Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babula
11. jún 2009

vierka uz ho mam dlhsie ale teraz ho uz normalne vidlo aj ked si hocico oblecem...

pozeram si kočíky a uz vidim ze to bude u nas dilema 😒 ale baví ma to... 😵

vierka
11. jún 2009

babula - no mne ho je vidno kedykolvek v hocicom 😀 ale niekedy viac, niekedy menej 😀 uz to bude leeeeeeeeeeeeen vacsie 😀
a ake sa ti zatial pacia??? ja mam na to este vela casu, mi zacneme pomalicky kupovat nabytok do detskej (lebo je tam zatial len koberec a stolik na ktorom mame pocitac), a pomaly potom oblkecko a ine veci 😀

babula
11. jún 2009

no ja detsku moc neplanujem zariadovat, postielka bude v spalni aj s komodou s prebalovakom (spalna bude dole) a na poschodi bude obyvka s kuchynou, a detska, tam bude zatial len postel, skrinky co mame a stol kde budem cez den asi prebalovat a tam budem aj kupat a mastickovat atd... 😀

kočík neviem, chceme trojkolku - zatial cortinu len na kazdy kocik na nieco nadavaju tak vobec neviem,idealny asi neexistuje...

a oblečko, mm bol na sluzobke tak doniesol prvé body - modré (neviem preco) a krátky rukav a na 12 mes, co mi budeme mat na vianoce, takze nekomentujem, ale bol zlaty, chcel nas prekvapit, tak aspon na pamiatku...

petkaerdal
11. jún 2009

babula,tvoj je asi,ako moj,aj moj nakupuje modre,vzdy je jedna v modrom oblecena 😀 😀 aspon tak ma moj pocit,ze mame chlapca doma 😀

babula
11. jún 2009

no ved ked ma dievca modre, je to ok, horsie je keby mal chlapec brutus ruzove 😲 😀

petkaerdal
11. jún 2009

nevadi,sranda by bola ,nie 😀 😀

vierka
11. jún 2009

petka - to nevadi ze je to baba, on z toho chlapca vychova 😀

babula - no my mame ten problem, ze mame byt tak stroho zariadeni, ze mame v spalni len jednu skrinu a ta je nenormalne prepchata nasimi vecami... takze budeme musiet kupit aj nejake skrinky a tak a kedze sa to uz do spalne moc nevojde, tak to bude rovno v detskej a tam bude aj prebalovak, aj vecicky rovno ulozene... mozno sa do spalne mesti ku postielke nejaka komodka na najnutnejsie veci... tak mi to budeme asi tak riesit, ze rovno nejaky nabytok kupime a taky co bude tak na dlhsie 😀
no ved preto kupil s dlhym rukavom aby to mal pod vianocny stromcek 😀 a nemusi potom darcek uz kupovat 😀

mici11
11. jún 2009

Ahojte babenky,

Janulka vitaj 🙂
No ja kojim a aj odsavam, mliecka mam zatial dost 🙂 . Maly je velmi dobrucky, v noci sa zobudi raz a cez den je dlhsie hore, tak sa z neho vytesujem 😉 . Sitie ma dost boli, ale uz mi zacinaju vypadavat stehy tak to snad prejde. Nesedela som od porodu a vraj este tyzden dva si nesadnem ☹ 😒

Babula dakujem
Babulka 32tt to je parada 🙂 😉

babulka123
autor
11. jún 2009

dakujem snazime sa.. heheheh

veam
11. jún 2009

Ahojte...

Oznamujem,ze dnes som volala na vysledky z krvi,z tych vrodenych chorob a je to chvalabohu negativne,tak sa vytesujem... 😀 konecne zo mna opadol ten stres

mauzos
11. jún 2009

ahojte 🙂

Janka velmi sa tesim, ze vas konecne pustili domov a ze ste vsetci v poriadku. Pekne vykrmuj chlapcov, aby boli silni a zdravucki 🙂

mici11
11. jún 2009

Veam super spravicka, tesim sa s tebou 🙂
Ahoj Mau 😉

vierka
11. jún 2009

veam - tak to je supeeeeeeer, ze to mate v poraaaadecku 😀

pointka
12. jún 2009

Ahojte. Tak vcera sa po 16 hod trapeni narodila cisarskym nasa Sofinka. Narodila sa o 18:11 s mierami 2890g a 48 cm. Je uzasna, len mna vsetko boli. Cisarsky uz nikdy viac!

petkaerdal
12. jún 2009

dobre ranko,
poi,gratulejem aj tu,vela zdravicka babike a tebe rychle zotavenie

ako sa citis? prikladas malicku ?

vierka
12. jún 2009

dobre raaaaanko 😀

jeeeeeeeej, hned z rana taka super spravicka... teda nie o tom trapeni, ale ze je dalsia konikovska princeznicka na svete 😵

pointka - strasne moc gratulujeeeeeeem, tak to mate za sebou.... neboj sa, rana sa pekne zahoji, hlavne ze ste obe v poriadku a ty si uz maminkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

pointka
12. jún 2009

Dakujem🙂
Mala je uzasna, len si musim zvyknut, ze je moja a ze som mama 🙂
Prikladam,len mliecko este nemam, tak aspon cucka a ucime sa obe ako sa to robi 🙂
Teraz mi ju este nosia, snad to zvladnem, ak ju budem mat na izbe. Trosku sa toho bojim.

petkaerdal
12. jún 2009

neboj Kati,zvladnes,ked ja som zvladla dve,tak ty to isto iste musis zvladnut...
mliecko sa ti rozbehne tak na 3-4 den,len podla mna rychlejsie,keby si pumpovala aj medzi jej papanim,skus to,ta pumpa taha silnejsie,ako mala...mne sa pumpovanim rozbehlo hned do dalsieho dna,pre dve bolo malo,ale pre jednu bolo...ona nema take silne ustocka,aby ta rychlo tahala

a bolesti mas? uz ta skusili postavit? ci len sedis zatial na posteli?

veam
12. jún 2009

Dobre ranko...

Baby dakujem pekne...

Poi super,takze uz aj ty si maminka,gratulujem k malickej a prajem rychle zotavenie a rychly prichod domov 😀

pointka
12. jún 2009

Petka rano ma postavili. Napocudovanie tie bolesti su sice neprijemne, ale daju sa vydrzat. Zatial este lezim, sediet mi nie je dobre. Odsavat budem poobede, vtedy mi manzel prinesie druhu tasku. Ja som taka stastna 🙂
Veam dakujem 🙂

babula
12. jún 2009

jeeeeeeej, super, pointka blahozelam, ja som vcera na teba myslela,ci rodíš 😅
zo srdiečka gratulujem a prajem tebe aj malinkej vela sil, zdravia a nech ste uz doma mamina... 😀

babula
12. jún 2009

veam a tebe tiez gratulujem k vysledkom.... 😉

ja som vcera bola v tescu , kupila som si take letne sportove gate co su pod brusko a na gumu tak som spravila dobry nakup a kupila som drobcovi prvú ciapku, rukavicky a ponozky, som z toho hotova... 😀

babulka123
autor
12. jún 2009

poi gratulujem... vsetko len to najlepsie..
a uvidis o tyzden ani nebudes vediet ze si rodial..

peggyyy
12. jún 2009

pointka gratulujem tak už to máš za sebou, teraz sa len vytešuj
veam to je super, že je super teším sa s tebou

mauzos
12. jún 2009

poi jeej to je krasna spravicka na rano. Zo srdca gratulujem a zelam, aby ste boli vsetci zdravucki, tebe vela mliecka a aby vas cim skor pustili domov k tatikovi 🙂

veam
12. jún 2009

Peggyyy dakujem...ty ako sa mas?Co nove?

veam
12. jún 2009

Babula jeeej ty mas termin na moje narodeniny 😀 😀 😀

petkaerdal
12. jún 2009

poi,da sa to vydrzat? tak super,...ale aj ja som si myslela prvy den,ze pohoda,ale potom prisli najväcsie bolesti,dufam,ze tebe teda nepridu,mna to boli este aj dnes niekedy...
nech manzel prida nejake foto,som zvedava na bambulku 😀

marione74
12. jún 2009

jeej pointka uz porodila, gratulujem 🙂 dalsi mimik v temicke 🙂

veam, to Ti ake vysledky prisli v 20tt?
mne brali krv v 13 tt a teraz mi budu v 16tt a predpodkladam ze vysledky pridu v 17 tt. Tie z 13tt su bohuzial zle, vychadza nam postih 1:40 ☹
Ale ja si myslim ze je to koli tomu zamlkutemu dvojciatku, ze tieto druhe uz hadam budu lepsie 😔

tvojka
12. jún 2009

Poi,gratulujem k Sofinke!!!Aká je malinká!Teším sa na fotečky 😵

Veam,tiež gratulujem k dobrým výsledkom.

Marionka,držím silnotánsky päste,aby ste mali zdravé babatko.Určite teda aj máte,len tá neistota je zlá.Verím,že dalšie testy budú ok.