Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
19. apr 2009

Jani,mne je teda niekedy luto aj to,ako sa citim,samozrejme vydrzim 😝 ,ale niekedy ma tak boli vsetko,ze sa mi tlacia slzy do oci od bolesti

moje mali pred dvoma tt 1500g,neviem cim to je a vobec to nemusi byt presne...mozno je to aj tym,ze viacej papam a ze mam dobre zasoby..ved aj to brusko mam väcsie,ako ty...ale niekto tu uz pisal,ze to nemusi byt vobec presne

asi som si nevsimla,ze si pisala o stikutke 😝

janula13
19. apr 2009

fii peti, tak to budu ekne babatka, aj ked viem ze odchylky su, ale aj tak, mne sa nezda zeby som mala v brusku 2x 1,5kg babatka...inak velke babatka byvaju po tych vitaminoch aj pri cukrovke..ale ja cukrovku nemam a ani vitaminy uz neberiem, prestala som ked sa minuli..

idem pred tv, teraz som v spalni..tak zatial tuckovia, idem do seba nieco natlacit..

petkaerdal
19. apr 2009

Jani,tu cukrovku nemam ani ja nekoniec...a tiez som vravela a myslim si,ze tie moje tak priberaju z tych vitaminov,len moj mi to nechce verit..a tiez sa mi nechce verit,ze mam v brusku 1500g babätka,lebo ked sa na to brusko kuknem,necham,ze by sa tam vmestili niekde...

aj ja som natlacila nieco do seba uz 😉
daj si aj ty,nech chlapci naberu nejake to deko 😉

tvojka
19. apr 2009

čafte,
januli,teda,ty si tu aká aktívna.

Baby,mne sa brucho popraskalo okolo pupku,neni to až také hrozné,ale pamiatka mi ostane...Kašlať na to.Aj naše žaby stále štikútajú 😅

Mau,tak pomaly končíte s kojením,to je škoda....ale čo narobíš.

Peti,mená už budú v éteri o chvílu 😀 .Dakujem za prianie,určite sa budem priebežne ozývať,čo je so mnou.

Lúčim sa s vami babulky,budete mi chýbať,dúfam,že to rýchlo zbehne a onedlho som doma.Držte sa tu a tiež si o vás prosím nejaké správičky.Cmuky pre všetky 😵 😵 😵

mici11
19. apr 2009

Tvojka budes nam chybat, drz sa 🙂 😉

mauzos
19. apr 2009

aj moji stikutali a ostalo im to.Skoro stale ked sa napapaju, sa im stikuta, az ich niekedy lutujem...
Tomi dokaze byt prisaty na cicke aj hodinu a netusim kolko toho spapal ☹ A z toho UM tak pekne spinkaju, v noci aj 4 - 5 hodin, cez den 3 - 4 hodky. Musim poklopat, aby som si ich neuriekla 😝
Nekupeme ich kazdy den, zatial sme ich kupali este len raz, su taki krehucki ... kupe ich Vlado, on sa neboji 😀 😀 V nemocnici nam odporucili kupat raz az dva krat tyzdenne.
Tvojka drz sa a priebezne sa ozvi co je s tebou 😵

petkaerdal
20. apr 2009

ahojte tehulky 😉
tu je po dazdi dneska,pocko o nicom

mau,inak to mi vravela aj segra,ked mala papala z cicika,nic sa sestra nevyspala,trvalo jej to hodinu a kazdu hodinu sa budila,my pri dvojickach by sme toto urcite nezvladli,tiez to napokon vyriesili kupovanym mlieckom a mala krasne prespala 4-5 hodin,presne ,ako pises....uvidime,ako to bude u nas...tesim sa uz na moje opicky 😀
tak Vlado kupe chalanov 😀 bojis sa ty? 😀 to pocujem prvy krat,ze muz kupe deti 😝

ako sa mate dneska mici,Jani,babul,mau???

babulka123
autor
20. apr 2009

bre ranecko .. dnes som dospavala aj vcerajsok aj ked pravdu povediac isla som si lahnut s tym ze co bude v noci... zaspala som uz o 22.00 pred telkkou ale nastastie, dnes to bolo lepsie, aj ked zas o pol tretej som sa zobudila ale "nastastie" len na zly sen... takze wc, otocka na poseteli a spinkala som dalej...

idem si vas precitat co ste tu vcera popisali.. ja som bola vcera uplne KO

petkaerdal
20. apr 2009

babul,ze o 22 si zaspala...ti zavidim
ja zase o 3 😠 😠 😠 asi si zoberiem prasky na spanie 😀

som zvedava,ako spala mici dneska

petkaerdal
20. apr 2009

mici a to brusko by som chcela vidiet 😝

babulka123
autor
20. apr 2009

bola som rada.. ale nedovolila som si spat cez den.. a je to hroza.. cely den som vcera len prelezalosedela pred TV a poviem ti vecer mi bolo super, co sa tyka bolesti... taka som boloa rada.. akurat som to aj marekovi hovorila ze asi to lezanie ma cosi do sseba... len tym ze od stvrtka malujeme 2 izby tak chuda moje vsetko je na nom aby vypratal a tak... tak mi to je tak troska luto ze mu nemozem pomoct... a ani si nechcem predstavit ako to tu bude vyzerat ked to budeme davat spat... maminka povedala aj so sestrrou ze mi pridu pomoct ale aj tak...

tak ma so s... ze nemozem pomoct... desne...

petkaerdal
20. apr 2009

aj u nas sa zacne malovat a tiez mi je luto,ze nemozem pomoct ,mna to navyse este aj bavi,,,ale co narobime,ked mame lezat 😅

dneska by mal moj zacat troska malovat,uvidime,ci sa preberie k tomu

veam
20. apr 2009

Ahojte babule...takze prisla som aj ja do vasej temy,niektore ma tu uz poznaju a ktore nie tak snad spoznaju...

petkaerdal
20. apr 2009

no nasla si nas 😉 😉
konecne nova tehulka,lebo tu sa to rodi o 106 a tema potom zanikne... 😅

uz sme tu otali len 4,co nas caka porod,dneska odisla jedna dvojickova rodit z FC 😉

babulka123
autor
20. apr 2009

veam .. vitaj.. kraaasne 12tt... velmi sa z toho tesim a hlavne z toho ked viem ako to bolo hehehehe

petka.. nooo ja idem stvrtok na poradnu a potom idem k nasim aby ma to nelakalo tu pobehovat a hlavne by som asi dost provokovala na gauci a chalani budu makat.. hehehehe

ale strasne sa tesim na to ze to bude hotove.. potom vam to tu nafotim ... konecne budu tie 2 izby vyzerat normalnejsie... doteraz to bolo take to provizorium, vies ked sme sa sem stahovali tak sme si hovorili ze to staci , zatial,... potom . neskor... no a vydrzalo to 5 rokov, ale teraz som si postavila hlavu a snad to bude lespei....aspon o nieco..

ale uz len ked nove koberce tam dame tak to bude super,

veam
20. apr 2009

No pozeram ze som tu v najmensom tyzdni...inak Petka uz mas vybrany kocik?

mauzos
20. apr 2009

ahojte 🙂
peti, no budem Vladovi v tom branit, ked ho to bavi? On sa na to uz dlho tesil, ze ich bude kupat on. A neskutocne mi pomaha, ked je doma tak sa okolo nich mota viac ako ja, je strasne zlaty. Dnes bol prvy krat v praci na nocnej, od kedy sme doma z porodnice a ze celu noc na mna myslel, ako to zvladam. Mam tu rodicov, mama navari, poprata, otec chodi vencit Michella a do obchodu, takze v pohode medzi krmenim stiham aj konika 😀 😀 Uvidime ake to bude ked odidu 😒

a inak som tu zatial jedina, ktora patri do temy babatka 😀 😀 😀 Som zvedava co s Tvojkou, kolko to este potiahne.

mauzos
20. apr 2009

a este som zabudla, ze dnes ideme prvy krat s kocikom, ideme do poradne, som zvedava ako pribrali krpci. Tak potom pridam nejake fotky ...

petkaerdal
20. apr 2009

viem,ze ides,pisala si tusim uz
ved tam ti bude lepsie,aby si to nedychala....my ideme len obyvacku,to bude raz dva...

no veam,si tu najmladsia s tt 😀 😀 😀
ano kocik uz mame davno doma...ale moc sa mi nepaci,na dvojicky ten vyber nieje bohvieaky 😖

uz nam vykuka slniecko

rozmyslam,co varit,co idete vy???

veam
20. apr 2009

Babulka dakujem...som ale len v 10.tyzdni podla velkosti plodu...ty ako sa mi mas?Citam ze velke prerabky doma,velke malovanie...

mauzos
20. apr 2009

peti uz zase varime? 😀 😀

petkaerdal
20. apr 2009

mau,prave som sa chcela spytat,ci si sama na ne? ale vidim,ze nie
myslis,ze by si to zvladla aj sama,keby tam nemas rodicov? lebo ja tu nechcem nikoho,moj si zoberie dovcu a uvidime

tak som zvedava,kolko pribrali chalosi a daj foto...

na tvojku som zvedava aj ja...

potom je uz mici na rade a uz ja a Janka 😅 😅 😅

babulka123
autor
20. apr 2009

veam aspon budem mat obcas s kym kecnut ked tieto babulky pojdu rodit.. hehehehe

ja dnes nevarim , mala som zamrazene chilly takze ja len rozmrazujem... a na obed mam este reznik a ryzu.. a salatik..

mauy...drzte sa .. a ptoom pridaj dfoto uz sa tesim ..

ozaj a tvojka uz je v nemocke? vlastne ano ved dnes je pondelok.. sakra nestiham sledovat dni..

petkaerdal
20. apr 2009

amu,ja fungujem normalne doma,akurat ze neumyvam ,to umyva moj manzel podlahy,ale robim doma vsetko a von nechodim....

este som zabudla,no jasne,len vladovi nebran v tom kupani 😝

babul,uz ani ty nevies,co je za den? 😀 😀

petkaerdal
20. apr 2009

veam no veru,aspon tu ostanes s babulkou,ked sa vytratime pomalicky...neviem,ako my s dvojkami stihat budeme aj kona

tak babul nevari,veam a ty? co ides varit? ja rozmyslam,ze asi len nejaky taliansky salat

veam
20. apr 2009

Babulka,tak to mas pravdu,ale snad sa sem dovtedy este niekto prida 😀

Mauzos gratulujem ku krasnym chlapcom,su milenucky,ako to zvladas?

babulka123
autor
20. apr 2009

veam to nevadi.. to sa dobehne.. myslim ze kazdej to lieta.. mne to lieta o tyzden dopredu co je teda tiez poriadna blbost.. sakra co chcu mat presnejsie ako datum ET??? hehehe ale neva..

prerabky ani nie, ale spalna a detska sa musi vymalovat, lebo to je uz hrozne, nove koberce, nova komoda na veci pre babatko... pocitacovy stol v obyvke {inak super sem zapadne} takze tak... len take male upravy.. ale najhorsie je ze potrebujem vymenit 2 skrine medzi izbami.. a obe su tak velike ze sa musia cele rozobrat a potom na novo zlozit, takze marek ma z toho chuda moje traumu... ale neva aspon budem mat upratane skrine.. co ja nenavidim robit takze heheheh nech zije maminka..

petkaerdal
20. apr 2009

veam,mau to tu rozbehla s dvojkami 😀 a teraz pojdeme rad radom 😀

a farby uz mate vybrate babul? my sme kupili v sobotu,ale niesom spokojna..ale kaslem na to,taku pistaciovu ,velmi jemna zelena to je....

a mamina co? stale je v tom,ze pride na 4mesiace??? 😀 😀 😀

babulka123
autor
20. apr 2009

petka nie len to ze neviem aky je den ale co mam robit, varit.. desne...
nic ma nebavi.. uz som rozmyslala nad tym ze budem strikovat.. ale neviem to ... rozmyslam nad kazdou jednou vecou ktroru mozem robit v sede a vychadza mi z toho len MK... hehehehe

veam
20. apr 2009

Petka ja asi nebudem varit nic,nechce sa mi a mam zase nizky tlak...

Babulka ved treba trochu porobit,mne sa teda nechce robit nic,som leniva a este k tomu ked mi je zle,no neni to bohvieco