Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
22. apr 2009

No tu do nemocnice si musis skoro vsetko priniest...inak Petka aj ja este mavam tie bolesti ale uz velmi zriedkavo

veam
22. apr 2009

Petka bodaj by to uz bolo a bez grcania...

petkaerdal
22. apr 2009

no ved ja viem,ze tam si musite dost veci doniest,ja tu asi len pre seba nejake tie hyg.potreby

ty to mas z roztahovania maternice,uz ti to prejde coskoro...mne to nedavno zacalo teraz a zevraj je to normalne,uz pred porodom,uz aj z bradaviek mi nieco tecie 😀

veam
22. apr 2009

No doktor povedal ze to mam z toho roztahovania maternice,ved asi aj ty este nie?
Co ti vyteka?taka zlta tekutina?

babulka123
autor
22. apr 2009

mna boli cely spodok, od macky vyssie... ale nevadi...
ja si mysllim ze to je tou maternicou a tymi uponami co tam su.. neriesim.. zajtra mam poradnu tak sa spytatm... ja som sa viac bala toho tvrtnuia, mala som dni ked mi strasne tvrtdlo brusko ..

a pocit na kramy .. noooo ten nemam .. aspon zatial klop klopp..

mauzos
22. apr 2009

ahojte dievcata 🙂
tak ja som cele tehu nevracala a teraz mam dvojite blinkanie chalanov 🙂 vcera bolo asi nieco vo vzduchu, lebo aj oni vrackali, nie len vy 😀 😀 Dnes uz je to zatial OK.
Peti tak ta tvoja Jessica sa nezda 😉

petkaerdal
22. apr 2009

ano mas to z roztahovania,potom to prejde a potom to zacne zase,ako u mna,ale u mna to uz nieje asi z roztahovania,no neviem presne,ale som citala,ze maternica sa pripravuje na porod uz
take priesvitne to je a lepkave 😝

mau,ta moja Jessica je dobra opica,ta by dala kazdemu 😀

asi bolo nieco vcera,lebo aj mne bolo dost zle

veam
22. apr 2009

Ahoj Mau...No tak si si aj ty uzila s chalanmi co?A uz je to ok?

petkaerdal
22. apr 2009

babul a aku farbu idete davat? neviem,ci si mi vtedy odpovedala

pockaj aj ty budes mat bolesti na kramy coskoro

mna boli uz vsetko,cela macka tiez uz 😀 😀

veam
22. apr 2009

No babenky,idem ja do postele si pospat na chvilu...bola som dnes skoro hore...opatrujte sa mi zatial

petkaerdal
22. apr 2009

idem aj ja spravit ranajky drahemu a ide sa pokracovat v praci,ajojte zatial 😉

babulka123
autor
22. apr 2009

petka myslis na steny ?? od zajtra malujeme ale len na bielo.. a detsku mi pride potom este Pahu {babula z temy GF kamaratka} este s nejakou kamoskou pomalovat detskymi motivmi.. takze sa velmi tesim

mauzos
22. apr 2009

peti to sa ti uz tvori kolostrum, predchodca mliecka. Daj si pozor, nesmie sa to vraj vytlacat, lebo to moze zevraj sposobit predcasny porod

babulka123
autor
22. apr 2009

petka.. drz sa..

mauzi.. vidim ze si to uzivas.. mna zacina chytat panika ze ci budem vsetko vediet, a zvladat a tak .. hehehe a to cakam jedno babatko..

petkaerdal
22. apr 2009

aha na bielo,tusim si ta uz aj vravela 😅 moja hlava dierava

mau,ty nevies,ze mi to uz tecie? no nevyteka,ale ked stlacim,tak kvapocka vyjde von,baby mi uz vraveli,ze sa to nesmie stlacat,tak nestlacam...ja mam aj tak tucha,ze porodim ovela skor,myslim,ze skor,ako Janka,citim to tak,ze baby by uz aj chceli,citim sa cudne v poslednch dnoch ☹ 😅

babulka123
autor
22. apr 2009

petka neboooj na to by som an i len nemyslela.. hehehe daju lieky a budu ich drzat dnu.. kamoska takto bola v nemocke 10tt.. nakoniec jej museli vyvolavat porod.. a mimochodom aj keby museli .. uz je to v pohode..

len nic nestlacaj , daj si vlozky do podprdy.. neboooj

petkaerdal
22. apr 2009

babul,vlozky nepotrebujem,netecie mi to voooobec,len ked som to stlacila,uz som pozerala,ci netecie nahodou a nic...
ale uz sa citim tak vseliak,ale to asi je aj tym,ze sa moc odkedy som bola v nemocke pozorujem,no je to cele na palicu,co ti poviem...ale mam uz bolesti vseliake

ozaj a ake vlozky budete kupovat?

babulka123
autor
22. apr 2009

ja som dostala od kamosky chicco. su super.
a NESTLACAJ lebo stlacim ja teba.. vazne..

tak ti poviem , tento tt mam aj ja taky vselijaky mam pocit ze je to nahovno... stale si hovorim ze musim este vydrzat aspon do 35tt..
je to o tom ze sme doma a mozeme sa pozorovat.. skus sa niecim zamestnat uvidis ze to pomoze.. lebo takto sa akurat tak zcvoknes a to nehvoorim o tom ze som zastanca teooriie, ze si ten porod este vsugerujes a vazne proodis skor..

skus sa nejako dostat do nejakej pohody alebo tak.. povedz si ze boliet to musi, ved su tam 2 a ty si malinka... a hotovo.. uvidis ze ti to pomoze.. a presvedcis sa o tom a bude to lepsie.. stres a rozmyslanie ti teraz ani troska nepomoze..

ja si tiez hovorim ze nebyt tej blbej lonovej kosti tak by bolo snad vsetko ok. tak si ju nevsimam.. boli jak cert a nech boli... a natahuju sa mi dole tie upony co drzia maternicu aj to boli.. a sak asi musi..... hehehehehehe

mauzos
22. apr 2009

peti nestresuj, jake rodenie? este mas casu a casu 😠
ja som kupovala v DM tie vlozky do podprdy a su dobre

petkaerdal
22. apr 2009

babulka ,aj ja mam chicco od sestry,co jej ostal cely balik a vyzeraju fajn..

babul,no skusim tvoje rady,dik 😉 😉 😉
niekedy fungujem cely den takmer normalne,potom si to vycitam,potom si zase poviem,ze je to o psychike...no ked raz sa zacne nieco kaslat,potom clovek uz asi len tazko nieje v nervozite...ale skusim to nechat tak,ved co ja zmozem keby aj nieco..nic...

mau,nejdem,uz som si rozmyslela,nic ma neboli,vsetko je ok 😉 😉

babulka123
autor
22. apr 2009

petka cmuuuk.. .nehovorim , a este sa usmej.. hehehe

ale neprehanaj to ... davaj pozor.. len skus na to nemysliet.. heheheh sa mi lahko hovori co ??? ja viem , je to tazke .....

petkaerdal
22. apr 2009

no lahko..ale niekedy to ide,niekedy zase nie..pockam na pondelok a uvidim,co bude nove

babulka123
autor
22. apr 2009

uz by sa mohla aj mici ozvat nie?? a janka.. tie mali poradnu dnes..

petkaerdal
22. apr 2009

no mohli,tiez nakukam...

petkaerdal
22. apr 2009

baby,bola som cikat a pri utreti som mala na toaletaku nieco hnede,veeelmi malicko,ale bolo to tam,nejaky vytok nemam..co to moze byt???? mna uz porazi z toho stresu 😔

janula13
22. apr 2009

ahojte , tak dalsi stresant sa hlasi...babulke som uz pisala ako som dopadla...takze dobra sprava je ze mali krpci narastliz poslednych 700g na orientacnych 1500 a 1800g, jeden ,ten vacsi jestale dole hlavou a ten druhy sa zase presunul, jehlavou hore krizom na bratovi...ale bol to taky cudny utz, mala som pocit ze ten lekars tym nevie robit, dost ho chlapci potrapili, furt len konstatoval ze su prepleteni...no dufam ze ich zmeral dobre..
zla sprava je, ze krcok ma uz len 1,-2cm a je hnusak makky, tak sa bojim,ako to takto vydrzi, ked mali budu vacsi, zmensovat sa hadam nebudu...
prekvapilo ma, zesi ma tam nenechala,a poradnu mam az o 2tt...len povedala ze ak mi bude zle, ci vacsie bolesti, ze mam ist hned do nemocnice..prognozy nechcela hovorit, len ze pri mojej telesnej schanke nikto nevie ako to dopadne...takze tak
aj som rada ze som zase doma, aj sa bojim, ved zle mi je bolesti hnusne, uz ma fakt boli vsetko a hlavne posledne 3dni a neprestava to, ja uz neviem ako si lahnut, samozrejme v noci nespim...a takto to tahat dalsi mesiac?no parada..
a najhorsie je ta neistota, ze neviem, kedy ozaj treba ist do nemocky, lebo ja vydrzim vela, aby som to neprepiskla 😕
tak som sa vyzalovala 😀

babulka123
autor
22. apr 2009

petka.. nooo neviem . ale ak sa to bude opakovat padaj na pohotovost.. netreba to podcenovat a hlavne nie v tvojom stave ked ta to boli..

janulka a to plati aj pre teba.. vies ja viem ze doma je oooomnoho lepsie ale ja by som asi neriskovala a bola v nemocke.. predsa len .. lepsie ako potom letiet zo senca do BA....
prosim ta davaj pozor.. nehovoriac o tom ze mozes robit Tvojke spolocnost.. hehehe

baby drzte saaaa

ja vam dam vediet zajtra co bude..

janula13
22. apr 2009

babul, ved ja som cakala ze ma tam necha, ja by som to vydrzala, ale ked nenechala, tak donutit ju nemozem..povedala som si ze budem este prisnejsie lezat a pridam si davku magnezka...a keby je ozaj zle alebo inak, tak ficim do nemocky...teraz mi napadlo, ze preco nezvazuje zasitie...mozno sa to da podla nej potiahnut aj v takomto stave, zase verim tomu, ze keby treba, tak si ma tam nechaju...

petka ako pise babul, ak sa to bude opakovat tak hned nemocka...mne sa par krat stalo zes om mala ruzovy vytok,sice som na pohotovost nesla, lebo sa to neopakovalo, a myslela som, ze som si to sposobila sama pri aplikacii kremu, kedze mi to neslo a bolelo to, tak asi cievka praskla..
to moze byt aj u teba mozespockat, ci to nezmizne, ale ked sa tobude viac krat opakovat ci silniet, tak ficatdo nemocky.

babulka123
autor
22. apr 2009

janul.. ja viem .. je mi to jasne. .inakn nechapem ani ja.. lebo na kramaroch by si uz lezala na 100 percent ver mi .. nehvoroiac o tom ze cakas dvojky a aka si postava.. neviem ..mne to pride divne..
ale naozaj ak sa ti da tak len lez.. ja to vidim na sebe,.. ked lezim tak vecer ma to tak neboli dokazem sa aj ako tak otocit na posteli.. ale ak sa viac hybem .. noc je katastrofa.

petkaerdal
22. apr 2009

Jani,ja som uz pomaly zufala 😢 😢 😢
bojim sa,obe sme na tom na hovno dost
ja som mala zase nieco hnede na papieri,netecie mi nic,ale len taky vlasocek,mam zase blby pocit,ze som uz otvorena alebo co,je mi do placu,no proste na prd...
mam tucha,ze dlho nevydrzim uz
Jani,mna boli tiez uz vsetko,cely clovek,ja uz z toho aj placem 😢
tiez ani neviem,kedy do nemocky,bojim sa,nechce sa mi ist ani na vysetrenie,netesim sa 😢
potrebujem nejaku psychicku podporu..pomoooooooooooooocccccccccccccc

babul,ja neviem 😢