Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
20. máj 2009

mici ja sa prave krmim musli tycinkou, co som v zivote do ust nedala 🙂
a predvcerom som si spravila bolonske spagety, ako som mala na ne nenormalnu chut, tiez som nic paradajkove v zivote nezjedla 🙂 hlavne nie cestoviny 🙂

petkaerdal
20. máj 2009

ja som bola dneska vonku mici,musela som si ist po pas na ambasadu,odvety lezim zase,ale povesala som pradlo,trosku ma uz taha nieco porobit,lebo ma boli uz chrbat z lezania...ale inak doma som,drahy ma volno,tak sme spolu domka

a akoze ja som dneska dostala chut na bazovy sirup,tak mi drahy kupil a s tym sa nalievam,to mame chute 😀
taky sirup som nikdy nemusela
a vcera som vypila liter studeneho mlieka,co som v zivote studene nevypila,tazko ked tak teple

mici11
20. máj 2009

Pointka, Peti teda mame fakt riadne chute 😀 , ale len si dajme pri kojeni nebudeme moct jest skoro nic 😅 aspon zo zaciatku. Teda dufam, ze budem kojit aspon 6 mesiacov.

petkaerdal
20. máj 2009

ja sa len smejem na sebe,ked mi na nieco pride chut,co som nikdy nejedla,sranda je to ale 😀
vcera mi aj pivo chutilo,za zivot som ho pila asi tak 2x

mici11
20. máj 2009

No a este navyse som dotacila pastekovy chlebik s cibikom 😀 ja sa tak vyzerem teraz ku koncu 😀

veam
20. máj 2009

Ahojte babusky...uz som tu aj ja...

Mici a Poi super vam dopadla kontrola 😀

Mna kontroloval primar len zo spodu a ze je vsetko ok,ze maternica makka,ze rastie...nemusim tam viac chodit iba keby som mala nejaky problem vaznejsi...mam chodit svojmu zatial na kontroly...

veam
20. máj 2009

A bola som sa pozret v porodnici na tu babu co bola so mnou na izbe...uz porodila v pondelok rano,teda cisarak jej urobili,ma chlapca a dievcatko,akurat jej priniesli na izbu chlapceka na papanie,taky bol krasny a taky malinky,zlate to bolo,este teraz som z toho unesena 😀 😀 😀

petkaerdal
20. máj 2009

mici ty sa prezeres len na konci,ja cele tehu sa prezieram 😅
prave som dotlacila roztek 😀

veam,aj tebe dopadla super kontrola 😉
v ktorom tt porodila ta kocka?

veam
20. máj 2009

No zacala 38tt,uz ju dlhsie nemohli nechat,lebo deticky by boli uz moc velke a boli by tam nejake riziko...

petkaerdal
20. máj 2009

tak to potiahla krasne do 38tt,to si neviem ani predstavit byt v 38tt 😅

mici11
20. máj 2009

Peti nevies, ale mozno potiahnes ani nebudes vediet ako. V poslednej dobe dvojickarky nejak tahaju. Kedy rodila Mau a Tvojka?

petkaerdal
20. máj 2009

no oni pekne potiahli,ale nemali problemy a my s Jankou mame,ale zase poznam aj kocky,co boli otvorene aj od 25tt a este aj prenasali,takze sa nechame prekvapkat,ako to s nami bude nakoniec...ale ja by som si priala tak v tom 37tt porod 🙂

mici11
20. máj 2009

Peti ja ti verim, ja si uz tiez prajem porod, som zvedava kedy ma to chyti 😀 Mohlo by tak do tyzdna

petkaerdal
20. máj 2009

no ja som tiez velmi na teba zvedava,kedy to pride 🙂
ale som citala,ze ked odide ta zatka,ze by malo coskoro

dneska nejak konikujes,posledne pismenka nam venujes?

mici11
20. máj 2009

Ano Peti dnes mam taky kludnejsi den, tak sa venujem vam 😉 Ale idem sa uz asi vyvalit pred telku aj drahy uz je doma 🙂

babulka123
autor
20. máj 2009

ahojte.. ja som len chcela ze zijem.. mala som nejake zle vysledky krvy ale uz je vsetko ok, tak som spokojna.. no a cely den lezim poctivo.. lonovka boli ale uz si to voooooobec nevsimam..
babatko sa mi prehana po brusku obcas je to az bolestive..
ale inak parada..

tvojka
20. máj 2009

Mici,ja som rodila v 37tt+6,čiže skoro skončený 38tt.To je pri dvojkách akurát...
Dobrú noc!!!

katarinka77
20. máj 2009

Ahojte maminky a už takmer maminky 🙂 ! Dnes som volala s Jankou, nechala vás pozdravovať 🙂 , mala perný víkend s 39´C horúčkou a hnačkami, ale už jej je lepšie. Kontrakcie sú podľa lekárov dobre zvládateľné liekmi, nezhoršuje sa to, vraj by možno ešte pred pôrodom mohla ísť aj domov, ale to sa ešte uvidí. Zajtra príde za ňou jej dr. a dohodnú sa aj na pôrode, už by to mala, chúďa, najradšej za sebou. A možno pridá jej MM novú fotečku bruška (z nemocky).
Tak Mazous, Tvojka, veľa radosti s detičkami 😉 , Mici, Peťka, veľa štastia pri pôrode, nech máte z toho krásny zážitok 😉 , a Babulka, dúfam, že lonová kosť to vydrži a Ty tiež ešte tých pár týždňov 🙂 !

mici11
20. máj 2009

Ahoj Tvojka, super si potiahla ja som zajtra 37+6 😉 zeby??? 😀
Katarinka velmi pekne dakujeme za info o nasej Januske, ze na nu velmi myslim a som rada, ze jej je uz lepsie.Som velmi zvedava kedy bude mat termin porodu. Nech sa drzi. Dakujeme ti a tebe tiez vsetko dobre 🙂

mauzos
20. máj 2009

ahojte 🙂
som rada, ze ste vsetky tak dobre dopadli, len tak dalej 😉
katarinka dakujeme za info o Janke, tiez na nu casto myslim. Dufam, ze sa im podari udrzat ju co najdlhsie 3 v 1. To mala fakt blby vikend, to bude z tej sterilnej nemocnicnej stravy 😠
mici ja som rodila v 39 + 0 a to som si uz musela vydupat, bol schopny ma este poslat domov 😲
my sme boli dnes v poradni, pekne priberame, Tomasko ma 3910 g a 52 cm a Lukasko 4320 g a 54 cm. Ale poslala nas na usg srdiecka a ekg s Tomaskom. Vybavila nam hned na zajtra termin, tak drzte palce, velmi sa bojim .... Tomaskovi sa obcas tazko dycha a tak mu chrapci akokeby v nosteku, ale sopliky nema. Tak ho pocuvala a vsetko je OK, ale srdiecko mu bilo rychlejsie ako by malo. Ale on sa vtedy zlostil, tak hovorila, ze to mohlo byt aj z toho. Tak vraj len pre istotu, aby to mohla vylucit nas tam poslala. No neviem co si mam o tom mysliet...

babulka123
autor
20. máj 2009

katuska dakujem.. mne janka vcera volalal ale akurat som nemohla mali sme navstevu .. a dnes som behala ja a priznam sa ze som aj zabudla jej zavolat.. skusim zajtra..
moja lonovka musi este aspon do 37 tt vydrzat.. takze .. od zajtra som 29, tak to uz nejako doklepem.. ved je to o chvilku.. ale dnes mam pocit ako keby som fakt cakala slonika.. dnes mi nejako vadi brusko cely den.. snad sa aspon vyspinkam..
mam doma uz aj fotak tak potom pridam foto.. cmuky..

petkaerdal
21. máj 2009

ahojte kocky
neviem si predstavit vydrzat s dvojickami do takeho tt,ako vy,mate moj obdiv,ja si niekedy prajem uz teraz mat po tom 😅 niekedy je to na mna dost

mau pozerala som tie moje flasky a ja tam mam cumle cislo 1,takze fajn

babulka123
autor
21. máj 2009

petka.. neboooj ani nebudes vediet a budes aj ty s takym cislom koncit.. sak uz si 35... to je ina parada.. ked si spomeniem ze stresujes od 25tt.. cmuuuuk..

petkaerdal
21. máj 2009

ahoj babul,ze ako to ubehlo,od 27tt som stressovala ,co som bola v nemocke a fakt som to pekne potiahla,uz za 35tt som pysna na seba 😀

ako sa mas? kost boli? co porabas? ja sa nudim v posteli 😅

petkaerdal
21. máj 2009

a ty si zase kde zobrala tych 29????
mne vzdy to tie tvoje padnu do oka a nechapem,zo dna na den ti pribudaju mam pocit 😀

pointka
21. máj 2009

mne sa teraz praveze zda, ze mi nejak pomaly pribudaju ☹
uz chcem byt 38tt

veam
21. máj 2009

Caute kocky...nestresujte,este chvilu vydrzite a potom si budete uzivat radosti a starosti 😀

pointka
21. máj 2009

veam, teraz stresujem najviac 🙂
a to som si osobne myslela, ze budem za 34tt som za vodou a teraz som zacala najviac stresovat, kazde pichnutie ma vystrasi ☹

veam
21. máj 2009

Poi a ty mas kedy termin,tusim si to tu pisala ale nechce sa mi to hladat...ja vam tak zavidim,ja mam este dlhu streku pred sebou

pointka
21. máj 2009

veam o mesiac 20.6.