Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

tvojka
29. máj 2009

Babul,veru letí,ani by tak nemuselo...Ale aj tebe tie tt nejak letia závratnou rýchlostou!!!

Pridala som nejaké fotečky 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tvojka
29. máj 2009

babul,ty si si ich stihla pozrieť skôr,než som napísala... 😀 😀

babulka123
autor
29. máj 2009

ja som sikovnicka sikovna.. hehehe

noo a leti to uz aj mne.. a vies co tesim sa na to .. a z toho

mauzos
29. máj 2009

tvojka rozkosne su tie nase nevesty, aj chalanom sa pacia 🙂 Teda zatial som ich ukazala len Tomaskovi, Lukasko spinka. Takze uz len ako pointka pisala, dat ich na rovnaku vysoku skolu a bude ruka v rukave 😀 😀

babul mi nieco hovor o tom utekani. Uz su taki valibuci, ze ich uz ani nevladzem, ked ich treba tak dlhsie ponosit 😲 No ale teba si pamatam, ked si mala taky 17 tt a uz mas krasny 30 😉
a nejake fotecky z dovolenky nedas? nech zavidime snazivcovi ... Oza, bolo to tam take ako na tom webe?

petkaerdal
29. máj 2009

ahojte kocky 😀 😀 😀

takze to pichanie boli kontrakcie,vecer okolo 21 mi to zacalo vystrelovat az do krizov,ale len v lavej strane,nechapala som,vobec by som nepovedala,ze su to kontrakcie,predstavovala som si ich inak,ako tie menstruacne bolesti a to take vobec nebolo,tak som mala strach o male ,leteli sme do nemocky,ale to som uz mala baby take bolesti,ze som ledva presla po svojich,neuveritelne,zvgrhlo sa mi to cele behom 2 hodin,keby rodim normalne,tak mam super rychli porod
prisla som do nemocky,tu som uz stonala totalne od bolesti,otvorena som bola uz celkom,gynipral hned do zily vobec nezabral,ctg skakalo o dusu,,,baby tie kontrakcie su nieco hrozneeee,som myslela,ze umieram,prosila som lekarov,aby ma uz zobrali,nech mi uz ani to ctg nerobia
hned pripravili sal a cely personal,asi 10 ludi okolo mna bolo,mala som spinal,to bolo inak super,lebo som kocky pocula plackat

tak prva sa narodila Aylin 2220g a minutku po nej Selin 2830g v 35tt a 1 den,porod sa zacal vlastne kvoli Selin,lebo uz bola dost tucnucka a nemala miesta,vadila jej tam jej sestricka 😠 ktora tam bola utlacena....
preto ma to bolelo iba v lavej strane,tam kde bola Selin
inak sa podobaju velmi 😀

petkaerdal
29. máj 2009

a teraz k cisarskemu,nevravim,ze to neboli,ale asi mam iny prah bolesti,da sa to,nic hrozne,dokazala by som sa asi aj postavit s pomocou,oproti kontrakciam je to malina

fotky kocky este nemam,bo si nemam ani sadat ,tak neviem odfotit moje lasky a Erdal to odfotit tak,ze nic nevidno,on fotit nevie,tak zajtra....

tak som predbehla aj mici a aj Janulku

dr. povedal,ze krasne vahy na dvojky v 36tt a ani sekundu neboli v inkubatore,su vonku,krasne dychaju a su zravulinke...som strasne stastna,zbehlo sa to cele tak rychlo,ze este ani teraz nechapem,ze som mama...len skoda,ze som si ich este nepopestovala
ale ked ma zasivali,tak som mala Selinku pri sebe a celucinku som ju vybocinkavala,zatial ,co Aylinku si pestoval tatinko 😉

baby,ked su kocky na tom,ako su,tak som naozaj aj rada,ze to mam za sebou

aylin
29. máj 2009

Tak Peti fakt ti vsetci z celeho srdca gratulujeme k princeznickam,pripaja sa aj moja mamina 🙂 tesime sa s tebou. som na skype,tak ked budes mat cas posli fotecky,uz sa neviem dockat. cmuuck 🙂

emka1
29. máj 2009

petka - no uuuuzasnu spravicku som sa dnes dozvedela 😉 😉 😉 normalne ma zamrazilo, ked som citala u nas vo FC, ze uz su Tvoje babulky na svete 😅 😅 😵 😵

Srdecne blahozelam ku krasavicam !!!
to bola rychlovka, co ?? ani si vcera nedufala, ze uz dnes ich budes mat pri sebe. teeesiiim sa veelmi !!
a este raz blahozelam 😉 😉 😉 😅 😅

petkaerdal
29. máj 2009

dakujem kocky za gratulacie,som velmi stastna,ze ich mam uz pri sebe 🙂

emka1
29. máj 2009

petka - uprimne Ti zavidim, zacina Ti nova etapa zivota 😉 😉 😉 😵 😵

bittka13
29. máj 2009

ahoj petka, tak srdecna... co srdecna ! najsrdecnejsia gratulacia... 🙂)) !!! co uz dodat, si hrdina 😉 ze si to tak uzasne vsetko zvladla a teraz uz mate to po com ste tak velmi tuzili 😀 . Prajem Vam to obom z celeho srdca a drzim palce aby ste aj tu starostlivost po narodeni zvladli !!!

mauzos
29. máj 2009

Peti tak ty si iny macher, par hodin po sekcii si uz konikujes 😀 😀 Prajem ti aby ta to ani viac nebolelo, len pocitaj s tym, ze teraz ti davaju utlmovak do infuzky (aspon mne tak davali) a potom ked ho vysadia tak budes trocha citit bolesti.
Peti ja som normalne rano zazila sok. Vecer si este z teba robim srandu z pichania a v noci si uz maminou. Vsak je to krasny pocit? 🙂 A priladaju ti ich na prsia? Zacalo sa ti tvorit mliecko? Uz sa neviem dockat foteciek ...

mauzos
29. máj 2009

Peti ja som este stale v soku 😀 😀 Davala som ti este minimalne tyzden 😝

katka14
29. máj 2009

ahoj peťka, upimne gratulujeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 prajem vám všetkým hlavne veľa zdravíčka a veľa radostí z detičiek. 🙂 🙂 🙂

tvojka
29. máj 2009

Peti,odpadávam,že ty už píšeš 😲 .Presne ako píše Mau,aj ja som mala pocit,že sa môžem postaviť,ale potom realita bola iná.To ťa nechcem strašiť,bodaj by si ani žiadne bolesti nemala.Erdal mohol byť s tebou na sále?Tiež ma zaujíma,či ti ich už priložili na prsia.Držte sa,myslím na vás a strašne sa s vami teším,že ste ok. 😵 😵 😵

babulka123
autor
29. máj 2009

petiiiii slzy sa mi tlacia do oci.. to je taka paraaaada.. ja sa tak tesim.. ani si nevies predstavit.. ty moj vzor, inspiracia,pomoc.
parada...

marione74
29. máj 2009

petkaaa, strasne sa tesim, ze uz to mas stastne za sebou, ze babulky su zdravucke a vsetko je v poriadku.
Hrozne ma to cele povzbudilo, a dojalo, som si porevala od stastia (co sa mne teda na konikovi moc nestava), lebo som si spomenula ako sme si takmer pred dvoma rokmi pisali na temicke FC o svojich neuspesnych ivf a boli beznadejne ale stale dufajuce snazilky ze sa to hadam raz podari....
a predsa to vyslo 🙂 a just! vyslo to!!! 🙂 🙂 🙂
A vyjde to vsetkym vytrvalym snazilkam...

Nech ste vsetky zdrave a nech si poriadne uzijes konecne ten maminkovsky pocit, drz sa.

marione74
29. máj 2009

Tvojka, krasne su princeznicky 🙂
Mici, myslime na Teba..!

pointka
29. máj 2009

Petka ja som taka dojata 🙂 este raz gratulujem, tesim sa na fotecky 🙂
Mna inak tiez odvcera pobolieva na pravej strane podbruska aj mi dost casto tvrdne brucho.

tvojka
29. máj 2009

Dakujeme za pochvaly 😅 😅 😅

Poi,žeby si bola dalšia v poradí?

mauzos
29. máj 2009

tu sa nejak roztrhlo vrece z babatkami 😀 😀 Fakt tu treba nove baby, aby to tu nezaniklo 😲

floskula
29. máj 2009

PETKA, tiez som hned letela do tejto temy precitat si to cele. normalne mi vybehli slzy, ked som to citala, ako prisli malinke na svet. blahozelam a velmi drzim palce. to musi byt krasne, ze uz ich vidis normalne, ale nielen cez obrazovku na ultrazvuku. :o) teraz bude nielen obraz, ale uz aj zvuk. a hned dvojhlasne. 😀 este raz vsetko dobre a ozvi sa nam priebezne, lebo bez teba budeme stratene. 😉

vierka
29. máj 2009

Petka - tak tomu uz uverit mozes... si MAMINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀

baby, take su tie vase dvojicky krasnunke vsetky 😀 😀 😀 ja viem ze je to o starost viacej, mt rovno dve naraz a ja som si bola ista, ze teraz si do FC pre tie dvojky ideme 😅 tak hadam niekedy nabuduce 😀

veam
29. máj 2009

No ja som stale hovorila,ze Petka je silna zena a uz to tu mate,par hodin po cisarskom uz konikuje...to je nieco...Petka super si to zvladla...
Uz aj ja sa neviem dockat fotiek a som velmi rada ze je vsetko ako ma byt,ze ste vsetky v poriadku zdravucke 😀

tvojka
30. máj 2009

čaute,
no teda,dnes to tu ale žije...Snažme sa trošku udržiavať tú našu témičku,nech nezanikne.Peťka už má isto babulky pri sebe,tak nemá čas koníkovať.Som zvedavá na zotavovanie a na fotečky(viem ,to píše tá pravá 😀 ).Peti,tak na koho sa krpane podobajú?Sú po Erdalovi ako som predpovedala?

čo vy ostatné?My sme dnes odbehli na 2hodky na nákup,babule strážili rodičia,zvládli to spolu 😉 .

babulka123
autor
30. máj 2009

tak aby ste vedeli... mam spravu od janulky...

Tak uz su tu dvaja fesaci... Dnes o 17.20 sa narodil Matusko 1900g a Jakubko 2100g. Chlapci aj maminka su v poriadku, tatinovi je uplne naj...

takze veeelmi gratulujem uz aj Janulka to ma zasebou ... tesime sa spolu s nou ..

vierka
30. máj 2009

Jeeeeeeeeej aj Janulkaaaaa je maminaaaaaaaa 😀 😀 😀
moc moc moc gratulujem a je super ze su vsetci v poriadku, tak sa tesim s nimi a zelam vela stasticka a zdravicka 😀 a tatino nech ich pekne oslavi 😉

tvojka
30. máj 2009

Januli,tak aj takto cez kona... gratulujemeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

mauzos
30. máj 2009

ahojte baby
babul predbehla si ma, isla som tiez poinformovat o Janke 🙂
Jai este raz gratulujem 😵

mauzos
30. máj 2009

budu oslavovat naraz s Petkou 😉