Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
13. jún 2009

mau nekrmia ich flaskou. Toto je dobra porodnica. Krmia nutrilonom alebo materskym mlieom zo striekacky.
Mici ja mam zatial 37,8. Dostavam stale atb. Este mi mlieko uplne neide, len to kolostrum.
Bojim sa zajtrajska, maju mi malu uz doniest. Neviem ci to zvladnem. Co mam robit ak bude plakat? Nechat ju alebo mojkat? Dnes sme nezvladli navstevu, lebo ked som ju nechala vo voziku a isla k nasim stale plakala a ked som ju zobrala na ruky prestala. Ach jaj 🙂 ☹

petkaerdal
13. jún 2009

poi,tak asi budes musiet asi pestovat,ked ju nechas ,budes plakat s nou od lutosti a to nevydrzis,aspon ja som nevydrzala...tak od zajtra ju uz budes mat stale? ja som ich stale nemala do odchodu vobec,ale asi preto,ze su dve
poi a nepumpujes to mliecko? to by sa ti rychlejsie spustilo tou pumpou

mauzos
13. jún 2009

jani presme ako pise patka, odgrgujem po jednom. Este sa asi nestalo, ze by im bolo treba grgnut naraz. Takze tomu druhemu dalej drzim flasku, kym jedneho odgrgujem ... alebo moj najnovsi zlepsovak, podlozim mu maly vankusik pod flasku a pekne mu drzi a ja s tym druhym mozem aj pochodit 😉

poi tak to je super. Mne Lukiho nosili stale najedeneho a tiez trdili, ze mu davaju striekackou, kym som ich nevymakla, ze ho krmia flaskou 😠 Tomi bol v inkubatore, tak aspon jemu davali striekackou a bolo vidno rozdiel, hned sa vedel prisat a tahat. Luki sa to uz vobec nenaucil ☹
a minule som niekde citala ze male babatka sa maju mojkat, ked placu len tak ze im nic nie je, tak len ta chcu citit ... ved donedavna bola v tebe 🙂 Vraj do pol roka dieta nevie byt vypocitave, ze by plakalo kvoli tomu aby si ho zobrala na ruky, nevie si to dat do suvisu.

pointka
13. jún 2009

dnes som prvykrat kojila 🙂 uz mam mliecko 🙂 mala statocne papala z oboch prsnikov az jej tieklo po brade 🙂 tak som rada.baby dik za rady, nejak to zvladneme ked vy ste zvladli po dve 🙂
Bru noc

petkaerdal
13. jún 2009

bru noc kocky,liham aj ja,prave sme dojedli a ideme do hajan 😉

babulka123
autor
14. jún 2009

ked vas citam tak sa na jednej strane neskutocne tesim na babatko a zaroven zacinam mat panicky strach z toho cisaraku.. ze parada....

mici11
14. jún 2009

Ahojte babenky,

Poi super, ze kojis. Aj nas tak papa, ze mu tecie po brade 😀 . Niekedy je riadne pahltny 😀
Babulka uplne ta chapem, ale neboj bude dobre 😉

My sme boli dnes prvy krat na pol hodinku na prechadzke, male mu sa velmi pacilo - hned zaspinkal. Inak uz ma konecne prestalo boliet sitie, vypadavaju mi uz stehy a konecne SEDIM!!!!!! 😀 😀 Jupííííííííííííí

mauzos
14. jún 2009

ahojte 🙂

poi super, som rada, ze sa ti rozbehlo mliecko 🙂

babul neboooj, ked sme to prezili my, prezijes aj ty 🙂

mici, pozrela som fotky na tej stranke, Samko je rozkosny a ma krasne dlhe vlasky. Keby bol dievcatko,mozes robit rovno copiky 😉 Teba palila zaha v tehu? uz nepamatam ...

mici11
14. jún 2009

Ahoj Mau, diky za pochvalu 🙂 no veru uz by sa mu dali spravit copiky 😀 Veeeeeeelmi ma palila zaha. Brala som 3 krat denne gastrotuss. Ale vraj to nema s vlasmi nic spolocne, no ale neverim 😀 mna zaha palila a mame vlasacika 😉

Tvoji chlapci krasne pozuju na foteckach co mas v albume, su rozkosnucki, peknucki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pointka
14. jún 2009

ahojte. Tak mliecka mam dost, mala je so mnou na izbe, cely den ju uz nedokrmuju, papa len moje 🙂
A priberame 🙂
Ale so mnou je zle ☹ mam zapalenu ranu, teplotu 38,6. Idem na utz tak drzte palce, bojim sa ☹

mauzos
14. jún 2009

boze poi nezavidim ☹ Velmi silno drzim palce, aby to bolo v poriadku.
To je fajn, ze uz mas malu pri sebe a ze priberate, len tak dalej a sup sup rychlo odtial domov.

mici dakujeme 🙂 Urcite to ma suvis s tou zahou. To ti kto povedal, ze nie? Doktori? Mna nepalila a nemam vlasacov 😀

pointka
15. jún 2009

utz je cisty, nastastie je maternica ok a je to len povrchovy zapal. No uvidime, oficialne by sme mali ist domov zajtra, ale neviem, ci nas pustia kvoli mne.
Malinka je taka strasne dobrunka, ja mam z nej taku radost, to sa neda to stastie opisat, to chapete len vy 🙂
Neviem sa na nu prestat pozerat a ked sa o nu staram vobec ma nic neboli, zabudnem na vsetku bolest 🙂

veam
15. jún 2009

Dobre ranko...

Mamicky ale ste tu toho popisali.Poi a Janula mate krasne deturence,gratulujem.

Poi drzim palce,aby si sa z toho dostala a isla coskoro domov.

Babulka teraz je rad na tebe s rodenim 😀

petkaerdal
15. jún 2009

ahojte,poi tiez drzim palce,aby si sa z toho,co najskor dostala.

vierka
15. jún 2009

ahojte babulky... no mate roooooooozkosne deturence 😀 take zlaticka vsetky.. hned by som aj ja chcela mat to nase pri sebe, ale ja si na ten nas zazrak este musim pockat 😀 ale urcite to bude stat za to 😝

pointka - pozeram, ze mas v albumiku taku tu vec na pas do auta... aj si si to kupila? oplati sa to? pripadne nepredavas to tvoje? lebo ja som na to dnes pozerala na nete a chcem teda len vediet, ze ci je to dobreeeee 😀 dakujem za info 😀

mici11
15. jún 2009

Ahojte babenky,

Vierka dakujeme 🙂 ved aj ty sa dockas. Tak rychlo mi to ubehlo.
Poi verim, ze coskoro ste domka, mala je zlatunka 🙂 😉
Mauzos ano doky vravel, ze zaha a vlasy nemaju suvis, no ale neviem neviem 😀 😀 😀

veam
16. jún 2009

Ahojte...

Kde ste zase vsetky?Mamicky su zaneprazdnene svojimi babatkami a tehulky?

Musim sa pochvalit,ze uz citim pohyby konecne,jupiii 😀 😀 😀

pointka
16. jún 2009

ahojte. Tak dnes ma mali rezat,ale skonstatovali ze netreba. Chvalabohu! Cakam na spravne atb a ak ich trafia podla citlivosti a zaberu, tak za dva dni by nas mohli pustit. Mala ma trosku zltacku, ale nie je to akutne, nepotrebuje zatial lampu.
Vierka ten pas je super, bez neho by som sa bala byt v aute. Nelutujem. A ano, chcem ho predat. Tak ak by si ho chcela, mozem ti ho predat za nejakych 35€ 🙂 napis ip potom.

Baby dakujem vam,ze na mna myslite, keby mala nebola taka dobrunka a tak pekne nepalala asi by som to tazko zvladala. Ale uz je mi dnes lepsie.

vierka
16. jún 2009

veam - ahojcek... no vcera vobec nesiel kon 😕 hotovy abstaaaaaak 😀 a dnes som este dost robila kedze v praci do konca tyzdna nebudem - mam dovolenku 😀
citis pohyby???? no kraaaaaasa, to musi byt krasny pocit 🙂 len si to pekne uzivaj 😉

pointka - tak to je super, ze nemuseli rezat, podla mna antibiotika zaberu a pojdete coskoro domenko 😀
mojka, dakujem za infosky o tom pase, dneska to predostriem este mangelovi a ked tak ti napisem este dnes IP ze ako sme sa rozhodli, ale dakujeeeeeeeeeeem 😀

veam
16. jún 2009

Poi tak dufam,ze ti trafia atb a budes v poriadku...malu pekne opaluj na slniecku...

Vierka ano uz citim pohyby,je to krasne,su zatial len take jemnucke ale su konecne...neboj aj ty sa dockas coskoro... 😀

vierka
16. jún 2009

veam - to nevadi ze su jemnucke, hlavne ze ten svoj pokladik citis a ze je v poriadku 😀

janula13
16. jún 2009

veam dakujem za kompliment a blahozelam k prvym pohybom, verim ze je to krasne, ja som citila pohyby v bruchu este aj 3 dni po porode som si myslela ze ich mam stale v brusku a chybali mi tam 😀

veam
16. jún 2009

Vierka sak na take riadne kopance mam este chvilku cas,baby je este malicke 😀

Janula to vazne?to je sranda...no a teraz mas tie pokladiky uz vonku a musis sa o ne starat,ale verim ze to je tiez krasny pocit stat sa mamou a este k tomu dvojmo 😀

pointka
16. jún 2009

mici, veam dakujem za komplimenty 🙂
Vyzera to tak, ze ma vo stvrtok pustia. Budem chodit na infuzku ambulantne. Dufam, ze to potvrdia aj vysledky. Drzte palce. Malinkej uz bilirubin klesol, zltacku sme zvladli slabunku a za 3 dni opalovanim sa na slniecku.

Vierka tak potom sa ozvi 🙂 ten pas som pouzivala asi 3-4 mesiace, je uplne ako novy 🙂

veam
16. jún 2009

Poi jasne ze budeme drzat palce,myslim na teba a daj potom vediet ako si dopadla teda... 😵

mici11
16. jún 2009

Ahojte babenky,

My sme boli dnes na prechadzke, bolo super. Kocik sme kupili fakt dobry, som s nim veeelmi spokojna.
Veam gratulujem k pohybom, je to fakt uzasny pocit.
Poi super, ze uz pomaly ides domkov. Aj tu zltacku ste zvladli dobre. My ideme zajtra akurat opat na krv kvoli bilirubinu, klesa nam pomalicky, ale klesa. Samko uz zlty nie je, len ocka teda bielka maju este taky nadych. Tiez sa opalujeme a pod lampou tiez nebol. Zajtra ideme aj ockovanie TBC. Tak na nas myslite 😉
Janulka ahoj moja, ja si zas zvyknem podvedome hladkat brusko, ako ked tam este bol Samko 😉
Vierka ahoj a pozdravujem aj Mau, Petulku, Tvojku, a kde sa nam tula Babulka????

tvojka
16. jún 2009

Ahojte zlatíčka,
ja tu občas šmírujem,ale väčšinou mi to vyjde tak,že pri compe papkám alebo pestujem niektorú žabu...tak len čítam a nepíšem.
Mici,aj ja ťa zdravím.Tak vy ste boli dnes vonku,super.Ja som sa vychystala,nachystala kočík,už ho len zniesť dolu a začalo pršať 😠 .Tak som sa zas povyzliekala azostali sme doma.Dúfam,že zajtra sa nám už podarí.Babulky boli dnes výnimočne dobré,pospávali od večera tak 4-5hod,v noci dokonca Sárinka vydržala skoro 7hod.Včera sme ale mali ťažký den,baby revkali na striedačku,teda najmä Eliška,tá je väčší plačko.Dnes sa mi naraz zobudili a obe hladné,nemala som koho nechať plakať,tak som ich prvý raz kojila naraz sama.No bolo to krkolomné,ale nejak sme to dokázali 😝
Pozerala som vaše fotky,všetky detičky sú nádherné!
Januli,tvoji chalani akí malilinkí!!!A máme rovnaké čapice z HMka 😉

Všetky vás zdravím,už neviem,čo som komu chcela,tak sorry 😅

babulka123
autor
16. jún 2009

mici zlatik ja som tu . len ked stara partia uz babatkuje.. tak viac chodim k augustovkam.. ale myslim na vas nebojte..

zatial som ok, vo stvrtok mam dalsiu poradnu tak uvidime.. uz ma za chvilku odporucia do nemocky na poradne tak uvidime.. zajtra tu nebudem cely den lebo drahy ide prec a tym padom idem ja spinkat ku kamoske.. takze ja vas nakuknem az vo stvrtok . ale cmuuuk vam posielam vsetkym

peggyyy
17. jún 2009

veam gratulujem k pohybom, však je to úžastný pocit?
my asi budeme mať futbalistu alebo atléta, robí to vo mne salta jedna radisť 😀

veam
17. jún 2009

Ahoj Peg...dakujem,ano je to uzasny pocit...hybe sa hlavne ked som hladna,ked sa najem tak je to kludne asi spi 😀