Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
22. apr 2009

Jani,ty si ma teda tiez nepotesila 😢

babulka123
autor
22. apr 2009

petulka.. kluuuud. je toho vela alebo len malinko?

petkaerdal
22. apr 2009

babul,mne to netecie,nic,len som to mala jedinky raz pri utreti,nic moc toho nebolo,ako taky vlasocek hned,len take spinave...ale vies,bojim sa,aj ked to je len bodka...uz to nemam..ale bojim sa...

pockam,ci to budem mat zajtra este,ked hej pojdem do nemocky,ale ked ja tam tak nechcem...

tieto tt su na porazenie fakt 😢
a naozaj je najhorsia ta neistota

babulka123
autor
22. apr 2009

peti .. urobime dohodu dobre???

ak by sa to este opakovalo tak sa pekne zdvihni a chod na pohotovost.. lepsie ked tam pojdes zbytocne ako keby sa malo nieco stat.. a treba tak braj aj nemocku.. v nasich pripadoch to musime brat tak ze nam to len a len moze pomoct a nie uskodit.. na to zle sa casom zabudne ale ... treba si to rozumne zdovodnit .. nejdeme do nemocky kvoli tomu ze by sme sa doma nudili ale je to potrebne..

tearrz si prosimm ta daj nejake magnezko, nohy hore, pusti si nejaky dobry film, a lez.. najlpsi je dennik Brigid johnes.. ver mi ze nic take nemotorne neexituje..

ja ti posielam veeeeliku pusinku ..

petkaerdal
22. apr 2009

babul dik za podporu 😉 😉 😉
ked ja by som aj na vysetrenie sla,ale ja nechcem,ja sa nedonutim,za ruky by ma museli tahat,lebo sa bojim,ze sa dozviem nieco zle,toto je najhorsie na mne,ze nechcem ist na to vysetrenie...vobec sa tan netesim,ako kedysi 😢
ale ak to budem mat este raz,tak musim,proste musim,aj ked ma tam nechaju....je mi do placu,co ti poviem...
stresujem,aj pri jednej bodke na papieri
este som tu aj sama 😢

petkaerdal
22. apr 2009

a uz lezim,teda polosedim,ale som v posteli...

babulka123
autor
22. apr 2009

no super, lezis to je hlavne.. v kazdom pripade NEDAVAJ nohy do tureckeho sedu.. lebo si budes tlacit na krcok..

nooo vies ale to ze sa dozvies nieco zle je jedna vec ale ide o to ze ti vedia pomoct.. ked ti nepomozu potom bude saaaakra problem.. takze nadych vydych.. a rozum do hrsti.... uz to robis pre svoje deti takze musis byt zodpovedna..

spomen si na to co si si musela vytrpiet kym si tehu bola a bolo to nase najvacsie zelanie.. tak teraz to uz nevzdavaj.. teraz je to uz na konci uz nejako vydrzis.. mesiac nieje taka dlha doba..
a milacik ja viem ze ti je smutno a vsetko a je ti uuuuuuplne na p.. z toho ale vydrz.. musis jednoducho uz si v tom neni sama ale si v tom so svojimi srdieckami.. a neplac ak sa da.. skodi to..

velmi na teba myslim .. a drzim ta na dialku za ruku a hladkam ti brusko.. vsetko bude v poriadku ja to viem ..

petkaerdal
22. apr 2009

jaj babul si zlata,pekne vies napisat,povzbudit 🙂

mas pravdu,niesom vobec zodpovedna,nesmiem mysliet na to,ze ja budem lezat,ale na to,aby moje babulky neboli niekde v inkubatore,uvidim,ci to bude zajtra alebo ako to bude do zajtra,ci to este raz budem mat a ak ano,taham rovno do nemocky nie ani ku gyn....Janka kolko lezala a ja len 2 dni a robim tu stres,ved su aj horsie na tom,niektore kocky lezia aj cele tehu,tak rozum do hrsti beriem a nebudem mysliet len na seba...musim to pre moje malicke krasky spravit,ked bude treba

petkaerdal
22. apr 2009

inak ma posledne dni svrbi cele telo,strasne som doskriabana...hrozne,cim dalej je to horsie a horsie so mnou 😖

nepocula si o tom svrbeni? je to z tehu?

babulka123
autor
22. apr 2009

no vidis aka si sikovna.. super.. som na teba pysna.. ja si pamatam ako si mi pomohla ked somm stresovala ja takze ti mam co vracat neboooj

vies ide o to ze aj keby sa uz nieco stalo tak babiky to preziju uplne v pohode ale cim dlhsie budu vo vnutri tym je to lepsie.. a to pocitam kazdy jeden den.. takze ak sa ako tak dostatnes do kludu tak to pomoze aj babulkam.. ver mi ...

zlatik idem si spravit nejaku veceru lebo prcek by nieco jedol.. prave ma napadlo kakako.. tak to som nepila asi 200 rokov.. noooo tehotenstvo je vazne sranda.. hehehe

este nakuknem .. cmuuk

janula13
22. apr 2009

petulka nie si, neboj, ak ti to pomoze, mysli na mnaze trpim s tebou 😉 nestresuj sa, nekrvacas, takze podla mna ti len praskla cievka, teraz sme tam dole velmi prekrvene, takneni dovod na paniku ci plac, pekne lezkaj, keby sa to zopakuje tak zalezi ci toaj zosilnie, tak sa dvihnes a pojdes, co uz, uistitsa treba,aj ked verim ze to nic nie je...fakt klud,zatial sa nic nedeje...
a mrzi ma ze som ta nepotesila, co uz so mnou, aspon mas partacku, kto by to tak intanzivne s tebou prezival 😀 ja mam kazdu noc pocit ze uz rodim, brucho mi tvrdne aj 10x za sebu, len to predychavam, podbrusko picha, krize a kostrc tiez a o macke a chrbate ani nehvorim...no ako pises, cely clovek, neviem co so sebou..a doteraz to take nebolo,zacalo to teraz v tom 31tt
a nepredbiehaj sa furt, najprv rodim ja 😅 a tiez mam pocit ze uz dlho nevydrzim, ale spravim vsetko co mozem aby ano..a c sa ma stat sa aj tak stane...

babul no neostava mi ine len verit ze drvie co si moze dovolit, ved bysi nedovolila riskovat, asi treba fakt len lezata cpat sa magnezkom a to mozem aj doma...dufam...

petkaerdal
22. apr 2009

Jani,ved ja najviac na teba myslim,lebo viem,ze prezivas to iste 😢 fakt by som si nemyslela,ze tento koniec tehu je taky tazky ,na porazenie co 😅

ale to ,ze nas boli cely clovek si myslim Janka,ze je ok,deti su uz velke,maju kosti,lebku ,chrbat,to vsetko nas vo vnutri tlaci,len sa tak bojime uz zak moc,ze aj toto asi k niecomu stale pripisujeme...mna boli uz kazda poloha..

ja to tak citim,samozrejme nechcem,ale citim ,ze nevydrzim dlho 😔

babul,ja viem,ze kocky preziju,ale samozrejme nechcem,aby sli uz von...

petkaerdal
22. apr 2009

inak Janka,som citala,ze ten kcok mame taky prekrveny,ze nejaky rychlejsi ,prudkejsi pohyb moze sposobit prave prasknutie nejakej cievky,tak dufam,ze to bolo len to 😉 ty moja partackaaa 😉 😉

Jani,ja ti to tvrdnutie inak nemam vobec,klop klop,teda dufam,ze to nieje tvrdnutie,to len mam take brusko,ked mala vytrci chrbat,ale mne dr. povedal,ze tvrdnutie je ,ked cele stvrdne,nielen napr. polka bruska...

ja co som zase spozorovala,v noci som sa uz parkrat zobudila na taky stah maternice,asi kontrakcia 😅

ja som si myslela,ze tehu je krasne po celych 9 mesiacov a aha,ved to je bolestive 😅

babulka123
autor
22. apr 2009

no pekne a ja mam byt kludna ked viem co ma caka.. noooo .. pomoooooc panika.. hehehehe

petkaerdal
22. apr 2009

teba ti pri jednom necaka 😝

ake bolo kakao?

babulka123
autor
22. apr 2009

neboloooo.. to by nemdopadlo dobre..

takze bol len chlebik a syr a pasteka.. mnaaam idem kuki tv. cmuuk zjatra sa ozvem

petkaerdal
22. apr 2009

ok,idem aj ja kuk modre z neba...paaaa

mici11
22. apr 2009

Babenky ahojte, ospravedlnujem sa teraz som dorazila domov 😝 Vsetko OK maly ma 1900g mal by mat uz o trochu viac, ale rozmer hlavicky je OK, tak budeme ma mozno krpceka. A uz som oficialne na materskej 😉 Idem si vas docitat a este nakuknem 🙂

janula13
22. apr 2009

petka neboj, potiahneme, kazdy den je k dobru nasim deturencom, my sme lepsi inkubator, tak im to musime dopriat, nech len rastu...fakt pockaj, bude to ok, verim tomu..
inak mna nic nesvrbi, ale mrkni tu na mk, je tu myslim uz nejaka tema o tom, stava sa to v tehu..
aj ja si hovorim, ze fiha ked somvidela tehule tak som si pomyslela, za ake to musi byt krrasne a vidis..ale zase ved krasne to je, ved mame v sebe krasne babatka, a tak sme to chceli, tak nebudme nevdacne anemyslime na seba ale na ne..co by ine za to dali...a ako pises, su maminy co su na tom horsie a vytrpia si viac a su radi...
idem aj ja cucat na tv...

mauzi ako grckoskovia?objednala som si farlin 🙂

petkaerdal
22. apr 2009

Jani,jasne,ze je to krasne,lebo mame stupliky v brusku,to ano,ja som stastna,ako blcha,po tom vsetkom,ale co sa tyka tych bolesti,to som fakt necakala a vobec som o tom nikdy ani nepocula,ani ked bola segra tehu,nic take nevravela,ze to moze aj boliet... 😕
musim nieco o tom svrbeni pokukat,hrozne ma svrbi cele telo,nohy ma boliet prestali uz celkom,som rada,ze mozem chodit,ale nastupilo svrbenie,co je dost neprijemne,mam same cervene flaky po tele 😖

a ked tomu ty veris,tak ja teda tebe verim,ze to potiahneme,tak ma nesklam 😉 😝 😉 ok?

mici,ajoj...som rada,ze aspon ty si ok,1900g je pekna vaha a priberie este viac neboj,bude vazit aj viac nez ty 😝

mauzos
22. apr 2009

Peti, Janka jasne ze to potiahnete este dlho, musite kvoli babatkam... 😉
Peti moja mama mala v tehu take hrozne svrbenie celeho tela a brat sa narodil vlasaty. Tak mozno babikam budes rovno robit copiky 😀

Mici gratulujem ku krasnej vahe, moj Tomasko mal len o 150 g pri porode 😉

My sme uz dnes negrckali, zmenila som Tomimu mliecko, asi to bolo v tom. Ale dnes mal zase bolave brusko. No je to sranda s tymi detmi 😲

petkaerdal
22. apr 2009

mau naozaj? ja som pocula,ze ked pali zaha su vlasate deti,ale o svrbeni este nie 😕 ...
olejcekom ,co som kupila pre babiky sa teraz natieram ja a aj tak vobec nepomaha,cele telo mam horzne vysusene a ako mi praska pokozka ,tak to prisern svrbi 😖

mau a preco ho boli brusko? som citala,ze ste nejaku hadicku preberali,to je naco? 😕

petkaerdal
22. apr 2009

takze super,zase mam o stres a strach navyse,tak som zistila,ze to svrbenie tela sa stava a ze to znamena nieco s pecenou aaa sposobuje to predcasny porod 😅 a kvoli zlym vysledkom ho lekari aj vyvolavaju..takze ma uz asi porazi..mala by som ist do tej nemocky,ale viem,ze sa odtial nevratim..asi pojdem zajtra k tomu gynekologovi 😔

mna slahne uz fakt 😢

to svrbenie je inak fakt na nevydrzanie,som doskriabana do krvi 😔

mauzos
22. apr 2009

peti, Ti hovorim ze to budu dlhe vlasky a ziadna pecen 😠 vela citas. Ale samozrejme radsej chod k Dr., aspon aby si bola kludnejsia. Ten stres ti vobec nerobi dobre a babikam ani nehovorim.

Neviem z coho ho bolelo brusko, asi zastavene prdiky. Pomasirovala som mu ho a pocvicila s nozkami, popukal si a bolo dobre. Ale trvalo to dost dlho a ten rev, to bola hruza, este ani raz tak srdcervuco neplakal. Ta hadicka je na to, aby sa mu uvolnili prdiky a hovienka 😀 😀 Este len dnes to Vlado kupil, tak uvidim ako to bude ucinkovat. Vraj je to dobre, ale treba davat bacha, aby ta celu neokakal 😀 😀 😀

petkaerdal
22. apr 2009

mau,necitam vela,ale vsade bolo napisane ,ze svrbenie je tym,ze deti tlacia na pecen a tym nejako zle pracuje,mala by som si nechat spravit testy,lebo ked su vysledky prilis zle ohorzuje to dieta!!! mna to vazne svrbi prilis,som sama chrasta,skriabem sa do krvi,vsetky priznaky sedia presne,ako som sa docitala...
asi pojdem zajtra k dr...mam z toho blby pocit,ak to mam len mierne,da sa to liekmi upravit ,v horsiom stadiu musia vyvovlat porod...porazi ma fakt...dneska mam hroznu depku... 😢

petkaerdal
23. apr 2009

ahojte baby,
tak ja idem dneska ku gynekologovi predsa,dnesna noc bola hrozna,cela som doskriabana ☹
drzte mi palce

veam
23. apr 2009

Ahoj Petka...co to tu citam o tebe,co sa to s tebou robi? Neboj nic,urcite to nic nebolo a vsetko bude ok,budem ti moc drzat palceky,ty si silna,ty to zvladnes neboj 😀

babulka123
autor
23. apr 2009

ahojte, tak som spat z poradne... krcok drziiiiii vsetko je ok, tak sa tesim , zobrali mi vyter, objednala som sa na cukrovkovy test... fuuuj lonova kost... nekomentujem.. hehehe dohodla som sa s dr. ze to budem brat s humorom... takze tak...

zlaticka idem k nasim a budem tam az do nedele takze som bez netu.. asi sa zblaznim, peti prosim ta ak by sa nieco dialo tak klud, dr. ti urcite pomoze.. pls. posli mi aspon sms ze ako si dopadla..
janulka drz. sa..

ostatne babulky tiez..

skor ako odidem budem este nakukat...

cmuuk

petkaerdal
23. apr 2009

ahojte 😉
tak som spät

nooo,na to svrbenie mi nic nemoze dat,ze to musim koznej,tak na to kaslem,lebo ma objedna urcite minimalne za mesiac,dovtedy aj porodim,ale spomeniem to v nemocke,dufam,ze ma tam kvoli tomu nenechaju 😅

krcok zase o nieco mensi,zevraj normalne,ze to sa uz postupne zmensuje,z 34mm ma dneska 29mm ,ale hlavne,ze je zatvorenyyyy 😉 😉 😉

no a baby mi vazia 1900 a 1800g...ja som sa pytala,ci to nieje az moc,ze nie,ze mam byt rada....pribrala som 15kg,to sa mi drzi stale 🙂

a dneska som zistila,ze som si prepasla termin do nemocky,ze som tam mala byt 20-teho 😅 ,tak behnem na dalsi tt tam...

co si myslite o tej vahe? je to ok,nevazia moc? velkost hlavicky a tej stehennej kosti sedi super...

dalsia kontorla o 4 tt,nechapem preco tak neskoro,to uz bude posledna,ak dovtedy neporodim 😝

petkaerdal
23. apr 2009

babul,som rada,ze si ok 😉

veam ajoj,dik za palceky...