Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
23. mar 2010

Janulka,ja neviem,ci je alergen,ale uz maju skoro 10 mesiacov a tie hipp su od pol roka,tak sem tam davam,ale banan ,jablcko a hrucku cerstvu davam najcastejsie,marhulu a broskynu kupovanu od hipp,kedze ,ako pises nieje sezona,ale aby ochutnali aj to..pecivo som davala zatial biele,ale nie casto,asi 3x papali s masielkom..

stenu sme nenasli,zajtra ideme zase inde pozriet,ale kupila som si konecne nieco na seba asi po roku 😀 😀 aj babam pekne klobuciky na leto,su podarene,len si to stale dole stahuju 😅

janula13
25. mar 2010

baby tak nas aspon taham ked sa flakate vonku, ved aj ja za chvilu vyrazam 😀

janula13
25. mar 2010
cora73
25. mar 2010

Pozor!

Vakcina Rotarix kontaminovana :

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=10350

poslite dalej,prosim....

petkaerdal
27. mar 2010

ahojte,
baby no tu to ale zije,kde ste vsetky?

u nas stahovanie v plnom prude,uz mam byt takmer prazdny a novy zapratany kartonmi,dneska sa maluje na novom 😀

co nove u vas?

Emka este neporodila?

emka1
27. mar 2010

Caute kocky,
este stale nic ... uz mam z toho nervy a chytaju ma depky 😖
vcera vecer som mala take divne tlaky v krizoch, ale vsetko preslo. Dnes rano zo mna vysla asi hlienovy zatka + asi 1 dcl plod. vody, ale nic sa nerozbehlo, tak uvidim co s bude diat dalej.
Brusko uz mam take velke, ze dovi-dopo ... mala sa hmyri a prehadzuje, ale uz ju aj chudatko lutujem, ked je tam tak natlacena 😖.
Najradsej by som ju uz na rukach drzala a tesila sa z nej 🙂-
Tak nam drzte palce 😉
Pekny vikendik vsetkym

floskula
28. mar 2010

no halo, babule, uz je to tu!
EMKA1 ma krasnu dcerku Lenku!!! narodila sa dnes o 11.30 s krasnymi mierami 3,95 kg a 52 cm. no tak emka ma porod za sebou a dalsiu krasnu etapu pred sebou.

😵

petkaerdal
28. mar 2010

ahojte
Emka,gratulujem 😵 😵 vela zdravicka Lenke 🙂 tebe skore zotavenie a vela mliecka
floskula,dik za info

a my uz mame vymalovaneeee,jupiii.
kde ste vsetky baby?

jvo
28. mar 2010

emka gratulujem a poriadne si to uzivajte s malinkou ako sa len da lebo to neuveritelne rychlo leti ani neviem ako a ten nas maly zazrak bude mat rok 😵
peti super tak to je parada mozete sa stahovat 🙂 a ake farby ste si nakoniec vybrali?

mauzos
28. mar 2010

Emka gratulujem, krasne miery a velmi pekne meno ste vybrali 🙂 Zelam hlavne vela zdravicka, tebe mliecka a nech ste cim skor doma 😵

Peti super. Tak kedy sa stahujete?

veam
29. mar 2010

Ahojte. Ja po dlhsej dobe a hned aka spravicka...

Emka gratulujem k dcerenke,nech ste obe zdrave a stastne...skore zotavenie a vela mliecka prajem 😀

petkaerdal
29. mar 2010

Ahojte baby
mau,kluce uz mame davno,len linku nam namontuju 14.4,tak hadam uz v ten vecer budeme spat na novom..
byt ma inak uz skoro prazdny,uz len potrebne veci,vsetko je uz tam

jvo,obyvka je filalovo biela,chodba zelena,ku koncu je fialova,kde zacina uz obyvka,lebo do obyvky niesu dvere,tak je to tak spravene,ze zo zelenej prechadza na fialovu,spalna je kapucino,wc,kupelna oranzove..a detska je ruzova,moc tuto farbu sice nemusim,ale inu nevedela vybrat a nabytok je bielo ruzovy,tak to bude dobre hadam

ja potom pofotim,ked bude aj nabytok tam.

tvojka
29. mar 2010

ahojte,
Emka,gratulujem k Lenke,teeeda,riadny macek!Som zvedavá na podrobnosti okolo pôrodu...A želám veľa zdravíčka samozrejme.

Peti,neviem sa dočkať fotiek,kedže aj my pomaly riešime nové bývanie,ale ešte nie sme tak daleko ako vy...Mimochodom gratulujem k včerajším 10mesiacom!!!

Pekný dník všetkým!

tvojka
29. mar 2010

jeej,sem sa dajú vkladať fotky...to bola len skúška 🙂

mauzos
29. mar 2010

Tvojka 😀 este dlho budeme prichadzat na vymozenosti noveho konika 😉

Peti aj ja gratulujem k vymesaciu, neskutocne to leti .... my mame o tyzden rok 😲
Aj ja sa tesim na fotecky, dobre ste to vymysleli farebne. Nasi chalani budu musiet chvilu zniest fialkovu v izbe, kym im vymalujeme inak 😝

petkaerdal
29. mar 2010

tvojka,mau,dakujem,ze ste si spomenuli,tvojka tvojim kockam gratulujem k vcerajsim 11 mesiacikom
a uz nam to tu mau rozbehne s oslavami prvych narodenin 😀 mau uz robis plany na oslavu?

mauzos
30. mar 2010

Tvojka ja stale zabudnem, ze vy mate vymesacie spolu s Petkou 😀 Aj tvojim babam gratulujem, tiez sa vam uz blizi rocik 😵

Peti ziadne plany, prelina sa to s velkou nocou. Akurat kupim tortu a bude 😀 Darceky uz su pokupene, s niektorymi sa uz aj hraju, vsak im je to este zatial jedno 😉

janula13
30. mar 2010

ahojte tak dodatocne blahozelam vasetkym k vymesaciam, aj sama sebe teda nasim 10mesacnikom, aspon podla kalendara 😀 babaule uz chapem ked ste pisali niektore ze nestihate ani na wc, tak mne sa tiez zuzil rozsah stihania domacich prac. len ich nahanam po byte potvory a to sa este stale len plazia aj ked kubik uz skusa sa dat vyssie, na kolena a splha sa na predmety ...
ani sa mi verit nechce ze tu sa idu pomaly oslalvovat prve narodeniny ako to strasne leti...ja tiez planujem snad tortu, a nejake hracky, ako pise mau, oni to este nejak nevnimaju 😀 mau hod radu co si nakupila, uz snad by som mala nejake didakticke hracky ci ako sa to vola
fuu a vidim ze som zmeskala emku, tak dodatocne zelam vela radosti z tej velkej-malej zeny co porodila, a tesim sa na foto 😀 tak uz tu nemame nikau tehulu?zeby som sa obetovala? 😀

mauzos
30. mar 2010

Jani 😀 😀 A zeby dalsie dvojky? To by bolo srandy kopec 😀
Ja im zuzujem priestor na pohyb, vzdy kde som ja, su aj oni a ostatne dvere su pozatvarane, aby som ich nemusela nahanat. Ale potvory, uz si vedia niektore aj otvorit tym, ze po nich buchaju, asi mame blbe klucky.
Kupili sme im tu hojdalku pre 3, urcite si videla foto na FB, velku plysovu ovcu na povalovanie, taky velky vankus - tu mimochodom miluju, valaju sa na nej v jednom kuse. Potom take ako piano, take vacsie, su tam zvuky zvierat a da sa na tom aj normalne hrat ako na klaviri, ma to aj nahravanie, je to tusim od 3 rokov 😀 A este som nasla take krasne male leporelka na ucenie, vola sa to Truhlicka na prve slovicka a snad sa uz podla toho aj my nieco naucime ako Tvojkine male 😝

janula13
30. mar 2010

Super mau dik za tip, porozmyslam co nasim sidlam..no dnes som uz pozatvarala aj ja alebo ked su v inej izbe tak so mnou, potvory to je komando fakt...no obetujem sa jedine pre dalsie dvojky, ako inak, nech to ma grady 😀

mauzos
30. mar 2010

Jani a dufam, ze zase dvoch chalanov 😀 😀

petkaerdal
30. mar 2010

Ahojte kocky,
tak ja som si bola dneska prvy x poumyvat podlahu v novom byte po malovani,uff,som si zamakala,uz asi nebudem umyvat kazdy druhy den,ako tu,hihi.farby su kraaaasne,az som ani necakala,aj ta ruzova ma krasny odtien..kocky si zase exkurziu po byte prespali na balkone

mau,moje kocky oslavuju veru s tvojkami vymesacie,ale aj so mnou,hihi,,,ja mam tiez 11 mesiacov plus 27 rokov 😅 😅

Janulka,aka obeta hihi,tak grady by si chcela,co mas malo teraz?

no idem si odychnut,dneska mam odrobene

janula13
30. mar 2010

no dik mau, to mam za to ze som zabudla napisat ze dvojky ale babule..si mi nalozila 😀 😀 😀
peti super, aj som si chcela rypnut ci budes tak casto umyvat vo väcsom 😀 uz som chytala komplexy z tej tvojej cistotnosti 😀 no uz sa neviem dockat foto az hodis, uz len oddychuj, dobra makacka to musela byt..ooo peti tak aj tebe gratulujem k vymesaciu 😀

janula13
31. mar 2010

ahojte babule, trosku s predstihom, ale kedze neviem kedy sa tu ktora zjavite tak zelam krasne a vesele prezitie vekonocnych sviatkov 😀

tvojka
31. mar 2010

Jani,to je krásne!
Tak aj ja želám všetkým krásnu Velkú noc,hlavne vela pokoja(ktorý zrejme v naších domacnostiach momentálne chýba) a málo vody!
Jani,si ma pobavila,že sa obetuješ 😀 .Ale fakt,chystáte sa ešte na dalšie baby?
zdravím vás všetky,pá!

vierka
31. mar 2010

ahojte baby 😀

konecne sa sem aj ja dostanem, kedze tatinko nam chodi najnovsie prec na 11 dni 😅 takze som sama a ked je on doma, tak sa stihame dohnat zameskane 😝 😀 tak ale druhe este neplanujeme 😀
maly je uplne zlaty, uz mal dva mesiaciky a minuly tyzden vo stvrtok na poradni vazil 6250 gramov 😀 takze riadny cvalik, na kontrole na nozickach super, uz ani nasiroko nemusime balit, tak sa vytesujeme... o mesiac nas caka prve ockovanie, tak to rychlo leti a maly mi nenormalne rastie pred ocami, ve za chvilu uz sa bude aj sam pretacat na brusko, dneska normalne sa dal sam na bok 😅 a velmi rad pasie konickov, je to moj sikovnicek 😀 a kojime naplno 😀 😀 😀

emka - gratulujeeeeeeeeem ku princeznicke 😀 tesim sa na fotecky a len si ju pekne uzivaj a zelam vela zdravicka, rovnake miery mala ako maly, len ten bol este o centimeter vacsi 😉

janulka - aka krasna pohladnica 😀 😀 😀 aj ja mam doma zajacikovske uska tak tusim aj ja maleho pofotim...

peti - super, ze sa uz stahujete a farebne si to pekne vyriesila... 🙂

no a ja som dnes objednala malemu z netu taku deku zo slonikom a nad tym hrazdicka a uz mi aj dnes volali, ze zajtra mi to uz kurier dovezie, tak sa na to velmi tesime 😀 😀 😀

a vsetkym zelam krasne sviatky aj ja.. zenam malo vody, ved sme pekne aj bez toho a malym sibacom vela uspechov, nech sa im sibanie dari 😀 my uz mame doma korbac pre maleho 😀 😀 😀

janula13
1. apr 2010

Tvojka dakujem za pochvalu aj tebe vieri 😀 Tvojka jasne, hadam ty si uz skoncila? 😀

mauzos
2. apr 2010

Jani rozkosni su mali 😵 ty mas stale take dobre napady na fotenie. A to fakt chcete este dalsie? No mne nasi dvaja uz urcite stacia 😀 😀

Baby krasne sviatky vam zelam 🙂

petkaerdal
2. apr 2010

ahojte,
aj ja zelam krasne sviatky 🙂

emka1
4. apr 2010

ahojte kocky 🙂
ja len v rychlosti, ved to poznate, doma nic nestihame ....
Sme doma, pustili nas vo stvrtok presne na 1.aprila, Velku Noc uz travime v trojici ... vsetko je zrazu uplne ine, riadna zivotna zmena 😵
Mala je zlata, pridala som fotky do albumu.
Priebeh porodu som hodila do temicky Porodnica Kramare, mozete si precitat :
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-kramare-zazitky-a-pocity/
Podrobnosti popisem neskor.
Ideme kojit 😀 😀
Pekne sviatky vsetkyyyyym prajem ... cmuk cmuk 😉 😉