Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
15. júl 2009

peti emigroval v 1985, takze uz dlhoooo. Prisiel teraz na tyzden kvoli malym, normalne som ostala paf, ze sa mu chcelo absolvovat ten let 😀

moji su uz vacsi, takze u nas uz funguju kolotoce, hrazdicka, hracia deka ... ale aj tak maju najradsej ked sa s nimi rozpravam, robim im grimasy a oni sa rehocu. Ked boli taki mali ako tvoje, tak skoro stale spinkali. Ale urcite to prihovaranie zabera, pripadne take zvukove hracky - hrkalky, piskalky ...

vierka
15. júl 2009

petka - no o tom teple ani nehovor - ja mam v kancelarii 30 stupnov 😕 😅

mauzos - tak to je super, ze vam kontrola dopadla dobre 😀

mauzos
15. júl 2009

vierka aj my mame v byte 30, nastastie chalani to znasaju hrdinsky a ja som si uz asi zvykla 😀

vierka
15. júl 2009

no ja mam oproti tomuto doma riadnu pohodicku teplotnu 😀

petkaerdal
15. júl 2009

mau,vies mam z toho trosku strach,co budem robit neskor,lebo uz vidim,ze pomaly ozivaju 😅 😅 uz teraz mi az tak moc nespavaju cez den
takze sa im venujes skoro stale,ked nespia?

Vierka nemate klimu?

aj my tak mame v byte a ja som si uz tiez na to asi zvykla 😖

mauzos
15. júl 2009

peti neboj ono to bude postupne, ze budu menej a menej spinkat, to si zvyknes ... aj teraz sa tu s nimi salim a vidim, ze tomi uz pomalicky asi bude spinkat 🙂 Luki sa zabavi aj sam, ale tomi ked nikoho nevidi, tak place ... cize jemu sa musim venovat stale ked je hore. No a uz aj spinka, kym som dopisala 😀

mauzos
15. júl 2009

peti zozen si Canakyho uspavanky, ja im to pustam na NB a tak sa im pri tom dobre spinka 🙂

veam
15. júl 2009

Ahojte...

Baby nieco mi hovorte o tom teple,som z toho normalne nervozna,nikdy som sa tak nepotila ako teraz,chvilu som sedela na podlahe a podomnou normalne kaluz potu...este chcem vysavat ale v tomto horku nemam vobec chut 😠

petkaerdal
15. júl 2009

poviem sestre,nech mi tie uspavanky pozrie
tak ako vidim,tak budem musiet zase par euracov pripravit na velky nakup 😖 my ma zatial kupenu len taku tu hojdalku,su tam aj melodie,aj sa to samo hojda,ale tam sa im uz nepaci,tie hracie deky a ani kolotoce este nemame,uz minule som pozerala,ale nemali,lebo uz sa im ani v postielke moc nepaci a nemam este ani ziadnu hracku pre ne,najvyssi cas kupit nieco
co je to ta hrazdicka?

a co sa tvojim mau najviac paci ?okrem tych grimas,co robis 😀

veam
15. júl 2009

Petka neboj sa to zvladnes, oni trosku vyrastu a bude dobre...no mala by si im kupit nejake hracky nech sa skusia zabavit aj sami

veam
15. júl 2009
mauzos
15. júl 2009

peti tu si to stiahni http://rapidshare.com/files/49709024/MPaRC-Udp.rar
ja mam asi takuto hrazdicku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2959438 celkom ich to bavi.
peti smejem sa na nich, rozpravam im, spievam, co ma napadne ... mame take plysove zvieratka co na labkach im visia rozne hrkalky tak aj toto maju radi, ked im s tym hrkam ... uz sa vsetko snazia chytit a strkat do pusy 😀 😀

mauzos
15. júl 2009

veam to su hracie deky, ale v podstate to je jedno, ten isty princip 😀 😀

veam
15. júl 2009

Mau no hej hracie deky s hrazdickou,take nieco...to mas super ze chalosi sa ti tak pekne zabavia aj sami

mauzos
15. júl 2009

maju tam aj tie samostatne hrazdicky, ale maju hrozne ceny co som tak pomrkala hracky. Ja som take vacsie hracky ako hrazdicku, hraciu deku, kolotoc kupovala odruky, vsetko je to ako nove a za zlomok ceny, neoplati sa do toho vrazat kopec penazi na par mesiacov.

veam
15. júl 2009

mne sa strasne paci toto https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... mate nejake skusenosti s kolotocmi?

mauzos
15. júl 2009

veam ja mam presne ten kolotoc, je krasny a malym sa velmi paci. Uz som to tu pisala, ze najprv sme kupili take obycajne, ale to je hroza stale to natahovat. Tento je s dialkovym takze pohodicka, len je to strasny zrut bateriek, museli sme kupit nabijacku plus nabijacie baterky.

veam
15. júl 2009

Ja rozmyslam nad nim...neni to moc hlucne?

mauzos
15. júl 2009

myslis akoze motor, alebo melodie?
nooo prvykrat ked som ho pustila ma zarazilo, ze to huci, ale potom to uz nevnimas. A melodie maju 2 hlasitosti

veam
15. júl 2009

celkovo som myslela...dakujem za radu,neskor si ho kupim aj ja

mauzos
15. júl 2009

nooo ak chces odruky, tak obzeraj uz teraz inzeraty, lebo ceny sa velmi lisia, mne trvalo dlho kym som nasla v dobrej cene. Ak chces novy, tak najlacnejsi som nasla tusim na hej.sk

janula13
15. júl 2009

mauzi akolko stal ten tvoj ak sa siem spytat?

mauzos
15. júl 2009

jani rozmyslala som nad tym, ked poslala veam ten link, ze za kolko som ho kupila, ale ani za boha si neviem spomenut 😠 vybavovala som to telefonicky, takze ani v mailoch to nemam. Uz sme toho tolko kupovali, ze sa mi to pletie.

petkaerdal
15. júl 2009

caute baby,
u nas je dobra burka,konecne super vzduch ,vsetci traja mi spia a ja sa nudim 😖

petkaerdal
15. júl 2009

baby,ten kolotoc je pekny,aj ja chcem ten 😝

petkaerdal
15. júl 2009

mau,co si mi to dala aky link??? tam si mam stiahnut ten program,ci?

veam
15. júl 2009

Petka aj u nas je burka a ja som sama doma...bojim ☹

petkaerdal
15. júl 2009

bojis? 😀 😀 😀taka velka slecna 😀
pojdem za chvilku krmit a spat

veam
15. júl 2009

ano bojim...sa ti hovori ked mas doma muza a dve kocky

mici11
15. júl 2009

Ahojte zlatick moje,

Ozyvam sa az teraz. Boli sme rano u ortopeda,velky pohodak. Balit mame nadalej nasiroko, ale v tychto horucavach nie, len na noc. Tak aspon to. Kontrola ked bude mat 3 mesiace aj s vysledkom so sona. Ale vravi, ze potom uz nebudem musiet balit nasiroko.
Potom sme prisli domov napapal sa Samko a schrupol si "az" 20 minut. Vobec nechce doma spat. Tak sme sli von, nastastie je vedla nas park s detskymi ihriskami a je tam super chladok. Tam zaspal okamzite, ja som si citala na lavicke, potom prisla svagrinka s malym, kecali sme a tak....Okolo jednej sme sli domov a pustala som mu pesnicky co bol album Peter Nagy a deti, neskutocne sa mu paci hlavne pesnicka preco krava nenosi ziadnu kravatu, usmieva sa pri tom. Takze mam ho v lehatku a on pocuva hudbu. Som zvedava do kedy ho to bude bavit. Kolotoc ho nebavi vobec ☹ Hrazdicka trochu viac .
Peti burka aj chceeeeeeeeeeeeeem, u nas nie je ☹