• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

4. novembra 2010 
baby,mna strasne,dost silno picha v lavom boku,citit to tak nejak,ako po dlhsiom behu,v ziadnej polohe to neprestava..neviete co to moze byt???? pomoooc,nepoculi ste o tom???
28. máj 2009 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petulka to mna zvyklo v pravom boku, ale zial mi nepomohlo asi nic, potom to po case preslo. Moc som ti nepomohla :frowning2:

Prisiel domov drahy, idem sa mu povenovat a potom este na chvilku pridem
28. máj 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa bojim,ci to niesu kontrakcie,ale brusko mam ok,je to presne bolest,ako po behu,ako pisem...
uz ma to boli ale 3 hodiny :cry:
28. máj 2009 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No mna to zvykne boliet, tak hodinku dve, tak neviem.
28. máj 2009 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
peti v nemocke mi hovorili ze kontrakcie su take za ta az prehne ale v kazdom pirpade ak to neprejde chod na pohotovost.. nemusi to byt nic ale moze.. ja neivem ja som to nemala zatial..
28. máj 2009 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja to mam prvykrat ,nikdy ma takto nepichalo...
ked to neprejde,pojdem do nemocky urcite
najhorsie je to,ze to boli v kazdej polohe :cry:
nechcem zakriknut,ale troska mi je uz lepsie

baby,inak ma stale prehana ,uz 5 den :cry: tiez neviem co to,nestava sa to pred porodom?
28. máj 2009 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
peti nestresuuuuj prosim ta..
max porodis horsie sa nestane..
28. máj 2009 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babul :grinning:
hej,ale nechcem doma zacat rodit :grinning:

nevies o hnacke pred porodom nic? nic take nejem z coho by to mohlo byt :confounded:
28. máj 2009 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
moze to byt ze sa ti zacina cistit telo.. tazko povedat..
sak ale nebooj rodit doma aj ked zacnes neporodis behom 5 minut.. takze klud, ak nieco sa zbal a chod do nemocky... teda zbal sa teraz.. aby si potom len zobrala tasku a hotovo..
28. máj 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tasku uz mam zbalenu 2 mesiace :grinning:
a pred porodom sa cisti telo formou hnacky? :confused:
28. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
petka netusim .. naozaj neviem len sa to moze podla mojho skormneho nazoru stat..
28. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petka neviem, ale prehana aj mna uz 2 dni. Ved keby nieco nevahaj a chod do nemocky.
Babenky idem sa venovat drahemu, rano teda nastupujem do nemocky,tak na mna myslite, nech mam chrobacika coskoro pri sebe a nech je vsetko v poriadku. Hlavne nase zlaticko. Notebook sice mam,ale pripojenie na net nie a v nemocke neviem ci je :frowning2: ak by bol ozvem , ak nie na vam poslem sms, ze co a ako. Myslite na mna a drzte sa pa :slight_smile: :wink:
28. máj 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mici myslim na teba.. velmi . drzte sa a urcite daj vediet budeme mooooc cakat..
28. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,mne sa to uz nezda,tie bolesti v lavej strane mi vystreluju do lavej strany chrbta,dost to boli a mam aj tu hnacku
mam pocit,ze to mam kontrakcie,ale len v lavej strane to citim..neviem,co mam robit...ja to neviem poznat :cry: :cry: :cry:
28. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mi sme sa zacali snazit...sakris, dufam ze sa to podari, lebo mam hlavu v smutku co s robotou. Do BA sa mi vratit nechce kvoli sefke co uz rozkradla snad polovicu firmy a neoplati sa mi to tiez financne a casovo a v NZ som sice dostala ponuku, no bolo by to z dazda pod odkvap, lebo by som travila asi viac casu v robote ako doma. Tak neviem...len aby to vyslo.
28. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
petka. chod na pohotovost.. nech ta radsej pozru.. bude to lepsie.. halvne ak sa necitis dobre..

a kuk moj synovec.. aha.. http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=353402&vReferer=
28. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
pisala mi Petka, tak predsa to pichanie boli kontrakcie, isla do nemocnice, ide na cisarsky, bude mat babatka :slight_smile:
Dam Vam vediet ak napise potom.
28. máj 2009 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
poi to vazne.. supeeeer.. sa tesim . prosim ta napis jej ze na nu velmi myslim.. vidis sak som aj dosla kuknut ze co ej s nou ..
28. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Petka ma uz babatkaaaaaa !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Narodili sa niekedy okolo polnoci, presny cas neviem. Aylinka ma 2350g a Selinka ma 2850g, nie su ani v inkubatore. Vsetky tri su v poriadku!

Petka velmi ti gratulujem, uz mas drobcekov pri sebe :slight_smile: Tak sa tesim :slight_smile:
29. máj 2009 o 05:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pointka predbehla si ma :wink: Akurat som chcela napisat :wink: Velmi sa s nou tesim. Ja sa chystam prave do nemocky, tak dufam, ze vam coskoro napisem nieco podobne. Majte sa tu zatial pekne a nenechajte nasu temu zapadnut prachom. Drzte sa zlaticka.
29. máj 2009 o 06:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petka, gratulujejeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. máj 2009 o 06:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
juuuuj petka super.
29. máj 2009 o 06:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujeeeeeeeeeem :grinning: tak predsa len ako ten bocian prisiel ku mne tak tebe ho uz nebolo treba :grinning: a som straaaaaasne rada ze ste vsetky v poriadku, drzkaj sa MAMINA :grinning: :grinning: :grinning:

mici - myslim na teba, drzkaj sa a potom daj vediet :grinning:
29. máj 2009 o 06:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj Peti to je prekvapenie na rano ... az mi slzy vybehli, ze uz si maminou. Gratulujem k princeznickam, maju krasne vahy. Zelam vsetko dobre, hlavne vela vela zdravicka vsetkym trom, mamine vela mliecka a aby vas cim skor pustili domo k tatinovi. Dufam, ze coskoro pridas fotky, aby sme sa mohli pokochat :slight_smile:

mici velmi drzim palce, aj mojim chalanom som nakazala :grinning:
29. máj 2009 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...Vitam medzi nami nove tehule :grinning:

Petka to je super spravicka,moc ti gratulujem a tesim sa s tebou,konecne mas uz svoje babulky pri sebe,drz sa a myslim na teba... :grinning:
29. máj 2009 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veam - to hadam bolo myslene aj na mna :grinning: dakujem :grinning:
29. máj 2009 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jasne vierka na koho ineho?este som tu zbadala loginku
29. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petíííííí,gratulujem z celého srdiečka!!!želám princezničkám krásny život,veľa zdravíčka a tebe samozrejme tiež a veľa mliečka!cmuky Aylinke a Selinke!!!
29. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tvojka boze vy uz mate mesiac.. strasne to leti.. ved vcera si rodila..
mauzi ani nehovorim.. hehehe
29. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tvojka .. su uzzzzzasne.
29. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok