Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
16. okt 2009

Mici tak si to uzite na tom jarmoku...ja tak vselijak,hlava ma pobolieva a nic sa mi nechce,som lenivec lenivy 😀

pointka
16. okt 2009

Ahojte.
Mici kde mate jarmok? 🙂 Ja zboznujem jarmoky.

Inak zase dalsia vec, co som zistila, ze je rakuska lepsia! Nechapem, preco to tie firmy robia.
Tak ako je rozdiel medzi SK a AT Bebou, zistila som VELKY rozdiel medzi SK/CZ Hippkami a AT Hippkami.
V SK Hippkach je pridavana sol a cukor!!! V AT Hippkach (tych istych druhoch) nie je ani stipka. Jedna sa hlavne o Hippky s masom a ovocne. Mozete mi toto prosim vas vysvetlit?

petkaerdal
16. okt 2009

ahoj poi,tak ja ti to neviem vysvetlit,ale som rada,ze si na to prisla,takze kupujem nadalej len tu 🙂
a ty to mas dobre,ze to nemas daleko,tak sem mozes tiez skocit,ale inak to nechapem 😖

petkaerdal
16. okt 2009

mici a uzi si jarmok a myslim,ze nieco tam aj kupis 😀

tvojka
16. okt 2009

ahojte,
ja dnes nejak nestíham...ráno som bola u kaderníčky,koonečne som ostrihaná!ešte budúci týž zafarbiť a bude zo mna človek 😀
baby mi spia na balkone,ale už sa preberajú...
noc sme mali zas pernú,Sári sa rozhodla kakať o 3h-po 12dnoch,tak sme okolo nej skákali,už bola nepokojná,určite ju to v brušku tlačilo...Eliška si s nou urobila tiež ráno,sa rehotala a hrala.Okolo 4h sme pospali a o 6h klasika budíček.Aj vám deti tak nasilu kašlú,aby si vynútili pozornosť?Naše baby to už nerobili a Sári zas začala 😀 .
Inak Eliška ked je na bruchu,tak sa už snaží dostať pod seba nohy,ako na kolená...o chvílu mi utečie 😉 .

Mici,váš jarmok poznám,bola som na nom pár krát.Tiež milujem jarmoky,hlavne tie dobroty(medovinku,cukrovú vatu,turecký med,krowky... 😅 )

mici11
16. okt 2009

baby diky a uzijem, ak nezmrazneme, alebo nebude prsat 😠 Mame navstevu 2 kamosov s manzelkami, budu aj u nas spat, odchadzaju zajtra na obed. Samko beriem okolo 17-tej k starkej, bude tam aj spat, take mame trosku vegetik 😉
Peti kupim urcite nieco, ved sa poznam, no nie? 😀
Tvojka tak ste mali veselo. Sarinka je taky vymyselnik? Samko to zatial nerobi. No nas jarmok byva dobry, teraz nepridete? Inak zabudla som ti povedat ze si velka kocka a sympatacka, ako som videla na FC 😉

mauzos
16. okt 2009

ahojte 🙂

Tvojka to ti mala 12 dni nekakala? 😲 Nasi kakaju dva krat denne, to si neviem ani predstavit 😖

Mici uzite si to, ked uz nekojis 😉 😝

pointka
16. okt 2009

Petka a nehovoriac o tom, ze u vas su o polovicu lacnejsie! 😠
Inak, ale budem musiet chodit hlbsie do AT, lebo tieto Hippky su v Hainburgu uplne vypredane, chodia ich tam vykupovat ☹

petkaerdal
16. okt 2009

tvojka,to 12 dni nekakala? 😕
presne tak kasle aj moja Selin,myslela som,ze je chora,ale som si vsimla ,ze to robi narocky,tak aj tvoje to robia? no sranda 😀 😀

poi,tak pod hlbsie do At,rovno do Viedne a dojdes aj na navstevu a pobehame spolu po nakupoch,co ty na to? 😀 😀

pointka
16. okt 2009

no dojdem niekedy, ked bude lepsie pocasicko 🙂

inak mala zacina byt nejaka teplejsia, zatial mala teplotu 37,6 (37,1), dufam, ze jej nebude stupat. Zase v piatok nieco, ked nezozeniem lekara. Ja dufam, ze to nic nebude ☹ Nie sme nikto chori, ani von s nou teraz nechodime, doma je poriadne poobliekana, tak nechapem ☹

tvojka
16. okt 2009

baby,ano,12dní nekakala.a viete si predstaviť ked to z nej po takej dobe lezie ,kolko toho je 😝 .a sme zase pri kakačkách 😀 😀 😀
kedže je plne kojená,tak to je vraj normálne.Eliška za to kaka aj za Sári,tá aj 4x za den 😅

Poi,to už po odrátaní toho polstupna?neboj,keby bolo zle ,pôjdete na pohotovosť.a nemáš doma čípky alebo sirup od teploty?keby dačo... 😕

petkaerdal
16. okt 2009

poi,netreba sa bat,neboj ,nic jej nebude,keby bola teplotka zvysena,das cipku a teplota klesne,ziadnu pohotovost a ani dr. nebudes potrebovat 😉

tvojka,tak neviem si predstavit,kolko by z mojich vyslo po 12 dnoch 😀 😀

janula13
16. okt 2009

babulky ja dnes kmitam, kubik ma samozrejme zamestnava, noc taka vselijaka ani lepsia ani horsia, raz som krmila aj matuska...

babule ozaj su tie HIPPky o polovicu lacnejsie V AT?a pozerala som zlozenie tych co mam doma, sacharidy su tam, ale sol?To ma byt ten sodik? 😅

petkaerdal
16. okt 2009

Janik,ved aj ja kmitam cele dni,ked som sama,no ale zatial sa to stale da zvladat,noci su u nas uz celkom fajn az na to,ze sa este niekedy budia o tej pol 5,ale to skor preto,ze uz su vyspate,nie na papanie sa budia,musim ich asi neskor davat vecer spat,lebo potom mi prespia..

no ja tu hippky kupujem nejak po 1,20 tusim a ovocko po 0,89.

pointka
17. okt 2009

petka, ale to tie velke.
tie male hippy stoja u nas v tescu 0,93 a v bipe v hainburgu 0,59

janula v tych, v ktorych je maso a su 4+ je v nasich sol, v rakuskych nie je.

petkaerdal
17. okt 2009

aha,tie male nekupujem,tak neviem kolko stoja

pekny vikend kocky 🙂

petkaerdal
18. okt 2009

baby,kde ste vsetky? 😕

vierka
18. okt 2009

ahojte babulky 😀

no ked ten maly bude po tatinovi a po mne, tak on zacne nahanat vsetky a bude mu jedno aku nevestu mu maminka vybrala 😀 😀 😀

tvojka - no ja som mla teraz na kurze laktacnu poradkynu a ta hovorila, ze kojene deti nemusia kakat viacej dni, ze ona sa stretla s rekordom kde dieta nekakalo tak 31 dni 😕 som na nu pozerala jak na debila 😅 nevem preco sa to stava, ale nas na to upozornovala, ze aby sme sa nezlakli, ked po 3 az 6 tyzdnoch veku niektore deti nebudu mat stolicu niekolko dni, ze je normalne aj 10 dnova pauza 🙂

no a co sa tyka nakupovania v AT, tak mne uplne stacilo ked mi bracho nakupoval nejaku drogisku tam a povedal, ze plienky Pampers su v AT po 11 evry - co mi prislo ze uplne super cena, tak som si dala jedny kupit... aj vlhke obrusky mali 3 + 1 zadarmo balenie za 6,5 evry - kedto tu stoji len jedno balenie okolo 3 evry 😅 takze som si povedala, ze asi sa dohodnem s mangelom ze by sme chodili do AT na velke nakupy drogisky a vidim, ze aj papaniciek pre mimi 😀

vierka
18. okt 2009

jo a zabudla som, aj ja velmi pozdravujem Peggy a cakam na fotecky malinkej prneznej ked uz prida, ale verim, ze zltacka presla a ze su uz domka 😀

tvojka
18. okt 2009

oooou!tu to ale žilo cez víkend 😅

My sme klasicky víkendovali u svokry,ja som stále prechladnutá,Eliška sa mi zdá nejak viac zahlienená ako bola a Sárinke sa zapálilo jedno očko.Má ho celé červené a tečie jej hnis.Dala som jej framykoinovú masť a zajtra bud skočíme k lekárke alebo jej aspon zavolám...no chorá celá rodina 😠

vierka
19. okt 2009

dobre ranko kocky 😀 a kotatka 😀 😀 😀

tvojka - no ako tak citam, tak to mas riadne "vesele" - ked ste takto cela rodinka chora a najma ked su chore princeznicky 😔 prajem skore uzdravenie...

veam
19. okt 2009

Ahojte...no kde ste vsetky?

Tvojka prajem akore uzdravenie 😀

Vierka ty ako sa mas?co mas nove?

Peggyyy kde si,pridaj aj sem foto.

Mici aky bol jarmok?aj si nieco kupila?

pointka
19. okt 2009

Ahojte.

Baby, mam na vas otazku. Moju malu v poslednej dobe, ked papa z lyzicky zoprarkrat strasne napne, chuda az vyplesti oci, jazyk, zcervenie, pritom jej to chuti, len sa jej to parkrat stane pocas jedenia.
No a z coho som uplne mimo je, ze poslednych par dni ju takto napina na zaciatku krmenia z flasky, ked jej davam do ust na zaciatku cumel flasky. Nikdy to predtym nerobila, neviem, co sa deje, preco ju to takto napina ☹

vierka
19. okt 2009

veam - ahojcek... ako sa mas ty??? uz sa ti to pekne krati 😀
ja sa mam stale tak isto - vynikajuco... v stredu poradna, v sobotu sme robili nejake nakupy pre maleho, tak sa to uz doma s vybavickou pekne rysuje 😀

pointka - tak to ti veru nebudem vediet poradit co by malinku mohlo trapit, ked toto robi 😔

veam
19. okt 2009

Vierka tak je dobre,ze sa citis vynikajuco,ti mozem len tisko zavidiet...ja nic nove,vsetko po starom,teda aspon si myslim...inak aj ja mam v stredu poradnu v nemocnici u primara ale az o jednej,zase mame poradnu spolu 😀 ...dufam ze mi povie uz nieco nove,ze sa otvaram alebo nieco,ved dokedy sa tu mam este gulat?

mici11
19. okt 2009

Ahojte babenky,

Tak jarmok bol peckovy, aj som nakupila pre drobca par veci a ja som si kupila kabat, tak sa vytesujem. Ale unavena som este aj dnes. Prave som dokoncila velke upratovanie po navsteve. Boli u nas do soboty vecera a vcera prisla dalsia navsteva, potom sme sli my na navstevu.....No mam dost. Ale bolo dobre.Dala som si ja teplu medovinku 😝
No a zajtra nas caka poradna a preockovania ☹ to zas bude....

vierka
19. okt 2009

veam - neboj sa, aj mna zacne take tlacenie ked uz maly nebude vediet co zo sebou a ked uz sa budem v decembry viacej gulat... ale tesim sa na nas zazrak a to vsetko za to urcite stoji 🙂
no ved uvidis co v stredu na poradni, co ti povie doki, ale este mas cas sa gulat aj dva tyzdne, ale ja verim, ze uz kazdym dnom bude mala na svete 😀
ja mam poradnu rano o 9.00 a potom premyslam, ze vybehnem este k zubarovi 😀

mici - tak ako citam, tak si si riadne uzila jarmok a ked ja tepla medovinka bola, tak to urcite riadne zahrialo 😀
no a na zajtrajsiu poradnu a preockovanie drzim palce 😉

petkaerdal
19. okt 2009

ahojte,mici a co pekne su pokupila Samkovi?

ja som dneska hotova s Aylin,reve a reve,ci jej uz idu zuby neviem,ale je hrozna 😖 😖

peggyyy
19. okt 2009

ahojte baby...tak už som tu 😀 😀 😀

emka1
19. okt 2009

ahooooj pegyyyy 😅 😅
mas nadhernu princeznicku, srdecne blahozelaaaaam 😵 😵
aj ja chcem takuuuu 😵 😵