• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
Peti je to velmi pravdepodobne ze vas pockam, lebo tomu nasmu chrobacikovi sa v brusku velmi paci :wink:
Inak celu noc som sa potila ako kon, co je u mna nezvyk. Obvykle ani horucku neviem vypotit:sweat_smile:
25. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ti bolo tak teplo?
no tvojmu sa nechce,ked tam ma miesta kopec,to nase sa zase uz pytaju,tak su utlacene :cry:

ja som zvedava,kedy to Janke spravia

ja idem tiez v stredu a aj poi ide
25. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi mi bolo teplo a to sme mali aj balkon otvoreny. Takze v stredu sa to tu bude hemzit infoskami :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v stredu tu budu same infosky,dufam,ze pre vsetky len tie dobre a ja dufam,ze sa vratim domov od lekara :sweat_smile:

ja mam okno rovno pri hlave,pekne mi fuka,inak by som sa tu upiekla,ja neviem,co moje baby v takom teple ,ako to tu vydrzia :sweat_smile:
25. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici ja som ako srnka, ako keby som ani tehula nebola keby nebolo bruska :slight_smile:
citim sa velmi dobre. sice mi tam dole v podbrusku tak brni asi 2 sekundy, potom to prestane a dost casto sa to opakuje, neviem, co to je, ako keby srkanie alebo nieco take.

Co mas v stredu mici?
25. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pointka ako ti je dobre :slight_smile: :wink: V stredu mam dalsiu kontrolu, tak som zvedava co povie doky, ja by som uz aj rodit sla :wink:
25. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poi,tak to ti aj ja zavidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som sa rozhodla,ze pojdem dneska na chvilku von,uz ma to nebavi,25 den uz lezim,aj ked iba na lavicku,ale pojdem s drahym
25. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky ideme v stredu :slight_smile: dufam, ze aj prideme na konika vsetky len s dobrymi spravami :slight_smile:
mici, ty uz len z nemocky :slight_smile:

ja som prezrata :slight_smile:
25. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poi aj ja som prezrata a to rozmyslam ,ze co by som si este dala,zeby zase zmrzku? :confused:
25. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu mam musli tycinky na stole, ale krotim sa zatial :slight_smile:
25. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz aj zjedla druhu porciu zmrzky :sweat_smile:
25. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mi vrav nieco :slight_smile:
25. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmrzku by som si dala aj ja :wink: Zas pracujem kym mozem, dlho uz drahemu asi pomahat nebudem. I ked vsetko ma boli ked sedim za PC, hlavne maleho tlacim :unamused:
25. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mici skoro lezim pri PC, uplne som zosuchnuta a tak malu netlacim, ale boli ma zadok z toho sedenia.
resp, kostrc.
25. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Poi ja mam tiez velmi zvlastne polohy za tym Pc :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...uz som zase tu...dnes uz som prepracovana,upratovala som a vysavala,ledva uz dycham a horko mi je ako konovi...baby aj vam lietaju po byte tie hnusne biele chumace z topola alebo z coho to je?Mne to tak lezie na nervy :angry:
25. máj 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veam nam nastastie nie, na kazdom vetraku mame sietku. Ale vonku je toho plno. Vcera som upratovala auto a vsetko nam nalietalo dnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
25. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som toho mala plny kobercek,povysavala som to a uz to tu zase lieta,seriem na to,nech lieta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nastastie vo stvrti, kde byvam topole nemame a z inych stvrti to k nam nedolieta a tiez mame sietky.
25. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mate dobre...my sietky nemame,lebo mame podkrovne okna
25. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,poi a ja uplne lezim pri pc :grinning: :grinning: :grinning:

bola som vonku sa prejst,hadam to nebude mat nasledky..fuj,tak som sa spotila,ze mozem ist rovno do sprchy,je hnusne vonku,najlepsie je vnutri
25. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam,tak mne to lieta po byte tiez :angry: :angry: :angry:
v kazdom kute to mam a musim sa na to pozerat,lebo ja uz neupratujem
25. máj 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka treba dat mangelovi robotu... :grinning:

Inak dnes je vonku fakt hnusne teplo a dusno,zajtra ma byt az 30stupnov takze bude este horsie,fuuuj,najradsej by som sa hodila do bazena
25. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vychutnajte si, od stredy ma byt zima, pod 20 stupnov
25. máj 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poi chvalabohu...aj prsat by mohlo trochu
25. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam,ved upratuje,ale chodi aj do prace,tak to nemozem ziadat kazdy den,uz vydrzime a potom si upracem cely byt

uz nech je streda,pre nas tehule,je to lepsie asi
25. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma prsat aj koncom tyzdna.
petka ja mam rada teplo :slight_smile: radsej nez zimu
25. máj 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To idete vsetky na kontrolu?
25. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teplo mam aj ja radsej,ale nie horucavu ,tak akurat ,ked je len tak prijemne vonku
25. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veam no v stredu ideme vsetky
ty ides kedy?
25. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok