Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
21. máj 2009

veam asi je nieco vo vzduchu,mne je dneska hrozne,uz som si dala 2x studenu sprchu 😖

mici,mne veru ani nechuti,prvy krat pocas tehu 😀

mici11
21. máj 2009

No to mne teda chuti, prave som zozrala tycinky a hned za tym magnum 😀 😅 Bolo to super, ale aj budem riadne rozkysnuta ☹ 😀

Dobru nocku

petkaerdal
21. máj 2009

ja sa nalievam studenym mliekom ,ktoreho by som sa nikdy predtym nedotkla a tak mi teraz chuti 😀

magnum by som si dala tiez 😉

dobru nocku kocky

pointka
22. máj 2009

mici, tebe tusim odisla zatka tak skor, nie? kedy, v ktorom tt?
mne sa zda, ze mi odisla teraz... neviem, ci mam byt nervozna, alebo nie.
bolesti nemam. len mala sa mi bolestivo hybe.

petkaerdal
22. máj 2009

poi a bolo tam aj troska hnede,ci krv? tak to baby opisuju

pointka
22. máj 2009

no myslim ze tak doruzova, neviem to velmi zidentifikovat kvoli tej zltej tabletke, co mi vyteka, ale zdalo sa mi to byt ine.

mici11
22. máj 2009

Ahojte,

Pointka mne ta zatka odisla uz pred dvoma tyzdnami 😅 a nic 😕 Bolesti som ani ja nemala. Ja som v tom mala trocha a krvi a potom chvilku ruzovy vytok,
Inak vcera som uz mala vseliake bolesti a citila som sa na rozpadnutie a dnes nic, akokeby som ani tehotna nebola. Len akurat ze ma maly kopka, ale dnes tak kludnejsie a na lavej strane. To zacal vcera prvy krat. Tak nechapem. Velmi sa mu paci u mamicky, von sa zjavne neponahla 🙂

petkaerdal
22. máj 2009

mici,vcera bolo nieco asi v lufte,ani mne nebolo dobre a dneska celkom fajn 🙂

mici11
22. máj 2009

No zrejme Peti. Ja som taka zvedava, kedy ma to chyti. Dufam, ze nebudem ako kamoska prenasala este tyzden navyse, kym ju napichali, cize rodila uz v 42tt. To by som uz asi nevydrzala 😅

petkaerdal
22. máj 2009

ni mici ,to som aj ja na teba zvedava,netrpezlivo cakam,kedy nam oznamis ,ze ides rodit 😀
nakoniec aby som aj ja nepotiahla az do 38tt 😀

ved uz mas 39 😕 chod uz!! 😝

pointka
22. máj 2009

mici dik za info.
neviem, asi to nebola ta zatka, no uvidim.

mici skackaj na fit lopte 🙂

mici11
22. máj 2009

Peti ani nehovor hned by som sla 😀
Pointka vykusam, dam si ranajky a idem na to. Dnes som este nejedla, ale ani sa nedivim ked som v noci zozrala magnum 😀

petkaerdal
22. máj 2009

v noci? 😕 😕 magnum? mne dneska chuti twister,neviem preco prave on,len cakam ,kym sa preberie drahy a uz ho posielam do obchodu
mici ja som zrala cele tehu,ty bud rada,ze len teraz,to uz nepriberies moc 😝

ja chcem uz to meno tajne vediet ,preto ta posielam 😝 😝

ja si odlezim este nejakych 7-12 dni a pojdem tiez behat po schodoch 😀 ,ak vydrzim dovtedy 😝

mici magne uz nepijes?

petkaerdal
22. máj 2009

mici a neodfotis brusko este naposledy?

mici11
22. máj 2009

Peti no nie celkom v noci okolo 21:00 pri ruzovej zahrade 😀 Nie magne uz nepijem asi 10 dni, uz len to zelezo. Ja asi tiez pojdem na schody, len ja nestiham s dychom, tak ja len tak opatrne. Ale vcera sme mali tutu-mutu 😀 a vidis nic, akurat ma vsetky bolesti presli 😀
Jasne odfotim , uz to slubujem tyzden, ale drahy chodi neskoro domov, tak mozno dnes, alebo zajtra urcite slubujem. Ale obvod cez brusko mam skoro 110cm a pribrala som 11 kil 😅

pointka
22. máj 2009

ja mam 117cm ale som hrozne siroka 🙂 pritom brucho mam male

ja som vcera mala 2 míšov 🙂

petkaerdal
22. máj 2009

preto sa pytam mici,lebo som citala,ze sa to ma vysadit tusim v 36tt...
ze tutu-mutu 😝 ani to nezabralo 😕 a to sa da s takym bruchom este? 😅 😕

ja baby sa radsej nemeriam a ani nevazim uz

tak ja si dam za chvilku twister,uz mi siel do obchodu pon a melon si dneska dam
na obed asi chleba,nema mi kto navarit 😖

ozaj a vcera som si dala tiez pastetovi,si mi chute spravila

petkaerdal
22. máj 2009

poi,tak aj ty by si uz mala asi niekedy vysadit to magne,nie? dr. ti nic nevravela?

mici11
22. máj 2009

Peti da sa aj s bruchom, len musis zvolit vhodnu polohu 😀 😀 😀 😀 Pastekovy chlebik som mala aj ja teraz na ranajky, samozrejme s cibikom. Ak ma to chyti dnes budem mat sviezi dych 😀
Poi aj misu mam rada 😉

pointka
22. máj 2009

mici a to nevravim, ze moj robil 3 roky v algide 🙂 vies si predstavit kolko zmzky som sfutrovala 🙂
teraz od januara uz nerobi, tak este dojedame zasoby 🙂
este mam tusim jedneho coko carte dor v mraznicke, na ten pojdem dnes 🙂

moj sa boji sexovat, nie teraz ale ze potom pred porodom. videl ako blizko ma mala tu hlavicku, tak nechce 🙂

petka, ja by som ho nemala pit, ale este musim, bo dost tvrdne cez den brusko tym ze nelezim. ja ho vysadim az za dva tyzdne.

petkaerdal
22. máj 2009

poi ,moj je taky isty,ked videl na uzv,kde ma mala hlavku,tak sa boji,ale aj tak sme nesexovali uz ale od 3 mesiaca,mozno pred porodom skusime,ked budem prenasat 😀 😀 😀

poi,tak ty si doteraz priberala z nanukov a ja kysnem z chlebu 😀

ja som mala dneska salam na ranajky ,ale na veceru dam zase pastetu 😀

mici11
22. máj 2009

Poi waw ze v algide, by som sa aj prejedala nanukmi 😉 mnaaaaaaaaaaaam

petkaerdal
22. máj 2009

mici ale mozno by ti to potom uz ani nechutilo,ja som robila v cukrarni a vobec som zakusky nejedla

pointka
22. máj 2009

ani mna uz tak nanuky neberu, mam rada napriklad zmzku z mcdonaldu 🙂

no moj sa bude hlavne potom bat, lebo ta hlavicka je fakt uz nahmatatelna a nechce jej ublitzit 😝

pointka
22. máj 2009

trosku mimo temy, ale je to strasne dojimave. precitajte a kuknite video:
http://www.beh.sk/mod/clanky/neuveritelny-triat...

mici11
22. máj 2009

Peti zrejme mas pravdu. Inak ja mam najradsej tocenu zmrzku, je mnamkova 😉

Pointka to je sila, uzasne klobuk dole pred nimi. Za slzy ani nevidim....

petkaerdal
22. máj 2009

mici,tocenu mam aj ja veelmi rada,ale uz malokde taku zohnat a hlavne tie stare ,co prv robili

tak som sa prave prezrala a nakoniec twister 😀

pointka
22. máj 2009

ani mne to nenechalo oci suche 🙂 to je sila takato odhodlanost 🙂
aj ja som sa prezrala, este dojedam po kolegovi mcdonalds hranolky 🙂

petkaerdal
22. máj 2009

pointka este po kolegovi 😀 😀 nemas dno?

dojimave veru,tiez som to kukla 😢

mici11
22. máj 2009

U nas predavaju taku belgicku tocenu zmrzku je dobra, ale taku tu co predavali ked som mala by som si dala 🙂 😉