Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
23. jún 2009

Ahojte...

Poi no co ako?Mala je krasna,hned by som ju spapala,daj jej velku pusinku za mna 😀

pointka
23. jún 2009

Ahojte dievcata.
Huraaaaaa sme doma 🙂 Konecne nas vcera pustili, len som mala taky kolotoc, ze som nestihala napisat.
Prvy den doma je riadny zaberak 🙂 Hlavne si zvyknut na vsetko, nejak sa utriast, najst si rezim 🙂 Ale zvladli sme to 🙂 v noci sa dokonca Sofinka iba raz zobudila, no krasne sme sa vyspali.

Dakujem vam vsetkym za povzbudzujuce slova, tak som rada, ze uz sme doma 🙂 Kuk nove foto v albume 🙂 Este z nemocnice.

vierka
23. jún 2009

ahojte kocky 😀

pointka - tak to je supeeeeer, ze ste uz domenka 😵 neboj sa, najdete si coskoro nejaky rezim a aj spavat sa bude lepsie... tak to je supeeeeer 😀

vierka
23. jún 2009

a mala je krasnuckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

veam
23. jún 2009

No super Poi,tak konecne si sa dockala domova...drzim palce aby si to vsetko pekne zvladla a verim,ze zvladnes,to je vsetko o zvyku...drzte sa 😀

veam
23. jún 2009

Takze baby dnes som sa objednala na ten 3D utz,idem tam 30.6 o 10.30,tak sa tesim a som velmi zvedava,dufam ze mi uz povedia co nosim v brusku... 😀

peggyyy
23. jún 2009

veam a kam ideš?

veam
23. jún 2009

Sem k nam v Senici na polikliniku,robi to tu jedna doktorka,tak som zvedava,sestricka mi povedala ze to bude trvat zhruba hodinu a stoji to 60eur...ty ides vlastne kam?

peggyyy
23. jún 2009

tak to je super ja idem do Hlohovca, tiež som mala ísť 30.6. no dala som sa radšej na nedeľu

veam
23. jún 2009

tam to kolko vide?tiez sa nemozes dockat?

peggyyy
23. jún 2009

normálne to stojí 1000,- no za nedeľu je príplatok 200,- aspoň tak to majú na internetovej stránke...no jasné, že sa nemôžem dočkať

petkaerdal
23. jún 2009

ahojte maminy a tehulky,
tak nasa dnesna nco hotova katasrtofa zase,o 23 sme zaspali do 1 a odvtedy som hore s Aylin,ja neviem,ci jej to mlieko uz nechuti(zevraj sa to stava u babätok),lebo sa mi nevie poriadne najest a stale je teda hore a place,kazdu pol hodinu zje 30 ,len co zazenie hlad a zvysok mi normalne jazykom vypluva,ide ma porazit,nic som nespala a z toho pocasia padam dole hubou,drahy mi chodi od 3 v noci do prace,vyzera tiez hrozne chudak 😢
dneska idem kupit dalsiu Bebu,uz nie start
Janka,davam odgrgnut na plece,niekedy nestihnem ani dvihnut a uz grgne,aspon to mame ok
ja ked som zacinala s babami sama,trvalo mi to na zaciatku aj 2 hodiny,ale postupne som si nasla svoj system a bola som rychlejsia a rychlejsia,ked papaju super,zvladnem to aj za 30 minut sama,tak urcite si aj ty najdes svoj system a pojde ti to
ja nekupam ten isty cas,vzdy pred papanim,ako sa zobudia,ale naver vzdy kupame

veam
23. jún 2009

Tak menej ako tu...no nevadi...som zvedava co nosime pod srdieckom,dufam ze to bude vidiet...inak aj nase baby sa uz pekne vrti a hambi sa tatinka 😀

peggyyy
23. jún 2009

aj sa na niečo cítiš? ako to, že sa hanbí tatina?

veam
23. jún 2009

Ja stale hovorim ze to bude chlapec...uvidime ci sa moja verzia potvrdi...No najprv som pohyby citila len ja a teraz je to uz aj citit na brusku a vzdy ked si chce moj chytit brusko,ze ako kope,tak prestane a je kludne,takze tatinko este nic necitil 😀 😀 😀

peggyyy
23. jún 2009

aj ja si myslím, že budem mať chlapca 😀
náš krpec nemá rád keď ležím na chrbte, vtedy sa vrtí jedna radosť 😀

veam
23. jún 2009

nas zase nema rad ked sedim a mam tak stlacene brusko...a co vybavu uz nakupujes?

petkaerdal
23. jún 2009

Jani a maly ti naozaj krasne priberaju 😉
mau ,dik za radu s tym cvikom a s tym podopieranim hlavicky,musim to skusit,lebo stale davaju na jednu stranu,ale viacej Aylin,Selin je ok,aj ked ju dam na opacnu,tak place,musim ju dat len na tu jej oblubenu
tiez si Janka myslim,ze to bude nieco s mlieckom,ja som uz vyskusala 3 mliecka,treba skusit aj ine,mne napr z aptamilu vobec nespali,zdalo sa mi take riedke
poi,super,ze ste uz domka

baby,kolko ste krvacali po porode? ja uz vobec nekrvacam,16 dni som krvacala,ale mam nejaky vytok,zajtra idem ku gynekologovi,nemali ste aj vy???
dneska poobede ideme k detskemu,tak dufam,ze nieco dostaneme a malej tie pupaciky zmiznu z tvaricky,Aylin mi uz aj zacina kaslat 😢

peggyyy
23. jún 2009

nekupujem zatiaľ nič, a ani tak skoro nebudem, nechávam si to až na koniec leta, september.... niečo mám síce ešte z predchadzajúceho tehotenstva, už mi to tri roky stojí v skrini
a čo ty?

petkaerdal
23. jún 2009

veam,peggyyy ajojte tehulky 😉
veam,aj mne ked chitil muz brucho,male ani za svet nekopli,za cele tehu sa mu podarilo citit 2x 😀

a vy mate skoro rovnaky termin 😵

veam
23. jún 2009

Petka ahoj...Takze si mala chuda rusnu noc?To sa snad napravi a mala sa ukludni...drzim palce k doktorovi.

Peg no ja uz postupne nakupujem, mam uz sadu flasiek avent, kefku a hrebienok na vlasky, nejake supravicky, bavlnene plienky,monitor dychania,objednala som taku komodu s vanickou a prebalovakom tak dnes by to malo prist,tak budeme skladat...

peggyyy
23. jún 2009

ahoj petka no mne podľa pohybov vyrátal doki termín na 11.10. .... 😀
malinké ti robia radosť čo?

petkaerdal
23. jún 2009

no peggyyy,oktober je tu raz dva 😀
malinke mi robia radost,ved si citala nie..dneska hotova katastrofa,taka som bola nervozna,uz zaspali,tak som sa ukludnila...som myslela,ze ma slak trafi...

baby,co mate jedno babo sa fakt musite doma nudit 😝 😝 😝

peggyyy
23. jún 2009

veam mne sa to zdá priskoro... a monitor dychu mi tiež ostal no požičiala som ho manželovej sesternici, a ona mi aj sľúbila fľašky a nejaké veci, ktoré pri malých nevyužila

veam
23. jún 2009

Peg ja ta uplne chapem z tvojej zivotnej skusenosti...ja si to nechcem nechat vsetko naraz

peggyyy
23. jún 2009

petka viem si predstaviť aké to je pri dvojkách, manželova sesternica má tiež dvojičky a tiež je niekedy s nervami v koncoch....

peggyyy
23. jún 2009

dala som do albumu dvojičky dadulik111 tak kuk na ne 😀

petkaerdal
23. jún 2009

pegg a ja si to neviem predsavit neskor,ked budu zivsie,uz teraz ozivaju trosku,menej spinkaju ...je to teda makacka riadna
ako stare ma sesternica dvojky?

veam
23. jún 2009

Peg malicke su zlatunke,uz aby sme aj my take mali... 😀

petkaerdal
23. jún 2009

zlatunke su malinke 🙂