Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
4. jún 2009

babul tak si na tom podobne ako ja,ja som sa tiez flakala aj s drahym cele popoludnie az doteraz...som zrela na spanok 😀

mauzos
4. jún 2009

tak ja sa k vam pridavam, aj ja som polomrtva 😀 tiez sme sa flakali cele poobedie s mojimi styrmi chlapmi 😅

babulka123
autor
4. jún 2009

mauzi 4??? ty si znova tehotna???

mauzos
4. jún 2009

boooze, ved pisem ze som polomrtva 😀 😀 uz ani do troch neviem napocitat 😝

idem do hajan, uz nevidim na oci. Dobru nocku 😵

marione74
4. jún 2009

mici 🙂 moc gratulujem, nech ste obaja zdravi a nech vam Samko prinsie vela radosti 😉

vierka
5. jún 2009

dobre ranko kocky 😀

Mici srdecne gratulujem k malinkemu, tak nakoniec si to vsetko rozmyslel a isiel dobrovolne sam... zelam vela zdravicka 🙂 a mleeeecka 😝 😀

Petka malinku Sailinku pekne vykrm, nech mozete ist pekne domov a uvidis, ze tam sa bude princeznickam viacej pacit a budu priberat odusu 😀

babulka - tak to je super, ze kontrola dopadla dobre, babatko pekne pribera, si zatvorena, no parada 😀

veam - aj tebe gratulujem ku super kontrole a je dobre, ze ten vytok nic neznamena a ze je to cele v ramci normy... aj vy pekne rastite do krasy 😀

veam
5. jún 2009

Dobre ranecko...

Vierka dakujem a ty ako?ako sa citis?

peggyyy
5. jún 2009

bré ráno prajem
veam som rada, že je všetko ok, a nezistili ste čo to bude?

veam
5. jún 2009

Peggyyy nie povedal ze este nie,tak asi nabuduce,no co uz,musime vydrzat 😒

pointka
5. jún 2009

Ahojte.
Mici velmi gratulujem k samkovi! Tomu sa naozaj nechcelo od maminky 🙂

Mna to uz nebavi byt chora ☹ poriadne sa nevyspim, zle mi je ☹

veam
5. jún 2009

Poi co nejdes k doktorovi?dufam ze si doma aspon teraz

vierka
5. jún 2009

veam - ja sa mam stale rovnako 😀 sice som uz tento tyzden klacala pred WC, ale nejako som to tam este rozdychala 😀 a uz sa tesim co povie lekar v stredu a ja mam na neho vela otazok, tak asi bude zo mna chudak aj nestastny 😀
tak hadam tam nabuduce doki uz nieco uvidi... planujes ist aj na ten 3D?
😀

pegy - a ty sa ako mas mojka? vsetko v poraaadecku?

pointka - skus vybehnut tomu lekarovi, nech ti nieco predpise, nech sa ti este do porodu ulavi a nech si este odpocinies 😉

veam
5. jún 2009

Vierka nabuducu kontrolu mi moj doktor urobi cd z normalneho utz a planujem ist aj na 3D ale neviem este kedy,asi v juli.

pointka
5. jún 2009

vcera som bola na kontrole, vravela som to dokine, ale ta mi nechce nic dat, lebo pri porode budem mat antibiotika a uz teraz nechce dat nic. Tak musim vydrzat s cajikmi a citronom ☹

pointka
5. jún 2009

jeej, petka je uz doma 🙂 snad sa coskoro ozve 🙂

peggyyy
5. jún 2009

vierka ja zatiaľ v poraadečku, do poradne idem v pondelok a dúfam, žemi povie doki čo to bude
veam a kam chceš ísť na 3D?

vierka
5. jún 2009

pegy - tak dufam, ze to potom hned povies aj ty nam 😀

Petka je uz domaaaaaaaaaaaaaaa??? no supeeeeeeeer 😀

petkaerdal
5. jún 2009

ahojte,
tak sme uz domka,vidim,ze ste hned vystihli moj album 😀 😀

idem si vas tak narychlo precitat,co mate nove

poi,ako si dopadla na kontrole?

kocky stale spinkaju a papaju tak kazde 4 hodiny,ocino dost pomaha,sama mam veru,co robit,ked sa hlavne naraz zobudia 😅 ,neviem,co skor ,inak mame stale co robit,ja ked sme dvaja na ne,nestiham ani seba obriadit 😀

petkaerdal
5. jún 2009

mici,tak gratulujem tiezzzz 😉 😉 😉

baby,mali sme ist v stredu domov,ako pisala pi,ale Selin mi do rana schudla 110g ,co je prilis moc 😢 ,ale to preto,ze tam bola taka krava sestricka a nechala mi ich na noc obe naraz a ja som to nezvladla asi dobre a nevsimla som si,ze Selin mi dost grckala do rana a preto tak schudla,ale dalsiu noc bola pri sestricke,mala som len Aylin a pribrala do rana zase ,tak sme sli domov,konecne,doma je to ovela lepsie 😉 ,krasne mi papkaju a spinkaju...
nemam este moc casu na konika,bo ako som stale lezala,tak si musim dat do poriadku byt,lebo mi pride aj navsteva z Sk a tak mame dost roboty...ale ked budem mat casu budem konikovat zase,ved mi je bez vas smutno 😀

mau ,tvojka,ako casto vam kakaju deti? alebo ako casto by mali,ked maju tyzden? a ako casto vam na zaciatku papali? mne papaju tak kazde 4 hodky 50-60g mliecka,uz nekojim,mliecko som nechala zastavit,bo som to nezvladla
😢

pointka
5. jún 2009

petka, kedy vas pustili? vcera? no to verim, ze mate pracu na plny uvazok 🙂 muzik ma dovolenku?
Kojis, alebo dokrmujete? A Selinka vam teda pribrala. Zlatucke su male 🙂 Posluchaju? 🙂

ja som chora jak slak, kontrola dopadla dobre, mala ma skoro 3 kg, prietoky, placenta OK, porod sa vobec nechysta. Buduci tyzden vo stvrtok mi vyberie stehy a ak do 20. neporodim, tak ma hospitalizuje a pojdeme na sekciu. Doki nema rada vyvolavacky (ani ja) a ani prenasanie (ja to schvalujem, bojim sa o babo) tak radsej vravela, ze ide rezat. Ja to schvalujem. Viem, ze budem mat velke bolesti, ale asi sa viac bojim spontanneho porodu, hlavne tych kontrakcii.

babula
5. jún 2009

ahojte kočky, rada by som sa s vašim zvolením medzi vas pridala 😉

niektoré si ma mozno pamatate z FC pod nickom "matkamatko", len som si zmenila nick, lebo to bolo potrebne kvoli okoliu 😒
nas maly pokladík je tiež velkym uspechom FC (co sme si tiez nechali pre seba,preto zmena nicku) , ale viem,že ste tu skvela parta,tak by som sa rada k vam pridala, aj k maminám aj tehulkám 😉

a všetkým maminkám gratulujem a obdivujem hlavne vás s dvojickami,ze to vsetko zvládate, len tak dalej.... 😵

petkaerdal
5. jún 2009

akoj Poi 😉 😉 😉
ano pustili nas vcera,Selin pribrala vcera 30g a aj Aylin pribrala,tak sme uz doma,konecne,lebo tam to bolo uz na psychiku dost 😖
doma nam je ovela lepsie a verim ,ze aj dievkam 🙂
male zatial posluchaju,pekne papaju a spinkaju celkom dost dlho,4 hodiny...
Erdal ma ano dovolenku,len mu robi problme vstat,ked zacnu mrnkat,musim ho priam vykopat z postele,mam pocit,ze dovcu si zobral kvoli sebe,nie kvoli nam...a to vravel,ze vsetko bude robit on,aby som sa ja zotavila a on len spi 😖
len dokrmujem,kojenie som nezvladla,ja som vlastne ani nekojila,ale odsavala,ale potrebovala som dost casu na to a to bolo na hlavu a mna to aj priserne bolelo,tak som s tym sekla 😢

poi,takze mozno aj sekcia bude? 😅
som rada,ze kontrola je ok,daj mi potom vediet,ked nieco nove,keby sa neukazem,lebo teraz cakame aj naval navstev 🙂

poi,no bolesti po sekcii su strasne,ozaj je to klamne,ked zena lezi,ako sa postavi,nieco priserne,este stale ma to boli,ale zvladli sme to my ,zvladnes aj ty...zazila som aj priserne kontrakcie,neviem,co je lepsie teda...som myslela ,ze umriem pri oboch 😢

petkaerdal
5. jún 2009

ahoj babula,vitaj medzi nami 😉

babula
5. jún 2009

petka dakujem, práve som pozerala na tvoje kočky, no su nádhernééééééé 😵 musíš byt stastná mamina 😵

pointka
5. jún 2009

Petka, tak po tvojej skusenosti s oboma neviem, co bude lepsie, ale nejak neviem preco inklinujem k sekcii 🙂
Len sa bojim, ze nebudem mat kvoli sekcii mliecko, to by som nerada ☹
No uvidime, ved ono sa to moze zmenit za par dni vsetko, teraz je mala este vysoko, ale buduci tyzdne, ked mi doki vyberie stichy, zacnem robit pre to, aby som porodila viac. Asi si kupim aj ten malinik a zacnem upratovat 🙂

Ja uz som doma od pondelka, juj ako mi je dobre 🙂 Len sa mi doma robit nechce, len by som lezala a spala a vegetila 🙂

No tebe zacal teda riadny kolotoc, to aj moj teraz vravi, ako sa bude starat, ale neviem neviem, tiez si myslim, ze ho budem skopavat z postele 🙂
Ale ty to uz mas za sebou 🙂 Ach jaj, ja to uz tiez chcem, ale na druhej strane sa toho bojim, aj co bude potom, ako to zvladneme a ze skonci nase vylihovanie 🙂

Petka, som velmi rada, ze ste OK a hlavne doma, je to na nervy ta nemocnica, tu si mozes spravit svoj rezim a nikto ta nerusi.

petkaerdal
5. jún 2009

poi,no fakt neviem povedat,co je lepsie,pre mna boli kontrakcie nieco katastrofalne,fakt som myslela,ze uz neprezijem,do nemocky som sla priam po styroch...bolesti po sekcii su,ale mozes si dat nieco od bolesti,s tym som fungovala od druheho dna normalne a teraz som uz uplne bez liekov,ale priserne ma boli od porodu chrbtica 😢
vyhoda je,ze nemam bolesti dole a hned mozem tutu-mutu,konecne 😉 🤐

pointka
5. jún 2009

petka 🙂 hehe, no ja mam z tych kontrakcii a tej bolesti dole najvacsiu paniku, hlavne si neviem predstavit chodit po zasiti na malu a velku potrebu ☹

tak to si uz v pohode, ked myslis na tutu-mutu 🙂 my si dame potom po vybrati stehov 🙂

ake je to doma mat babatka a nie v brusku 🙂 MAMINA 🙂
este pred rokom sa nam ani len nesnivalo 🙂

veam
5. jún 2009

Peggyyy chystam sa na 3D utz sem k nam na polikliniku,jedna doktorka to tu robi,stoji to 60€...ty uz si bola?

Petula super ze si doma konecne a male su fakt zlatucke, pekne ti spinkaju teda,mozes byt rada...inak ako to zvladas?

ivalak
5. jún 2009

Ahoj poi nebudem ti radit co si mas vybrat to sa musis rozhodnut sama ale malasom take iste obavy ako ty nakoniec som isla rodit po vyvolavacke kontrakcie isli kazdu minutu nemala som ani epidural trvalo to skoro10 hodin ale ked malu vybrali ta bolest okamzite prestala a stalo to za to 🙂 ked rodis normalne bolest je pred porodom ked sekciou tak po porode ja som po zasiti az vysivani 😀 😀 mala bolesti asi tak dva dni potom uz len take male a na wc som chodila v pohode aj ostatne a neboj sa o malu sa budes vediet postarat budes dobra mamina este to tak nevyzera ale vsetko budes robit automaticky lebo to tak budes citit 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
5. jún 2009

poi,na tutu-mutu som myslela cele tehu 😅 ,tak sme si uz aj vcera dali jedno kolo 😝 ,moj pozeral na mna,ako puk,ze co chcem,ale ved nenechal sa dlho prehovarat 😀 😀

no poviem ti,aj po cisarskom sa mozes bat chodit na malu a velku,tiez to boli 😅 ,pretoze ked sa vycikas,tak brusko sa ti tahuje a velmi to picha,tak isto po velkej...

a ako je doma mat babätka? no pekneee predsa 😵 😵 😵 konecne ich vidim,ale vyzaduju si stale pozornost,stale mam co robit a veru pred rokom sa nam ani nesnivalo a uz ich mam ja tu,rychlo to ubehlo 😉