• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
veam asi je nieco vo vzduchu,mne je dneska hrozne,uz som si dala 2x studenu sprchu :confounded:

mici,mne veru ani nechuti,prvy krat pocas tehu :grinning:
21. máj 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to mne teda chuti, prave som zozrala tycinky a hned za tym magnum :grinning: :sweat_smile: Bolo to super, ale aj budem riadne rozkysnuta :frowning2: :grinning:

Dobru nocku
21. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nalievam studenym mliekom ,ktoreho by som sa nikdy predtym nedotkla a tak mi teraz chuti :grinning:

magnum by som si dala tiez :wink:

dobru nocku kocky
21. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici, tebe tusim odisla zatka tak skor, nie? kedy, v ktorom tt?
mne sa zda, ze mi odisla teraz... neviem, ci mam byt nervozna, alebo nie.
bolesti nemam. len mala sa mi bolestivo hybe.
22. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poi a bolo tam aj troska hnede,ci krv? tak to baby opisuju
22. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze tak doruzova, neviem to velmi zidentifikovat kvoli tej zltej tabletke, co mi vyteka, ale zdalo sa mi to byt ine.
22. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Pointka mne ta zatka odisla uz pred dvoma tyzdnami :sweat_smile: a nic :confused: Bolesti som ani ja nemala. Ja som v tom mala trocha a krvi a potom chvilku ruzovy vytok,
Inak vcera som uz mala vseliake bolesti a citila som sa na rozpadnutie a dnes nic, akokeby som ani tehotna nebola. Len akurat ze ma maly kopka, ale dnes tak kludnejsie a na lavej strane. To zacal vcera prvy krat. Tak nechapem. Velmi sa mu paci u mamicky, von sa zjavne neponahla :slight_smile:
22. máj 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,vcera bolo nieco asi v lufte,ani mne nebolo dobre a dneska celkom fajn :slight_smile:
22. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zrejme Peti. Ja som taka zvedava, kedy ma to chyti. Dufam, ze nebudem ako kamoska prenasala este tyzden navyse, kym ju napichali, cize rodila uz v 42tt. To by som uz asi nevydrzala :sweat_smile:
22. máj 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ni mici ,to som aj ja na teba zvedava,netrpezlivo cakam,kedy nam oznamis ,ze ides rodit :grinning:
nakoniec aby som aj ja nepotiahla az do 38tt :grinning:

ved uz mas 39 :confused: chod uz!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici dik za info.
neviem, asi to nebola ta zatka, no uvidim.

mici skackaj na fit lopte :slight_smile:
22. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti ani nehovor hned by som sla :grinning:
Pointka vykusam, dam si ranajky a idem na to. Dnes som este nejedla, ale ani sa nedivim ked som v noci zozrala magnum :grinning:
22. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v noci? :confused: :confused: magnum? mne dneska chuti twister,neviem preco prave on,len cakam ,kym sa preberie drahy a uz ho posielam do obchodu
mici ja som zrala cele tehu,ty bud rada,ze len teraz,to uz nepriberies moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja chcem uz to meno tajne vediet ,preto ta posielam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja si odlezim este nejakych 7-12 dni a pojdem tiez behat po schodoch :grinning: ,ak vydrzim dovtedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mici magne uz nepijes?
22. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici a neodfotis brusko este naposledy?
22. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti no nie celkom v noci okolo 21:00 pri ruzovej zahrade :grinning: Nie magne uz nepijem asi 10 dni, uz len to zelezo. Ja asi tiez pojdem na schody, len ja nestiham s dychom, tak ja len tak opatrne. Ale vcera sme mali tutu-mutu :grinning: a vidis nic, akurat ma vsetky bolesti presli :grinning:
Jasne odfotim , uz to slubujem tyzden, ale drahy chodi neskoro domov, tak mozno dnes, alebo zajtra urcite slubujem. Ale obvod cez brusko mam skoro 110cm a pribrala som 11 kil :sweat_smile:
22. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 117cm ale som hrozne siroka :slight_smile: pritom brucho mam male

ja som vcera mala 2 míšov :slight_smile:
22. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto sa pytam mici,lebo som citala,ze sa to ma vysadit tusim v 36tt...
ze tutu-mutu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani to nezabralo :confused: a to sa da s takym bruchom este? :sweat_smile: :confused:

ja baby sa radsej nemeriam a ani nevazim uz

tak ja si dam za chvilku twister,uz mi siel do obchodu pon a melon si dneska dam
na obed asi chleba,nema mi kto navarit :confounded:

ozaj a vcera som si dala tiez pastetovi,si mi chute spravila
22. máj 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poi,tak aj ty by si uz mala asi niekedy vysadit to magne,nie? dr. ti nic nevravela?
22. máj 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti da sa aj s bruchom, len musis zvolit vhodnu polohu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pastekovy chlebik som mala aj ja teraz na ranajky, samozrejme s cibikom. Ak ma to chyti dnes budem mat sviezi dych :grinning:
Poi aj misu mam rada :wink:
22. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici a to nevravim, ze moj robil 3 roky v algide :slight_smile: vies si predstavit kolko zmzky som sfutrovala :slight_smile:
teraz od januara uz nerobi, tak este dojedame zasoby :slight_smile:
este mam tusim jedneho coko carte dor v mraznicke, na ten pojdem dnes :slight_smile:

moj sa boji sexovat, nie teraz ale ze potom pred porodom. videl ako blizko ma mala tu hlavicku, tak nechce :slight_smile:

petka, ja by som ho nemala pit, ale este musim, bo dost tvrdne cez den brusko tym ze nelezim. ja ho vysadim az za dva tyzdne.
22. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poi ,moj je taky isty,ked videl na uzv,kde ma mala hlavku,tak sa boji,ale aj tak sme nesexovali uz ale od 3 mesiaca,mozno pred porodom skusime,ked budem prenasat :grinning: :grinning: :grinning:

poi,tak ty si doteraz priberala z nanukov a ja kysnem z chlebu :grinning:

ja som mala dneska salam na ranajky ,ale na veceru dam zase pastetu :grinning:
22. máj 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poi waw ze v algide, by som sa aj prejedala nanukmi :wink: mnaaaaaaaaaaaam
22. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici ale mozno by ti to potom uz ani nechutilo,ja som robila v cukrarni a vobec som zakusky nejedla
22. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mna uz tak nanuky neberu, mam rada napriklad zmzku z mcdonaldu :slight_smile:

no moj sa bude hlavne potom bat, lebo ta hlavicka je fakt uz nahmatatelna a nechce jej ublitzit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku mimo temy, ale je to strasne dojimave. precitajte a kuknite video:
http://www.beh.sk/mod/clanky/neuveritelny-triatlon-otca-a-syna-2
22. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti zrejme mas pravdu. Inak ja mam najradsej tocenu zmrzku, je mnamkova :wink:

Pointka to je sila, uzasne klobuk dole pred nimi. Za slzy ani nevidim....
22. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,tocenu mam aj ja veelmi rada,ale uz malokde taku zohnat a hlavne tie stare ,co prv robili

tak som sa prave prezrala a nakoniec twister :grinning:
22. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne to nenechalo oci suche :slight_smile: to je sila takato odhodlanost :slight_smile:
aj ja som sa prezrala, este dojedam po kolegovi mcdonalds hranolky :slight_smile:
22. máj 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka este po kolegovi :grinning: :grinning: nemas dno?

dojimave veru,tiez som to kukla :cry:
22. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas predavaju taku belgicku tocenu zmrzku je dobra, ale taku tu co predavali ked som mala by som si dala :slight_smile: :wink:
22. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok