Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
16. sep 2009

ahojte,
mau ze spachtosky,ved my sme uz od 8 hore 😀
mne dr. povedal,ze za 2 tyzdne mozem vytiahnut,myslis ,ze to je skoro?
a nenatieram nicim,nic nepovedal 😅 tocit s nimi teda budem a cim by som to mohla natierat? ktory alkohol je na to najlepsi? 😀

mauzos
16. sep 2009

Peti IP 😉

peggyyy
16. sep 2009

baby dne s mi začína materská 😀

veam
16. sep 2009

Ahojte...

petka kup si nejaky lieh alebo dezinfekciu,mne sa tiez zda skoro vytiahnut po 2tyzdnoch,to sa tak skoro nezahoji,mne sa to hojilo 2mesiace...

Pegg super,mne az na buduci utorok...co mas nove?

peggyyy
16. sep 2009

veam dokopy ani nič a ty?

veam
16. sep 2009

No ani ja,akurat ze uz sa mi zacalo vpredu trhat brucho a to si ho natieram vselicim 😒

peggyyy
16. sep 2009

a moc?

veam
16. sep 2009

Nie moc,mam tam tak 3-4strie,ale to urcite este pojde dalej teraz ked babo najviac rastie...ty nemas?

petkaerdal
16. sep 2009

tak pockam,nevytiahnem to radsej skor,aby ich to nebolelo a pojdem aj lieh kupit,ja som si svoju nausnicu vytiahla skoro,mala som zahojene.

co porabate? ja upratujem ,sama som doma,baby sli k svokre,tak som si pustila hudbu nahlas a pomaly upratujem

petkaerdal
16. sep 2009

inak veam,ja som nemala vobec strie,ked som mala brucho,ani jednu,ale ako som porodila,som nechapala,ked sa brucho zmensilo,mam ich dost,to potom este len uvidis a mozes natierat kolko chces,zalezi to od elasticity pokozky 😅

aky pouzivas krem? len elasti Q?

loginka
16. sep 2009

baby, tak mam vysledky zo skriningu - ze nebol vyhodnoteny...
kvoli vysokemu hcg 282564, AFP 107 - podla moje dr zvyseny, ale celkom dobre
takze ma posielaju na genetiku

ja uz mam tiez strie - na prsiach a pouzivam elastiq aj eucerin 😒

petkaerdal
16. sep 2009

logi,ale u dvojiciek to byva zvysene,ci nie? ja si nepamätam,ako som ja mala
ja mam na prsiach hrozne strie,horsie,ako na bruchu a tie kokrspaniele usi,co mi ostali 😅 ,len silikony pomozu 😀

dala som fotky baby,viete kam 😉

veam
16. sep 2009

Petka pouzivam elasti q a rozne oleje,vymen babam tie nausnicky radsej az za 4-5tyzdnov alebo ked to budu mat uz uplne zahojene...

Log urcite bude vsetko ok,nemaj strach...drzim palce 😵

petkaerdal
16. sep 2009

veam,dik za radu,radsej teda pockam s tymi nausnickami,ved to neponahla,hlavne,ze uz mame dierky 🙂

mauzos
16. sep 2009

Peti lieh nie, ten velmi vysusuje, radsej nieco na dezinfekciu ran 😉

Ja som tiez cele tehu nemala strie a po porode sa mi objavili dve malinke nad pupkom, nastastie to nie je nic hrozne. Na prsiach nie, ale tiez mam riadne usi a to som poriadne ani nekojila 😠

Logi ja tiez nepamatam kolko som mala hodnoty, ale u dvojek to je urcite vyssie.

Peg gratulujem k materskej 🙂

janula13
16. sep 2009

ahojte,

balim darcekz mojmu mm a mama kocikuje tak mam chvilku...
logi ono to tak pri dvojickach byva ako som uz pisala, nevedia to vyhodnotit, nastavene je to na jedno babo, tak si nic z toho nerob...ale drzim palciska...

petka minule som sa chcela len kvoli tebe zaregistrovat ved vies kde kvoli fotkam ale ked mi nezobralo asi 10 nick tak som to vzdala, nemozes poslat do IP nejaky link, kde by som konecne videla fesandy ako ti rastu do krasy?

napisem ti IP neskor, nech sa nenudis a mas co citat 😀

a idem si vas precitat, nech viem co noveho...

janula13
16. sep 2009

micuska, tak kedy sa menime? to bz bolo, nasi sa stale tak budia, porazi ma, kubko uz hastrmanil o 23.30, ale dudel a poloha na boku ho zase uspali, o hodinu zase a potom zase ale to som ich uz nakrmila..no mam takto pocit ze som celu noc hore, rano si ani nepamatam kolko som spala...

petka precitala som ze mate nausnicky a super ockovanie za sebou, blahozelam 😀 okna poprosim umyt aj u nas, ani sa nepriznam kedy som ich naposledy umyvala, ale kedze este ideme premalovat detsku, tak mam dovod zase neumyt 😀

dudle uz sterilizujem, aj ked aspon nebudu taki fajnovi, musia si zvykat aj na bacily 😀

babulka, ja som to s tou hlavickou robila ako petka, natrela som olov olejom a lebo infadolanom a nechala aspon 2 hodkz a potom tym hustym hrebienkom vycesavala a vycesavala a potom okupala...a dnes idem yase, lebo sa im to vratilo, po 2 mes zase, no co uz...

petkaerdal
16. sep 2009

Jani vam sa tie supinky vratili? 😢 nam nastastie este nie a dufam,ze sa nevratia.
tak chlapci ti uz nebudu fajnovi a dudle uz radsej sterlilizuj 😉

inak som vam ani vcera nepisala vahy mojich slecien,tak prosim pekne Aylin s porodnou vahou 2220 g ma 5900g a Selin s por. vahou 2830g ma 5600g,takze Aylin je dobry futros,pekne ju predbehla,ale Selin mi vrackala zo zaciatku a teraz je velmi slaby jedak,musim jej mliecko tlacit nasilu 😢 ,nechce mi papat,zato Aylin je ako vysavac 😀
a cm Aylin ma 60 a Selin 61cm 😀

loginka
16. sep 2009

baby a nemate niekde odlozene tie hodnoty?

petkaerdal
16. sep 2009

logi,ja to nemam a ani neviem,kolko som mala

tak mne Aylin horuckuje,mame 39,0 ☹ ☹ ☹ Selin je ok.

veam
16. sep 2009

Petka to z tych nausniciek?

petkaerdal
16. sep 2009

veam ,z vakciny to je ,ale uz jej klesla a uz spinka,este musim ale sledovat

veam
16. sep 2009

Aha vy ste mali aj vakcinu,som aj zabudla...tak to je potom jasne ze ma teplotu z toho ale aj z nausniciek to moze byt,ale nie az taka...tak je dobre ze spinka

babulka123
autor
16. sep 2009

ahotej, baby co pouzivate lahatka. dajte nejaky typ.. chcem kupit a neviem ake.. dakujem

mici11
16. sep 2009

Ahojte,

Boze ja posledne dni nic nestihm 😝 No boli sme na sono noziciek, lebo doteraz sme balili nasiroko, tak mame vsetko OK a uz nemusime. Samko sa veeeelmi tomu tesi a ja tiez 😉
Logi, ako ti baby pisu pri dvojkach to byva zvysene, moja kamoska to mala zvysene aj pri jednom a vsetko je OK 😉 Neboj 🙂

Janulka mozme sa menit kedy povies, okrem soboty, to idem na svadbu a berem aj Petku 🙂 😉 Alebo chod za mna na svadbu a postrazim ti chalanov aj s nasim Samkom - zahraju sa nie? 😀 😀 😀
Peti tak Aylin mala horucku? Uz je dobre? A po dvoch tyzdnoch by som nevytahovala nausky, segra bola vacsia ked jej prestrelovali a kazali najskor po mesiaci. Inak pekne vahy maju baby, nas Samko mal minuly tyzden 61cm a 5250g 😒, ale snad uz popribera 😉
Inak baby mne sa brucho nepotrhalo vobec a ani doteraz na nom nemam jedinu striu, ale na bokoch trochu ano 😠, ale iba par takych bielych.

Peggy tak si uz uzivas MD, ze? 😉
Babulka ja mam toto, ale olivovozelene a som maximalne spokojna, da sa polohovat z lahu az do sedu, ale to asi vsetky http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

Veam, Mau 🙂

babulka123
autor
16. sep 2009

mici.. tie strie... no vies co ??? provokujes?? mne popraskalo aj brucho aj nohy.. skoro az po kolena..

a lehatko. uz kukam..

a my sme dnes mali 4260g.

mici11
16. sep 2009

Babulka, ale ved na bokoch mam aj strie a vobec sa mi nepacia...ale co uz ked ja sa pacim im 😀 😀 😀
Ninka ma peknu vahu 🙂

babulka123
autor
16. sep 2009

no ska ja som isla k dr. ze to jedenie je u nas zo dna na den horsie a horsie.. a ona si veselo pribera.. no tak sme sa s dr. zabavili a vsetko je ok..
a dnes po jedeni po velmi dlhej dobe neplakala. tak asom bola rada..

mici11
16. sep 2009

Jeeeeeeeeeeeej Babulka to sa tesim, ze neplackala po papani 🙂 😉 snad ani plackat nebude 🙂 😉

petkaerdal
17. sep 2009

ahojte,dobre ranko,u nas prsi 😖 a to musim ist nieco vybavovat 😖

mici,ty nestihacka,ano,uz je dobre,len jednu cipku som pouzila,hned klesla teplota
som rada,ze uz nebalite na siroko 😵 to je parada vsak? 🙂

ale Aylin mi pekne predbehla Selin s vahou
inak aj ja mam tie strie take biele,ani niesu moc vidno,na boku nemam nic
mici a nepozicias mi nejake saty na svadbu? ty mas isto dost po tolkych svadbach 😀,nemam si co obliect

mau u teba je to ako s vahou,neviem ktory to mal taku,ako moja Aylin,dohnal to? ci mate stale rozdiel?

nausnicky teda nevytiahnem tak skoro,pockam radsej