Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

tvojka
12. jún 2009

Pridala som nejaké fotečky,kuknite ako sa zaguľacujeme 😀

veam
12. jún 2009

tvojka dakujem a dievcatka su zlate,ake su uz krasne gulatucke,pekne ich krmis 😀 😀 😀

Marione boli to vysledky zo skriningovych testov-Downov syndrom a rastepy,robia to od 16.tt do 20.tt,nemalo by sa skor ani neskor pretoze to potom ukazuje chybne vysledky.

mici11
12. jún 2009

Ahojte babenky,

Pointka gratulujem a tesim sa s 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tebou 🙂 🙂 🙂 . Takze to uz mas za sebou. Ja som mliecko mala az na 5 den, takze neboj ono sa to rozbehne 😉 Sofinka je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherne meno, to sme chceli mi keby to bola baba 😉

Dnes sme boli na kontrole, bilirubin pomalicky klesa, tak sa tesim. Ale mame kontrolu kazdy tyzden.Ale radsej.

babula
12. jún 2009

tvojka kočky su zlatunkeeeeeeeee 😵

marione74
12. jún 2009

jeej tvojka, ake su uz velke 🙂 boze, tie rastu 😀

peggyyy
12. jún 2009

veam u mňa dokopy nové nič, máme sa výborne a malinké sa vrtí jedna radosť 😀 , ty ešte stále nič?

pointka
12. jún 2009

ahojte. Dakujem vam vsetkym za gratulacie. Je to uzasny pocit byt mamou.
Kuk moj album. Su tam fotky. Mala je trosku dorezana z tej sekcie, ale inak je uzasna. Stale spinka, vobec neplace. Je dobrunka. Strasne ju lubime 🙂

marione74
12. jún 2009

jeej pointka aky zlatucky drobcek 🙂 tak ju mas konecne pri sebe 😉

mauzos
13. jún 2009

ahojte 🙂
poi mala je nadherna a vy vyzerate velmi stastni 🙂 dorezna? 😲 to akoze ju porezali pri sekcii??? 😲

tvojka nase nevesty su krasne 😉

pointka
13. jún 2009

no hej dorezali ju,ako sa s nou ponahlali,ale to je len jeden skrabancek, uz je tam chrasta, este ma na hlave skrabanceky ako prestrihavali blany. Dnes som uz zacala kojit trosku,este je mliecko slabe,ale mala sa chyta 🙂
Ja som tak stastna 🙂

mauzos
13. jún 2009

poi super, urcite sa ti rozbehne, len si daj pozor aby malu neprikrmovali flaskou 😒
tak to prvy krat pocujem, ze by pri sekcii porezali babo 😲

petkaerdal
13. jún 2009

ahojte
tvoj,kocky su uzastne a ta posledna foto je uplne super 😉
poi,mala je zlatunkaaaaavaaaaa,to akoze ju porezali 😕 😕

baby,to len mne sa narodili take vlasane? 😀

poi uz chodis sama?rana neboli? mas malu na izbe cely den uz? super,ze uz zacinas kojit 😉

petkaerdal
13. jún 2009

baby,dala som aj ja nejake foto ,kuknite moje lasky 🙂

mauzos
13. jún 2009

peti krasne su 🙂

pointka
13. jún 2009

Petka krasne su tvoje male. Uz chodim, ale bolesti strasne. ☹ malu este nosia, teraz sa mi zacina robit mliecko iba a ucime sa kojit. 🙂 inak je uzasna, ked mi ju prinesu vsetko ma prestane boliet 🙂
Baby ja som tak stastna 🙂

petkaerdal
13. jún 2009

poi,viem,ako si stastna,isto tak,ako aj my vsetky 😵
som ti vravela,presne,ako mau vravela mne,ze az potom pridu tie bolesti,tiez som myslela,ze super,da sa,ale ten dalsi den 😅 😅 poi,az taky 6 den sa budes citit uz dobre...
a nosia ti ju aj v noci alebo v noci nie? ja som male v noci nemala vobec

dakujem 😉

pointka
13. jún 2009

ani ja ju nemam v noci. O deviatej poslednykrat potom rano pred siestou.
Dostala som teplotu z mlieka ☹ nech mi je este horsie ☹ nikdy viac cisarsky ☹

petkaerdal
13. jún 2009

tak to ma mrzi a mozes jej to mliecko davat,ked mas teplotu
poi,aj ja som povedala,ze nikdy viac cisarsky,nieco strasne vsak? aj ti pred cisarskym dali nieco vypit,aby si nesla na velku? uz ti vybrali aj tu cievku ?

petkaerdal
13. jún 2009

mau pekne fotky,tie dva kociky su super 😀 😀

petkaerdal
13. jún 2009

poi a mala si spinal alebo plnu narkozu?

mauzos
13. jún 2009

ano peti reklama na Bumbleride 😀 😀

poi rychlo sa vyliec a daj sa do kopy. Daj si pozor, aby ti ju v noci nekrmili z flasky ... mne tak Lukaska pokazili, vobec sa nechcel prisat, lebo mu od zaciatku dali flasku 😠

janula13
13. jún 2009

ahojte tak konecne mam chvilku casu, petka male su krasne, a ten usmev, tie mam najradsej, sme aj my otovi ked sa niektory z nasich usmeje, obaja maju jamku na pravom lici a ta ma dostala totalne..
mici dakujem za foto, maly samko ma jednak krasne meno, moje naj, a ten uces, fesak nad fesakov, krasne babatka ste porodili, ani sa mi to verit nechce ze uz to mame vsetky, teda etse babulka..za sebou, boze ved pred chvilou sme len otehotneli a robili testy a podobne somarinky riesili...

babule ja nekojim, mliecko mi len tak kvapka, ale sem tam prilozim, mozno sa to este rozbehne..tak sme na UM, ale priberame, mam vahu tak si ich sledujem...som unavena ale stastna, niekedy mame veselo, ked zacnu obaja, to je ine rodeo...ale uz sme sa udomacnili, mam pocit, ze uz mame system, pravidelne papaju, a papaju uz vioac, tak hadam uz to bude len lepsie...uz maju 2310 a 2410 g tak sa teim ze im to ide hore...

mauzi fakt dobra reklama, nam este neodporucili ist von, ze tak od buduceho tt, ze su malicki...ale uz sa na to tesim, zatial ich vozime po byte ked treba...

janula13
13. jún 2009

jeej a prave som pozrela aj male tvojkovcata, boze tvojka to su krasavice, ja neviem kam prv kukat, take krasne deticky tu pribudli a ake su uz baculky, dufam ze aj nas jakub sa tak zagulati...idem este pozriet sofinku ...

janula13
13. jún 2009

ozaj babule a uz mam aj otazku, vsimla som si na malych ze em tam maju vyhodenu hocikde na tele taku malu vyrazku, akoby maly bedar, to je normalne?aj im to zmizne a zjavi sa inde..nemoze to byt kozmetikou?ja pouzivam niveu...

mici11
13. jún 2009

Ahojte babenky,

Tvojka prinzecnicky ti kraasne pribrali, su velmi peknucke 😉
Pointka a j ja som mal horucku z mliecka, no nic moc teda. Ale nastastie rychlo ustupila.Maleho mi kazali kojit aj tak,ze az ked je skoro 39 sa ma najprv horucka zrazit a az potom kojit.
Janulka dakujeeeeeem, tolko chvaly si zlatucka. No Samko nam robi velku radost je velmi dobrucky 😉 . Len sa musime opalovat cez sklo a chodit na krv kazdy tyzden kvoli biliribinu, ale uz mu pomalinky klesa. Comu sa velmi tesime. V porodnici schudol na 2800, mliecko som mala az na 5 den, davali sme len glukozu vcera mal 2890, takze priberame pomaly spat. Mne pomohli k mliecku aj homeopatika ricinus communis 5ch a poradili mi pit vybublinkovanu vineu a fakt mi to zabera.
Mauzos ahoj 😉 ako chalosi?
Petulka ahoj, ako to zvladate?

janula13
13. jún 2009

mici ja neviem ci sa mi este rozbehne aj chcem velmi aj nemam predstavu ako to budem stiha...ale za pokus to stoji..vineu pijem aj ja..

mauzi ozaj napadlo mi aj my mame tie lehatka doma, ked som videla tvojho mm ako ich naraz krmi, ja som ich tiez vselijako v p[orodnici skusala...a rozmyslam ze ked nebudem mat pomoc, ze to spraktizujem zase ako vy, ale akurat neviem ako ich dat naraz odgrgnut, lebo som zistila ze ked ich dam pocas krmenie 2/3 krat odgrknut, tak mi nic nevygrckaju, vy to ako robite?

mici11
13. jún 2009

No Jani ved uvidis. Pozerala som si fotky tvojich chlapcekov su velmi peknucky 🙂 🙂 🙂 🙂 a tiez ste dali pekne mena 🙂

petkaerdal
13. jún 2009

Janulka,mne mliecko rozbehla do 2 dni odsavacka,kazde 4 hodky treba odsavat,ak mas..

mici,zvladame zvladame,makacka,ale musime,v noci je to tazke,netrva to dlho ich nakrmit a ulozit spat zase,ale to vstavnie...

a ty ako zvladas?

petkaerdal
13. jún 2009

Jani,chlapci su peknucky,taky drobunky,ako moja Aylin

na mliecko pomaha sirup a lesnych jahod,v nemocke vsetkym zenam len to nosili pit..

petkaerdal
13. jún 2009

Jani,na to odgrgnutie som aj ja prisla,sestricky v nemocke povedali,ze ak uz prestava tahat,nechat odgrgnut a potom pekne papa dalej,funguje to,necham 2-3x ..a uz mi vypiju 100g mliecka

ja ked ich krmim spolu,tak vytiahnem flasky,odgrgnem jednu,potom druhu a pijeme dalej,inak sa to neda 😀