Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
28. máj 2009

no super,naraz sme tehulky teda,len ja som iba o 30 tt popredu 😀
ani ja som nemala tusim v 6tt srdiecko,asi az v 7tt ..a vies presne ,kedy bola ovulka?

loginka
28. máj 2009

caute baby,
nepatrim do tejto temy, ale hadam raz budem 🙂

babulka123
autor
28. máj 2009

loginka vitaaaj ... ja viem ze ano..

petkaerdal
28. máj 2009

loginka vitaj,isto ze budes patrit,niekto nas musi zastupit 😉

petkaerdal
28. máj 2009

babul,hm uz 30tt 😀 ja vravim,ze u teba mi to ide rychlejsie,ako u mna..fakt ma dobehnes 😠

petkaerdal
28. máj 2009

krasny album Vierka 😵 😵 😵

babulka123
autor
28. máj 2009

petka.. anoooo , dnes mi nabehlo a ja sa taaak tesim .. v zivote som si nemyslela ze toto bude u mna raz svietit.. hehehe

ale tych 6tt uz nedobehnem... heehe

atina
28. máj 2009

Ahoj Marionne 🙂
vsade som ta hladala, a potom som si spomenula, ze kuknem tu 🙂
A vidis, nasla som.
Uz som sa o teba bala, ze ci je vsetko ok, lebo som ta nevidela ani v praci, ani na smskach ☹((.
Tak vidim z diskusie, ze zatial je vsetko ok, na profile ti svieti uz 13tt , wow, a ze teraz by si uz mala mat tehu knizku, takze napreduje to !! Joooj, to je uplne supis !!!
So velmi rada a uvidis, vsetko bude tak ako ma ! 🙂
Thinking of you.
Ciao.
A.

petkaerdal
28. máj 2009

babul,ale ako rychlo to ide aj tebe,ved nedavno sme tu stresovali 😅

babulka123
autor
28. máj 2009

petka ani nehovor..... ale uprimne taka som rada ze to mam za sebou ... tento zazrak uz nejako vyplujem na svet ale stimulku 2x uz ani moc nechcem riesit.. ja viem ze to znie max.povzbudivo pre stimulantky.. ale baby viete ma pochopit.. hehe e

petkaerdal
28. máj 2009

uz by si nechcela druhe dieta? alebo to nechate tak a mozno motyka vystreli? ved ty nemas mrazacikov

co mam ja hovorit,stimulku som mala 7x 😢

loginka
28. máj 2009

petka, klobuk dolu, ze 7 x, ale co clovek neurobi pre svoje dietky
teraz netusim kolko krat este by som bola schopna to absolvovat, dufam, ze som teraz posledny krat
to je ako ked zena po porode hovori ze nikdy viac a po tom po roku dvoch zabudne a chce dalsie mrne 🙂
babulka, uz 30 tt, booze, ty sa nejako ponahlas, nie? 🙂

babulka123
autor
28. máj 2009

petka.. noo nechavame to tak..a le neviem ako s tou lonovokou ci mi vobec dovolia aeste jedno .. ale urcite {aspon zatial} to cez IVF nebudem riesit.. budem si uzivat toho jedneho chrobaka..

loginka.. bezim s vetrom o zavod.. hehehe

pointka
28. máj 2009

Ahojte.
Prave som sa vratila z poradne, vsetko je OK, na porod to vobec nevyzera, doki dokonca vyjadrila pochybnost, ze zatial to nevyzera ani na spontanny porod, malu mam zevraj dost vysoko...

no uvidime, ci klesne, stehy mi drzia pekne, uz mi ani nekazala lezat 🙂

vierka
28. máj 2009

babul - 30 tyzdeeeeeeeen.... woooooooou 😀 😀 😀 to je super 😉

petka - ved aj doki povedal, ze srdiecko este vidiet neni, ale o tie dva tyzdne uz isto bude 😀
no ja ked som bola 5.5. na utz vo FC a pre injekcie, tak mi doki povedal, ze nevidi ziadnu cystu, ze dokonca je tam vidiet prasknuty folikul, takze bola ovulacia.. ale kedy presne ani neviem 🙂
a dakujem za pochvalu mojich paliiiiiiiiiiiiiiic 😀

loginka - jasne ze aj ty budes partacka 😉 🙂

pointka - takze je vsetko v poriadku, to je najhlavnejsie 🙂

petkaerdal
28. máj 2009

loginka,no 7x veru som stimulovala 😔
ale tam bol aj 2x stop cyklus,4 ivf mam za sebou a az 4 mi vyslo a hned dvojnasobne,takze sa mi to vynahradilo a som stastna velmi 😵 😵 😵

baby,mna zacali boliet prsia a dost,nie len na dotyk,co to??? tak viem,ze porod sa blizi,ale neviete,ci to pride hned alebo nemusi ???

babulka123
autor
28. máj 2009

pointka.. nooo tak skus behat po tych schodoch.. heheh mozno to pomoze..
petka.. nebooj tak hned to nebude..
vierka....juuuj uz teraz sa tesim na to ako sa budes tesit z toho srdiecka. je to najkrajsi pocit na svete..

petkaerdal
28. máj 2009

Vierus ,aj si volala do FC,ze stimulka sa nekona? 😀

mici11
28. máj 2009

Ahojte babenky,

Peti bolesti v boci boli, ledva som zaspala okolo tretej, nedavno som vstala a uz su len take slabunke. Ono to nie je nejak pravidelne zatial. Zajtra rano nastupujem do nemocly tak dufam, ze si nasho chrobacika pocas vikendu uz popestujem v naruci.
Vierka vitaj medzi nami, bude radi ak sem budes chodit. Mne bolo srdiecko vidiet tiez nejak v 7 tt. Takze na najblizsej kontrole si ho uzijes, je to kraaaaaaaasny pocit.
Loginka ahoj, teba si pamatam s inej temy vitaj aj ty medzi nami, inak tu kazda otehulkuje tak sa nas drz 😉 😀 Ja mam za sebou 2 stimulky a 2.IVF a nakoniec som otehu prirozdene, takze tu sa aj zazraky deju 🙂 Kedy zacinas dalsiu stimulku?

Peti mna prsia bolia tak 2 tyzdne, takze v 38 tt isto porodis, moja skromna vestba 😉 😀

mici11
28. máj 2009

Pointka ahoj, teba som skoro vynechavala, takze ty ozaj zacni s tymi schodami 😉 a som rada, ze je vsetko OK 😉

petkaerdal
28. máj 2009

mici ahoj,tak si ma potesila,ze neporodim zajtra kvoli tym prsiam 😀 ,ale zase nikdy nevies
bolia ma mooooccccc

tak ty nam uz zajtra odchadzas micka? bude mi smutno 😢 ,este nechoooodddd 😀 😀

vierka
28. máj 2009

babulka - uz toto bol pre mna ten najkrajsi pocit na svete, som sa tam dokimu rovno na koze rozplakala s nohami v polohe "Vitame vas" 😀

petka - no neviem ako s tymi prskami a porodom, tak daleko som este neni 😅
volala som do FC a sestricky sa straaaasne tesili a mi gratulovali a zelali vsetko dobre, az ma normalne zamrzelo ze ich uz neuvidim 😅 a som sa pytala ohladom toho ci ten pokus netreba prist nejako zrusit a sestricka v podstate povedala, ze kedze som vybrala lieky tak mi ten pokus stale plati a ze sa to uz zrusit neda... takze som minula jeden hradeny pokus... ale to nevadiiiiiii, ved ja som si aj tak tento pokus pre to miminko isla 😀

mici - dakujeeeeem... tak to je super, ze uz chrobacika budes mat coskoro pri sebe, strasne drzim palceky a vsetko dobre dopadne... potom musis poskytnut hned info 😀

petkaerdal
28. máj 2009

Vierus,tak dame po porode tu kavu v TT? planujem tam ist do jedneho obchodu,je len tam u vas

babulka123
autor
28. máj 2009

mici myslime na teba..

petkaerdal
28. máj 2009

trocha inak na hlavu,ze ten pokus ti padne,zato,ze si vybrala lieky 😖 😖

petkaerdal
28. máj 2009

babul,vidim,ze ti pribudli nove mena pre maleho do pasu 😀 😀

mici11
28. máj 2009

Vierka jasne, ze hned poskytnem info 😉 Ved som tu stravila cele tehotenstvo 😀 zo zaciatku hlavne s Petulkou, Peti pamatas? Inak fakt cudne,ze pokus prepada po vybrati liekov 😅 Ja som mala tiez schvalene 3.IVF, ale lieky som nevybrala ostala som tehu, takze mam este jeden. Ale neviem ci ho vyuzijem, budeme skusat aj druhe prirodzene 😉
Babulka dakujem 🙂 😉 , keby niecop pisem Petke a tebe na vas 2 mam cislo 😉 Nina je moje number one meno 🙂 , ale dievcatko by bolo Sophia, lebo drahemu sa Nina nepaci ☹ Ale je to kraaaaaaaaaaasne meno

petkaerdal
28. máj 2009

pamätam mici,pamätam...nasa dohoda a hups sme na konci tehu,neuveritleneeeeee
myslim,ze ked sa vam zadarilo jedne krat,tak mate velku sancu aj druhy krat..

babulka123
autor
28. máj 2009

hej hej troska som to zmenila.. uvidime co z toho nakoniec bude. .hehehe hmono Nino.. hehehe

vierka
28. máj 2009

petka - no jasne ze by sme mohli dat kavu 😀 ja by som bola velmi rada... ked to bude nejako po 14.00 to koncim v praci, tak nemam problem 😀 a velmi rada vas uvidim 😀

no ja som si tiez myslela, ze by sa to mohlo dat spravit tak, ze by som tie lieky proste vratila do lekarne (ani by mi peniaze nemuseli vracat) a ze normalne by som ten pokus proste zrusila.. ale sestricky povedali ze si mam tie lieky nechat - preistotu, ze keby nieco... lebo ze ten pokus mam stale platny... tak neviem ako dlho bude platit kym ho uplne nezrusia...

mici - tak to je super, ze vam to takto krasne vyslo... my sme ani nedufali a zrazu boooooooom 😀 normalne ze sokova terapia 😀

babulka - pekne mena, ja by som chcela tiez Dominika, ale mangel neeeeee 😅 ale ja budem mat aj tak babu 😀