Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
14. júl 2009

baby,ja som zufala 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 takto som este nebola,od rana mi mrknaju,kricia,placu,neviem,co s nimi,su nervozne z toho tepla,mna ide porazit..ach jaj

Jani,nie vobec sme nebalili na siroko,tu sa to ani nebali,tu sa davaju take nejake zeliezka,ale my sme to mali v poriadku..
nase deti spavaju presne rovnako 😀

inak baby ja som dneska dostala menzes 😕 😕 😕

petkaerdal
14. júl 2009

Jani,aj mne sa stale od rana budia,spia tak 5 minut a zase hore,stale tu mam plac,hrozne..uz len cakam,kedy pride manzel ,lebo to nezvladam dneska 😅 ...

poi,drzim palce,super,ze nebalis tiez na siroko

Vierka,aj ta nasa dohodnuta kavicka este plati? 😀

vierka
14. júl 2009

veam - no veru si mohla, nabuduce ked sem budes mat cestu ta nepustim tak lahko 😀

petka - jasneeeee ze plati, ja uz len cakam, kedy zahlasis, ze idete s babami na vylet 😀

petkaerdal
14. júl 2009

ked nebude tak teplo,tak niekedy navstivime TT a dame kavicku 😉

konecne mi tusim Aylin uz zaspala 🙂 Selin este nie 😒

veam
14. júl 2009

No veru to teplo robi svoje...vcera som tam bola len hodinku,na otocku a mala som teda dost,este ma aj slapky otlacili...

veam
14. júl 2009

Petka ked s nimi pojdes von niekde do chladku to nepomoze?

petkaerdal
14. júl 2009

veam ,uz sme boli,cely cas nezatvorila oci 😖
teraz som ju dala do hojdalky a spi zatial

baby,mau,tvojka,ked ste boli na tu lyzicku,neboli vase deti nepokojne ?

veam
14. júl 2009

Petka takze uz mas klud na chvilu?

Mam nove info od Peggy,teraz som s nou volala...takze je este stale v nemocke,sice ju zasili ale ten krcok ma dost skrateny,davaju jej infuzie a injekcie na plucka,vyzera to tak ze tam bude musiet asi ostat lezat az dokonca...a samozrejme vas vsetky pozdravuje a dakuje za podporu

petkaerdal
14. júl 2009

veam ani nie este,Aylin teda spi,ale Selin tak po 20 minut,uz som zadriemala aj a zase sa zobudila,ach jaj

no chuda pegy,tak ta si to asi odlezi 😔

petkaerdal
14. júl 2009

v ktorom je tt pegy,ked jej uz dali injekcie na plucka? aj ja som ich inak mala

veam
14. júl 2009

no myslim ze teraz nejako uz zacne 26tt

petkaerdal
14. júl 2009

este ma dost pred sebou,ale urcite to potiahne daleko

janula13
14. júl 2009

ahojte, tak spotena mamaina sa hlasi, mame tu strasny hic..
Nasi dnes napodiv fajn, myslela som ze ich to teplo rozparadi a onui skor maju spavu nemoc 😀 zase mi spia, aj predtym spali, musim ich normalne budit na papanie aj to s hodinovym posunom..no ved nam to nandaju v noci 😀 samozrejme aj rev boll ale holt, mam len dve ruky, tak ked sa papalo, musel druhy cakat kym prvy grgne a ten revisko, ale tusim si nan zvykam, ved ine mi neostava..

petka ako, u vas sa uz konecne spi?
nasi dnes spia pomerne naraz tak aj klud je, aj na striedacku, ale neva, dalo sa, ani som nepostrehla rozdiel ked som sama a ked mam pomoc..ale pomoc je vzdy dobra..a nestihla som nic, len poprat a povesat pradlo a pozametat balkon 😅

petkaerdal
14. júl 2009

Jani,nie 😢 😢 😢
Aylin uz pospala od 3,teraz jedla a zase spi,ju to uz preslo,ale Selin od rana odkedy sme vstali stale plac,nervozita,no nieco strasne 😢 takto este nebolo...asi to ma z toho,co vcera dostali u lekara
vy ste uz boli na tom???

janula13
14. júl 2009

petka ale ja vobec neviem co to je ta lyzicka? 😕

petkaerdal
14. júl 2009

Jani,ani ja neviem presne,co to bolo,ale viem,ze u nas to ludia ludovo volali,ze na lyzicku boli..urcite to ale dostanete aj vy na dalsiej kontrole,dr nic nevravela??? ja to mam aj v pase,ze v tom 7-8 tyzdni sa to dava

tak sme volali dr.mala to ma z toho,tak drahy ju zobral von a siel do lekarne kupit cipky na upokojenie,lebo toto uz neni normalne s nou,ona non-stop od rana place 😢 a ma zvysenu teplotu 37,6

a super,ze mame ten jeden kocik

petkaerdal
14. júl 2009

a kde je dneska mau? skusenejsia maminka

Jani a zase nieco nove aspon viem,ze su cipky na upokojenie babätiek,lebo byvaju take nervozne,ako nasa dnes po tych vseliakych injekciach ,co budu neskor dostavat

petkaerdal
14. júl 2009

Jani,kukla som to v pase,tak mam poznacene ,ze vitamin K-prophylax -oralne sme to vcera dostali

petkaerdal
14. júl 2009

Jani,tak uz mam tie cipky,volaju sa Viburcol a su aj na Sk,je to na konikovi dost o nich pisane,tak ak chces,tak si ich tiez kup,ked chlapcov budu ockovat,aby si neprezila to,co ja dnes😢

mici11
14. júl 2009

Ahojte babenky,

Hic je teda riadny. Samko nespal celyyyyyyyy den. tak som ho musela zabavat, ale az tak velmi neplace, len sa mu treba venovat. Bola tu aj segra, tak sa dalo. Boli sme na poradni mame 3980g a 55 cm. Takze super 🙂. Vravela som dokyne, ze maly po kazdom jedle a aj inokedy zvykne odgrcnut, ale vraj to zato, ze ma prebytok mliecka, lebo papa strasne pahltne. Kym vraj pribera netreba to riesit. Alebo ak by to bolo moc, tak nam predpise nejake mliecko aby negrckal 😉 . Tak uvidime, je mi smutno, ked vidim ako si odgrcne,i ked neplace ani nic.
Peti a ake ockovanie to mali tvoje baby? A co sa dava na upokojenie babatkam?
Veam diky za info o Peggy. Pozdrav ju odo mna, verim, ze to potiahne co najdlhsie.
Jani ahoj, takze to zvladas v pohodicke aj sama. Vidis aka si sikulka 😉
Zajtra ideme k ortopedovi, tzk som zvedava co nam povie 😉

petkaerdal
14. júl 2009

mici, ockovanie vitamin K,tebe o tom dr. nic nevravela? viem,ze u nas sa to ludovo vola ze lyzicka
dr.poradil,ze Viburcol,hned to siel drahy kupit,asi je dobre to mat pre istotu doma,citam ,ze je to dobre aj pri prerezavani zubkov,upokojuje to babätka
toto bol najhorsi den dneska,od rana od 8 mi non-stop plakali,ani nosenie nepomohlo,nic,boli hozne nervozne,ja som plakala s nimi,Selin dokonca cely den nic nepapala,Aylin to o 15 preslo a ta odvtedy spi,ale Selin place este teraz 😢 dufam,ze cipok co najskor zaberie...uz aspon viem,co treba po ockovani dat,chuda moje si vytrpeli dnes 😢

petkaerdal
14. júl 2009

a Samko ma peknu vahu 😉 ,moje baby su dlhane,tie maju 56 a 57cm 😀

mici11
14. júl 2009

Peti mi berieme vitamin K v kvapkach, prvy mesiac raz do tyzdna a teraz raz za mesiac. Ci to nie je to iste??
Ty si teda mala dnes riadny zaberak a chudence baby ☹ Ale fakt fajn, ze mas tie cipky, pokukam ich na nete a aj ja si ich asi zaobstaram. Dik za info.
No su dlhane 😉

petkaerdal
14. júl 2009

mici,asi je to to iste,lebo to im dali vypit a asi vsetko naraz to co ty mas po kvapkach,v pase mam napisane vitamin K..no a takato bola reakcia 😢 som cakala,ze budu nepokojne,ale nie ze tolko vela hodin

dala som cipku a do 10 minut mi zaspala

dneska som z nich velmi vycerpana aj ja 😢

vierka
15. júl 2009

ahojte babulky....

ja som sa uz vecer ani neprihlasila, lebo sme sa boli s krsniatkami po praci kupat a dosla som domov taka umorena z toho slnka, ze som sa len najedla a pomaly hned som zaspala 😀 😅

petka - tak to mas uz riadne babiska, tusim z nich budu modelky ked budu take vysoke 😀

mici - tak to je super, ked pekne pribera, asi grcka z toho ze sa pahltno naje 😀 ved aj mne byva tazko ked sa pahltne natlacim... a drzim palce na dnes k ortopedovi 😀

Veam - diky za info o Pegy....

Podla mna to Pegy zvladne, radsej nech ju tam maju pod dozorom aj keby to tam mala cele odlezat, ale urcite zabojuje a bude vsetko v poriadku 🙂

petkaerdal
15. júl 2009

ahojte
Vierka,dnes len ty si tu

hnusne teplo je vonku 😖
kocky mi zaspali,tak mam veget,idem upratovat

mauzos
15. júl 2009

ahojte 🙂

neukazala som sa tu, lebo mame navstevu, brata z Ameriky. Teraz isiel k nasim na dva dni, tak mam cas 😉

my sme boli tiez vcera na klbikoch a mame vsetko vyborne, vraj uz nemusime tak dosledne balit. Balila som asi tyzden po prichode z porodnice 😀 Takze podla mna cele to balenie je jedna velka blbost, len su deti z toho nervozne a teraz v tych horucavach si to ani neviem predstavit 😠

my berieme tiez Vigantol 2 kvapky denne a plus som im kupila po porade s dr. Cebion - vitamin C. Ten vitamin K nam tiez zo zaciatku davala na kazdej poradni, ale ked som prestala kojit, tak uz nedavala, lebo vraj UM to uz obsahuje.
peti ja som im po ockovani dala preventivne na noc sirup Panadol Baby na ukludnenie a proti teplote, ale ten je tusim az od 3 mesiacov.

jani no vidis, ze sa to zvladnut. Ved nie si ziadne Beeecko 😉

mauzos
15. júl 2009

juuuj a zabudla som, pozdravujem Pegy a velmi silno drzim palce aby to dotiahla co najdalej. Tam je pod kontrolou, tak urcite na nu daju pozor, aj ked verim ze jej nemocica uz lezie na nervy 😒

petkaerdal
15. júl 2009

mau ajoj,tak ty mas navstevu teda,brat zije dlho v Amerike?

uz mam tie cipky a pomohlo,do 10 minut zaspinkala a dneska je uz ok,nam to dali vsetko naraz,tak preto ta reakcia,ale uz je ok a aspon viem,co treba po ockovani nabuduce

petkaerdal
15. júl 2009

mau,ako to prosim ta zvladas s chlapcami,ked si sama??? co s nimi robis? lebo u nas je to uz horsie a horsie cez den a ja som viac a viac zufala 😝