Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
19. júl 2009

ahojte, chcete vidiet ako vyzera tank??? kuknite fotos.. cmuuk

mici11
19. júl 2009

Veam no vaha super ja sa celkom vytesujem, myslela som ze to pojde tazsie. Ale ty nejak velmi chcednes, ozaj pojdes ja modelka rodit 😉
Mau no uzivame uzivame, hlavne s nasim chrobacikom 😉 1.8. ho krstime a robime oslavu na jednom ranci , tak dufam, ze nebude prsat. Tak dufam ze tie Dm plienky budu dobre, vyskusam asi aj lebo mam tiez kuponiky.
Peti tak ty si ina frajerka tolko zhodit 😅 len cumim.Ja tiez zapnem vsetko, ale este mi cez to previsa brusko trochu 😀
Babulka ahoj moja, aka bola oslava: A pekne fotecky a od tanku mas este veeeeeeeeeeeelmi daleko 😉

mici11
19. júl 2009

Veam to malo byt chudnes 😀 😀 😀 sorry

babulka123
autor
19. júl 2009

mici ahoj zlatik..
no boli sme u krsnej na 60 a bolo super, cely den sme boli... ale ked som dosla domov to si mala vidiet tie nohy.. heheheh a to bolo celkom super, keby to mala o tt skor neviem ako by som to tam zvladla.. v tych horucavach.. inak je to des.. a tento tt sa maju vratit tak uz teraz mi je z nich zle.

ale nejako to tie 2 tt este vydrzim aj ked najradsej by som bola keby to uz bolo ale co uz.. u nas musis mat dokonceny 38 tt.. takze ... hold este cakame.

ale ma tak napadlo ze ak by ma to stihlo skor, co ak budem najedena.. a daju mi kompletnu narkozu.. baby ako to riesili u vas... snad nebudu robit nejaky vyplach zaludka alebo tak.. normalne sa zakazdym bojim ked jem....

takze tak.. zajtra sa skusim napisat viac, ale som bez nabijacky na NB a musim sediet pri velkom PC a je mi to strasne nepohodlne tak nevime kolko budem na PC.. ale nebojte poctivo vas citam ..

PEGy vitaj doma...

mauzos
20. júl 2009

ahojte 🙂

babul krasne banderko, uz to mas fakt za par 🙂 strasne som zvedava, co to bude 😀 😀 myslim ze vyplach zaludka by ti nemali robit. Tie horucavy su fakt neznesitelne aj pre netehu, ani si neviem predstavit ako to vues prezit.

nasi dnes buntosia od piatej a to sme isli spat o jednej, skoro ma slak trafil 😠

petkaerdal
20. júl 2009

ahojte 🙂
mici ,ved aj mne brucho prevysa 😖 mne pomoze len liposukcia a silikony 😀

mau aj moje uz buntosia

mauzos
20. júl 2009

peti 😀 😀 😀 Mas jazvecie usi? Lebo ja mam 😠

vierka
20. júl 2009

ahojte babule...

ja som sa cez vikend ani nezastavila, bud som nemala cas, alebo som bola taaaaaak unavena, ze sa mi ani netovat nechcelo 😀 a flakala som po blave dva dni 😀

pegy - tak vitaj domka, co teda? ako sa mas? ako sa vam dari???

babulka - tak to je super, ze si este tu oslavu stihla, teraz uz mozes naozaj cakat len na to kedy ta "zavolaju" do porodnice 😀

petkaerdal
20. júl 2009

mau ja nemam jazvecie ,ale kokrspaniele usi 😠 😠 😠 😠 hrozneee

veam
20. júl 2009

Ahojte ranostajky...

Mici,no ja mam od modelky este velmi daleko,tak som nikdy nevyzerala a ani vyzerat urcite nebudem... 😀

Vierka a ty ako sa mas?

Babulka ty uz to mas za par a dobre brusisko mas,som zvedava ake velke dieta porodis... 😀

A co vy nase mamicky?deticky posluskaju?

mici11
20. júl 2009

Ahojte,

Babulka jasne tie 2 tyzdne uz prejdu rychlo. A ty budes v celkovej narkoze? Nebudes mat spinal?
Peti ty si teda cislo 😀 , take zle to s tebou urcite nebude. No ja som zvedava ake mne oatanu prsia, zatial su v pohode lebo kojim, tak su pevne 😀 , ale kupovala som si podprdu 75D!!! Tak som zvedava ake budem mat cislo po kojeni. Kamoska bola na tom presne ako ja pred tehu 70 C pocas tehu 75D a po kojeni sla do roka na silikony 😅
Vierka a co si zhanala po BA?
Veam no neviem neviem pri tom tvojom chudnuti 😉
No nase dieta poslucha, v noci krasne spinkal ako vzdy klop klop, dufam, ze mu to ostane. A cez den ho musim zabavat, ale nevadi je zlaty stale viac a viac sa na mna usmieva 🙂

petkaerdal
20. júl 2009

ahoj veam,aj ty budes ranostajka neboj 😝
moje posluchaju dneska,su pokojne zatial 🙂

ako sa mas?

veam
20. júl 2009

Mici ale ja uz nechudnem,naberam co som zhodila na zaciatku,ale aj tak sa cudujem,lebo stale mam nieco v tej hube a nejako brutalne nepriberam...

Petka vytesujem sa z pocasia ze nebude tak teplo...

vierka
20. júl 2009

veam - ahojcek, ja sa mam uplne v pohodicke... len mi zacali vadit urcite pachy, ale inak super 😀
neboj sa, aj ty budes mat za chvilu taky kotlicek ako ma babulka 😀

mici - prosim ta nestras so silikonmi 😕 dufam, ze si aj po kojeny vystacime s tymi nasimi 😀
ja som chcela v blave v piatok nejake oblecko, ale nic som tam nekupila, tak skusim juknut v TT... no a vcera sme s muzikom pozerali po nabytkoch a v Ikei som si kupila take prkotiny len 😀

veam
20. júl 2009

Vierka az teraz ti zacinaju vadit pachy?No pekne teda,ale to prejde neboj...ked negrckas tak to je super 😀

mici11
20. júl 2009

Veam tak bud rada, ze nejak velmi nechudnes 😉 Ja som za cele tehu pribrala 12 Kg, cize celkom fajn 😉
Vierka no verim, ze tie silikony nebudeme potrebovat, radsej si za tie prachy spravim nejaku super dovcu 😉
Aky nabytok zhanas, do detskej?Pachy vadili aj mne, hlavne ludske 😒 😀

mici11
20. júl 2009

A kde je nasa Tvojka?

petkaerdal
20. júl 2009

no mici,je to horsie,ako zle...ako nechapem,po 4 dnoch kojenia mi ostali riadne ovysaky 😠 😠 😠 setrim na silikony 😀
uvidis,ake budes mat ty,ale ja mam hrozne 😅

veam,u nas je uz zase dost teplo,tak sa moc netes 😝

petkaerdal
20. júl 2009

tvojka sla prec na 2 tyzdne tusim

veam
20. júl 2009

Mici sak musim aj pribrat,aby aj baby rastlo,inak by bolo zle 😀

Petka podla predpovede pocasia by to dnes nemalo byt az take zle

petkaerdal
20. júl 2009

este nieje az tak moc teplo,ale chladno nebude isto.

veam,este mas cas na pribratie 😀

veam
20. júl 2009

petka ved to hovorim aj ja,ale snad za toho 3,5mesiaca uz nejako nepriberiem...

petkaerdal
20. júl 2009

nku koncu budes najrychlejsie priberat do bruska 😀

poznas stranku www.tehotenstvo.academy.sk ? to som studovala,ked som bola tehu,tak kukni

veam
20. júl 2009

Petka do bruska mi to az tak nebude vadit...hej poznam to,studujem kazdy tyzden,mam aj taku podobnu knizku doma

babulka123
autor
20. júl 2009

petka.. takze silikony??

a ja a narkoza.. asi celkova.. nech to prespim.. ja som strasny stresman, ved aj Pinto sa smial na mna ci mu chcem s takych vysokym tepom pri OPU odskackat zo stola... takze ..

mici11
20. júl 2009

Veam chcela som napisat, zr bud rada, ze moc nepriberas sorry 😉 😀

vierka
20. júl 2009

veam - no v piatok som sa skoro pogrcala v avione v knihkupectve 😝 mi tam doslo neksutocne zle pri tej vone knih 😅 😀

mici - no ja verim, ze tie peniaze vyuzijeme lepsie 😝 no a mne vadi parfem jednej kolegyni - to je deeeees pre mna 😀 taky strasne sladky a prenikavy, brrrrrr 😅
ano, pozerali sme najaky nabytok do detskej, ale asi si dame nieco vyrobit na mieru... musime si tento tyzden rozmysliet co tam vlastne chceme, pomerieme to a dame si vyhotovit nejake cenove ponuky 😀

veam
20. júl 2009

Mici v pohode,stava sa 😀 😀 😀

Vierka povedz kolegyni nech sa tak nevonia,lebo ju okrstis 😀

peggyyy
20. júl 2009

ahojte tak som rada, že som už konečne doma, dva týždne v nemocnici stačili, som si myslela, že si ma tam nechajú až do konca tehotenstva, vraj ma zašívali v hodine dvanástej tak dúfam, že všetko bude ok

veam
20. júl 2009

Pegg a ako sa inak citis?a co este hovorili lekari?