac a viac.. pokrocili sme o dalsi cm, takze uz sme na skoro 5 cm hehehe sak co ..

a volala som s dr. co ma bude rodit takze je to jednoznacna indikacia na cisarak, pri planovanych cisarakoch ich robia skor, od 37tt, takze si ma zoberie potom do nemocky a ukonci mi tehotnestvo skor, takze cca o 9 tt uz mozem byt mama.. a z toho ma chyta panika.. ved to je uz jednociferne cislo do porodu.. hehehehe

4.6 mame dalsiu poradnu a od 18.6 som oficialne na materskej nie na PN... juuuuupiiiiiii

ulzt. mi nerobil lebo v 30tt sa robi povinny, takze az toho 4.6. mi bude robit.. to budem v 31tt

babulka123
autor
14. máj 2009

jvo ahoooj .. som rada ze ste ok.. a priznaj sa kto z vas robi v OR?? dosla mi smska a somm kukala ze ake zamestananecke cisloooo heheheh

petkaerdal
14. máj 2009

som rada,ze ste ok babul 😉
vysvetlis mi,co presne mas s tou lonovou kostou? nerozumiem tomu celkom 😕

mauzos
14. máj 2009

babul super ze je vsetko ok. Uz to budes musiet s tou tvojou rozpadavajucou lonovkou doklepat dokonca. Aj tak tomu nerozumiem, co sa ti to s nou vlastne deje 😲

peti krstiny zatial neplanujeme, nie sme ani jeden zastancom takych tych cirkevnych veci ako su krstiny, birmovka, prijimanie ... 😀
mlieko mi zmizlo samo, az som sa sama cudovala ze bez problemu. Ale zase ja som toho mlieka bohviekolko nemala, tak to bude asi tym.

babulka123
autor
14. máj 2009

baby kuknite ku mne do albumu mam tam foto lonovky a to co je oznacene cervenou farbou to nemam pri sebe tak ako je to na obrazku ale mam medzitym 5 cm dieru.. snad potom pochopite preco to boli jak 2 svine.. a tazko sa mi ichodi a boli ma celyyy spodokk..

mauzos
14. máj 2009

babul minule som na ten obrazok pozerala. ale cim to je sposobene? akoze sa roztahuju kosti na porod, alebo co?

petkaerdal
14. máj 2009

mau,tak sme dve,ani my krstit nebudeme,ale trosku z ineho dovodu

babul,tak to inak pocujem prvy krat,ze sa to rozchadza,je to sposobene tehu?

mauzos
14. máj 2009

som rada, ze nase deti nebudu jedine nepokrstene 😀 😀

tvojka
14. máj 2009

čafte,
písala Janka,všetky vás pozdravuje.Dnes má vraj kludnejšie brucho.

Babul,no blíži sa ti to...ale na paniku máš ešte čas.S tou lonovkou sa to po pôrode vráti do normálu?

Naše deti pokrstené budú,ale chceli sme krstnú segru a nemá birmovku,čo je podmienka,tak musíme vymyslieť niekoho iného.Ale spáchame to tak za mesiac,dva...

mauzos
14. máj 2009

ved segra nech si urobi birmovku. Ci to sa neda?
presne kvoli tomu nemam rada taketo caviky, farari stale nieco vymyslaju 😠

marione74
14. máj 2009

🙂 ahojte, blahozelam Tvojke a Jvo, vy ste taka optimisticka temicka, vzdy ked sem zabludim tak je tu nove dietatko.

Dievcata, mne sa stalo, ze druhy mimik mi odisiel, najprv ho nebolo vidno, ani o tyzden a potom uz bol vacok takmer prazdny. to sa stalo asi v 9 tt, vraj sa to vola zamlknute dvojca. Neviete o nejakej babe co sa jej to stalo? Dufam ze to druhe mimi bude v poriadku, bojim sa aby som nezacala krvacat alebo co, ale doktor mi hovori ze to druhe mimi by sa malo vstrebat ☹
Boze kiez by som uz mala za sebou aspon prvy trimester..

tvojka
14. máj 2009

Mau,to by dlho trvalo ,kým by si to urobila...ale ved my niečo vymyslíme.

Marione,nemaj boj,môj gyndoš celý prvý trimester pozeral,či sa obe rovnako vyvýjajú,lebo sa to stáva dosť často.Stalo sa to jednej známej,a druhé babatko sa pekne vyvíja,to jedno sa vstrebe.Je to úplne normálne,takže sa nemáš čoho báť.

petkaerdal
14. máj 2009

marionka,je tu tema syndrom miznuceho dvojcata tusim,precitaj tam
je mi to luto,skoda 😔

tvojka,dik za pozdrav od Janky,co jej nezaberaju infuzie,ked ju este boli brusko? 😕

inak ti farari maju stale nejake podmienky okolo krstu 😖 viem aj podla segry

mau,nebudes sama,aj moje nebudu pokrstene

mauzos
14. máj 2009

marione nemas sa coho bat. Mne sa to stalo, ale s trojcatom ☹ Nemusis sa bat, ono sa to uplne vstrebe a druhe babo to nemoze ohrozit. Stava sa to velmi casto, len vela bab o tom ani nevie, ze sa jej to stalo, lebo ani nevedia ze su tehotne. To len my sme pozorovane od uplneho zaciatku tehu a preto o tom vieme. Neboj nic, vsetko bude v poriadku 😉

mici11
14. máj 2009

Ahojte babenky,

Jvo gratulujem 🙂 😉 takze to mas stastne za sebou. Aj by som uz chcela 😉
Marione je mi to luto ☹ , ale neboj druhe je urcite OK. Viem o 2 babach co sa im to stalo, ale nespomeniem si ako sa volali ☹ , ale druhe dietatko sa im narodilo v poriadku. Zial nikedy to tak priroda zariadi, ze to silnejsie dvojca prezije.Je mi to ozaj luto.
Tvojka dievcatka su velmi zlatucke 🙂 a pozdrrav odo mna Janulku, tesim sa ze sa ma lepsie.
Mau, Petulka ahojte 🙂
Babulka tesim sa ze poradna dopadla OK, ale ta tvoja nestastna lonovka ☹ no co uz.

Inak ja sa citim cely den mizerne, zrejme to bude aj tym pocasim

babulka123
autor
14. máj 2009

babulky prepacte ze som tak zmyzla ale sesternica mi na rychlo vybavila kadernicku tak som sa bola dat zkraslit.. tak som spokojna.. mam novy melir a podstrihnute vlasy... tak dufam ze sa ma moje dieta nezlakne.. heheh

co sa tyka mojej lonovky.. no vyzera to tak ze je to dosledok mojho odvapnenia kosti co som mala ako dieta a z casti to bude asi dedicne mala to aj maminina sestra.. ale ta rodila normalne dvojky a po porode mala az 12 cm., takze kde sa ja hrabem.. no a po porode by sa to malo same dat dokopy.. ak nie tak drotovanie, ale dufam ze az tak daleko to nepojde..

co uz.. musim byt vzdy ina.. a petka.. to ze si to nepocula pohodaaaa , je to viac menej rarita, velmi malo lekarov sa s tym stretlo, vacsinou sa to moze stat po porode ale nie pred, ze by sa ta lonovka rozchadzala.. ale v augustovkach nie som sama co to mam.. hehehe tak aspon v niecom nie som sama...

marione74
14. máj 2009

dakujem za povzbudenie dievcata, som viac kludnejsia, hadam to teda bude ok
Drzim palce vsetkym, ci uz na porod, alebo aby to dobre islo s detickami....

mici11
15. máj 2009

Ahojte babenky,

A kdeze ste dnes vsetky? Dufam, ze ste vsetky v poriadku. Ja sa mam celkom dobre, teda v ramci moznosti, citim sa na rozpadnutie 😀 Dufam, ze na buduci tyzden uz budem rodit.
Marione jasne ze to bude Ok, hlavne klud, malinke sa ma u teba iste dobre 😉

petkaerdal
15. máj 2009

ahoj mici,ja som tu,ale tu sa to uz ani poriadne nepisem

aj ja sa citim niekedy uz na rozpadnutie,ty pockaj este 2tt a ideme naraz rodit 😀 ,ja to mam naplanovane na 36tt

mici11
15. máj 2009

Peti ok , ale ja by som rada rodila 22.5. to je presne o tyzden. Neviem preco, ale nejak sa mi ten datum pozdava 😀 Ale ze si to ty tak, ta pockam 😀 ....teda mozno... 😀
A co princeznicky kopu kopu? Nas maly teda riadne 😀 a cikam uz kazdych 20 minut, lezie mi to velmi na nervy, ale co uz 😒

petkaerdal
15. máj 2009

mici,jeden tt mi daj a ideme na to 22.5,ok? 😀
kopkaju,ale mna nie tak silno,moje nemaju miesta,mna ti stale len tak steklia,ja neviem,co je riadny kopanec 😝

cikanie? ani nevrav 😠 na tu ulavu sa najviac tesim po porode,ja chodim tiez kazdu pol hodinu,v noci 3-4-5x 😖 a to len kvapka a nic viac 😖

babulka123
autor
15. máj 2009

ahojte.. ja som dnes hladala dekoracie do detskej a nasla som .. aha

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=43755

aj som si objednala tak som zvedava ako to bude vyzerat..

pointka
15. máj 2009

petka, ty najskor v juni dobre? nevymyslaj este s rodenim 🙂

mici aj mna moja strasne kope, tento tt zacala tak poriadne a uz mam aj do rebier 🙂