Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
3. júl 2009

tvojka.. ona bola z GF v teme oktober/november prezime to spolocne.. janka si s nimi pislaa...

baby ja som mala dnes hroznu noc.. a zobudila som sa o 6 rano na priiiiii sernu bolest chodidiel.. neviem co mam robit.. strasne ma to boli.. normalne citim kazdy pohyb...
des.. a hruuuuza..
chcela som ist na masaz ale bojim sa, lebo je tam velmi vela akupunkturnych bodov a tak sa bojim ze by mi to mohlo spustit porod skor.. tak neviem, myslite ze mozem aspon niecim chladivym namazat..???

tvojka
3. júl 2009

Babul,určite môžeš namazať.Ja som mala aj krém z ElastiQ na nohy,taký mentolový.
Sranda s tou babou,aký je svet malý 😵

mici11
3. júl 2009

Ahojte,

Peti ja chodim spavat okolo polnoci. Snazim sa este trosku pracovat. Noc sme mali perfektnu, Samko zaspal cca o 19:30 a vstal o 3:15, az som nechapala ze tak dlho spinka. Napapal sa a spinkal dalej . Potom vstal o 6:15 a sme hre, ale je kludnucky. Okolo 11-tej chcem s nim ist do mesta.
Veam tesim sa ze ste ok a pekne rastiete.
Tvojka, Mau, Babulka,Vierka, Jani 🙂

babulka123
autor
3. júl 2009

mici super.. dufam ze aj u nas to tak bude.. hehehe
ale vvcera napr. som ani nevedela ze mam babatko v brusku .. bolo ticho .. a vecer.. no koniec sveta.. nie a nie sa zastavit.. heheheh

inak pridala som svoj kotlik.. des..

mici11
3. júl 2009

babulka, ale ved mas kraaaaaasne brusko 😉

babulka123
autor
3. júl 2009

hej hej.. veeeelike.. uz neoblecem ozaj nic. hehehehe
ale sak to som chcela nie?? az na to ze uz sa neviem ulozit.. spat, sediet, lezat.. sak to poznas.. heheheh

petkaerdal
3. júl 2009

ahojte

mau pjjepac,aka bola noc??? na teba som pozabudla

u nas je to hrozneee ☹ ☹ ☹ uz neviem,co robit,ja asi umriem,najskor Selin od 2 do 4,od 5 este do teraz reve Aylin..

Erdal povedal,ze odchadza na dovolenku 😀 😀 😀

babulka123
autor
3. júl 2009

petiiiii vydrrrzz.. ale nezavidim.. cmuuuk

mauzos
3. júl 2009

peti je ti odpustene 😉 noc bola super, ako posledne dva tyzdne, spinkali do rana. Ale teraz sa mi tu nervaci Tomi a neviem co s nim ☹
Peti vydrz, bude aj lepsie 🙂

babul super banderko, uz to mas fakt za par 😉

vierka
3. júl 2009

petka - tak to mas veru perne... ja si pamatam na vyrok segry ked prisla s malym babom z porodnice a mala doma uz 2,5 rocnu slecnu a aj s nimi mala problemy to nejako zosuladit... a si pamatam ako som jej volala, ze co budu robit poobede a ona mi s kludom anglicana povedala "neviem co budu robit deti, ale ja idem do Pezinku" 😀 😀 😀

mauzos - ved ked nevymenia, tak si kupim tie druhe, ved to nie je taka velka polozka a za vitaminky pre nasho milacika by som dala aj omnoho viacej 😀

babulka - no to mas uz kotlicek riadny 😀 ale pekny 😀

tvojka
3. júl 2009

Babul,pekné bruško máš,ale mne sa nezdá až také strašne veľké.No verím,že už nevieš ,čo so sebou 😝 .To vaše krsňa aké krásne!!!

Peti,nejako ti baby prestali poslúchať,čo?U nás je to tak na striedačku...Teraz Eliška spí už asi 2hod,ja som zatial okúpala Sárinku,lebo poobede ideme k svokre a tam nemám také vybavenie na kúpanie ako doma.Sári je už aj napapkaná,ale zobudila ju v postielke štikútka,tak sa zase pestujeme.Nejak oťažela,už asi spí,tak druhý pokus...ide sa do postielky 😖

petkaerdal
3. júl 2009

mau si zlata,ked mi je odpustene 😉

mau zase som bola kupit mlieko 😀 slak ma trafi,ale vies co som zistila,to co som davala doteraz,to co sme od nemocky davali,ja blba som si nekukla a tam bolo napisane start ,ale krmit pri materskom mliecku a im to uz asi nestacilo,ved to neni mozne,aby mi Aylin uz pila kazde 2 hodiny a takto aj cez den a aj cez noc,vobec sme nespali,im to mlieko uz asi nestacilo,lebo na zaciatku mi spavali 4 hodky,potom 3,5,potom 3 a teraz ledva 2,tak som kupila to iste,ale jednotku,je to normalne od narodiena ,ale pre deti krmnene iba s flaskou a je tam pisane prelepsie zasytenie,tak uvydime a aj ten prasok vyzera uplne inak...tak zase pokus...ale chuti rovnako hnusne 😝 😝 😝

Vierka,do Pezinku pojdem aaj ja a rovno aj s Erdalom

som zvedava,teraz som ich nakrmila,uvidime,kolko vydrzia

mau,vymenme si ich aspon na jednu noc 😀

petkaerdal
3. júl 2009

tvojka ano,uplne sa zmenili ,musim prist preco,ako pisem skusila som mlieko,ved v noci mi jedla kazde dve hodiny a rano aj kazdu hodinu 😖

tvojka
3. júl 2009

peti,tak držím palce...som zvedavá,či to bolo tým mliekom 😕

mauzos
3. júl 2009

peti ☹ urcite to bolo, tym, ze ich to mliecko nezasytilo. Viac im do bruska nevoslo, ale bolo asi velmi lahke, tak boli za chvilku hladne. Dufam, ze uz im konecne trafis mliecko, taketo experimentovanie nie je dobre na ich bruska.
Peti ved aj ja som sa 10 tyzdnov vytrapila s nocnym vstavanim, tak si to musis aj ty pretrpiet 😉 Neboj, budu vacsie, rozumnejsie ... aj bruska budu mat vacsie, spapaju viac naraz a nebudu uz tak casto potrebovat papat.

petkaerdal
3. júl 2009

mau,to vstavanie mi ani nevadi,ale to ked mi je hore 4 hodiny a potom druha,to je hrozne...
mau,myslim aj ja,ze to bolo mlieckom,lebo stale vypili svoju davku 90,niekedy sice 60,ale aj tak nieje normalne,aby pili kazdu hodinku...a ja som si to na krabici nepozrela

vy ste mali ake presne mliecko na zaciatku? tiez bolo pisane ,ze s materskym alebo normalne pre start? dufam,ze nebudu mat problemy,ved je to to iste,len cisto pre deti nekojene a je pisane,ze sytejsie

mauzos
3. júl 2009

my mame od zaciatku Nutrilon, Luki Nutrilon 1 a Tomi mal HA a teraz AR. Nebolo tam nic pisane o materskom mlieku.

petkaerdal
3. júl 2009

aha,nutrilon tu neni,inak som citala,ze je velmi dobry

na SK je tiez aj aptamil od milupa?

mauzos
3. júl 2009

peti to je vraj to iste, len sa to inak vola. V Madarsku je to Milumil a v Polsku tusim Babylon

petkaerdal
3. júl 2009

no uz su hore,tak padam..

mauzos
3. júl 2009

ja vlastne uz dlhsie davam Lukimu ten Milumil, vychadza v Madarsku ovela lacnejsie. Poronavala som zlozenie a je to to iste

tvojka
3. júl 2009

Peti,tak ako?Kolko vydržali bez papania?

petkaerdal
3. júl 2009

baby,od 12 zaspali a este spia 😀
inak som porovnala tie mliecka a je to ,ako ked porovnate hladku muku s hrubou,nieje take jemne,musim ho aj viacej trepat,aby sa rozpustilo

mauzos
3. júl 2009

takze je asi aj hustejsie mliecko z toho, nie?

mici11
3. júl 2009

Ahojte,

No my sme sa od 11-tej tulali, aj som si spravila shoping po obchodoch nejake tricka, riflove saty a tak. Prisli sme o 15_tej maly este spi v kociku. Okolo jednej som ho prebalila v kociku, sedeli sme v parku v takom podniku takze sa dalo, a s jedenim som si to vymyslela tak ze som si odsla mliecko pred odchodom , dala do flasky a flasku do termo obalu. Takz epo jednej sme sa aj napapli. Len som nevedela kolko spapa, kedze pri kojeni to tazko odhadnem ale osala som 120 ml a zjedol vsetko. Neplakal asi mu stacilo.Kolko vam spapaju deticky? On ma aj cumlik a j vodickupije z flasky a aj tak pekne papa s prsnika. Tak aspon mozme byt dlhsie v meste 😉 Inak by som mohla ist len na otocku.

Peti aj ja si myslim, ze boli casto hore kvoli mliecku. Verim ze uz bude dobre 😉 Pekne ti teaz spinkaju 😉
Vierka s tym Pezinkom si ma pobavila 😀 😀
Mau ahoj inak k tym tlacivam k prispevku ze si paltila 10,-€ je sila. Lebo na mojom tlacive je poznamka ze na zaklade § 14.........sa horeuvedene informacie poskytuju bezplatne. a dik za info, ja to idem v pondelok odovzdat. A budem dostavat aj rodinne pridavky tych 560,-sk ked som na materskej, nevies? lebo tolko papierov, ze mi z toho sibe

mici11
3. júl 2009

Baby sorry za preklepy, rychlo pisem kym Samko spinka

mauzos
3. júl 2009

mici to som si ani nevsimla, neviem ci to na mojom bolo ... uz je to jedno, len ma to dojalo 😖
super vyletik ste si urobili. Takze mozes takto hocikedy vypadnut, ked ti Samko papa pekne aj z flasky, super.
Ano, budes dostavat aj pridavky, prvy krat ti to pride v jednej sume s porodnym. Treba dat 3 ziadosti, na pridavky, porodne a priplatok k porodnemu.

mici11
3. júl 2009

Mau diky 😉
No veru bolo super,kopec znamych sme stretli a pocuvali samu chvalu 😀 😀 😀

tvojka
3. júl 2009

Baby,my sme tie papiere ešte stále neodovzdali...dúfam,že to neni nejak časovo ohraničené 😕 A neplatila som za potvrdenie nič,dokonca mi to potvrdila dokyna ku ktorej som v tehu nechodila.

Mici,ja už som sa odvážila aj kojiť na verejnosti,raz v parku na lavičke a predvčerom na detskom ihrisku 😅 .Bojím sa,že ked im dám flašu,tak mi nebudú chcieť piť z prs.

Také nákupy by sa aj mne hodili,ale ja sa sama do mesta s takým maxikočíkom nedostanem ☹

mauzos
3. júl 2009

tvojka je to obmedzene, ale tusim na rok, ak sa nemylim, takze mas este cas 😀 😀 vidno, ze vam peniazky nechybaju 😉