Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
27. máj 2009

tak mozno sa to spusti aj dneska este u teba,vcera si take bolesti nemala?
mas tie bolesti uz pravidelne?

ja idem az poobede noooo,cakam ,kym pride drahy z prace a potom hned pojdeme,pocitam tak medzi 14-16 ,uz som nervozna z toho cakania

pointka
27. máj 2009

mici, no uz sa ti to spusta celkom pekne 🙂
este ich nemas ale pravidelne, ze?
No super, ty budes mat zachvilku babatko 🙂 velmi sa tesim s tebou a drzim place 🙂

petkaerdal
27. máj 2009

poi,uz tu ostavame tusim len my dve ,co temu neflakame 😀

mici11
27. máj 2009

Peti vcera som tie bolesti, este nemala a nie su pravidelne zatial.
Poi super ti podrastla mala, i ked tie vahy vraj nie su az take presne. A dakujem, ja sa uz tiez velmi velmi tesim na nasho chrobacika.

petkaerdal
27. máj 2009

mici,tak mas pocit,ze sa to spusta? 😕

mici11
27. máj 2009

Neviem Peti, tazko sa to posudzuje, teraz to prave prestalo, ale tie bolesti trvali cca 3 hodiny. A v noci som ich mala tiez, tak fakt neviem.

petkaerdal
27. máj 2009

ked sme prvprodicky a nevieme posudit,ze? 😀
tak uvidime do vecera,co s tebou bude...

mici11
27. máj 2009

Asi tak Peti 😀 idem trosku pracovat ale budem nakukat 😉

petkaerdal
27. máj 2009

ok,pracuj...
daj veidiet,ked nieco,sedim pri telefone 😀 😀

pointka
27. máj 2009

mici, tak sa ti tusim splni ten porod toho 29.5 🙂

mici11
27. máj 2009

Peti jasne 😀 😀 😀
Pointka nebolo by zle 😉

pointka
27. máj 2009

Mici, to uz ak sa dostanes do nemocky, uz s tebou porobia vsetko, aby si co najskor rodila neboj, ja tipujem, ze este v piatok to bude 🙂 poskaces na fit lopte a bude 🙂

Inak aj ja by som chcela rodit tak, ze pojdem este pred do nemocky, ja mam stres z toho, ze to doma neodhadnem, ze uz idem rodit a nestihnem prist 🙂 V nemocke som uz pod kontrolou a hlavne na mieste 🙂

veam
27. máj 2009

Baby pekne vam dopadli kontrole...

Mici tak uz aby si tam bola a drzala svoje miminko v naruci,drzim palce 😀

mici11
27. máj 2009

Pointka ani nevies ako si zelam,aby si mala pravdu 😉 A presne ako pises, ja budem tiez radsej v nemocke, ako tam utekat v noci, alebo ze to neodhanem. Lebo tie bolesti su dost klamlive.Aj ja budem kludnejsia v nemocke.
Veam dakujem velmi pekne, uz sa aj ja na to tesim. I ked zaroven ma chyta mierna panika 😅

veam
27. máj 2009

Mici viem si predstavit ale onedlho to budes mat za sebou a vsetko bude ok...

veam
27. máj 2009

Baby a ja myslim ze uz zacinam citit ako sa moje baby hybe...teda ak su tie pocity ono

mici11
27. máj 2009

Veam ja som citila najprv take bublinkovanie, alebo jemnucke steklenie 😉

pointka
27. máj 2009

mici, ja by som uz urcite utekala do nemocky s takymi bolestami ako mas ty. ja sa poznam, ked ma dvakrat pichne, uz budem volat dokine 🙂
Moja doki ma sluzbu toho 20.6. je to pekny datum, tak sa nanominujem do nemocky na tento termin 🙂 a nech sa stara aby v ten den mala aj vysla 🙂

veam
27. máj 2009

Ja citim take mierne pichanie obcas v podbrusku alebo ako to mam nazvat,je to take divne

pointka
27. máj 2009

veam, to je ok 🙂 aj ja som to mala, to sa ti maternica roztahuje 🙂

marione74
27. máj 2009

mici, drzim palce, urcite vsetko dobre dopadne.
Peti, nevies mozno pojdete aj spolu 🙂 Tvoje mety dokial mas vydrzat si uz splnila, tak preco nie?

Mne byva zle skor tak, ze nic sa mi nechce, robim vsetko s nechutou, na nic sa netesim...jasne na mimika ano, ale celkovo mi je tak divne, malo sa hybem lebo sa bojim a som cela tak lemrava nejaka musim zacat chodit cvicit alebo co, ved uz by som hadam mohla na nejake speci tehu cvicenia nie?
Telesne ma akurat napina, hlavne ked som hladna ale niekedy aj ked najedena, ale nastastie nevraciam 😝

Vcera som bola na utz, mimik sa krasne hybal, zajtra dostanem knizku, lebo doki este chce dalsi utz lebo mu chcel odmerat krk odzadu, ale mimik sa neotocil. doki, dost dlho hladel do utz, ako ked mi odislo dvojciatko, tak dufam, ze mi neklamal, ze je vsetko ok 😒
Myslite ze tym meranim krku uz zistuje ci ho nema moc siroky, ako pri Dawnovom syndrome?

Dievcata este mi prosim poradte kde je dobre kupit si tehu oblecko, lebo o take 3-4 tyzdne uz budem asi potrebovat tehu gate. dikesko

marione74
27. máj 2009

dievcata, mne obcas tak brni v brusku, hlavne ked sa trocha predklonim, mali ste tiez taketo pocity? Mam ho akoby tvrdsie.
Veam, uz citis bublinky, jeej 🙂 tak mozno o 5-6 tyzdnov aj ja budem uz.

babulka123
autor
27. máj 2009

marione.. skus C and A v avione.. tam maju.. a nie su taky drahy..
ja som kupovala vsetko v rakusku.. tam to vyjde aj lacnejsie aj super veci.. v H and M

veam
27. máj 2009

Poi ked sa mi roztahuje maternica tak ma to boli,toto je nieco ine,tak teda neviem...

Marione oblecko si zozen od nejach znamych alebo tu v bazare na konikovi,neoplati sa ti kupovat nove,je to dost drahe...ja obcas zajdem do second-handu a tam mavaju take veci za par korun

veam
27. máj 2009

Marione ja praveze neviem ci uz citim baby alebo to je nieco ine... 😨

pointka
27. máj 2009

marione, ja mam tehu oblecenie z Mutti v auparku, bola som aj v C&A, cenz skoro rovnake, no ale uplne otrasne veci tam mali, mne sa paci, co maju v Mutti.
Este vyborny obchod a pekne veci v nom maju v Palace, vola sa, ze Premaman.

veam, mna to praveze pichalo dost.

mici11
27. máj 2009

Ahoj Marione, a dakujem 😉 Cvicenie pre tehule su u nas od nejakeho 24 tt, aj ja som chodila, bola v tom aj predporodna priprava, bolo to super 😉 Neboj doky ti urcite neklamal, to by si nedovolill. Iste je vsetko OK. Ja som si speci tehu oblecenie nekupovala, len jedny tehu gate. Inak vsetko v normalnych obchodoch len o cislo, dve vacsie. Dal ti uz aj tehu knizku?
Babul ahoj 😉

babulka123
autor
27. máj 2009

mici.. ahooj .. citala som citala.. a mam este jednu otazku.. vzdy ked mi ztvrdne brusko tak mam pocit strasneho tlaku v hlave.. je to normlane??

mici11
27. máj 2009

No Babulka to som ja nemala 😕 takze neviem ti povedat ☹

babulka123
autor
27. máj 2009

no pekne.. je mi z toho poriadne zle.. uvidme.. pvoieme ujovi dr.