Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
2. nov 2009

Ahojte,
dneska ste ake rozkecane
no u nas sa spalo od 20 do 5,krmenie a potom do pol 7,aj ked sa uz dost vyspim zase zacinam pocitovat unavu,ledva sa rano preberiem,asi to pocko 😖

no a u nas je s jedenim stale katastrofa,sice dneska ma prekvapila Aylin,ze uz zjedla az 3 lyzicky,ale dalej koniec,moje baby stale asi nechapu,ze to je na papanie,oni sa mi s tym stale hraju,co mam robit? poradte,maju to v ustach,sklebia sa na mna a potom ze prrrrrrrrr a vsetko je vsade 😠 😠 😠 teraz po obede komplet prezliect seba aj ich a vsetko hned do pracky..oni mi to horzne odpluvaju a cim dalej im to ide lepsie,uz si normalne odpluju,ako stary chlap 😅 a zacali to robit aj s mliekom ☹ ☹ ☹

Selin dostava zachvaty placu,asi tie zuby,mau ty skusenejsia mama,ked sli tvojim chlapcom,tak boli nepokojni cely den ,ci tak etapy?? lebo Selin zacne hrozne revat,potom klud,potom ju to zase chyti,vidim,ako si silno tlaci rucky do ust,az nervaci pri tom...su to zuby?

Jani,moja Aylin mava tiez pupaciky,ale tak po tvari,neviem ci z obruzkov alebo z jedla

veam
2. nov 2009

Janula na to moje dieta akosi nic nepomaha... 😀

Baby a zase nahodim temu o plienkach...neskusali ste niektora fixies alebo aj bella happy???ake su???

babulka123
autor
2. nov 2009

veam.. marek robi vecerne mlieko tak neviem co s nim stvara.. podla mna dava o odmerku viac. heheheh

janula13
2. nov 2009

veam ja som neskusala ani jedny, ale keby chces, mam na predaj 2 balenia, jedny pampers a jedny tesco c2..prdele im narastli rychlejsie ako sme minali plienky..ja osobne som najspokojnejsia s pampers..

veam
2. nov 2009

No ja mam kupene pampers,ale len par balikov,lebo neviem ci babu sadnu,ci sa nevyhadze alebo nieco...tak ked tak potom by som kupila,ked nepredas dovtedy...

tvojka
2. nov 2009

Veam,my sme skúsili bella hapy,ale nikdy viac=otrasné!tiež používame pampers.

peti,no tuším to máš doma veselé 😅

dnešná mrkva už šla lepšie,nenapínalo ich až tolko 😅 ,tak snád si zvyknú.zajtra ešte pokračujeme mrkvou a potom zemiak.

mau,ako varíš na pare?máš nejaký špeci hrniec?

petkaerdal
2. nov 2009

inak baby,ja som uz len na pamperskach,tiez som najspokojnejsia 🙂 a oplatia sa kupovat u nas,kto mate blizko

tvojka,ani nevrav,nervacim,uz 6 tyzdnov sa skoro trapim a je to horsie a horsie 😠

baby,asi by som mala zacat varit aj ja,ved tie pohariky su drahe 😅 a denne padne jeden so zeleninou a jeden s vyzivou

babulka123
autor
2. nov 2009

tak my uz hajame.. ak chcete tak kuk album je tam foto ako si uzivame kupanie.. pre tie co nie su na FB.. hehehe

mauzos
2. nov 2009

babul u vas tiez kupe tatik? 🙂 mala je aka vycudovana 😀 zlata

Tvojka ano mam elektricky parny hrniec. Je to super vec, jedlo ma uplne inu chut. A hlavne vari sa samo, o nic sa nemusis starat, len to do neho hodit a zapnut 😀 Pri dvojickach na nezaplatenie 😝

babulka123
autor
2. nov 2009

noo a to keby si ich pocula ako vykecavaju..

no som zvedava dokedy budeme dnes spat. ale slubujem ze uz nebudem budit kvoli papaniu.. hehehe zajtra podam hlasenie..

mauzos
2. nov 2009

babul ja to mam dvakrat doma. Drahy ich od narodenia uci vo vanicke rozpravat 😀 😀
Som zvedava co zajtra napises.

babulka123
autor
2. nov 2009

mauzi aj ja.. heheheh

a u nas od zaciatku kupe marek, ja som to snad uz aj zabudla..

veam
3. nov 2009

Caute...

Dnes je moj den D a ja som doma,ale zacalo ma viac pobolievat podbrusko,tak uvidime co z toho bude,ale asi nic... 😅

Inak baby bude super akcia v tescu na plienky pampers active baby,ak kupite 2balenia,1 vas vide na 11,99€...

mauzos
3. nov 2009

Veam 41 tt? 😲

veam
3. nov 2009

Mau 40tt...konik je popredu 😀

mauzos
3. nov 2009

no uz som sa zlakla. Tak potom co places? Ved az teraz si v termine 😀 😀

veam
3. nov 2009

Ja neplacem,ale uz mam toho akurat tak dost 😀

petkaerdal
3. nov 2009

ahojte,
veam este nic? 😀 do vecera to mozno stihnes 🙂

u nas silno snezi 😖

mau,baby spali do 6 zase,super,uz nam to hadam ostane.
inak tu kasu od nestle som vyhodila,to je najhorsia,co som mala,uz nekupim
a dneska mi maju prist stolicky a autosedacky,tak som zvedava,ocino mi to zoberie,tak sa tesim 😀

babulka123
autor
3. nov 2009

bre ranko... takze dnes by tiez tahala az neviem do kedy, ale o pol 5 nas zobudil monitor... bola som pri tej postielke ako z dela vystrelena.. malinka odfukovala spokojne, len ten zvuk ju zobudil. takze sme dali flasku a aspala so pol 8.
lenze ci spala neviem . ja som u seba vypla vysielacku, doteraz neviem ako , a tak som sa zobudila na to ze prskala a som ju pocula a kuknem ze co mi nevrci vysielacka a ... ona vypnuta.. no ide mi v poslednej dobe..
neviem co sa deje..

jeeej a dens mame 3 mesiace..

babulka123
autor
3. nov 2009

veam .. potlac boby poriadne nech to lego vypadne.. ci .. ??? nepomaha nic???

veam
3. nov 2009

Petka vsetko je mozne,ale myslim ze dnes to nebude...

Babulka gratulujem k 3mesiacikom a prajem hlavne vela zdravicka do dalsich mesiacikov...no tlacim a nechce vypadnut 😀

mici11
3. nov 2009

Ahojte babenky,

Veam zajtra je tvoj den 4.11. 😉 🙂 😀 , tolko snad vydrzis 😉
Babulka Ninku bozkavam k 3 mesiacikom a aj Samko samozrejme 🙂 . U nas tiez kupe ocino, je len vtedy, ked sa zdrzi vo firme.
Peti ja Samkovi zeleninku varim, nevravim, ze nekupim kludne, len napr.kupovana moja prva mrkvicka mu nechuti a inak mrkvu lubi. Ale najviac mu smakuje zemiak. Inak mozem to uz teraz striedat ako chcem? Zelenina, bananik?? A o 2 tyzdne vraj mozem varit kuracie masko, zemiacik, mrkvicku a rozmixovat mu to na taku kasovitu polievocku, tak sa celkom tesim 🙂
Jani dokyna mi vravela, ze grckave deti moze jablcko na grckanie este viac drazit ( ale nemusi), tak ze radsej nech s tym pockam, tak cakam, zacnem az od 6 mesiacov.
Inak k tym plienkam pampers vyhovuju aj nam najviac, ale aj tesco zelene a aj huggies premium sa celkom daju - inak tie jedine neprekakal 😀

A Samko sa uz treetiu noc zobudil o 2:30 hladny ako vlk, no doteraz nikdy nerobil. Na veceru papal kasu na dobru noc bananovu, ale asi sa vratil k normalnej, bola zrejme sytejsia.
Peti takze nestle, nie??? Ok dobre vediet. Ja som zatial mala len hami a ta mu smakuje 😉

A o 2 tyzdne ideme prvy krat na plavanie, instruktorka ho chce vidiet, ze ako sa mu to paci a zacali by sme od februara uz pravidelne, tak sa veelmi vytesujem 🙂

mici11
3. nov 2009

Tvojka snad dnes im mrkvicka uz bude chutit 😉

babulka123
autor
3. nov 2009

babuly dakujeemeee.. vybozkavam.

jvo
3. nov 2009

ahojte kocky no babul paradna kupacka 😀
peti a aku kasu si vyhodila to velke balenie tu ovocnu? ja inak tiez sice par krat si dala ale len tak omylom asi ale najviac jej aj tak chuti od nestle ale u vas som ju tusim nevidela je to ryzova mliecna bananova ona nema moc rada tie kde je obilie chutia jej skor ryzove a strasne jej chuti taka kasa v pohariku ma to hipp aj bebelove ci ako sa volaju a ma to keksikovu prichut chuti to ako uvarene salko to vie spapat cely poharik len sa tak zaprasi a najnovsie jej davam kukuricne chrumky tie tiez sroti jak diva 😀 a aj banan s keskikom len musim skusit aj ine ovocko ale nie vyzivu tie jej moc nechutia skusim daco cerstve

petkaerdal
3. nov 2009

jvo,ano tu ovocnu som vyhodila,ja som ju ochutnala a hrozna,ako srot 😖
ja kupujem vsetky kase od Aptamil a tiez uz bez obilia a tie vypiju vsetky a od aptamil je velmi vela druhov,tie si neskusala este? od aptamil najdes aj ryzovo mliecne bananove a dokonca aj hruskove mame
tie pohariky mam tiez nakupene,ale este som neotvorila,nechavam si to tak na cesty
mne vyzivu zjedia hocijaku,vcera papali banan,broskynu s ryzou,teda zjedia,ak nevypluvaju,ale chuti im
minule som sa ta pytala,ako vyzeraju tie hotove mliecka,co si vravela,ja som to tu vobec nenasla..kde si to kupila?

jvo
3. nov 2009

no tu chut si presne vystihla 😀 no dakujem za radu chystame sa na nakupy tak pozriem tie aptamil a vyzivy im kupujes hipp ci hocijake? no to mliecko je ako dzusik v krabicke len je to take dvojbalenie
http://www.dojcenskavyziva.sk/content.aspx?page... a ja kupujem to bananove to spapa vzdy ale je to dost drahe vcera som ho kupila v Carefoure za 2,19 co bola super cena lebo inak stoji 2,59 az 2,89 😝 ale na rakuskom nestle som to nenasla iba na madarskom a aj tam nebolo to bananove len keksikove to sme potom v mosoni kupili len to som jej este nedavala

petkaerdal
3. nov 2009

jvo,milupa som myslela,nie aptamil,to je mlieko..zlte krabice,ja som vyskusala uz vsetky a tato milupa ma teda najväcsi vyber ,super sa miesaju,lebo su granulkove,rozpustaju sa same a super chutia vsetky..inak v bipe je teraz mlieko 2 v akcii a aj to vanilkove,ty davas tusim milumil,nie?

vyzivy kupujem hipp ale aj nestle,tie su vsetky dobre,teraz som kupila prvy x tie bebe nieco,tie su lacnejsie a su tiez dobre.

to mlieko som tu pozerala vsade a nieje,nic som nenasla,nasla som nejake hotove mlieko od nestle,ale to bolo az od 1 roka,tak nic,nakupim kase ne cesty 😀

babul,Ninke vsetko naj k mesiacikom 🙂

mauzos
3. nov 2009

Babul aj ja gratulujem k vymesaciu 😵
Aspon si sa dobre vyspala, ked si vypla vysielacku 😀 Mne sa to tiez stalo minule poobede s Lukim, ale vypol ju Vlado. Isla som na zachod a pocujem takyyy plac zo spalne a vysielacka v obyvke nist 😠 Chudacik ktovie ako dlho tam rumadzgal ☹

Jvo ja davam rozne vyzivy aj z tych lacnejsich Vcielku Maju, Hello a neviem este ake su, vychadzaju velke 2 dc okolo 45 centov. Ale to len vynimocne, vacsinou im robim z cerstveho ovocka, ved to je najzdravsie a presne viem, co som do toho dala 😉

peggyyy
3. nov 2009

ahojte baby sm vás prišla trocha skontrolovať....malá spí tak mám chvíľu čas 😀