Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
20. okt 2009

Veam veru 😀 😀 😀

emka1
20. okt 2009

ahoj drobec, moja spolu-stimulantka 😉
no veru uteka to, ale ja som rada, celkom by som rada menila s Tebou tu 30-tku pri mene, keby nam to IVFko v aprili vyslo, tak ako Tebe, ale nevadi 😅 ... ja som cela stastna, ze nam to vyslo o trosku neskor a uplne prirodzene 😵 😅. Ty uz ides do finale, pekne Ti to ubehlo a zavidim Ti, ze mas bezproblemove tehu a mozes si ho uzivat, lebo ja si to velmi neuzivam ... obcas mam svetle chvilky, ked mi nahodou nic nie je, ale vydrzim uz, ved co chvilku som v polovici. Drzme palce navzajom, a dotiahnime to do uspesneho konca 😉

janula13
20. okt 2009

babul krasne fotecky, ta 46 nema chybu uplne jej to kuka z oci zeby nieco vyviedla, po kom ta je?A ty si vyzerala presne tak, to sibalstvo v ociach 😀

babulka123
autor
20. okt 2009

janulka.. 😀 😀 😀 cela mama

emka1
20. okt 2009

babulka - mala je tusim fakt po Tebe, najprv som v nej videla Mareka, ale teraz uz len Teba 😅 😅

vierka
20. okt 2009

babulka - malinka je tusim tvoj klon 😀

mici - ten prenosny monitor je teraz taka novinka, ze sa to len pripne na plienku (taky nejaky maly kvank to je) a tym padom mozes monitorovat dieta kdekolvek, aj vonku ked si na prechadzke... len stale zvazujem jeho vyhody aj nevyhody... takze neviem este...

emka - no veru, trufam si kym nezacnem rodit, potom si to asi na nejaky cas rozmyslim 😀 😀 😀 no my sme sa o druhom este nebavili, ale ja by som chcela a kto vie ako dlho by nam zase trvalo sa k nemu dopracovat... takze si to nechame este prejst hlavou 😀 pripadne inymi castami tela 😝 😀

drobec - no ahojkyyyyy 😀 rada citam, ze sa citis stale super... mne to ze som tehotna pripomina len to, ze nieco nezapnem okolo brucha - napriklad mikinu alebo tak 😀 a este maleho ako kopka 😀
teda to letiiiiiiiiiiiii, ty uz 30 tt... ja ked si predstavim, ze este nejakych 5 - 6 tyzdnov v praci a to veru utecie ako voda a uz len mozem cakat kedy sa to zacne 😀

veam - vidis, teraz mi napadlo, ze ci takyto ten vytok nepatri medzi poslickov, ze uz z teba pomaly nieco vychadza, ale nie je to plodova voda... lebo ta by mala byt cira a bez zapachu...

petka - no potom budu vstavat na kladivko 😀 😀 😀 ako hovorievala moja mamina ked nas nemohla dostat z postele, ze nam kupi budiky aj s kladivkom, ktore nam udrie do hlavy 😀

babulka123
autor
20. okt 2009

juuu baby dakujem..

veam
20. okt 2009

Babulka ja som si najskor myslela ze je to Ninka,az ked som si precitala text pod fotkou som zistila ze to si ty...no to je riadna podoba teda 😀

Vierka poslickovia niesu nahodou falosne kontrakcie?

mici11
20. okt 2009

Ahojte,

Uz sme doma z poradne. Najprv som dokyne vravela, ze Samko napriek nutrilonu AR zvykne grcnut, sice nie vela a casto, ale vcera sme mali taky den. Povedala, ze kym to nie je vela a pribera, tak to nevadi. Ale vraj z prikrmov grckave deti do 6 mesiacov mozu len mrkvu, zemiacik, bananik a od 5 a pol mesiaca mozme kuraci vyvar trosku 😉 a aj detske piskotky . Ovocne vyzivy vraj grckanie este zhorsia - teda pri grckavych detoch a to nas Samko je ☹ Potom som jej vravela, ze Samko zvykne kakat riedke zltozelene a pytala sa ma co mu davam pit a ja ze od hipp fenikel s harmacekom, ten co sa pred tym volal spokojne brusko. Tak ma hned zrusila, ze kym dieta nema problem s kakanim, tak to nema pit, lebo ze aj bez toho sa vykaka a ja ked mu dam este toto, tak jasne, ze ma riedke ☹ a ja tapa mu to davam uz 2 mesiace. A ani ovocne caje sa nemaju pit do 6 mesiacov, ale to som vedela. Tak mu mam davat len detsky sackovy caj, ten bio, alebo vodicku. tak som zvedava, co mi na to povie Samko 😅 Lebo ten od hipp mu veeeeeeeeelmi chutil.
No a ockovanie, plakal poriadne, ale podstatne menej ako minule, to bol 2 hodiny v kuse na rukach. Teraz spinka, tak som zvedava.....
A k tomu, ze mu vzdy ked sme vonku, zachripne hlasok povedala, ze ked je hmlisto, nemame chodit von. A ma mat vonku stale bud dudlik, alebo salik okolo ust, aby nevdychoval studeny vzduch. A ked aj napriek tomu mu bude ochadzat hlasok, pojdeme na alergologiu ☹ Ale snad to nebude nutne...
A Samko vazi 6275g a meriame 68 cm. Takze konecne sme pribrali 😉

Ale som sa rozpisala 😀 😝

veam
20. okt 2009

Mici super ste to zvladli a maly je uz riadny chlap...len tak dalej,pekne ho vykrmuj 😀

mauzos
20. okt 2009

Mici to som prekvapena s tymi cajmi 😲 Ved Hipp jablckovo medunkovy je napriklad od ukonceneho 4. mesiaca. A s tym ovocim to asi nebude tak, lebo vies ako mne Tomi grckaval a z vyzivy sa este ani raz nepogrckal. Skor grcne mliecko, alebo kasu, ale prikrm nie ani zeleninovy ani ovocny.
Drzim palce, aby Samko nemal teplotku po ockovani.

mici11
20. okt 2009

Mau dokyna mi to vysvetlila tak, ze ovocie hlavne jablcka, drazdia zaludocne stavy a zato sa zvykne grckavat viac, ale nemusi sa. Ja mam pre istotu davat zatial len banan, jablcko az neskor. Ono tie caje su v pohode ze od 4.mesiaca ona to cele myslela len na grckave deticky. inak tie caje su fajn aj ona vravela.
Samko zatial horucku nema klop klop a po ockovani spinkal skoro 3 hodinky.Uvidime co bude v noci, ale zatial to vyzera ok.
Tomi ti este drckava? Lebo Samko zvykne ☹ Po zeleninke tiez este negrckal, dufam, ze ani nebude

vierka
20. okt 2009

veam - ved poslickovia su take akoby kontrakcie... ale myslim, ze aj take vselijake vytoky by sa uz mohli k tomu ratat - kym to nie je ciste a bez zapachu, tak by to plodova voda este nemala byt...

mici - tak maly je uz riadny chlap, este pol kila a maminka bude mat svalyyyyyyyy ako superman 😀 😀 😀

mauzos
20. okt 2009

mici obcas sa mu grcne, ale to len tak troska. Ale ked som sa pomylila a dala som mu Lukiho obycajny Nutrilon, tak sa povrackal. Takze este nam to nepreslo, ale to AR mlieko nam vyhovuje.

vierka
21. okt 2009

dobre ranko babulky 😀

dneska o 9.00 mam poradnu a potom sa chystam ist este k zubnikovi, takze tu dlho nebudem... ale potom napisem ako sme dopadli 😉

veam - a tebe drzim dnes na poradnu palce... som zvedava co ti doki povie, ze ako to s vami vyzera 😀

mauzos
21. okt 2009

ahojte 🙂

Vierka, Veam drzim palce na poradne 😉

Baby ako vam dnes spali deturence? Nasi bojovali uz od stvrtej 😲 To sa uz teda davno nestalo, ani nepamatam kolko krat som pri nich bola. O 6,15 som to vzdala a isli sme papat. Teraz uz hajusaju, som zvedava dokedy ☹

veam
21. okt 2009

Ahojte...

Dakujem za palce a Vierka aj ja ti drzim palce na poradnu. 😀

babulka123
autor
21. okt 2009

mauzi .. sme na tom velmi podobne, mala sa zobudila o pol 2 kukam na nu ze neeee.. dala som dudel ale o 3 som to vzdala a dala som jej jest, a potom som mala pocit ze kazdy pol hodku som jej davala dudel.. uhrala som to do pol 8, teraz zas spi..

vierka drzim palce..

mici.. dobre ste v podstate dopadli. tesim sa ze priberate.. ja idem bud. tyzden na poradnu a dufam ze nas dr. nesprdne. za mesiac sme pribrali cca kilo... ale menej jest jej uz ozaj nemozem davat.. papa 6x120 {cize 133m l} nutrilonu.. snad to nieje vela..

loginka
21. okt 2009

cafte kocky 🙂
vidim, ze su tu nejake novoty - Peggy congratulation!!!! mala je rozkosna!
veam - ved ty uz rodis coby dub, drz sa!

bola som na 3D v Hlohovci min. stvrok, potom hodim fotecky, boli herci obaja ukazali arzenal, bolo to mile, akurat som nevladala na tom lezadle lezat kvoli krizom a ten dr. niekedy dost tlacil s tym utz
zlakla som sa kvoli takym divnym tlakom , akoby mi nieco chcelo ist von, to sme uz cestovali, takze u nasich v RV som isla k dr. a bolo to asi od placenty, ktoru mam nizko a prekryva branku, takze uz ziadne cestovanie
dufam, ze s tym nebudem mat problemy

veam
21. okt 2009

Loginka- no vitaj a dakujem,bodaj by to aj bolo coby dub...takze cakas chlapov?Super aspon bude viac frajerov pre nase baby,budu mat z coho vyberat... 😀 😀 😀 a cakam na foto

mici11
21. okt 2009

Ahojte,

Mau u nas bola noc ok, Samko spinkal, sice nekludne, ale zobudil sa az o 5-tej napapal sa a spali sme do 7-mej. No ale odvtedy ma 38,0 a nechce mu to ist dole, ani spat sa mu neda po chvilke sa zobudi ani papat nechcel.... ☹ To z toho ockovania.
Nutrilon AR vyhovuje aj nam, oproti tomu ako grckaval sa to neda porovnat.
Veam, Vierka drzim palce na poradni.

mauzos
21. okt 2009

Veam Logi ma v pase parit, tak sa snad nic nezmenilo 😝 A nestazuj sa tolko, ja som v 39 tt rodila dvojky, tak ty este mozes potiahnut dva tyzdne 😀 😀

Mici a dala si mu nieco na teplotku? Ja zvyknem dat Panadol sirup a ten zabera okamzite.

mauzos
21. okt 2009

nie parit, ale parik som myslela samozrejme 😀 😀 😀

tvojka
21. okt 2009

mau ,som sa pobavila 😀 😀 😀

aj u nás noc relatívne ok,papali tuším po 2x,už ani neviem.Sárinka si o 1h urobila ráno,tolko kecala,že musela zobudiť aj susedov 😀

Mici,tak Samuško teplotkuje?Aj my sme dávali Panadol sirup a zabral.tak nech to máte rýchlo za sebou.

Logi,opatruj sa aj s tvojimi pokladíkmi!oddychuj,aby si neskončila v nemocke.doma v posteli je predsa len lepšie 😉

Veam,Vierka,držím palce na kontroly!

Babul,aj my sme tak priberali,dokonca Sári aj vyše kila a dokyna nepovedala nič...Kedy idete?

janula13
21. okt 2009

ahojte, mau tak krasny preklep s tym parenim 😀 😀 😀
nak aj nam nutrilon ar velmi pomohol, matusko bol vacsi grckos a teraz v pohiode ujde mu malicko ale zahadou mi je ze kubikovi zacalo ugrckavanie, aj po prikrme minule mu vyslo aj z toho...a aj v noci v postielke mu ujde...nechapem, akurat rozmyslame s mm ze mu dame menej papat, ci nie je úprekrmeny 😅 papa 5-7x denne 170ml mlieka, teda plus trocha prikrmu, aku ma naladu, ale takych 15-20lyz a jedno mlieko je nahradene kasou..a zzase je na nutrilone 1, matusko doraza 2 a ked ju dopije tak bude aj on este aspon mesiac na 1, dr suhlasila ze ked chcem, ze nie je problem..ale vsimla som si ze zacali priberat pomalsie, doteraz to bolo cca 1kg za mesiac a teraz to vyzera na pol kg, uvidime, kolko bude...

logi presne ma to zarazilo, v pase parik a ked si napiosala ze herci 😀
micka tak drzim palceky samkovi, nech teplotka klesne, my sme mali az 38,6, ale klesla rychlo, ja davam nurofen jahodovy..
inak aj nasi mi kakju zelene a take riedke, alebo taku plastelinu mazlavu..mozno tiez z cajika..ale kakaju tak 1-2denne..ale neriesim na to co do nich pcham a tiez asi riedke z cajika, piju ten na brusko a na dobru noc a taky instantny napoj mamickino pohladenie...ale ja im tie cajiky zarabam ovela slabsie ako podla navodu, niektore su viac voda ako caj, ale aj vodu mi vypiju...
no idem, dnes sa mi ceklkom dari, uz som ogabana, poprate custim ruru a idem upratopvat..

a este k tym nociam, ja by som mohla rozpravat na par stran co sa deje posledne noci, matusko papa 1x alebo vobec a spi do 7-8, dnes len do 6.15, ale neva ale co ten jakub stvaram nechcite vediet, uz neviem ako nanho, pomaly sa snad zmierim ,ale som ako zombie 😀 😀 😀

petkaerdal
21. okt 2009

Ahojte,
tak u nas sa v noci dneska dalo,buntosili sme o 5,tak sme nakrmili a potiahli sme do 8.

Jani ,ty zombie,s tym priberani je to aj u nas tak,ved oni nebudu stale priberat kilo mesacne,aj moje pribrali za mesiac pol kila,mame tusim 6,5 teraz..

s prikrmom je to u nas s Aylin stale katastrofa,ta nezje nic,asi jej nic nechuti,Selin popapa vsetko,tak deci zje naraz,ale dokrmim stale mliekom este.

loginka
21. okt 2009

jasne - herec a herecka 🙂 dokopy herci 🙂
tvojka veru, opatrujem sa ako sa da

mici11
21. okt 2009

Mau dala som mu panadol, ale nic, tak som mu pred pol hodkou dala znova a klesla mu na 37,5 a zaspinkal, tak dufam, ze pospi trosku dlhsie. A parit je kraaaaaaaaaasny preklep 😉
Janulka Samko papa 5 krat denne vratane noci (v noci vlastne nepapa) 120 nutrilonu (cize 133ml) Ked som mu davala viac zvyklo sa mu vratit, lebo on aj ked je napapany neprestane papat 😀 pahltnik maly. Plus prikrm a na veceru kasa . Dnae som mu dala ten detsky sackovy bio caj, no moc mu nechuti, ale co to vypil, skusim este vodicku...Jani tak mam davat menej toho hippu, ako pisu? Lebo on ten cajik velmi lubi, zeby som mu ho sem tam aj tak dala.Ci radsej nie? Sama neviem...
A Samko kaka presne take ako to ty popisujes.

Inak Samkovi prikrmy velmi chutia, aj pekne papa lyzickou.
Tvojka dakujem, som zvedava kolko bude mat ked sa zobudi.

mici11
21. okt 2009

Ozaj ked vam dietky teplotkovali chceli papat? Samko moc nechce......

babulka123
autor
21. okt 2009

ahojte, my mame dnes vobec cely den zly.. spala hodinku doobeda a potom este pol hodku aby sa nepovedalo.. tak rucala teraz lebo je unavena , tak znova spi uvidime na kolko. neviem co sa jej dnes porobilo..

mici dufam ze sa Samkovi polepsi ked sa terav yspi.. ja mam nurofen ale len cipky tak dufam ze ich ani nebudeme potrebovat..

tvojka bud. tyzden v pondelok idem na poradnu lebo nejako mi uslo ze vcera bol utorok, dr. ma poradne pondelok a utorok.. takze som to nestihla som zvedava co nam povie ale snad to nebude take tragicke..

a co sa tyka caju tak u nas stale total ignoracia.. snazim sa jej to davat ked sa zobudi, skor ako jej dam mlieko.. ale ani nahodou .. a ked je hore, tak dobre zze ma stym neopluje.. uz som skusala aj len vodu ani to nie, aj studene aj teple nic.. no neviem neviem . .snad to je ok..