Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
6. aug 2009

Petka ja som vcera oprala prvu varku a cakam kym uschne poriadne,nech mozem dat prat ostatne 😀

veam
6. aug 2009

Petka a zase si bola nakupovat?pozerala som na pokeci,male su zlate,pekne rastu do krasy ... 😀

petkaerdal
6. aug 2009

aj budes zehlit? ja som len raz zehlila,odvtedy nie,aj tak rovno zo susiaka kolkokrat obliekam 😀 a ani na to nemam cas

co porabas? mne baby spia,aspon sa tak tvaria,tak mam veget..

veam
6. aug 2009

neviem ci budem zehlit,asi nie,ved to neni ani pokrcene,to by som sa nazehlila...ja mam leharo,pojdem sa skulturnit a pojdem k nasim a potom do tej poradne...

mici11
6. aug 2009

ahojte, ja len ze uz odchadzame, je pod mrakom, tak ideme skor. Myslite na nas, aby bola cesta ok a opatrujte sa. Budete mi chybat cmuk cmuk ozvem sa 🙂 😉

petkaerdal
6. aug 2009

ved naco zehlit,ked pekne povesas,neni ani pokrcene
my planujeme zajtra ist pozriet ku mojim domov,tak sa tesim 😵

veam
6. aug 2009

mici tak stastnu cestu,davajte na seba pozor a uzite si to tam... 😀

petka ved treba ist ukazat vnucence... 😀

tvojka
6. aug 2009

Mici,tak šťastnú cestu a užite si to tam.Tešíme sa potom na správičky ako ste to zvládli,pá!

petkaerdal
6. aug 2009

mici,davajte pozor ,stastnu cestu,maly bude isto spinkat
aj ty budes chybat 😉

veam treba,ved ich dlho nevideli a najmä chcem ist babku pozriet,mam uz len jednu. a drahy robi rano,takze vychadza dlhsi vikend,tak vyuzijeme.

tvoji rodicia byvaju niekde blizko vas?

veam
6. aug 2009

ano moji byvaju tu v senici asi 3km od nas

vierka
6. aug 2009

mici - davajte pozor a stastnu cestu 😀 😀 😀

veam - a tebe sa nepaci, ze vies co to bude, ci ako si to myslela? 😅

tvojka
6. aug 2009

Jani,
ako som včera čítala tvoj príspevok,to akoby som písala ja 😅 .U nás je to tiež tak,že Eliška je väčší revkáč a kedže Sárinka je kluďas,tak ona chúdatko leží a pozerá ako pestujem Elišku.A mám pocit,že už tomu rozumie,že Eli sa pestuje a ona nie... ☹ Tak potom ked je Eliška v pohode alebo spí,tak pestujem Sárinku aj ked neplače,len aby si aj ona užila môjho náručia 😉

petkaerdal
6. aug 2009

tvojka,to iste mam aj ja doma,presne,Aylin je nervacik a Selin len tak lezka a gula ockami a pozera na mna,ako sa venujem Aylin,aj mi je to luto,ale neda sa inak...

mne uz kocky spia,dneska su nejak unavene

veam
6. aug 2009

Vierka myslela som to tak,ze tomu moc neverim,pretoze ta doktorka je taka divna a povedala to tak neisto,ze to bude baba...od ostatnych som pocula,ze nehovori dobre pohlavia,ale to som tu uz niekde pisala

Takze som spat z poradne,vsetko je ok,doki ma aj vysetroval,krcok je vysoko a uzatvoreny,babatku meral len brusko a pozeral sa co to teda je za zazrak...dali mi aj papier a mam ist buduci tyzden do labaku na ten test na cukrovku,fuuuj...dalsia poradna a s tym aj velky utz az o mesiac

petkaerdal
6. aug 2009

veam,tak super,ze ste ok 😵 ze je vsetko v poriadku

veam
7. aug 2009

Dobre ranko...tak dnes som teda konecne prva?

Kde ste vsetky?spinkate?

vierka
7. aug 2009

dobre ranko... no ja som tu bola uz 6.15, ale zrovna ked som pisala prispevok nam vypadol internet 😅

veam - tak to je super, ze kontrola dopadla na jednotku... 🙂
a vy ste neboli na tom 3D v Hlohovci, tam to robi nejaky lekar, ci tebe to robila tvoja lekarka a ta vzdy popletie pohlavie, ci ako???
a neboj sa, ten test na tu cukrovku zvladnes 😉

veam
7. aug 2009

Vierka my sme boli tu v senici v poliklinike na tom 3D u jednej doktorky,nepocula som na nu dobre ohlasy,skoda ze som to nevedela skor nez som tam isla...

A inak vcera mi moj doki povedal,ze to tiez vyzera na dievca,ale nebolo to dobre vidno zase,take rozmazane to bolo,ze mi este povie presnejsie o mesiac...

vierka
7. aug 2009

veam - aha, ja som si myslela, ze si bola v HC ako pegy... lebo zevraj ten v HC povie len ked si je na milion percent isty 😀
tak to ma mrzi, ze si bola zrovna u takej na ktoru nie su dobre ohlasi... a ked to bolo teraz rozmazane, ale doki si mysli, ze to je to dievca, tak ti to podla mna na najblizsom utz len a len potvrdi 😉

veam
7. aug 2009

nie Vierka ja som nebola v tom hlohovci,ale skoda,mohla som ist radsej tam...ty ides kedy do toho hlohovca?uz si objednana?
Vierka bodaj by to len potvrdil,velmi som chcela dievcatko 😀

vierka
7. aug 2009

veam - no my sme objednany do toho HC na 20.9. - takze si na to este vyse mesiaca pockame 😀 ale ten cas vyplnime dalsou poradnou, potom bude v TT jarnok a na ten dalsi tyzden uz aj ideme do toho HC 😀
no ta ked to povedali uz dvaja lekari, ze sa im to tak tak zda, tak by to mala byt baba podla mna - tento rok su inak same baby, ci uz narodene, alebo sa len cakaju 😀

veam
7. aug 2009

Vierka tak to ti potom utecie ako voda a uz budem vidiet co cakas za zazrak...kedy presne je ten jarmok?

vierka
7. aug 2009

veam - utecie a mozno mi to uz doki povie aj na poradni 27.8. - do poradne je to uz len 3 tyzdne a to ubehne rychlo, hlavne v praci... potom ten dalsi tyzden cerpam nejaku povinnu dovolenku, ten dalsi tyzden uz je potom jarmok (11. - 13.9.), potom mam zo zaciatku dalsieho tyzdna zase dovolenku a uz v ten tyzden v nedelu ideme aj na to 3D - takze to pojde ako po masle 🙂

veam
7. aug 2009

vierka mne uz doki hovoril,za o chvilu ukoncime PN a da mi papiere na MD,aka parada,pekne to uteka... 😀

vierka
7. aug 2009

veru, uteka to, ved aj ja budem uz len nejako do konca novembra v praci a v decembry uz budem len flakat 😀
ty si das asi odchod na matersku uz tych 8 tyzdnov pred terminom, nie?

veam
7. aug 2009

to ja neviem ci mozem,nepytala som sa,ved on mi potom povie,uvidim,ale mohla by som...

vierka
7. aug 2009

podla mna ked si na rizikovom, tak ta takto automaticky vypise na matersku o tie dva tyzdne skor nez sa chodi 😉

veam
7. aug 2009

Ja neviem,nejako sa tomu nerozumiem
😀

mauzos
7. aug 2009

ahojte 🙂

veam ja som bola od zaciatku na PN a Dr. mi dala vybrat odkedy chcem ist na MD. Samozrejme som si vybrala 6 tyzdnov a nie 8, lebo tak by som sa ukratila o dva tyzdne 😉 Takze pokial mas vyssiu PN ako rodicovsky prispevok, co predpokladam ze mas, tak sa ti viacej oplati ist az 6 tyzdnov pred porodom.

vierka
7. aug 2009

no co musis ist minimalne na matesku je 6 tyzdnov pred ocakavanym porodom... ale ked sa zena neciti, alebo ma nejake zdravotne roblemy, alebo tak, tak ta moze doki vypisat na matersku uz 8 tyzdnov... ale to je maximum co sa cerpa volna pred porodom... 😉