Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
7. júl 2009

aj teraz sa mm vratil s kocikom a matusko ma zase oblinkany rukav..

petkaerdal
7. júl 2009

Jani,ved aby si sa nenervnila,viem,ze ta to trapi,tak skus radsej behnut ku dr.ak uz grcka moc a ked ho nanapas,tak ho nechaj len lezat,nehyb s nim,neprekladaj
a kolko spapa? nenapapa sa moc,ze to vygrcka? skus mu dat menej o trosicku a castejsie radsej,ja mojej Selin davam len 90,aj ked vidim,ze by este potiahla trosku,lebo potom mi vzdy vygrcla,dam cumel a je ticho
vzdy ked som jej dala 110 vyvratila,uz bola plna

ak sa bojis,tak nedavaj kamilky,aj ked si myslim,ze ked skusis raz,tak alergiu nevyvolas,ja som dala Selin len 2x na tvaricku a potom 2x na krcok
alebo skus len trosku jedno miesto potriet a uvidis,ci zaberie
a skus aj tie tvoje vyrazky,co si vravela,ze mas
ja som davala na tvar najskor ten sudokrem,ale malu to hrozne vysusilo a take nepekne supinove to ostalo

petkaerdal
7. júl 2009

Jani a nevies preco su nervni? neboli brusko? nevrtia sa?
ja moje baby uz trosku poznam,ked su na poriadku napapane,prebalele a su nervozne,tak bud bolesti bruska alebo im trebalo este velakrat aj 10 minut po papani grgnut alebo potom to,ze sa nemohli vykakat..
ako sa chovaju,ked su nervozni?

vierka
7. júl 2009

no ahojte maminky 😀

mici - ty krmis kazdu hodinu a pol - a ze potom tak rychlo priberaju, ty ich riadne vykrmujes 😀
no ved ja tento rok kupanie v pohode ozeliem, za ten zazrak to stoji 😀

tvojka - aj ja teba zdravim 😀

janulka - no ako vidim, tak je to s tymi dvojkami perne 😅

veam - pre istotu chod s tym vytokom k dokimu.... a ved namiesto kupania si budeme uzivat niecoho ineho - ja som bola dnes v kine na rozpravke 😀 a ani opalovat by sme sa velmi teraz nemali 😅

a stale nevieme co je s Pegy??? 😕

mici11
7. júl 2009

No tak s tym kojenim to bude asi tak, ze Samko skratka cez den potrebuje viac, dnes to vychadzalo na kazde 2 hodiny, okolo druhej si pospi tak 3 - 4 hodiny a napapa sa ideme von a ked prideme vacsinou este spinka a ked sa zobudime tak sa okupkame, prebaliime a napapame.Takze to nie je take hrozne. Chodi spinkat okolo 21:00 a vstane okolo 3:00 a potom okolo 6:00 cize poobede a v noci nepapa tak casto. Nebudem to asi menit, lebo bude nervny. Len ho musim nechat menej cucat, lebo je pahltny a potom sa mu vracia mliecko ☹
Inak dnes prvy krat zaspinkal o 20:00, tak som zvedava do kedy potiahne. A zajtra ideme konecne na sono noziciek, tak som zvedava.
Jani viem ake to je ked nevies ako pomoct, citila som sa tak v sobotu ☹ a este sa urcite tak zial velakrat citim budem, ale ako ti pise aj Petka skus behnut za nejakou dokynou.

Vierka ahoj cicka, takze ich vykrmujem???? 😀 😀 😀 Kolkych??? Ja mam len Samka, jedina nemam dvojicky 🙂 ale mliecka mam dost takze mozem este niekoho vykrmit 😉

mauzos
7. júl 2009

Ahojte 🙂
no vidis Mici uz si medzi nas dvojickarky zapadla 😀 😀
Aj mne mali zo zaciatku vela priberali, takych 800 g za dva tyzdne a Dr. bola spokojna, takze aj to je OK. Teraz uz menej, zajtra ideme na ockovanie, tak by ich mala aj povazit. Tomi mal vo stvrtok 5480g, vazili ho na gastre.

Bazen urcite v tehu neodporucam, ja do neho radsej neleziem vobec. Na kupku mi musi stacit sprcha a raz rocne more. Toho roku zial more nebude ☹

Jani nestresuj, ved ked sa sem tam povrackaju o nic neide. Aj mojmu Tomimu sem tam ujde, ale nie to uz to co predtym, ze vracal prudom. Z toho ti urcite neschudnu neboj 😉 A nervozni su mozno z toho, ze si aj ty nervozna. Hovori sa, ze to babatko vyciti a odskusala som si to uz aj na vlastnej kozi, ze je to tak. Takze klud 😉

Peti tie kamilky zajtra kupim aj ja. Ake to je balenie? Lebo nasla som viac druhov.
Od pondelka davam Tomimu Sab simplex a super, musim poklopat. Zajtra sa spytam Dr. ci mu to mozem davat dlhodobejsie, lebo v letaku je pisane, ze len 3 dni sa moze davat be odporucania lekara.

petkaerdal
8. júl 2009

ahojte,tak nasa noc celkom dobra,baby sa najedli o 2 a potiahli do 6,co sa este nestalo v noci

mici,tebe ozaj Samko pekne v noci prespi 😉nase su hladosky aj v noci,hlavne Aylin

mau,je to zlta krabicka

petkaerdal
8. júl 2009

mau chlapci su chutniiiiii,ten na tej prvej fotke v tom zltom sa mi vid,ze je na teba ,je tak?

mauzos
8. júl 2009

ahojte 🙂

no super peti, presne tak isto papavali aj moji, o 2 a 6. Uvidis, ani sa nenazdas a prespia ti celu noc.
Peti to je Luki a je cisty Vlado, este sa aj poti po nom 😀 😀 Ale uz viac ludi mi povedalo, ze je cito ja ... to bude tym, ze sa s Vladom na seba podobame 😀 😀

tie kamilky kolko ml balenie, lebo su rozne na rozne veci ...

loginka
8. júl 2009

caute tehule a maminy 🙂
ako tak zbezne citam mate to s tymi detickami vesele 🙂 budem si potom k vam chodit po rozumy 😉

petkaerdal
8. júl 2009

vy sa s muzom podobate?
musim kuknut tie kamilky,teraz neviem a napisem ti

dufam,ze tie noci sa budu opakovat

petkaerdal
8. júl 2009

http://www.docsimon.sk/tovar/chamomilla-roztok-...

mau takto to vyzera presne,co mam ja doma,ale 100ml

petkaerdal
8. júl 2009

https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar/2190/chamo...

toto by mali byt presne oni,aj popis je presne ten isty

ja som to nekupovala sama,tak neviem,ze je viacero

veam
8. júl 2009

Dobre ranko....

Vierka opalovat by sme sa nemali vobec,lebo sa moze prehriat plodova voda...mna to opalovanie ani nenapadne,lebo to nemam rada.

Pegg som pisala vcera rano a vobec sa neozvala,tak neviem co je,dufam ze su v poriadku.

vierka
8. júl 2009

dobre ranko baby 😀

mici - vidis to, ja by som ti aj dve dopriala 😀 😀 😀 sa mi to nejako zase pomotalo, lebo tu v teme su vzdy vysoke pocty a niekedy zabudam, ze sme tu aj take co sa pasuju len s jednym 😀

mauzos - maly su bohovskyyyyyy a jaky su uz velikyyyyyyyyyyyy 😀

veam - no ved hej, nemali, ved ja sa ani neopalujem, len sa mi uz spalili ramena ako idem napriklad z prace, alebo na nakup, tak mi pece hlavne na ne 😅

Pegy sa teda neozvala???? moooooooc na nu myslim a verim, ze je vsetko v poriadku...

inak ten moj vcera dovliekol domov postielku, nejaky kolega mu dal do dietati, tak sa vytesoval a musel ju hned vecer skladat... je peknucka, len sa bude musiet trochu vysmirglovat a znovu pretriet lakom... takze budeme v lete renovovat postielku 😀 😀 😀

petkaerdal
8. júl 2009

ahoj Vieruska 😉

baby,pridam fotku Selin,aku mala tvaricku,fakt na zaplakanie a to uz mala lepie po tom kreme od lekara a pridam aj novu,aku ma teraz,tak kuknite

petkaerdal
8. júl 2009

taku cervenu zapalenu mala mala komplet celu tvaricku 😢

veam
8. júl 2009

Petka je super ze uz sa to malickej lepsi,neboj coskoro bude mat krasnu tvaricku...a ako ti pekne rastu 😀

petkaerdal
8. júl 2009

veam rastu,ako z vody,uz su velke baby 😀
uz ma tvaricku peknucke,som rada,lebo nepekny pohlad to bol,isto ju to asi aj palilo 😢

ako sa citis? brusko rastie? 😀
aj tebe to ako leti,ze uz 24 😕

veam
8. júl 2009

No to je dobre aspon bude pokojnejsia...

Uz mozem povedat,ze sa citim celkom fajn,akurat ze ked chodim peso,tak sa rychlo unavim a citim sa ako 100kilova...No mohlo by to este viac letiet,lebo mne to nejako neleti,ked som doma

petkaerdal
8. júl 2009

ale si to uzivaj,rychlo to ujde aj doma 😝

uz teraz sa citis,ako 100kilova? 😀 este je skoro,budes sa citis este horsie moja 😀

veam
8. júl 2009

No ja viem petka,budem to musiet zvladnut cez tieto horucavy,nic sa neda robit...dnes vecer idem k tomu doktorovi s tym vytokom,tak som zvedava

petkaerdal
8. júl 2009

a aj ta ten vytok pali alebo svrbi? lebo v tehu byva normalne aj ja som mala

este sa budes citit,ako stara lokomotiva a velryba,ako sme sa my citili 😀

veam
8. júl 2009

Nie nesvrbi ma,ale obcas ma to pali,hlavne po sprche a vajecniky ma pobolievaju,teraz uz som ho mala taky hrudkovany.

Akurat mi volala Pegg,este je v nemocnici,mali jej davat kruzok ale bola uz otvorena na 4prsty,tak ju museli zasit,v piatok podla vysledkov uvidia co a ako a ci ju pustia domov.Vsetky vas pozdravuje

petkaerdal
8. júl 2009

uz bola otvorena? ufff 😕 dobre ze tam sla
ako ju museli zasit?

dr. ti na to nieco da a zmizne to isto

veam
8. júl 2009

Ved minule mi dal len probiotika a zda sa mi ze sa mi to zhorsilo...

Pod narkozou ju zasivali,asi ten krcok...najprv nebola tak otvorena,to sa jej za tyzden tak zhorsilo

petkaerdal
8. júl 2009

a co je kruzok potom veam? nieje to to iste?

mne sa to zhorsilo zo dna na den,treba velmi opatrne,ked sa spusti otvaranie

janula13
8. júl 2009

ahojte, mali draci spia tak sa idem dat dokopy a napisat vam...

mau mali su nadherni a fakt ti rastu ako z vody strasne sa mi paci ta fotka v riflikoch to je ina frajerina...ozaj kolotoc sa vam osvedcil? planujem kupit..
asi mas pravdu s tou nervozyitou, vcera to na mna nejak dolahlo, ale pri nich som kludna, nastlolim taky vnutorny pokoj, nech to oni necitia, tak neviem...vcera sa mi totiz matusko pogrcal 2x a prudom, isiel si grgnut a tak kvazi grgol, ze u to vsetko co spapal vyletelo prudom a to 2x, tak ma to znervoznilo, pomaly 2tt nic ateraz dva dni po sebe...tak mu davame od vcera noci len 90ml a zatial to udrzal aj ked si neodgrgne, on nejak nevie grgat, sem a
tam sa mu podari...inak on hned strasne place ako ho dame od flase grgat a zvijat sa a cely je cervenym kubko ten nie...ale ten place hocikedy a mam pocit ze stale ak nespi,,,

no a noc u nas...potvory po krmeni o 21 nezaspali, az o 22, a potom vstali okolo 2 rano, a buntosili do 3, tak sme mali co robit a vstali o 6 rano...takze tak...ono byvalo aj lepsie, neviem co to maju za obdobie a neviem ci sa s tym da nieco robit...

petka tak mala sa krasne preliecila, ja som nasich vcera natrela liehom a sudokremom a neviem ci je to lepsie, ale pockam co dnes...

inak mau, raz si pisala ze aj tvojmu malemu sa supalo nad ockami, nasmu stale, neviem ci treba koznej, ono to vidno najviac ked ho okupem, ked je mokry tak ma take belave flaky na zaciatku obocia a aj nad celom vo vlaskoch, taka sucha koza ktora akoby sa chcela supat...natrela som mu to troska takym kremom z lekarne co mi dali vzorku..neviem ci robim dobre, asi fakt treba ukazat lekarovi, a uvidim...

mauzos
8. júl 2009

peti dakujem za linky, kupim. Super, ze sa malej tak krasne vyliecila tvaricka 🙂

jani kolotoc je super vec, nam sa velmi osvedcil. Ale hlavne kup taky drahsi na baterky s dialkovym ovladanim, lebo tie natahovacie su naprd, pri tom musis stat a vkuse natacat, to hra asi minutu. My sme mali tie obycajne a dokupili sme tento na dialkove, takze teraz mame kolotoce tri 😀 😀 Ale kupila som este jednu super vec, len som to nikde u nas nevidela, ta baba to mala asi z UK ... detska premietacka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... Z toho su este viac fascinovani ako z kolotoca, hra to v kuse 15 minut a premieta na stenu farebne obrazky.
Na tu suchu plet mi dala Dr. Excipial, najprv ten mastny, teraz neviem ako sa presne vola a potom Excipial U Hydrolotio. Ten mastny som uz dala mame, tak neviem presny nazov 😀