Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
27. aug 2009

Vierka ozaj ,mozno to budete mat prekvapkanie do posledneho dna 😀

veam
27. aug 2009

Ale nie,to by si neurobila takemu drobcovi a este by si musela ten jeho zadok najst... 😀 😀 😀

vierka
27. aug 2009

veam - no teraz presne viem kde ho ma - ukazal mi to doki 😀 tak nech radsej neprovokuje 😀

petka - no ja by som s tym nemala problem, keby som si uz nechcela pomaly chystat vybavicku... a teraz neviem ci mam od segry brat veci po malej, alebo po malom 😅

veam
27. aug 2009

vierka ale ono sa uz mohlo 100krat otocit odvtedy 😀 ...aspon vidis ake to mam ja,same neutralne veci,uz sa mi to ani nepaci 😖

vierka
27. aug 2009

ja mu dam otacat sa ked ho chcem byt 😀 😀 😀
tak ja zase nemam problem brat si tie veci aj na poslednu chvilu, lebo ja budem mat oblecko po segre, takze nemusim nic kupovat... tie neutralne veci su na figu, je ich malo a stale to iste 😖

petkaerdal
27. aug 2009

Vierka,zober oboje,mas vyhodu ,ze ma sestra aj aj 😀

a to by si vydrzala do konca nevediet? hadam sa ti male ukaze

peggyyy
27. aug 2009

baby nemáte niektorá skúsenosti s detskou kozmetikou Bubchen?

veam
27. aug 2009

Pegg co som ja pocula je dobra,ja som kupila vsetko nivea...

peggyyy
27. aug 2009

ja behám po nete a porovnávam a tej bubchen je tam dosť
čo všetko si si kúpila? aby som vedela aj ja 😀

veam
27. aug 2009

Ja som kupila sampon a penu do kupela v jednom,olej,krem proti zapareninam a telovy krem,myslim ze to by malo stacit... 😀

peggyyy
27. aug 2009

mne už chýba hádam len tá kozmetika a kočík ale ten zatiaľ neponáhľa 😀

veam
27. aug 2009

do porodnice si uz zbalena? 😀

peggyyy
27. aug 2009

ale kdežeeeeeeeeeeeeee 😵

veam
27. aug 2009

Ja tiez nie,mam este cas,teda myslim si ze ho mam 😝

mauzos
27. aug 2009

Vierka gratulujem k uspesnej poradni 😉 Snad uz ti na 3D povedia co cakas, aby si si stihla prichystat vecicky, kym este vladzes.

Tvojka no je to skoro, ale co urobim? Vraj bude skoro dalsie dieta, ked idu skoro zuby ... no uz len to by mi chybalo 😀 😀 😀 Tomi si uz tiez hlada, takze asi nebude dlho zaostavat za bratom. Neviem kolko teraz vazia, ale uz su riadni valibuci. Ked sme odchadzali k nasim 30.7. mal Tomi 6330g a Luki zvykne mat tak o pol kila viac. O tyzden v stredu ideme do poradne na ockovanie, tak potom napisem kolko vazia.

A inak u nas je tiez zly Tomi, druhorodeny a mensi 😝

mauzos
27. aug 2009

A Samkovi dodatocne vsetko najlepsie k prvym meninkam. Cmuky 😵

mauzos
27. aug 2009

kde ste vsetky zmizli? 😠

tvojka
28. aug 2009

čafte,tak my už máme od 5:15h ráno.Eliška už zaspala ,ale Sárinke sa nejak nechce,len si debatí v postielke...predpokladám,že o chvílu si to vymenia.

Mau,tak čoskoro budete mať dalšie dieťa? 😀 Mimochodom,plánujete ešte dalšie dieťa?Niekedy v budúcnosti samozrejme 😉
A tie ich váhy...no riadny cvalíci!

Pekný dník všetkým!

veam
28. aug 2009

Ahojte...kde ste vsetky?

Ja som od dnes az do zajtra poobedia slamena,no to je zase robota...

Tvojka a tie foto si nepridala 😠

petkaerdal
28. aug 2009

ahojte,ja som tu,ideme k svokre rychlo,potom tu budem ,

veam,tiez budem slamena od obeda

veam
28. aug 2009

petka tak sa tu potom teda stretneme 😀 😀 😀

vierka
28. aug 2009

ahojte babulky 😀

petka - no ja by som to ani nevydrzala nevediet... ale ked babo bude tajnostkar, tak mi asi ine nebude zostavat 😅 a ja sa z toho vytesujem, ze budem mat vsetko po segre, tak ja mam casuuuuu si to chystat 😀

pegy - moja segra pouzivala pri oboch detoch tu kozmetiku Bubchen a je s nou maximalne spokojna, preto som aj ja premyslala, ze si kupim tuto znacku, alebo este znacku nivea, lebo z tej pouzivam vsetko ja (akoze na seba) a pride mi, ze je tiez dobra...

mauzos - ved na tom 3D uz poviem babovi nech sa "neondi" a ukaze 😀 😀 😀 a doktor bol zlaty ako ma tou vecou co robi ultrazvuk simoril na brusku aby sa babo otocilo a ono z toho malo "klidek, tabacek" 😀 😀 😀
a ved je to asi pravda ze bude velmi skoro druhe babo - ved ty si to druhe babo mala v rovnaky den ako to prve 😀 😀 😀

loginka
28. aug 2009

vierka, super, ze babo prosperuje ako ma, nechava ta v napati, to su taki sibali mali 🙂 neboj na 3D sa ukaze v plnej parade - ktory tt budes? ides do toho Hlohovca?
ako sa citite baby v 3 trimestri?

vierka
28. aug 2009

loginka - ahojcek... veru, nechava ma v napati a pritom vie aka je maminka zvedava, tak to robi asi naschval 😅
no ja by som mala byt 22,5 tt podla MS, ale mozno babatko uz bude velkosti na 23 tt (ako aj teraz som bola 19tt, ale babo bolo velkosti uz na 20 tt)... Ano, idem do toho Hlohovca, tam je to zevraj super a baby maju odtial pekne fotecky, tak ideme tam...
aj ty planujes ist z drobcami??? 😀

tvojka
28. aug 2009

Veam,sorry,idem na tom popracovať,kým spia... 😅

Logi,ty sa moc neporovnávaj s babami,čo čakajú jedno babatko...Ja som bola šťastná,že už mám všetko pochystané a nakúpené,lebo som už nevládala ani poriadne chodiť.Stretávala som sa síce skoro každý týžen s tehu kamoškou,ale už sme ani nebehali po obchodoch,len vysedávali v kaviarnach 😝 .A ani si nemôžeš byť istá,či ku koncu tehu neskončíš v nemocke(vid Peťka a Janka),tak radšej chystaj veci v predstihu.Ja som začala cca po 20tt.
ty sa ako cítiš?pôjdeš do Hlohovca na 3D?

tvojka
28. aug 2009

Peťka,gratulujeme k 3 mesiačikom!Ja som pred 4 mesiacmi už ležala na sále...a o pár minút sa narodili naše slniečka 😵 😵

veam
28. aug 2009

Loginka ako sa citim v 3 trimestri?Ako slon,uz sa ledva zohnem,v posteli ked sa pretacam to mi tiez robi problemy,potim sa ako svinka,nervozna som a obcas si aj zanadavam...no asi tak 😅

vierka
28. aug 2009

baby, nasla som na nete inzerat na ten koloco Fisher price za 33 eur, je to v Senci - tak ze este ho maju, ale ta pani dovolenkuje, tak sa niekedy okolo 7.9. s nou dohodnem a pojdem ho pozriet a asi si ho hned aj kupim 🙂

tvojka
28. aug 2009

Vieri,je výborný,kúp!

loginka
28. aug 2009

tvojka, samozrejme rozmyslam uz zacat veci chystat skor, lebo fakt clovek nikdy nevie, potom zase bude predvianocny zhon v obchodoch, a to bleeeeeee nemusim
cize mne to vychadza vsetko nakupit v oktobri 🙂