Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
14. okt 2009

micka dakujeme, ved vies ze samko je moj favorit 😀 o mene ani nehovorim, aj my sme mali mat samka, chcela som ho niekolko rokov, ale musel byt kompromis s mm 😕
inak nasi si brusia zuby aj na Tvojkine fesandy, len ich este musia prerast, co nebude lahke 😀

Micjka idem zase skusit kasu na vecer co to da 😉

mici11
14. okt 2009

Janulka dakujeme 🙂 🙂 🙂 A neboj Tvojkine fesandy po case prerastu tvoji fesaci a budu tvorit kraaaaaaaaaasne pary 😉 A Petkine si zarezervovala Mau? ci ako??? 😀
Janulka no som zvedava ako dopadnete s kasou. Potom daj vediet. Inak ja som dnes prvy krat dala Samkovi kasu na dobru noc od Hami bananovu, tak som zvedava tiez ze co to spravi....

janula13
14. okt 2009

no mna ide porazit, kubik zase reval len co dostal cumel z flase do ust, jediny sposob ako ho nakrmit je mat ho na rukach a pochodovat s nim a niekedy ani to, aj neviem co mu harasi a robi to uz dlho, min tt uz prestal a teraz zase, a boli uplne odrovnani, zaspavali uz pri flasi ale ked do postele tak sa prebral a strajkuje a z som ho musela horko tazko uspat na rukach, je s nim makacka riadna, po kom to dite je... 😒
mici tu kasu tusim mam aj ja doma, ale tusim od 6mes, musim omrknut moje zasoby, nasi uz zlikvidovali jednu bananovu a teraz papaju ryzovu...
dnes odisla mama, tak zajtra tu bude boooj, ani sa necudujte ak nenapisem...to bude v pezinku vo vytapacirovanej izbicje uz zavreta 😅
no idem porobit este co treba a spat, som zvedava co s nimi ta kasa narobila, ale necakam zazraky, skor naopak...
a este k tomu nejaky nas inteligentmy sused zacal vrtat teraz do steny...zabit malo 😠 😠 😠
no dobru maminky, isto budete mat lepsiu noc ako ja 😝

petkaerdal
14. okt 2009

Ahojte,
tvojka,mas doma krasne dievcence 😉

Jani,maju 6,5,to som zle odvazila,vcera sa vazili u dr. ,väcisa Selin ma menej,ako 2220gramova Aylin 😀
ja som skusila ovocko hned,nemusis po mesiaci,len som sa bala,ci budu chciet zeleninu,ale v pohode,nechcu ani to a ani to este 😀 ,nam to jedenie nejde nejak dobre..aj ked Selin co to popapa,ale Aylin je hrozna 😖 vypluva

mne male nesedia,teda ked nereve od lezania,tak nedavam,ale skusala som Selin a ta sedka celkom pekne teda

nooo mici,moje baby len nech si mau nerezervuje,lebo tatino jej da potom 😀 a este to by bolo,keby sa mi odstahovali az tam,kto by tam chodil 😀
inak s tymi kasami,vsetky chutia podla mna rovnako,teda ked tam je nejaky banan ,ci vanilka,ja nic necitim,iba rozdiel ked je ryzova alebo krupicna a obilna,moje baby zjedia vsetky,ani nevsimnu zmenu.

petkaerdal
14. okt 2009

juj Jani,mas to tazke doma,ja si teda musim zaklopat,ja mam teda dni,ze sa celkom nudim doma,baby su tak pokojne a kludne ,ci to je tym,ze som ich nenosila vobec na rukach..
snad to chlapcov prejde coskoro a budu kludnejsi 🙂

a len do pezinku nie,to hadam tak zle nieje ,ci? 😀

petkaerdal
14. okt 2009

Jani a fesaci su chlapci 😵
inak mame take iste overaly,len bliedia farba

baby ozaj,zakryvate deti uz paplonom? ako ich obliekate na noc?

mici11
14. okt 2009

Januska moja zlata, mas to perne. Vymenme si to uz na den 😀 , Samko je sice cez den narocne babatko, ale noc prespinka celu klop klop. Aspon by si sa vyspala.Inak vcera som strazila bratovho maleho je o mesiac mladsi od nasho Samka, nejake 3 hodinky, ale poviem vam mala som co robit s oboma. Jeden zaspal a druhy zacal....Baby klobuk dole pred vami.
jani na tej mojej kasi je napisane od 4.mesiaca, ale videla som aj tu od 6-teho.
Peti ano chutia veklmi podobne tie kase, len tato sa mi zda sytejsia. Samko pred tym papal Prvu kasu od hami a bola aj podstatne redsia. Tiez kupujem podla toho ktore su v akcii. A Peti mozno sa fesaci Mau nastahuju za vami 😀 😀
Samko spava v pyzamku, v spacom vaku a zakryvam ho paplonikom, ale len tak cez brusko zatial.

tvojka
14. okt 2009

Baby,dakujeme za pochvaly 😉 .
Jani,tak ja mám posledné dni doma tatka,určite nepomôže ako mamina,ale predsa je to velká pomoc.My sme mali včera aj dnes celkom dobrý den,Eliška sa tuším už viac rehoce ako plače.klop klop klop...

Na noc ich dávam do pyžama,na to bud tričko alebo pod to bodyčko a do vaku.A zakryvam dekou-žirafkovou ako má Janka 😀 .

baby ešte same nesedia,ale veľmi sa im páči sedieť,sa usmievajú ako slniečka,ked ich posadím.Ale už sa ma púšťajú a ťapkajú po hračkach...sem-tam sa im podarí chvílu udržať rovnováhu a potom letia.

júj,to už je tolko hodín???To som práve dojedla tvarohové cestovinky-moja závislosť asi posledný mesiac 😵 .Bežím do sprchy a spať,tak dobrú.Jani,zajtra porovnáme,či bola lepšia ako u vás.pá!

tvojka
15. okt 2009

Dobré ránko,
tak Eliška papala o 0:30 a 3:30 a Sári tuším 2:30h.takže celkom v pohode.Až na to,že ma začalo bolieť hrdlo,tak pijem čaj a mám rúšku na ústach,nech nenakazím baby...

u vás bola aká noc?

veam
15. okt 2009

Ahojte...

Tak ja som mala strasnu noc a to este nemam ani dieta,som bola asi 100krat za noc hore,to je strasne ako fukalo ako na sibiri...este k tomu aj drahy zaspal do prace 😒

petkaerdal
15. okt 2009

ahojte,
tvojka u nas sa spalo do pol 5,potom som musela krmit,lebo Aylin spustila rev a potom potiahli do pol 8 a teraz uz zase spia,asi to pocko,inak mi cez den uz velmi malo spinkaju

mici,ja obliekam ,ako ty na noc a prikryvam paplonikom tak po brusko,ved uz je kosa 😀
no mica,tak si vies predstavit,co je to mat dve deturence doma,aspon si si to skusila 😀

veam a ty si co nespala? preco? kvoli fujavici? 😀

inak u nas poletuje snezik 😖

petkaerdal
15. okt 2009

tvojka,tak aj ty chorlavies? mna ten kasel este drzi 😖

jvo,ake si to kupovala vtedy to hotove mliecko,co si vravela,ze na cesty by bolo fajn??? ja som pozerala uz 3 obchody a nic som take nenasla 😖 take nieco by sa mi zislo,das nejaky link,ako to vypada?

janula13
15. okt 2009

no dobre ranko, u nas veselo zase, ale skusila som nechat matuska tak bez krmenia a prespal od 19.45 do 7 rana 😀 ale zato tahal nocnu kubik aby mi luto nebolo, zobudil sa uz o 23, caj ho este uspal do 1 a potom som ho uz nakrmila o 2.30, ale vystrajal, ked sa zobudi v noci, nezvykol kricat a teraz ruci, musela som ho 3x na rukach uspavat predtym stacilo dat cumlik a dat na bok...jemu harasi...a samozrejme o 5 budicek ale potiahol so mnou v posteli este do 7 kym nevstal matusko..no neviem,snad len vydrzat, co s nim narobim...
neviem ci je to tym ze tu bola mama, mozno ich aj to rozhodilo, min tt uz sme boli samy a dalo sa , tak asi musime zase nabehnut na system...a rano zase strajk s flasou, tak skusila som fintu, dam mu pred oci hracku a akoby zabudol ze ma strajkovat a spapal vsetko. som zvedava co bude dalsia davka 😀

petka nuz ja sa teda nenudim, ale aspon som si co to poupratovala kym tu bola mama a povedala som si ze teraz sa mozem venovat krpcom, ked to budu vyzadovat, potvory stale by sa zabavali s nami, samym sa im hrat nejak nechce, max 45min a uz to vrndzi, ale ako kedy...kubik vrndzi stale 😀 ked nespi alebo sa nesmeje alebo nekeca 😀

nasich este sedavat nedam aj ked sa pytaju uz dlhsie, dr povedala ze az po kontrole klbikov, pojdeme teraz koncom oktobra, ved to ma cas,vraj sa to ma roboit az ked to same dieta dokaze, tak isto aj so vstavanim a chodenim 🙂

petka tak Aylin uz poslucha, to je super..rozmyslam co im dnes naservirujem aby sa neopakovalo vcerajsie fiasko 😝

ja davam pyzamko a deku , lebo do vakov sa mi uz nevmestia, ja som mala take super makucke s rukavmi aj, zhanam vacsie..a vcera som ich uz dala do hrubsich a prikrila dekou, so zirafkou, Tvojka 😀 ale dnes konecne zacali kurit, tak uvidime..

juj rozpisala som sa idem nieco robit, krpci spia od 9..aaa uz nespi jeden kus 😀

janula13
15. okt 2009

tvojka dufam ze choroba ustupi 😉 pocuj to ako ze sa ta pustaju?

tvojka
15. okt 2009

Jani,púšťajú sa,ked ich posadím-potiahnem za ručičky a ked už sedia,tak mi moje ruky pustia a hrabú sa za hračkami.
Tvoji chalani sa vydržia sami hrať 45min???to u nás max 10min.niekedy aj viac,ale musia ma mať na očiach...no ale to fakt výnimočne.inak ich musím stále zabavať ja.
Inak mne Eli tiež nezvykla plakavať v noci,len sa začala prviť a mrmlať a už som vedela,že ideme papať.No a teraz tiež reve o dušu.Dokonca ked kojím Elišku a zobudí sa aj Sári,tak reve kým sa nedostane na rad... 😔
vy ešte máte kontroly klbov?Nám už nekázali...

Peti,závidím,že ti tak pekne prespia!

Veam,ja som posledné týždne tehu bola v noci na WC každú hodinu a s tým brušiskom sa mi už ani nedalo otočiť sa,takže viem o čom hovoríš.Ale za to cez den som to dohánala...teraz sa cez den nedá. 😝

mici11
15. okt 2009

Ahojte,

No Peti ano, uz viem co je to mat 2 deti 😀 makacka, ale aj radost velika 🙂
Aj u nas poletuje sniezik a to mame od dnes jarmok az do nedele, je to jeden z najvacsich jarmok na Slovensku. Mame aj navstevu zajtra...Samko spinka u starkej, tak sa mamina trosku zabavi 😀 😀 😀
Inak Samko vstakl rano o 4:00 😅 hladny ako vlka a potom hned zaspinkal a spal do 6:30.
Tvojka prajem skore uzdravenie

petkaerdal
15. okt 2009

no baby,len mi nezavidte,este to nieje u nas ukazkove,ale tak kazdu druhu noc sa podari,ale trosku si ich tak sama regulujem,niekedy,ked vecer pospia skor,prebudim,pohrame sa,aby potom zalomili neskor
my tiez uz nemusime na nozicky.

moje baby ma tiez musia mat na ociach,ale takto vydrzia aj dve hodiny,len musim byt pri nich,pekne sa pohraju same
a Jani ano ,Aylin sa uz ukludnila da sa povedat ,ze sa celkom zmenila,cely den krici ,vyspevuje a velmi sa jej to paci,ze mna ani nepotrebuje 😀

mici,aj ides na jarmok nakupovat? u nas na Sk bol tiez ,ked som bola doma,tak som kupila capice babam

Jani a neprikryvas paplonikom este? ja davam a pomaha to aj pri kopkani,zatazi ich to a nezobudia sa na to.
a Matusko kedy papal ,len pred 8 a vydrzal do rana? super,ze prespal,este nech sa to podari Kubkovi a bude dobre 😉

janula13
15. okt 2009

juj petka tak kubik bude tazky oriesok ved vies, uz od porodnice je..ale lubim ho nadovsetko, ked keca a teda keca dost a ked sa smeje, na zozranie 😀 keby mam len matuska tak ani neviem ze mam dieta 😀 ved ako selinka asi...a mozno kubik nervuje lebo mu ide zubok, stale ma taku bielu bodku na dolnom dasienku...

co sa tyka zahrania ako kedy som pisala niekedy vydrzia fakt pol hodku a viac len sa im sem tam ukazem, minule kubik vydrzal hodku a niekedy 10min..ale zase ked mam cas ja sa rada s nimi zabavim, som z nich stale hotova ked sa na mne rehocu 😀

petka ja zakryvam len dekou, ale prave mi mm posla link na spacie vaky s rukavmi za 280sk, co je super cena a mne sa osvedcili, lebo som mala istotu ze su celi v teplucku...tak asi objednam, kedze tie povdne mi ta pani neodpisala, boli fakt super...poslem link ake boli...

idem im dat zase brokolicu, co to spravi, ked uz je nacata 😀 a zaklincujem mliekom..inak uz obaja ked su na brusku docahuju pravou rucickou hracky pred nimi aj dociahnu, sranda pozerat, ako vesluju tou rukou, zase maly pokrok 😀 pre nas velky 😀

janula13
15. okt 2009

ozaj a na nozicky nam povedali po 3mes...takze tak..ale vzdy boli ok, tak dufam ze aj teraz... 😉

janula13
15. okt 2009

micka a uzi si jarmok, aj ja som jeden absolvovala 😀 moc dobre to bolo 😀
tak a navarila som castovinky s kuracim masom , olivami ...baby uz o jedle netocime 😀 krpci mi spia od 12,ako vzdy 😀 ale hrkam ich jednou rukou, inak to nejde ked chcem aby spali dlhsie..no co uz, ako sme si naucili, tak mame 😝

vierka
15. okt 2009

babulky, tie vase deti vam tak neskutocne rastuuuuuuuuuuuu a vsetky do krasy 😀 to tu bude svadieb 😀 😀 😀

janula13
15. okt 2009

vierka ved za chvilku budes parit ty svojho chrustika s niekym 😀 😀 😀

petkaerdal
15. okt 2009

Vierka,ved aj u teba to rastie a rastie 😉

petkaerdal
15. okt 2009

baby a ako obliekate deti do takehoto pocka?? davate uz zimny overal?

tvojka
15. okt 2009

Peti,ja som včera vytiahla zimný.Sári mi dnes na balkone spala 2hod a Eli 3h.Líčka a nosíky mali studené,ale inak boli teplučké 😵

mici11
15. okt 2009

Ahojte.

no na jarmok vyslovene nakupovat nejdem, skor nasavat atmosferu a taky vegetik s priatelmi a teplou medovinkou, kedze uz nekojim tak mozem 😝 😀 ale ak ma nieco oslovi urcite kupim 😉
janulka diky uzijem dufam, ze nebude prsat ☹ ..tesim sa na lokse s kacacou pecienkou 😉
Peti ano davam zimny overal 😉

mici11
15. okt 2009

Inak my sme boli na kontrole a sone noziciek ked mal Samko 3 mesiace a uz tiez nemusime ist vobec, ale dovtedy sme balili nasiroko.

veam
16. okt 2009

Caute baby...kde sa tulate?aj u vas je stale tak uprsano?ja radsej ani von nevychadzam...

Vcera som volala s Peggyyy,mali ju v stredu pustit ale mala dostala zltacku,tak je tam s nou,pustia ich az ked sa jej polepsi...

mici11
16. okt 2009

Ahojte,

U nas dnes zatial neprsi a dufam, ze ani nebude, chceme ist na ten jarmok.
Veam pozdrav Peggy, uz sa tesim, ked prida nejake fotecky 😉 A ako sa citis?