Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
5. máj 2009

Jani,aj ja mam niekedy take pocity,ze sa bojim,ze uz to pride a ja mam strach,ze co s nimi budem robit,ci to zvladnem,ze ja budem mat deti a uz navzdy 😅 😅

ozaj kocky a zabudla som vam povedat,ze mi zakazali prisne hladkat brusko,takze nieco na tom bude,co sme sa bavili,tusim sme sa o tom bavili

Jani,tak mame ine bolesti,ja mam len tie menstruacne niekde dole ich citim a to mi zaznamenalo ctg,myslimze su to tie kontrakcie ,este ze mi to tak pomaly ten krcok skratilo,lebo uz to citim dost dlho,len som myslela,ze je to ok

janula13
5. máj 2009

petka ved aj ja coraz castejsie na to myslim, necitim sa zrazu na to pripravena..a co sa tyka bolesti, kontrakcie mame obe, len ja ich citim inak, tak zajtra podam hlasenie ci minasla krcok 😝 idem zhodit srst, a pobalit tasku...dnes som si lakovala nechty a strihala na nohach, to bola ina akrobatika, poriadne eskamoterske cislo..
peti nevies ci pointka je este v nemocke a v ktorej?
a brusko som vam ja davno zakazala vsetkym hladkat, pamätas, len ste mi neverili 😀

mici11
5. máj 2009

Janulka take eskamoterske cislo dnes caka aj mna 😀 😀 😀
Peti ano ano bavili sme sa o tom hladkani, ale sem tam sa pozabudnem 😅 , ale budem davat pozor.
Preco je Pointka v nemocnici???

petkaerdal
5. máj 2009

Jani,pointka je v nemocke,prave s nou pisem,neviem ,ale v ktorej

Jani,aj ja to citim presne tak isto,len som to nechcela napisat,hanbim sa zato,ale to aj z tej nemocky som tak psychicky nejak vedla,mam tiez pocit,ze niesom pripravena a ze neviem,ci to zvladnem,bojim sa velmi toho mat deti zrazu 😔

nepamätam,ze si to ty pisala,ale viem,ze sme sa bavili,tak som to chcela len potvrdit,ze mi to zakazali

mne naposledy na nohach uz moj strihal nechty ,hihi...a macku zholit sa chystam rano tiez tu, tu mi to ide lahko,tu je taka velka sprcha a tam taka stolicka...inak to uz ani moc neriesim,kaslem na to,ved to sa neda ani,aj horsie tu vidia 😀

mauzos
5. máj 2009

Baby nepanikarte. Aj ja som mala take zmiesane pocity, ze preboha budem matka a co teraz .... ale ked som uvidela malych hned to preslo. Automaticky sa Vam objavi materinsky pud a ani vas nenapadne, ze co s nimi budete robit. Hned budete vediet ... 🙂 Je to najkrajsia vec na svete byt matkou. Naozaj 😵 Aj ked niekedy uz mam toho dost, ale staci ked sa na nich posriem, ked spinkaju, alebo ked sa na mna usmeju a som na mako 🙂

Jani zavinovacky mam len po jednej a vyuzivam ich minimalne. Pouzivala som ich ked tu bola mama, tak som jej ich do nich balila, lebo sa bala ich zobrat len tak na ruky. Vies, stara skola. A este ked je chladnejsie, tak ich pouzivam do kocika. Ale to bude u teba bezpredmetne, uz bude teplo ked budete kocikovat. Perinky mam tiez od kamosky po synovi, take fodrickovane vysivane a neboli v nich este ani raz a uz asi ani nebudu. Hlavne ze som sa s nimi natrapila pri zehleni 😀 😀 Ale pokial by si kojila, tak asi popouzivas, je to praktickejsie.

Peti k tym flaskam co mas si kup cumle cislo 1, lebo aspon v mojich boli cislo 2 a tie maju vacsiu dierku a nestihaju z toho pit.

Inak teraz tu bol taky chaos, ze som z toho dostala asi az kramy 😀 😀 Obidvaja naraz sa zobudili a spustili taky rev, ze hroza. Kym som ich prebalila a urobila flasky, tak som skoro ohluchla. Nastastie mi dnes doslo to druhe lehatko, tak uz nemam problem ich nakrmit naraz obidvoch. Vlado ma dnes nocnu, tak dufam, ze sa nebudu celu noc budit takto naraz 😲

janula13
5. máj 2009

petka podla mna su tie pocity normalne, aj ked aj ja som sa aj sama pred sebou za take myslienky zahanbila, ale to je aj tym, ze sa to komplikuje a to sa spravi 😉
no idem konecne na tu akrobatiku do vane, to zase budu jatky 😀 mici drzim oakce pri eskamoterceni 😀
mne je to uz tiez jedno ako to oholim, tiez si vravim, snaha bola a isto su aj horsie 😀
pa zatial..

mici11
5. máj 2009

Babenky, tie pocity su ozaj normalne. Ja ich raz mam raz nie....
Jani aj ja tebe a hlavne na zajtra. Tak zatial pa a ozvem sa. Krasnu dobru noclu 🙂

petkaerdal
6. máj 2009

kocky ahojte,
mau ,dik za upozornenie,musim kuknut,ake cemle v nich mam ja,nepozerala som to

dneska mi odpojili zase na skusku infuzie,zajtra alebo pozajtra mam uzv,ak to prestane boliet,tak mozno pojdem aj domov,mam velky strach,ze ma to brucho bez infuziek bude boliet,stresujem z toho,aj si to hadam sama tak privolam...ale uz ked ma bude boliet,uz to poviem,nejako to tu vydrzim...

kocky drzim palce na dnes a dajte vediet hned,co nove

kocke ,co je so mnou na izbe dneska spravili cisarsky ,zacala len 28tt,ked som videla,ako ju beru,bolo mi jej velmi luto a hned som dakovala za tie moje tt ,som rada tam,kde som a preto sa budem snazit ,co najdlhsie vydrzat pre moje zabky 😀
inak povedala,ze ju rana takmer vobec neboli 😝

babulka123
autor
6. máj 2009

petuliiiik vydrz...

preco robili tej babe cisarak tak skoro ? a ako babatko ???

a ja mam pre vas info.. od JVO

sms prisla o 8.30 - Ahojte Volam sa Emmka mam 3380g, sice mi neodmerali este vysku ale som zdrava a krasna spolu s maminkou.. Tak mi drzte palce..

takze JVO je iuz maminka..

no ja a som sa vratila od dr. bola som na tom cukrovkovom teste.. fuuuuj nikkdy viac... vypit som to vypila skoro som sa posablila.. potom som sedela u sestricky na gynde je to kamoska tak sme kecali a asi v polovici ako keby mi vypli poistky ,len spat a spat.. a zrazu hovorim jej ze pod somnou na wc.. ja som bola bleda, zelena, zle mi bolo na odpadnutie na zvracanie.. fuuuuuj staasny stav.. teraz som sa najedla tak uz mi je lepsie ale bolo to dost nechutne.. 0 12.00 lmusim ist spat k dr. uz budu aj vysledky.. tak som zvedava..

tak len aby ste vedeli..

vierka
6. máj 2009

petulkaaaaaa - drz sa mojenkooooooo!!! aj s princeznickami... myslim na vas - vy to dokazete!!!!!!! 😀

petkaerdal
6. máj 2009

ahojte kocky
Vierus,dik 😉

babul dik 😉

JVO gratulujem k malickej,nech su zdrave 😉
nemala mat az zajtra cisarsky?

babul,no ani sa nepytaj na to babo 😔 ,teraz tu bol detsky lekar,ked som pocula,co vsetko jej horzi,bolo mi do placu,dakujem za moje 33tt....

a vysledky z curku budes mat kedy??

veam
6. máj 2009

Ahojte baby...

Petka drzim moc palceky aby si to este potiahla aspon 1-2tyzdne,myslim na teba...ako sa citis???

babulka123
autor
6. máj 2009

mam vysledky su ok, tak sa tesim .. sice teraz po tej sladkej hnusnej blbosti nemam chut na nic sladke ale ked ju dostanem tak si dam taaaaaky kolacik.

peti a co vsetko mu hrozi??? a preco jej robili cisarak tak skoro ???

veam
6. máj 2009

Babulka supeeer gratulujem,je to skvele ze nemas tehotensku cukrovku... 😀 😀 😀

Ako sa citis?uz je to lepsie?

babulka123
autor
6. máj 2009

nooo da sa.. snazim sa ignorovat tie bolesti lebo inak by som sa zblaznila.. aj ked minule som to odignorovala len tak ze som pustila takyyy plac.. hehehehe
ale to su len obcas take stavy....

petkaerdal
6. máj 2009

ahojte,
tak som si troska pospinkala
veam dakujem 😉
citim sa v celku fajn,mne takmer nic neni az na to,ze sem tam,ale naozaj malo mam tie menstruacne bolesti,ja som si myslela,ze to je ok,ale nieje,ctg mi to zaznamenalo,preto som tu...ale uz nemam infuzky od rana,tak uvidime,ci sa bolesti zase nevratia,zajtra mam mozno uzv a podla toho sa uvidi asi tiez,co dalej

babul,no vsetko mozne,nechcem to tu pisat,sak je strasne malicka,nevie dychat,museli ju po vybrati hned resuscitovat,ci ako sa to pise a tak ,povedali im,ze ak prezije 3 dnu,bude dobre,ale budu mat vela starosti a tak....vsetko mozne,no je mi jej luto,chudatko 😔

tvojka
6. máj 2009

Ahojte,
po dlhej dobe sa ozývame,ale tiež len na chvílku...
Som stále v strehu a každú chvílu nazerám do postielky,čo sa tam deje.Sárinka aj Eliška sú síce dobručké,ale sú dve,takže ked každá papká v noci len 3-4x,hned je to 8x za noc...Takže oddýchnutá veru nie som...
Kojenie nám ide,v nemocke mi ich priložili hned pár hodín po sekcii,obe naraz,sranda veliká .Mliečka mám zatial tiež dosť,dokonca už aj máme čosi pomrazené .
Po sekcii som sa pozviechala celkom rýchlo,musela som behať okolo našich pokladov,nemala som na výber.
Momentálne mám 4kg navyše ako pred tehu,som zostala v šoku,ked som to uvidela na váhe...
Všetky vás zdravím,nemám čas čítať spätne,žial.A dakujem za sms-ky a pozdravy do nemocky,ste zlaté.

Peti,ty si ešte v nemocke?

Jvo už porodila???Kedy ako čo???
_________________

petkaerdal
6. máj 2009

ahoj tvojka,
ano som v nemocke este 😖

baby,to aj okolo mna tak budu behat a menit mi vlozky ,ako okolo tej ,co tu je so mnou? 😅 😅 😅
no super,ze to tu este aj vidim 😅

tvojka,este raz gratulujem,krasne mena 😉 😉 super,ze mas dost mliecka 😉

pointka
6. máj 2009

ahojte. Tak vy ste sa sem prestahovali 🙂
Tvojka gratulujem 🙂 uzivaj si babatka. Krasny pocit,ze 🙂 uz sa tesim na rolu mamy aj ja 🙂

Mici som v nemocke. Ako vzdy v ruzinove. Inde by som ani nesla aj dokinu tu mam.
Nechala ma tu doki min.tyzden po kontrole kvoli infekcii, zdalo sa jej menej vody a malej brusko zaostavalo za ostatnymi mierami trosku. Mala som dlho hnacky asi z toho, tak ma trochu vyzivovali 🙂
Inak som ok. Ctg uplne rovne, voda by mala byt ok tiez, miery sa vyrovnavaju. Zajtra pojdem domov.
Mala mi strasne stikuta teraz 🙂
Neviete,ci tu nechali aj janulu?

mici11
6. máj 2009

Ahojte babenky,

Petulka som rada, ze sa citis fajn a verim, ze este par tyzdnov potiahnes 😉
Babulka diky za info. Ten stav po tom teste poznam 😝 ja som sa navyse aj povracala 😝 😝 a tesim sa ze mas vysledok OK 😉
Tvojka ahoj zlaticko vitaj a bozkavam princeznicky 🙂 🙂 🙂 Super, ze mas tolko mliecka aj ja v to dufam 🙂 A vaha ti sla pekne dole, ale ani sa nedivim, pri dvojickach je toho dost. Drz sa a tesim sa na fotecky princezniciek. Inak kraaaaaaaaaaaasne mena ste im dali 🙂

No ja som bola na prietokoch a su Ok a Ctg takisto, velmi sa tesim. Som otvorena na jeden prst, ale to je vraj ok, dalsia kontrola o tyzden. A mam si pre istotu vybavovat predoperacne ☹ ☹ ☹ dufam, ze ich nebudem potrebovat. A unavena som ako kon a doteraz som pribrala 11 Kg. takze celkom fajn

mici11
6. máj 2009

Pointka ahoj moja, takze si v nemocke ☹ No ale hlavne ze ste v poriadku a super, ze ta zajtra pustia domov. Takze uz je vsetko OK, ze? Janulka neviem ci ostala v nemocke, vravela, ze sa ozve vecer.

pointka
6. máj 2009

Ono v podstate ok bolo aj predtym,len moja doki je uz pri mne opatrna.
Ale aspon mi presli hnacky a trosku som sa rozjedla. Mala ma asi 1900g takze pekne rastie a uz ju aj zacinam viac citit 🙂
Mici ty to uz mas naozaj za par. Aj ja chceeeem 🙂 uz som netrpezliva

mici11
6. máj 2009

Jasne Poi, aj u mna je doky opatrnejsi pre istotu. Ale aj ja som kludnejsia. Mala ma uz peknu vahu, nas maly mal presne tolko ked som bola v 34 tt 😉 No veru mam to za par, ale uz sa velmi tesim na nasho chrobacika 🙂
Ja maleho tiez viac citim, aj to veru riadne zaboli a tiez sa mu poriadne stikuta 😉

petkaerdal
6. máj 2009

nici,tak teba sa to uz tiez blizi 😉 mozno porodime ozaj spolu 😉

mici11
6. máj 2009

Peti ani nevrav veru blizi. Inak pozeram, ze v tehu knizke mam napisane sekcia s otaznikom 😅 jaaaaaaaaaaaaaj ja nechcem

petkaerdal
6. máj 2009

mici a preco mas vybavovat predoperacne? tebe nehrozil cisarsky ci?

mici11
6. máj 2009

Peti no nehrozi, ale vraj to nie je iste a ze si to mam radsej vybavit. Takze tam idem na buduci tyzden. Verim, ze ich nebudem potrebovat. Ale maly je pekne dole hlavickou, ale mam vraj trosku uzsie bedrove kosti ci co to je, tak mozno preto

pointka
6. máj 2009

mici a preco ti hrozi cisarsky? Kolko vazi teraz tvojebabo?

mici11
6. máj 2009

Poi teraz som nasla v knizke aj zaznacenu dnesnu vahu maleho 2480g 😉 🙂 a s tym cisarskym ako som pisala vyssie.

petkaerdal
6. máj 2009

mici ,to asi kazda vybavuje to predoperacne ,keby nieco,ved zomliet sa moze cokolvek

a nepocitujes este nejake slabe kontrakcie?