Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

vierka
27. júl 2009

mauzos - viem ze to je vela radosti aj starosit a viem, ze kazda to zvladnete, lebo ste silne... aj ja by som zvladla keby boli dve... ale po tolkych rokoch a cakani je clovek vdacny aj za jedno 😀

mauzos
27. júl 2009

samozrejme vieri, aj ja by som bola aj za jedno 🙂

babulka123
autor
27. júl 2009

pekne pekne.. heheheh inak u nas ich maju tie voditka tak ak nieco napis poslem .. hehehe

a okrem toho super, lebo to planujem aj ja.. ale zas z dovodu ze obaja mame veeeeliky problem s chrbticou a tak mi to pride prakticke.. uvidime.

veam
27. júl 2009

Baby no chudatka vase deturence...ze voditka...mna z vas trefi 😀 😀 😀

babulka123
autor
27. júl 2009

veam ... vidiela som to vonku vies ake je to super..

veam
27. júl 2009

Ja som to teda este nevidela a ked to raz uvidim tak sa asi budem smiat ako trafena...ved mate deticky a nie psiky 😝

babulka123
autor
27. júl 2009

sak to je ok.. ale nemusis sa zohybat.. hlavne ked sa uci chodit.. potom je to uz ine samozrejme..

mauzos
27. júl 2009

ja som o tom rozpravala, ze si musim take nieco kupit a este som ani netusila ze take existuje 😀 babul ved aj nase chrbtice su na tom podobne ☹ tusim sme si uz o tom raz pisali ...

veam
27. júl 2009

Baby ja z vas nemozem 😀 😀 😀

mici11
27. júl 2009

Baby ja som tie voditka tiez videla u nas s tym jedna baba chodi, ale mi to pride dost cudne 😅 😀 Asi by som to nechcela

babulka123
autor
27. júl 2009

mici uvidime... hehehe
ale ked musis tak musis.. si nejako pomoct ak to inak nepojde.. a zas ked si mam vybrat medzi divnym pocitom a seknutym marekom tak ako naposledy ze bol skoro 2 mesiace doma... co ti budem hovorit.. zivitel rodiny

mici11
27. júl 2009

jasne ja chapem Babulka, lepsie ako byt seknuty

babulka123
autor
27. júl 2009

alebo to potom vyriesim tak ze odnesem buducej svokre.. kym sa nauci chodit.. heheheheheheh

vierka
27. júl 2009

no baby, do temy ferticent pred chvilou prisla dalsi ktora otehu prirodzene pred IVF - dneska je to tam len o zazrakoch.... naozaj budu takymto tempom bez prace 😀

janula13
27. júl 2009

ahojte banda, tak sa na chvilku hasim som u maminz, net mi nejde ako kedz a ani neni kedtz, sme na nich dve a tusim stiham menej ako ked som bola sama 😅 ale iste je ze vzduch je tu lepsi, sme pod lesom, casto ich vozim, az na vcerajsok, staaale spali cely den, len sa najedli a zalomili, ved aj tak potom vyzerala noc, ani pisat nejdem... 😝

ahoj tvojka, tak uz si spat? aj ja sa bojim co zase bude ked budem sama, teraz sa snazime anz kubko toljko neplakal alebo nemal moznost nech mu nedrazdi plac hlasivky, este stale soplia obaja adost..aj blinkaju, neviem ci tymi soplikmi...

emka blahozelaaam, to je vzruso takto to zistit po dovolenke...tak dufamm ze si v poriadku a aj pampusik..

babulka, dodatocne vsetucko naj k meninkam, nech uz sa to vyliahne a mozeme sa tesit s tebou...supre si to dotiahla...

peti IP napisem neskor ked bude cas...
micuska zavidim ti v dobrom tie noci, u nas stale raz hore raz dole... 😝

mauzi uzi si to aj ty...

no idem to skontrolovat co sa deje, ako to babka zvlada...

janula13
27. júl 2009

ha a ocividne si na tejto klavesnici mylim z a y...dufam ze pochopite.. 😀

janula13
27. júl 2009

a este, nasi krpci sa uz tak smeju, boze to je na zjedenie, nie taky ten neuvedomely usmev, ale taky ze sa tesia ze nas vidia, matusko sa smeje normalne az nahlas a vela zvatle 😀

janula13
27. júl 2009

inak tie voditka planujem aj ja 😀

janula13
27. júl 2009

ozaj tvojka aj ja som tak balila ako ty, papier, zoznam ked mi nieco napadlo dopislala som a pri baleni odskrtavala... 😉 isli sme dvomi autami, inak sa nedalo 😅

petkaerdal
27. júl 2009

ahojte,

emkaaaaaa,supeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,nejako sa ivf-karkam dari prirodzene,tesim sa s tebou 😵 😵
a zavitaj k nam castejsie

petkaerdal
27. júl 2009

a vodikatak planujem aj ja kupit

baby,mne moje od 6 vobec nespia,tie si ozaj vcera nadspali..uz som celkom mrtva z nich 😖

janula13
27. júl 2009

peti moji yase stale spia, tak budem mat veselu noc, tak neboj, v noci ti budu spat, dufam, moji som zvedava, potvory, boli sme vonku, je tu tak fajn, poklabosila som s kamoskami co som pomaly nevidela od zakladky a maju uz 4-5-6 roc deti... 😀 idem krmit, uz sa niekto z kocika ozval 😀

petkaerdal
27. júl 2009

Jani,to je tym,ze tam nemate teplo,my sme tu vcera mali tak fajn a prespali cely den,az som sa obavala,aka bude noc,ale nastastie dost dobre spinkali,ale zato dneska katastrofa..az teraz mi zaspali,cely den nervozne,uplakane,nevedeli zaspat...

no super,vidis,postretas kamosky,aj ti tam je veselo,co?

nie,uz to musim dat prec,zabudla som 😀

mici11
27. júl 2009

Janulka ahoj moja pekna, takze este si u maminy.Citam ze tie voditka su tu v kurze 😉 , ale pri dvojickach sa moc nedivim 😉
No Samko celyyyyyyy den nespinkal uz som dost unavena, ale zase som rada, ze noc je kludnucka.Aj vonku v kociku nespinka, len pozera snazi sa rozpravat a ku koncu aj pekne krical, ale to od hladu 😀 Idem ho o pol hodku okupkat, napapat a ide spinkat. A ja asi tiez 😀 Inak v kuse kopcuje nohami, rukami v kuse, vobec nie je v klude. Az mam obavy aby nebol hyperaktivny, teda uz teraz je.

petkaerdal
27. júl 2009

mici ,ani moja Selin cely den nespala,uff,som tiez z nej mrtva,esteze Aylin poobede zaspala,neviem,co je Selin dneska...

moja neterka je hyperaktivna,nic moc mici teda 😅

baby neviete,dokedy sa moze zmenit farba ociek???

konecne pride moj domov a berie sichtu 🙂

mici11
27. júl 2009

No Samko spinka, velmi sa tesim, idem porobit co som cez den nestihla, dam sprchu a idem spat. Cize okolo 23:00 som v posteli 😒 😅
No Peti viem, moja krstna dcera je tiez hyperaktivna a dakujem pekne. No uvidime....Farba ociek sa moze zmenit do pol roka.

petkaerdal
27. júl 2009

idem aj ja spat,som hotova dneska,
dobru noc

mici11
27. júl 2009

Dobru noc.....

tvojka
27. júl 2009

Baby,tak ja som sa sem dostala až teraz,neviem,čo bolo dnes za den,ale ani moje baby nespali,vôbec a obidve.Už som bola zúfalá,ledva som stihla behnúť na wc a jesť len za behu.Teraz je konečne ticho,tak si idem aj ja lahnúť.Dúfam,že zajtra bude lepšie...Dobrú všetkým!

mauzos
28. júl 2009

ahojte 🙂

tak vidim, ze voditka su v kurze 😀 😀

jani, pekne od teba, ze si si na nas nasla cas. Ja si tiez myslim, ze budem menej stihat u nasich, ale snad aspon vecer sa sem dostanem.

moji boli vcera zlatusikovia, cele poobedie sme boli vonku, aj sme krmili v meste a skoro cely den prespali, no proste parada 🙂