Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

peggyyy
19. okt 2009

neboj aj ty takú budeš mať 😀

emka1
19. okt 2009

no este nevieme, co cakame, o 2 tyzdne idem na morfologicky utz. + 3D, tak snad nam otrci ritku a ukaze sa nam 😀. Ja by som velmi chcela dievcatko, ale zatial uzavery nerobim ... co ked z toho bude pipik. Min.tyzden som bola na utz. ale doki nic nevidel, babo spinkalo a nechcelo sa zobudit 😅 .
Zajtra mam vysledky z AFP testov, pevne verim, ze bude vsetko v poriadku.

peggyy - ako sa mate obe ? zvykate si na seba ? mala poslucha a spinka ? kojis ?

tvojka
19. okt 2009

ahoj peg,vitaj späť!Veronika je nádherná,chceme viac fotečiek!A podrobnosti okolo pôrodu 😉

mici11
19. okt 2009

Peggy vitaj, Veronika je velmi peknucka 🙂 😉 Veru veru viac podrobnosti okolo porodu 😉
Peti Samkovi som kupila ciapocky 2, pancuchy, a take body rolaciky. A vetrovcicku 😉
Emka no to som zvedava, co cakate

peggyyy
19. okt 2009

čo sa týka pôrodu tak to šlo veľmi rýchlo....od prijatia na oddelenie po narodenie malej ubehli 2 hodiny...takže to bolo super a ani neviem či to vôbec bolelo, už som na to zabudla..malá poslúcha, pekne spinká aj v noci a kojím kojím, takže je to fajn

emka1
19. okt 2009

mici - ja tiez 😀, podla vsetkych tabuliek mi vychadza dievcatko, aj podla tehotenskych priznakov - nekonecne nevolnosti, nekvalitne vlasy, vyhadzana plet - tak uz nech nam to doki o 2 tyzdne potvrdi 😅 😅

emka1
19. okt 2009

peggyy - super porod, po takom tuzia vsetky tehulky 😀 😀

peggyyy
19. okt 2009

no priala by som vám to všetkým....o 10.14 mám v správe čas prijatia a 12.05 bola malá na svete 😀

emka1
19. okt 2009

peggy - paraaaada, mala je uzaaasna, take spokojne babatko vyzera byt. Ja uz sa tiez neviem dockat marca 😀
Esteze som v robotke, tu mi to aspon rychlejsie ubieha. No a po 3Dcku by som chcela konecne zacat kupovat vybavicku - uz snad budeme vediet ci kupovat ruzovu, alebo modru 😵

janula13
19. okt 2009

ahojte, tak ja este cakam kym sa mi draci zobudia, zrazu spia, ked mali spat, musela som kmitat s kocikom a teraz ked maju papat tak spia bez toho a spenatik so zemiakom uz caka, asi sa im nan nechce, ale matuskovi velmi chutil, jakub vystrajal, klasika, tak dostal najprv mlieko nech si skludni hormony a potom zrazu ze daj spenat 😀 no som zvedava ake rodeo bude dnes 😅

Pegy veronika je nadherna, krasne babatko, blahozelam oneskorene, dufam ze pridas viac foto..ani sa mi nechce uz verit ze aj ja som mala doma take babatko malinke 😅

mici tak nakupene?aj ja som tak nakupila nasim, mali tam super vyber..medovinku by som si veru dala 😀

petka, neboj, Aylin to prejde vzdy je nadej, u nas taka nie je u Kubika, ale dnes sa celkom da, aj kde som strasne unavena, ale to tie noci , potvora svitori mu, matusko papal len raz a spal do 8 rana zlatuch jeden...
no a vidim ze nohy uz lietaju v kociku...ide sa na to...aaa, zmizli, este spia...

ozaj micka drzim palce na poradnu a hlavne nech zvladnete v pohode ockovanie...ja to neznasam, mne je ich tak luto vtedy 😝

no idem dalsiu kavu, my sme labzovali cez vikend, neboli ste v sobotu v Poluse, bola sutaz v lezeni babatok, zasmiala som sa dobre, nasi sa nezucastnili, ostali by visiet na startovej ciare a vcera som si robila radost v Ikei 😀

emka1
19. okt 2009

peggyy - kamoska tiez porodila 10.10.2009 v Ruzinove svoju prvu dcerku, tak ste sa tam asi aj stretli 🙂

janula13
19. okt 2009

emka, tak nechcem ta sklamat, ale take priznaky som mala aj ja a vidis co sa mi vyliahlo 😀 😀 😀 ale zelam ti tu dcerku ked si ju tak zelas 😀 som zvedava co sa ukaze na 3D 😀

emka1
19. okt 2009

janula - no mne je to fakticky jedno, aj z chlapceka budeme mat obrovsku radost, hlavne nech je zdravy .... a snad druha v poradi bude kocka 😅 , ak sa na druhe tehotenstvo este odhodlam 😅

mici11
19. okt 2009

Peggy, tak to si mala super porod, inak Samko sa narodil 12:04 😉
Emka podla tabuliek mi tiez vychadzalo dievcatko (i ked ja takym veciam moc neverim) priznaky som mala ako ty a mesiac sa na sone zdalo, ze cakame dievcatko 😀 a je to chlapcek. Ale ja som aj chcela chlapceka 😉
Jani nakupene nakupene, veru fajne bolo 😉 A diky, uz mam zaludocnu nervozitu dopredu, moj zlatunky, ked si predstavim ako minule plakal ☹

vierka
19. okt 2009

pegy - gratulujeeeeeem mamina 😀 mala je nadherna a ako sa vie uz krasne usmievat... som velmi rada, ze je vsetko v poriadku a ze to vsetko prebehlo tak rychlo - ved po tom vsetkom cim si presla, nech mas aspon lahky porod, no nie 😉

emka - no ved uvidis co to bude, mne tiez vo vsetkych moznych tabulkach vychadzala dievka a nakoniec je to chlap jak hora a nenormalny fesak 😀
ale ved ono je to vlastne jedno, hlavne nech je to zdravucke 😀

emka1
19. okt 2009

vierka - no ja som mala tusaka, ze Ty a alex budete mat chalanov, lebo vam vobec nebolo zle a vychutnavali ste si tehu uz od zaciatku 🙂 ... kdezto ja som skoro oskrabala od bolesti doma celu omietku nechtami ...
Ale fakt, je to jedno co to bude, hlavne nech je to zdrave a nech mame vsetky tehule rychle porody - tak ako peggyy 😉 😅

petkaerdal
19. okt 2009

peggy,gratulujem k Veronike 😉

a kde je mau?

mici,hadam to Samko zvladne lepsie,ako naposledy,moje teraz nemali po ockovani nic 🙂

tvojka
19. okt 2009

ahojte,
ja dnes nestíham nič...baby spali na striedačku a kedže neboli vonku vkočíku,tak mi vnútri nepotiahli tie svoje 2-3hod 😠 .Aj to ,že sú prechladnuté im asi na nálade nepridalo,boli umrnčané,teda hlavne Eliška...klasika.
idem ešte mm ožehliť oblek a potom sa asi vydám do hajan,som zvedavá kolko x si dáme budíček dnes........... 🙄

vierka
20. okt 2009

dobre ranko baby 😀

emka - no ja som sa skor riadila podla sestry, ze jej nic nebolo a cakala dievcatko - tak som si myslela, ze to bude dievca... lebo segra skor pri chlapcovi mala take stavy ze grcanice a zle a tak... takze po tomto som zistila, ze je to naozaj u kazdeho individualne 😀
mozno takto dopadnem aj pri princeznej (ktoru by som chcela keby sme chceli druhe) 😀

no a Peggy je teraz moj vzor - ja chcem rodit ako Peggy 😀 😀 😀

inak baby, chcem sa spytat - pouzivate aj monitor dychu??? taky ten do postielky, alebo uz ten prenosny???

petkaerdal
20. okt 2009

Ahojte,
tak dneska sa mi baby zobudili o 6 😕 ,ale este to nieje pravidelne,ale dari sa nam pomalicky,ale stale vstavam aspon dudel strcit..

mauzos
20. okt 2009

Ahojte 🙂

Peti tu som 😀 Citam vas, len nejak nestiham pisat, takze vsetko viem 😝 Super ze ti male uz prespia, aj to dudlikovanie casom prejde, neboj 😉

Peg, tak to si mala fakt super porod. Mala je rozkosna, este raz gratulujem 😵

veam
20. okt 2009

Ahojte...

Ked ste pisali o tych tehu priznakoch,tak moje priznaky a aj tvar bruska naznacuju dievca,kazdy mi to hovori,ze budem mat urcite dievca aj doktor mi to povedal ale nie 100%,,,tak uvidime teda
Vcera som si pozicala od kamosky fit loptu,tak budem trochu skakat nech sa to uz pohne trochu 😀

Baby odtiekla niektorej z vas najskor zatka?Odtecie to naraz ci moze aj postupne?Lebo zo mna obcas vide trocha takeho husteho zlteho hlienu,tak neviem ci to je ono,alebo len vytok.

Vsetky vas zdravim. 😀

vierka
20. okt 2009

petka - take ranostajky??? neboj sa, len co ich budes chciet budit do skolky, alebo do skoly, tak potom to bude "ani za svet" 😀 😀 😀

veam - myslis ze skakanie na fit lopte pomaha? ja si ju planujem teraz kupit skor na cvicenie doma 😀
no a s tym ti veru neporadim co a ako kedy odchadza - tak daleko som este neni 😅

mici11
20. okt 2009

Ahojte,

Veam mne odtiekla ta zatka v 36tt a potom trochu este tyzden pred porodom. Ale ty to mas zrejme, len vytok, v zatke ma byt aj zmes krvi.
Vierka ja uz nepouzivam monitor dychu, Samko pochoduje po celej postielke a v kuse nam to pipalo. Mali sme ten do postielky, aky prenosny mas na mysli???

emka1
20. okt 2009

ahojte kocky,

veam - Ty mas dievcatko uz potvrdene, snad mu do porodu nenarastie pipik, to by bolo velke prekvapko 😀
z tou zatkou to Ti povedia baby, co rodili prirodzene .. zo mna zatial vyteka len taky priesvitny vytok, ale to je vraj bezne v tomto stadiu. Som zvedava, kedy konecne porodis 😉

vierka - Ty uz si trufas aj na druhe baby ? 🙂 ... ja by som tiez nechcela zostat len pri jednom, ale drahy sa tvari, ze jemu asi bude aj to jedno stacit ... ked videl ako som sa prvy trimester trapila, tak na druhe uz stratil odvahu. Ale uvidime po rokoch, mozno ho ukecam 😅

Ten monitor dychu zaujima aj mna, tiez uvazujem o tom, ze si ho kupim, viem, ze babulka ho ma kupeny, snad nam poreferuje skusenosti.

drobec123
20. okt 2009

ahojte, vidim ze sa tu stretla stara FC partia ..... tak srdecne gratulujem k babatkam, boooze peggy taky porod to je naozaj sen kazdej z nas !
emka - to neuveritelne leti ked pozeram v kolkom tt si ! no my s vierkou teda tahame uz posledne mesiace - ja teda za seba mozem povedat ze sa citim stale ok, velmi dobre by som povedala. vacsinou casu aj zabudnem ze som tehu - len pohlad do zrkadla mi to pripomina 🙂 a este okolie .....

veam
20. okt 2009

Mici dakujem,tiez si myslim ze je to len vytok,stale mam s nim rozrobene co som tehu... 😒

Vierka neviem ci to pomaha,ale vyskusam aspon skakat,cvicit sa mi nechce na tom 😝

Emka to som aj ja zvedava kedy sa malej uraci,asi jej je u mna dobre,ved jej davam same dobroty a je pekne v teplucku... 😀

My mame kupeny monitor dychu nanny,je na baterky takze sa da pouzit v postielke a aj v kociku,teda hocikde kedze nepotrebuje napajaciu siet...

petkaerdal
20. okt 2009

Vierka,presne som na to myslela,ze potom ich nezobudim ani za svet 😀
a monitor dychu som ja vobec nemala 🙂

mne zatka neodtekala vobec,ale kamoska ju mala tiez s primesou krvi,ako pise micka 🙂

drobec vitaj u nas 😉

mici11
20. okt 2009

Aha Veam, tak taky mame aj my 😉

veam
20. okt 2009

Micka no vidis,ani si nevedela aky zazrak mas doma 😀 😀 😀

Drobec vitaj ... 😀