Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
18. dec 2009

Ahojte 🙂

Ja to tu nejako v poslednej dobe flakam, ale zdrzuje ma Janka na Skype 😀 😀 😝 Ale nie Jani, ja sa rada niecim zdrzim od domacich prac, s tym nemam problem 😉

Babul mne presne tak odmietal Luki flasku, ked mu isli prve zuby. Skus jej potriet dasienko a tak jej ponuknut flasku. Ale moze byt aj, ze prisla na nove chute a mlieko jej uz nechuti. Tomi mi takto strajkoval asi v Ninkinom veku a dodnes neviem co to bolo. Kase si este nezacala davat? Uz mozes, ja som zacala kasami na veceru a az potom sme isli na zeleninku.

Mici, ze studnica mudrosti, si ma pobavila 😀 😀

Peti tak vy ste vsetky chore? ☹ To mi je luto, drzim palce, aby ste boli cim skor fit 😵

Janka ako pisala Babul, brokolicu mozes, ja robim malym aspon raz tyzdenne, chuti im a je velmi zdrava.

Tvojka to so zubami doverne poznam, tiez mi stale najde kaz o ktorom ani netusim a potom ked mi ho opravi uz tusim 😀

Uz neviem komu som este co chcela, pozdravujem vas vsetky 🙂

mauzos
18. dec 2009

Vierka az ti zavidim to chystanie vybavicky. Bolo to krasne, ked som im chystala postielky 😵 Nahod potom fotecky 😉

veam
18. dec 2009

Ahojte babule...

Najskor vas vsetky pozdravujem a ospravedlnujem sa ze som tu dlhsie nebola ale citala som vas.

Tiez som sa zaoberala nakupom a vyberom darcekov,uz mam vsetko nakupene chvalabohu uz to len zabalit...este aby toho nebolo malo sa mi mala skaredo vyhadzala na telicku,tak sme boli vcera v poradni a mala ma uz 4600g,poslala nas dokina aj ku koznej kvoli tym vyrazkam a ta nam dala take smradlave masticky a fenistil kvapky,zda sa mi ze jej to pomaha,v pondelok ideme na kontrolu...neviem z coho to ma,bud som ja nieco zjedla alebo jej nesedi kozmetika.

mici11
18. dec 2009

Ahojte,

Babulka ja som ovocie zacala davat ked mal Samko 5,5 pol mesiaca, ten mesiac by si mala po zeleninke pockat. I ked Samkovi ovocko moc ee, radek masko a zeleninka.
Mau dik za odpoved a este jedna otazka, ako im robis ryzu? Dik a som rada, ze som ta pobavila, ale myslela som to vazne
Janulka nas Samko papa presne ako vy, az na to ze mlieko s kasou mame naopak 😉 . No a dnes je zase troska vyhadzany 😒 , ale nie moc, tak myslis, ze ovocko mozem davat nadalej? Nema to velmi...
Vierocka aj ja ti v dobrom zavidim chystanie vybavocky, bolo to super 🙂 🙂 🙂 a este ti zavidim, ze budes rodit 14.1. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Veam mala pekne pribera, snad tie vyrazky cosjkoro zmiznu, aku kozmetiku pouzivas?

Inak baby posledne 4 dni kym samko vecer zaspi je aj 22:00 😒 , len by sa hral a blaznil a ked ho chcem utriast krici a brani sa 😒 co toto je???? A vypije mi za den aj 3dcl caju nie je to vela?

mauzos
18. dec 2009

Mici mne tiez mali v poslednej dobe vypiju viac caju, asi to bude kurenim v byte, predsa je suchsi vzduch a menej sa vetra, tak ich asi viac smadi. A spanie mi ani nespominaj, ja som s poriadne nevyspala ani nepamatam 😠 Neviem co sa im porobilo, ale stale daktory nadranom vystraja. Tak krasne spinkavali celu noc a teraz toto, nechapem.
Ryzu som akurat robila vcera vecer, uvidim na obed ako im bude chutit. Nechala som ju uplne do makka uvarit a potom som primiesala masko so zeleninkou co som urobila v druhom hrnci. Nechala som v tej zeleninke viac stavy, aby to mali take stavnatejsie.
Veam nech to malej rychlo prejde. Ja som sa tiez chcela opytat aku kozmetiku pouzivas, len ma Mici predbehla 😉

A este sa vratim k tym ritkam, ja pouzivam od zaciatku len detsky krem (rybaci) a zatial sme nemali problem. Vsetky baby ho chvalia, aj ked hrozne smrdi, ale co uz, ked vonave kremiky su na prd 😉

mici11
18. dec 2009

Mau vidis to ma nenapadlo s tym kurenim...asi zato ho fakt smadi.No vidis a ze, nie si studnica mudrosi 😉 😀 .No Samko ked uz konecne zaspi, tak spi do tej 5:30, ale kym zaspi to je boj, kde su casy, ked som ho ulozila do postilky a sa zaspinkal 😅
Inak aj pouzivam tu rybaciu a nedam na nu dopustit 🙂 , zacali sme sice sudocremom, ale sme sa vyhadzali, tak uz len rybacia, ako pises nevonia, ale je skvela.
Tu ryzu skusim aj ja zajtra tak ako ty pises, som zvedava....

mici11
18. dec 2009

no preklepov sa nezbavim.... 😀

veam
18. dec 2009

Používam niveu baby,takže ju budem musieť asi vysadiť a nasadiť niečo iné,alebo vobec nic...kozna mi kazala len indulonu modru pouzivat a v nemocke jej davali johnson z toho sa nevyhadzovala...moja dokina povedala ze kedysi bola nivea dobra ale teraz ze tam zacali nieco pridavat a je to na prd 😖

mauzos
18. dec 2009

Veam ja nepouzivam ziadnu kozmetiku. Do vanicky davame Oilatum, to nam odporucali uz v porodnici a krasne to premasti pokozku, nemusim ich nicim natierat. Ale ja mam chalanov a ty princeznicku, tak asi chces aby aj pekne vonala 😉 Ja si myslim, ze na vsetky tie detske kozmetiky, ktore obsahuju parfemy, moze byt babo alergicke.

veam
18. dec 2009

Mau z toho sme tusim mali vzorku a este aj balneum,sak uvidime co nam potom dokina odporuci pouzivat...ved aj tvoji chalosi mozu vonat 😀 ...ale nie,oni maju citlive pokozky

mauzos
18. dec 2009

jasne, ale ved mne vonaju po babatkach 😵 No ved uvidis co ti povie dokina, s tou citlivou pokozkou je fakt problem.

veam
18. dec 2009

Mau mala teraz smrdi po mastickach...to razi aj cez oblecenie 😀

vierka
18. dec 2009

ahojte baby 😀

tak kocik je uz doma, mangel s nim bojuje 😀 bol v krabici, tak ho pekne sklada, ale tak dobre sme vybrali, som sa tu s nim chvilu promenadovala a lahko sa ovlada a je pekny, aj manzo je spokojny 😀
fotecky uz mam tiez a velmi sa mi pacia, pridam ich sem az v pondelok do albumu, lebo cez vikend vas sem vela nechodi, tak tu nemusia dva dni v albume len tak strasit 😅 😀

a mame uz aj komplet veci do postielky, tak obliecky teraz periem, zajtra ich ozehlim a uz pekne pripravime aj postielku, medzi sviatkami si ju uz aj prenesieme do spalne, nech si zvykam 😀 😀 😀 a jasne ze potom nahodim fotecky, ale je to vazne krasne take chystanie, ale urcite je krasnejsie ked sa mozete na tie vase dietka uz pozerat a oni sa na vas usmejuuuuuu... to stoji urcite zato 😵

veam - tak to ma mrzi, ze ste takto vyhadzany... hadam to malinkej coskoro prejde 😉

mici - jasne ze treba zavidiet datum porodu, ved malokto rodi 14-teho 😀 😀 😀

a co sa tyka kozmetiky, tak mi mame nachystanu tu Bubchen tak verim, ze s tym nebude problem 😀

mici11
18. dec 2009

Ahojte,

Baby aj vy mate take fofry?? Blba otazka ze? Myslela som si, ze budem mat uz veget, ale furt nieco.... ☹
Vierka ty sikovnica sikovna 🙂 Inak tesim sa uz na fotecky 🙂 . Ano a malokto rodi 14.1. 😀 mne sa to nepodarilo, ale mojej mamine hej 😀 😀 😀 😀 . Bubchen je vraj dobry, ja mam s kazdeho rozku trosku cele sady jednej znacky nam nevyhovovali 😒 krem na tvar johnson, teraz nivea proti vetru a chladu, sprachac tiez johnsom ten pre babatka co je na cele telo a vlasky, ale sampon na vlasky mam madarsky vola sa baba a je perfektny, pre toho nasho vlasaca a olej na telicko hipp, davam len ked ma taku suchsiu pokozku. Takze tak....
Mau a to co pouzivas ty sa da bezne kupit v lekarni?
Inak dnes som prvy krat davala Samkovi kasu sunarku a je suprova, skoro ako nutrilonka 🙂

Pekny vecer cmuk

petkaerdal
18. dec 2009

ahojte baby,tak sa po dlhsej dobe ukazujem 😀
veam,mala je vyhadzana ☹ ,nech to skoro prejde,ale tym sme si tu tusim kazda presla,aj moje boli na zaciatku vyhadzane,to prejde

mici u nas napodobne so spanim,o 22 sa chodi spavat a to cez den nic nepospia

tak vianoce su za dverami a ja ziaden darcek 😅 😅 😅 tento rok som si to nechala na poslednu chvilu a tusim ani zajtra nepojdem nakupovat,kedze sme este chore 😖

mne baby zase strajkuju s jedenim,neviem,cim to je,ale stracam nervy uz pri tom,asi budeme len na mlieku a mäso im vobec nechuti.

zuby nemame vobec zatial

ja pouzivam kozmetiku penaten,super,nivea nam problem nerobila vobec tiez

papa a pekny vikend

Aylin ma stale obsypanu ritulu,davam nejaky krem

a uz asi nic nove u mna

mauzos
20. dec 2009

ahojte 🙂

mne si dnes prvy krat Luki sadol zo styroch, super konecne sa rozhybali lenivci moji 😉 Odporucam vam tie ktore mate na penovom puzzle este nejake prikryvky, dajte ich prec. Je to teple aj tak a obmedzuje ich to v pobybe. Ja som dala prec predvcerom a uz sa mi zacali pekne tahat dopredu, nesmika sa im tak, ako ked na tom bol aj tenky paplonik.

Ku spaniu sa uz nevyjadrujem , totalne sa nam posr... 😠

petkaerdal
20. dec 2009

ahojte
tu nikoho,kazda vypekate kolace? 😀

mau,mne sa zda zima len na tom puzzle,neviem..

tak Luki je sikulak uz,super 😉

ake mate noci? kvoli zubkom?

vierka
20. dec 2009

caute baby 😀

petka - ako vies, ze som dneska robila medovnicky 😀 😀 😀 a vam je uz lepsie??? uz sa ta choroba zlepsuje???

no a neviem kedy vas budem zajtra stihat, lebo hned rano mame prvu poradnu v nemocnici, tak som velmi zvedava ako dopadneme 😀 a ked ste zvedave vy, tak som vytvorila album FOTENIE - kde najdete fotecky z toho nasho fotenia 😀 a este keby ste chceli, tak do albumu Nas velky zazrak som pridala fotecky nasej formule co mame uz doma a spanicka pre nasho bubacika co sme mu dnes vytvorili 😀 😀 😀

babulka123
autor
20. dec 2009

vierka tie fotky su uuuuuuuuuuzasne.. krasne

petkaerdal
21. dec 2009

Ahojte
Vierus,krasne fotecky 😉 😉

my sme stale chore,uz je to lepsie,ale nie celkom
a ja dobre stresujem,lebo nemam ani darcek kupeny 😅 😅 😅 neviem sa vytrepat von,kedze sme chore,ale dneska uz pride svokra varovat male a idem na nakupy,uz sa tesim na to,ako bude vonku vsade milion ludi,tak to neznasam 😖 a som zvedava,aka pridem utahana 😀

vy uz mate darceky? vsetko pripravene?

janula13
21. dec 2009

ahooojte...

tak kym si pamatam co chcem..
Vierka naadhera, musela som si tie foto 3x pozerat inak si strasna symposka podla pisania a foto to len potvrdilo...brusko ti velmi pristane...

mau o spani no comment, urcite ste na tom stale lepsie ako my, ja mam pocit ze ani nespim, matusko co fajn spaval ma zamestnava viac ako jakub, ale aspon uz nehnackuje a imazol pomohol, ritka je uz pekna...

papame pekne zatial, laduju stale, aj ked matusko nejak pochudol, ale to tymi hnackami a ryzou co musel papat, tak sa ho snazim vykrmit...

peti my sme uz zubati obaja, ale netreba sa ponahlat, cim neskor im vylezu tym neskor sa pokazia...a darcekov mam kopeeec minule som len 2 hod balila a este nemam vsetko pobalene..a asi pojdeme k mame, co uz, nech sa vytesi, aj ked som chcela aby ona aj brat prisli k nam..ale havo by ostal sam a to teda nie...tak pojdeme my tam...

inak schudla som na povodnu vahu uz aj tie 4kg co mi pekne ostali su fuc... 😠

ozaj a ak sa zadari, kuk do albumu nieco snad pridam, je tam odkaz PRE VAs VSETKY 😀

tvojka
21. dec 2009

jani,kde je ten odkaz???

janula13
21. dec 2009

uz tam je...tvojka to mas tak ked 1x zmensujem foto

pointka
21. dec 2009

Ahojte.

Vierka, Janula - krasne fotecky ste pridali do albumov 🙂 radost pozerat 🙂

Ako sa mavate? My v pohode. Uz som vyzdobila stromcek, ze by z toho bola velka radost .. no neviem 🙂 ale este je malinka, nevadi, ale velmi sa jej paci zvuk zvonceka 🙂

veam
21. dec 2009

Ahojte kocenky 😀

My sme boli dnes na kontrole u koznej,mala uz to ma pekne,mame kupat v prevarenej vode,mozeme aj v repicku a dokina nam predpisala balneum-olej do kupela,zatial mame pouzivat len obycajne detske mydlo,modru indolonu a potom skusat aj nieco ine postupne...tak uvidime,v nemocke jej davali johnsons a nic jej nebolo z toho,tak asi prejdem na to potom

Vierka-velmi krásne fotecky,kde ste sa to fotili?ked budem este niekedy tehu,tak si take tiez dam mozno urobit 😀 ...inak aj ja ti zavidim tie pripravy na mimco,co chvila uz je vonku,uz sa tesim...

Janula-tiez velmi krásne fotecky maju chalosi,milene 😀

Petka vy uz ste zdrave?

Ostatne baby???ako sa mavate?

veam
21. dec 2009

Tiez som pridala nove foto,tak kuk ak chcete...

vierka
21. dec 2009

ahojte baby 😀

babulka - dakujeeeeeeeem... ja som pozerala na vasu "malu" - ved jaka je uz velikaaaaaaaaa a rozkosna 😀

janulka - dakujeme za odkaz, aj vasej celej rodine krasne sviatky zelame 😵 ... a maly su chutnucky v tych obleckoch - a ten parohac a certik nemaju chybu 😀

petka - tak velmi rada citam, ze je to uz na ustupe, tak verim, ze do vianoc to uz bude v poriadku... aj si teda dnes nejake darceky pokupila??? ja uz mam vsetko - kupovala som len krsniatkam, rodicom, mangelovi a naj kamoske... a samozrejme ze kopec veci pre maleho - stylom kocik a tak.. tak uz sme celkom aj vycucani z penez 😝

veam - mala je rozkosna, ako sa krasne smejka 😀 😀 😀 a velmi rada citam, ze sa ta kozna vyrazka uz malej ustupuje...
boli sme sa fotit v TT v jednom foto studiu a pojdem tam asi aj s malym nech nam nejake pekne fotecky porobia - sice to stoji peniaze, ale tak je to spomienka na cely zivot 😵

pointka - dakujem... ved malinkej sa budu tie buducorocne vianoce pacit omnoho viacej 😀 😀 😀

jvo
21. dec 2009

jeeej kocky kraaasne fotecky 😵 jani drobci su zlati a tie vianocne fotky no parada

jvo
21. dec 2009

pre tie co nie su na FB spravila som album s nasimi umeleckymi fotkami 😉

mici11
22. dec 2009

Ahojte,

Vierka krasne fotky, si velka fesanda, prisatane vam to velmi 🙂 🙂 🙂 .
Janulka dik za odkaz, tie fotky su super!!! Inak to body som kupila aj ja Samkovi, chcem mu ho obliect na vianoce 😉
V sobotu sme robili stromcek aj so Samkom, sedel v stolicke, ani nedychal skoro, naaaaaramne sa mu to pacilo a hlavne ked sme ho rozsvietili.
Inak ja darceky mam vsetky a j upratane, zajtra navarim kapustnicu a spravim salat a vo stvrtok uz len rybu a kuracie rezne 😉 Inak velmi sa tesim na tieto vianoce 🙂

Vsetkym velke cmuk