Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

jvo
8. nov 2009

veam pridavame sa ku gratulaaaciiiii babulka je kraaasna zelame vela zdravicka 😵

vierka
8. nov 2009

peggy - dakujeme za fotecku, mala je krasna 😀
aj ten tvoj pokladik je aky rozkosny 😀 😀 😀

mauzos - no to je fotka "domceku" este spred dvoch tyznov 😀 uz sa mi to veru krati 😅 😀
tak aj tvoji buntosia??? hadam ich to coskoro prejde 😉

babulka123
autor
8. nov 2009

mauzi.l. nestraas.. heheheh
aj ked si viem predstavit ze pri dvojkach je to o to narocnejsie..

ale vobec cely den je umrncavena ani na rukach ani v lehatku ani v positelke..
teraz zaspala na balkone. tak snad ked sa zobudi bude lepsie.. - zubi to este nebudu tak neviem ..

a mala je taka kraaasna.

babulka123
autor
8. nov 2009

jedna aj druha.. cmuuuk

mici11
8. nov 2009

Jeeeeeeeeeeeej tak Timejka je uz na sveta, je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna, velka gratulacia a velke cmuk mamine aj malej 🙂 🙂 🙂 Veam sa zrejme natrapila, 12 hodin si neviem predstavit, ale hlavne ze je uz na svete a vsetko je ok 🙂 🙂 🙂
Peggy dakujeme za fotecku 🙂

No my sme sa vcera rozhodli nakolko u nas spala moja segra, ze ked Samko zaspinka pojdeme z drahym na jedno pivko, ako za starych cias. Segra by bola s malym. Pri nas je taka fajn krcmicka asi 3 minuty cesty, keby nieco hned sme doma. Samko bezne zaspinka zachvilku, ale vcera ani za svet. Horko tazko o 22:00, takze jasne, ze sme nikde nesli 😀 😀 😀 . Ako keby to tusil, opica mala 😀 . Ale nevadi.Dnes je od 10:00 s mojou segrou a maminoou, ja som s drahym vo firme a pracujem trosku....Tak do 15-tej mam co robit, ale aspon troska zmena....

Babulka snad to malu prejde, ale aj Samko v poslednej dobe horsie spinka.....

petkaerdal
8. nov 2009

Ahojte,
tak som spät a veam je predsa v porodke 😀 ,gratulujem a vela zdravicka malej 😵

mici,stolicky su super,veeelmi som spokojna,mau sice vravela,ze maju taky viacej igelitovy ten potah,ako tie fabuly,ale ja neviem porovnat a tieto sa mne teda velmi pacia.. 😀
autosedacky tiez super a aj choditko 😀

no a moj den,vcera sme vstali o 5.30 a sli na Sk a este som nespala,do 5 som zurovala,popijala vinko ,takze mam dobru opicu 😖 😖 a o 5 sme sli zase uz sem,no som mrtva,co vam budem hovorit,cakam kedy padne 20 hodina a baby zalomia 😅

mici11
8. nov 2009

Peti dik za info o stolickach, som rada, ze su take super 🙂 no a teraz ktoru mam objednat, ked je cena rovnaka 😀 😀 😀 pri oboch.
Jej tak si si zazurovala, to je super 🙂 i ked viem si predstavit ako ti je, ale cloveku dobre padne sem tam 😉

Baby dnes som prvy krat robila Samkovi nutrilon kasu, vrele odporucam, nechyta sa na nu ani hami, ani nestle.....je ako ozaj varena kasa, samko ju zlupol ako nic 😀 😀 😀 aj mne chutila a aj ockovi, skoro sme mu ju celu zozrali 😀 😀 😀

loginka
8. nov 2009

Veam sa dockala 🙂 , srdecne blahozelaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂
Prajem vela zdravicka, vela mliecka a rychle zotavenie!
Dnes som zapla MK a hned dva porody, Veam a Mayka ak poznate 🙂

petkaerdal
8. nov 2009

mici,tak je mi hrozne,mam cely zaludok obrateny 😀 ,ale konecne som sa odreagovala..

medzi ktorou sa nevies rozhodnut? medzi fabulou? inak ta tukan ma pekne farby,paci sa mi a ta len je tie pekna,cerveno zlta,som spokojna a babam sa v nich velmi lubi 😀

tak zeries Samkovu kasu? 😀 ja dopijam flasky,ked nezjedia baby 😀 nestle nieje dobra,tu som ja vyhodila celu..

mici11
8. nov 2009

ano medzi fabulou 😅 , fakt neviem....porad....tukan je velmi pekna....ale aj ta fabula oranzova....asi to necham na draheho 😀 😀 😀
Peti podstatne je ze si sa fakt odreagovala, mne to tiez dobre padlo ked sme tu mali jarmok v oktobri 😉
No zeriem on mi nikdy nic nenecha 😀 ...no nestle je ble...ale ta nutrilon je mnam, v AT sa to vola ako milupa ČI?

petkaerdal
8. nov 2009

pekna je tukan a aj fabula,len ja som uz nechcela oranzovu,tak nechaj na manzela vyber 😀

ano od milupa su tie kase 🙂

idem spat,som KO 😀 ,dobru noc kocky

mici11
8. nov 2009

dobru....Peti oddychni sa

emka1
8. nov 2009

ahojte kocky ....
som vas docitala a velmi sa tesiiiim, ze Veam to uz ma za sebou a malu Timejku uz ma pri sebe 🙂 ... je velmi zlatuckaaaa. Srdecne blahozelam a tesim sa, ked sa tu medzi nami ukaze ... 😵 Pozdravte ju peggyy a vierka.

Nasa bambulka v brusku sa nejak rozkokosila, cely den je ticho a pravidelne vecer mi ustedruje mile stuchance, niekedy sa az zlaknem 🙂

vierka
9. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

no pozeram ze niektore z vas mali velmi bujari vikend 😵 😀 ale ved to treba sem-tam... my sa pojdeme mozno buducu sobotu zabavit na jednu zabavu do takej dediny... ale myslim my ako ja a maly, lebo mangel bude prec, tak sa chcem ist este zabavit kym vladzeme tancovat 😀 😀 😀

peggyyy
9. nov 2009

dobré ránko baby...veam vás všetky nechala pozdravovať 😉

babulka123
autor
9. nov 2009

ahojte, z nicoho nic pijeme caaaj.. ze ake super..
v noci stiahla skoro celu flasku {teda 100} a teraz bez problemov 30..

janula13
9. nov 2009

ahojte..

veam zo srdca blahozelam, tak kraska je uz na svete, , rychle zotavenie a vela radosti z malinkej..teda velkej 😀

babule idem si slofnut len rychla otazka za kolko vam dorucili tie stolicky? lebo ja nie som doma, som na tyzden u mamy lebo mmje na tyzden v zahranici tak som nemala na vyber..a v byte nikoho tak neviem co mam robit kedze je sanca ze to tam dorucia... 😖

janula13
9. nov 2009

a este otazocka, peti ked davas banan to ko, len rozmixujes alebo to aj niecom zriedis?Alebo ty Mici? ja ked im davam tie jablka stale im vybehnu take cervene flaky presne na tych istych miestach na tvari...tak neviem ci mozem,a le za chvilku im to zmizne...

A mau, kupila som tu tekvicu flaskovitu, to im uz mozem a s cim? Ty im ju ako robis?

petka ty si tusim pisala ze ani tie babylove kase nie su dobre, preco?ja mam nejake doma ale este nepapali, nasim davam tie nemliecne ryzove s prichutou od hami a zdaju sa mi fajn, ale nic mi nukdy neostane 😀

janula13
9. nov 2009

petka aj mne vcera sedela na pleci opica 😀 a este som sa aj poriadne obzrala u maminy boli hoy tak navarila ako na svadbu 😀 a 29.11 ideme aj my konecne krstit...

babul super, tak vidis ze nebude do 19 luchat mlieko 😀 inak aj u nas mava kubko rano o 4 a zacne kecat...

emka1
9. nov 2009

dobre ranko babulky,
ja by som sa tak rada s vami uz bavila o plienkach, prikrmoch a prvych zubkoch, ale budem si musiet na to vsetko este pockat do jari 😀 😀 , zatial vas len citam a zavidim veam, ze to uz ma stastne za sebou.
Dnes mam dalsiu poradnu, drzte palce, nech je vsetko v poriadku a dnes zacinam 21 tt - uz idemem z kopca, pekne to naskakuje 🙂
Pridala som aspon par foteciek z poslednych tyzdnov ...

janula13
9. nov 2009

emka neboj, dockas sa aj ked je v brusku je to uzasne mne to stale chyba ten pocit mat ich v brusku..drzim palceky na poradni a banderko ti krasne rastie 😉

emka1
9. nov 2009

janulka - no Ty mas doma dva pokladiky, to musi byt ina parada 😀
s drahym sme sa bavili, pred 1.IVFkom, ci by sme zvladli dve naraz, a on ze v pohode 😅 😅
ale my sme radi, ze nam to vyslo takto neplanovane a prirodzene, o to vacsiu radost mame z nasej babulky.
no utekam do poradne 😉

mici11
9. nov 2009

zatial len tak narychlo nakukam...
Jani banan len rozmixujem...neskor sa ozvem cmuky

janula13
9. nov 2009

emka aj jeden zazrak staci, vyslo vam to fakt zazracne, ale ja aj ked som bola dost zaskocena ked mi oznamili ze budu 2,kedze vkladali len jedno...tak uz si fakt neviem predstavit ze by som mala len jedno, aj ked davaju zabrat, ale nemenila by som a to som neverila dvojickarkam ze by sa nudili s jednym, tak davam za pravdu 😀 keby mam len matuska tak neviem co so sebou 😀

micka prave som rozmixovala a dala trosicku prev vody a zistila ze ani nebolo treba, ale dakujem, uvidim ci si posmaknu 😉

janula13
9. nov 2009

tak micka kazdy zlopol 1,5 bananu, vy davate kolko..a to som este mala pocit ze keby je viac tak si daju 😀

tvojka
9. nov 2009

čaute,

Veam,,gratulujem k Timejke,je nádherná!!!Veľa zdravíčka a mliečka želám,nech ste šťastné celý život!

Jani,tak tvoji chaloši sú akí žrúti 😲 .Snažia sa prerásť tie moje baby,aby sa mohli frajeriť? 😀

Ja som cez víkend dávala mrkvu-zemiak,Sári si celkom pochutila,Eli ani nie,ale trochu zjedla.No v nedelu som jej ani nedala,lebo ju toe príkrmy zapekajú.Ona bola zvyknutá kakať aj 3-4xdenne a teraz od štvrtku nekakala.V sob v noci ju chytili bruchabôle,tak plakaláááá,chúdatko moje ☹ .
Dnes varím brokolicu,tak som zvedavá,ale Eliške dám len nejaké 2lyžičky,aby ochutnala,Sári si dá snád viac...

Peti,super,že už máte veci doma,ja sa už na tie stoličky teším ako malá 😅

zdravím zvyšok klubu... 😉

janula13
9. nov 2009

Tvojka presne tak, ja vzdy vravim ze raz v noci vylezu z postielok a zjedia aj nas 😀 no som zvedava co bude so zeleninkou, neviem co ist uvrit mam doma patizon, cuketu aj tekvicu, mauuu kde si porad nejaku kombinaciu..neviem ci tekvicu uz mozu...

janula13
9. nov 2009

Tvojka ved maju co robit aby sa mohli stvojimi frajeriit...

mici, kludne napis ja uz preklepujem, nebudes na hanbu 😀

petkaerdal
9. nov 2009

Ahojte,
Jani,ja niekedy banan len pomackam,dneska som mixovala a nedavam nic,ved to bolo dost riedke,ked som vymixovala
stolicky som objednala v sobotu a prisli o tyzden v utorok
tebe sedela len na pleci? ja som ju mala v zaludku 😀

moje baby zjedia tiez kazda cely banan,ten im tusim najviac chuti
a Jani,aj mne sa tusim baby obsypu z niecoho,tiez myslim,ze s jablka,ale hned to aj zmizne..

no cakam kamosku,tak idem popratat a donesie vino 😅

petkaerdal
9. nov 2009

emka,ved ty nemas este ziadne brusino 😀

tvojka a ty si ktore nakoniec objednala? tie oranzove?

mici a ty si sa uz rozhodla ,ktore objednas?