Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
5. mar 2010

Mici urcite ti uz moze spavat na brusku, toho sa neboj. To plati len pre babatka, ktore nevedia otocit hlavicku, tie by sa mohli zadusit.

Peti takze sa stretneme v Turecku? 😀

petkaerdal
5. mar 2010

mici,aj mne spavaju na brusku,prv som otacala ,ale nemalo vyznam,mojim je takto pohodlnejsie.

Mau,ok,tak pojdeme spolu na kavicku,kedy idete?

mauzos
5. mar 2010

Peti ideme od 17.6. do 1.7. Takze si naplanujte na vtedy a dame si kavicku a aj nieco ine, vsak nekojime 😀

Mici zabudla som ti odpovedat, nic sme neplatili okrem poistenia, to vyslo na jedneho 20 €. Nemaju narok na miesto v lietadle, ani na postel. Ale aj tak si neviem predstavit, ze by obsedeli v lietadle na vlastnom sedadle a hotel ktory sme vybrali poskytuje zadarmo postielky na izbu, takze nemal by byt problem. S tymi detmi do 12 rokov zadarmo je to reklamny tah, kamoska tak chodi s malym zadarmo uz roky a vzdy plati za neho viac ako polovicu dospelackej ceny ☹

mici11
6. mar 2010

Ahojte babenky,

Baby dik upokojili ste, hold musim si zvyknut ze sa uz ulozi ako je jemu dobre a nie ako ho ja polozim.
Mau dik za odpoved, tiez si neviem predstavit ako by obsedeli na vlastnom sedadle:D. Fajn ze postielky hotel poskytne. Inak sila s tymi cestovkami ako zavadzaju, ze do 12 zadara a platis...je to riadne svinstvo 😠

A poviem vam aka som truba, depku mam od rana, Samko si vyrobil celkom pekne modrinu na cele, nestihla som ho zachytit s postele sa mi zrypal ☹ uz druhy krat ☹ ☹ ☹ , plakal len chvilocku zlaticko moje.....tak si to vycitam, ale tak sa rychlo pohybuje....

Prajem vsetkym pekny dnik

mauzos
6. mar 2010

No veru Mici uz to nie je babatko, ktore ako polozis, tak ho najdes ... uz si najde sam polohu ktora mu vyhovuje pri spinkani 🙂 Ja sa stale smejem z Lukiho, ze sa uklada ako psik, najprv si musi urobit pelisek lozenim dookola po postielke a az potom sa ulozi 😀
S tym padom ma to mrzi, dufam ze sa Samkovi nic nestalo. Ja uz nasich ani na postel nedavam pokial tam nie sme obidvaja s drahym, lebo uz by som ich tiez nestihala chytat. Horsie je, ze uz sa sami skriabu na gauc a na postel, uz sa im to par krat podarilo a je to otazka par dni, kedy to bude pre nich malina a ja nebudem robit nic ine, len ich chytat 😒

mici11
6. mar 2010

Mau ved som bola pri nom na postely a vidis...som truba...sameho ho tiez nenechavam..Zda sa byt v pohode, smeje sa hrame sa....len ta modrina...no co mamina si musi davat vacsi pozor, ale tak ma to mrzi ☹ ☹ ☹

mauzos
7. mar 2010

Ved ja som to nemyslela tak, ze si pri nom nebola, ale ze ja uz sama ich neviem ustriehnut, musime tam byt obaja z dvoch stran ako mantinely 😀 Neboj stavaju sa aj horsie veci ... urcite nas cakaju aj rozbite hlavy a mozno polamane koncatiny, ved mame zivych chalanov 😉 Nasi ked budu po drahom, tak sa mam na co tesit, on ma hlavu sama jazva a ruky mal tiez par krat dolamane ☹

mici11
7. mar 2010

Ahojte,

Mau ved ani ja som to nemyslela tak, ze to ty tak myslis 😀 , ak to tak vyznelo ospravedlnujem sa 😉 . Samko je nastastie v pohode, az na tu modrinu, ale nie je az taka ako sa mi vcera zdalo. No a ak bude Samko po mne, tak tiez dakujem pekne, v kuse som bola sama sadra a uraz 😅 .
Ideme sa prejst je krasne, vecer nakuknem pa zatial

mauzos
7. mar 2010

Mici nejako sme sa do toho myslenia zamotali 😀
Ja uz mam chlapov vonku, za chvilku idem za nimi.

emka1
7. mar 2010

caute kocky,

citam, ze riesite dovolenky, autosedacky a pokroky svojich pokladikov 😵 .
My sme tohto roku odsunuli kazdorocnu lyzovacku, kedze s tym bruchom by som vela nenalyzovala, ale snad buduci rok uz v trojici vybehneme niekde na lyze. Uvidime ako v lete, to budeme riesit asi operativne, podla toho ako a kam sa s babatkom vydame.
No a autosedacku mame zatial vajicko Romer, posunul nam ho draheho kolega, snad nam bude dobre sluzit, kym ju nevymenime za vacsiu.

Inak u nas ziadna zmena, v stredu som bola 1x v poradni v porodnici - monitor aj poradna v pohode, nic sa nedeje. Magnezium som uz vysadila. Ani poslickovia ziadni, ani hlienova zatka neodisla, takze na porod to vobec nevyzera, len sa stale zvacsujem a mala kope a natahuje sa o 106. No a rada stikutkuje 😀.

Ak by sa nieco zmenilo, tak vam dam okamzite vediet 🙂
Kontakt mam na floskulu - ona je z temicky FC, informovala vas aj ked som bola v auguste v nemocke a mam este kontakt aj na mirindu - ona ma zase rovnaky termin porodu ako ja, ale rodit bude uz teraz v stredu cisarom.

Zajtra zacinam 38tt, teoreticky aj prakticky, by sme uz mohli rodit ... co by bolo pre mna uzasne vyslobodenie 😀
Tak uvidime co sa zmeni a ci vobec nieco, fakt nechcem rodit v aprili 😝 😝

janula13
9. mar 2010

Hned na uvod Mau vsetko naj Tominkovi k meninkam, neskoro ale predsa 😝 a tak som sa chystala v predstihu uz v piatok..a hlava derava... 😠 ozaj kedy bude rocik presne?uz hystate oslavu???
Vidim ze ste s MIckou vela mysleli, celkom zabavna konverzacia 😀 😀 😀

Micka neboj na mna je spolah par preklepov vzdy spravim nech ta podrzim...
este napisem, ale idem dat varit kym draci spia..

janula13
9. mar 2010

Tvojka kuk album... 😉

petkaerdal
9. mar 2010

Ahojte
mau dodatocne tiez vsetko naj Tominkovi k meninkam 😉 ,nepostrehla som,ze mal meniny

Janulka pekna fotka,maly je podareny..

mau prve narodky sa vam veru uz blizia,ako budete slavit?

my sme este na starom,zaciatkom aprila nam namotnuju linku a ideme sa stahovat..jupiii

emka,pekne tahas 38tt,super 😉

ozaj,kde je poi? ta sa tu dlho neukazala

janula13
9. mar 2010

petulik dakujeme, on sa rad foti a a vzdy sa ceri, zato jakub...inak fakt ved nedavno sme tu chaosili ako tehotne a ze rok...mna porazi ako to leti...super peti ze vam to tak ruchlo robia, dufam ze das potom foto noveho bytiku, som straaasne zvedava...Tvojka sup posli mi nieco...z vasho myslim...

emka no fakt..38tt, krasa, tak uz sa to moze konat aj ked to tak nevyzera...vydrz, ono to raz musi prist 😀

tvojka
9. mar 2010

čaves,no ja klasika nestíham a dnes obzvlašť 😠 .Jani ,pošli mail,tu by mi to admin zmazali.ale nečakaj nič zaujímavé,len holé múry 😀

Aj my prajeme Tomáškovi všetko naj k meninkám(nedelným 😅 )

Peťka,tak o chvílu bývate...aj ja som zvedavá na váš bytík,pošli fotečky!

vierka
9. mar 2010

Caute baby 😀

ja ako som na maleho sama, tak mierne nestiham 😀

najskor vsetko najlepsie Tomaskovi k meninkam zelame 😀

emka - tak ty si este pokope? tak sa pekne drz a uzivaj si posledne kopanceky v brusku, lebo potom ich uz budes citit z druhej strany 😀 a niekedy to faaaaakt boli 😀

no my sa mame dobre, doklady uz vsetky vybavene, tak mna okradli a este som dala za kolky ku dokladom dalsich 70 eur - takze som si pekne "zarobila"... inak som bola dnes u zubara ze maly sa naramne za dverami smial, ked pocul vrtack - ale zub konecne spraveny 😉 , tak som zvedava ci sa bude tak smiat aj zajtra, lebo idem na kontrolu po sestonedeli - tak ci sa bude smiat, ked bude doktor do mna "vrtat" 😀 😀 😀
inak dnes ho doktorka len tak z prce odvazila a ze 6 kil 😀 takze vychovavam maleho slona 😀 😀 😀 inak co sa tyka noziciek, tak ze vsetko je v norme, len pre istotu mesiac balit nasiroko a potom prist na kontrolu, tak som zvedava co nam 25-teho povedia ked sa tam pojdeme ukazat... a v nedelu budeme mat krstiny 😀 do perinky sa uz nezmestime, tak bude musiet byt vo fusaku 😅 😀
inak mi planujeme tiez v lete dovolenku, ale len tak na chatu - aby sme sa trochu odreagovali 😀

petka - tak super, ze ste uz prestahovany 😀 posli nejake fotecky aj mne 😀

dufam, ze sa mate dobre baby, verim, ze sa coskoro budem moct opat na chvilu ozvat 😀

petkaerdal
9. mar 2010

fotecky vam baby urcite ukazem,hned nafotim,ako bude vsetko hotove..

Vierus,este nebyvame,ale uz tych par dni vydrzime a sme na novom 😀
Vierus nestihas? nezartuj...poslem ti na par dni dvojicky,potom uvidis,co je niekedy nestihat

baby byvaju aj vase deticky take nepokojne vecer? moje su cely den super,ale tie vecerne place 😅

mauzos
9. mar 2010

Tomasko dakuje za gratulacie 🙂

Jani ohromnych feskov mas, uz su velki ... veru leti to neskutocne, za chvilu rok, my budeme mat 6.4.

Peti nasi su od tej 17-17,30 uz omrncani, uz ich nic nebavi, treba sa im nonstop venovat, inak revu ☹

babulka123
autor
10. mar 2010

ahojte.. baby nestiham ani nic, u nas cely den revy , uz mame 1 zub, druhy je na ceste takze sme len na rukach a si dovolim ju dat dole tak revyyyyyy ale sak snad to prejde..
petka o vecernom vystrajani ani nebudem pisat.
a peti.. vies kto je tehu ? a priprodzene {ako napisala pod perinou alebo na nej hehehe} bobjan z FC.. ze aka parada...

petkaerdal
11. mar 2010

ahojte

tak u nas to od rana snezi a prsi naraz 😠 😠 boze,kde je ta jar 😠

babul,viem o tom,dneska som sa to dozvedela,hotovy zazrak,sila..potesila som sa 😉

my mame 6 zubov u Aylin,ani neviem kedy,ako som pisala,tak zatial neviem,co je to rev pri zubchok a Selin len dva dole..

u nas sa spi,baby zalomili o pol 9,to sa este nestalo..asi to pocko 😀

babulka123
autor
11. mar 2010

peti.. v dobrom zavidim.. ja uz 2 mesiace nepocujem nic ine len revy.. lebo najprv to ze sa nemoze dostat kam chcde, teraz ked sa tam dostane tak sa tam postavi a obcas padne takze zas rev, no a teraz tie zuby.. takze paradaa..

petkaerdal
11. mar 2010

babul o tych padoch ani nevrav,ja stale moje nahanam a kazda uteka na iny smer 😀 takze mam tiez casto doma rev,ked sa udrie ,spadne...a navzajom sa fackuju,to je tiez rev doma

ale o zubkoch nastastie neviem..

tvojka
11. mar 2010

Jééj baby,aj u vás rev?No tak ste ma potešili,už som si myslela,že som divná mama... 😅
Zuby stále žiadne nové,baby štvorkujú,stavajú sa,tiež padajú a dobiedzajú jedna do druhej.Chmatnú sa za rukáv,potiahnu,tá padne,škriabu sa do tváre,no tiež dobré zápasy medzi nimi.A to im stále len rozprávam,nech urobí moja jedna druhej ...ale ak náhodou aj urobí,tak len sama sebe 😀
Sári sa najnovšie naučila robiť opicu,tak sa zabávame,je to tu ako v zoo 😀 😀 😀

petkaerdal
11. mar 2010

tvojka,tak aj u vas su babske zapasy? 😀
sikovnice to mas domka,my zatial ziadne zoo nemame,mojim sa nic take robit nechce

co Janka a mau,ako chalanske zapasy u vas?

babulka123
autor
11. mar 2010

ja musim nejako vymysliet ucenie tych zvieratiek.. baby poradte ako ..
my zatial vieme len indiana..

janula13
12. mar 2010

ahojte tak po tolkom zanedbavani sa aspon dnes ozvem, vcera ma desne bolela hlava tak som si vas len citala a predtym navsteva a predtym uz ani neviem...
Peti jasne ved chalani su chalani a ja ze vase slecny len slusne sedia a divaju sa jedna na druhu 😀 U nas je agresor jakub, ten ide po matuskovi uz len ked je na dosah, matus mrnci, vie co ho caka 😀 u nas sa skor sticuje a sem tam hryzie ale najradsej sa naho vala..a ked nieco chce ide hlava nehlava..matusko je taky decentak ten len kradne dudel pripadne hracku, ale to skor zase jakubko ked ma matusko nieco v ruke hned po tom vyrazi a taha a taha...
Inak jakubkovi vysiel 7mi zubok, ma teraz tri dole a vobec som o nom nevedela objavila som ho az ked mal taku tretinku vonku...matuskovi sa stale este prerezavaju tie 4 hore..musim pozriet ci mam nejake foto toho 7-zubca..tazko sa to foti ten chrupik 😀

Ozaj mau kde si kupila tie sexy plavky chalanom, super su...
inak u nas po starom prckovci nechodia este 😀 jakub sa plazi ako vojak a zameta podlahu a nic ho nezaujima len blikajuci modem a kable tak ine nerobim len ho odtial beriem a matusko sa kyve na 4 stale a aj jakubko..

vecer su u nas tiez uz stylom mama tata zabavajte nas...cez den v pohode hraju sa samy ale vecer uz musi tata zabavat, takze Tvojka nie si divna mamina, ja som si zase myslela ze mam divne deti 😅 a vidim podla toho co tu citam ze sme len priemer 😀 ..no idem gruntovat byt ...
krasny vikend babule...ja idem konecne kadernicke tak sa neskonale tesim nech mi spravi cokolvek...a utekam, moj manualny vysavac jakubko zasiel niekam z dohladu...

jvo
12. mar 2010

ahojte kocky chcem sa opytat tusim niektore z vasich drobcov malo v pusinke "zabku" ci ako sa tomu hovori co vam dala na to dr? nam dala taky sprej ze mam si to nastriekat na gazu a vytriet jej s tym pusinku len strasne to smrdi ako lieh ☹ vola sa to candibene tak ci ste nemali nahodou nieco ine

tvojka
12. mar 2010

Jvo,my sme mali a nevedeli sme sa jej zbaviť...dávala som diflucan,je to prášok,ktorý som v lyžičke rozmiešala s 1kvapkou vody a tým maglajzom som im vytierala pusy(mojím prstom).Niekedy to po dvoch dnoch zmizlo a ja som prestala,že ved to už nemajú a potom sa to zas objavilo,tak som sa rozhodla to týžden vytierať(raz denne) a máme odvtedy pokoj.Tak vela šťastia,nech sa ropucha stratí 😉
Jvo,si nepísala,za kolko ste kúpili tú autosedačku...My máme objednané,lebo nemali 2ks v jednej farbe,vraj dnes by mali byť,ale nikto nevolá...hmmm
A malá parádne chodí(FB)!Nám už Eli ide aj za jednu ruku,ale treba ju upozornovať,nech ide pomaly,lebo ked sa rozbehne,tak letí.
Sárinke sa stále tie nožky tak volajako krivia,ked chodí,asi to ešte nevie,alebo bude futbalista(do lopty kope ukážkovo 😀 )

Baby,vám sa deti prehrajú aspon cez den,no u nás je rev,len čo sa vyberiem do kuchyne...fakt výnimočne sa vedia same zahrať.No asi sú rozmaznané,že sa im stále niekto venuje(mávala som tata doma)

NO idem baliť,dnes klasicky odchádzame k svokre.Zajtra ideme do NR na výstavu nábytku,svokra so švagrinou budú varovať deti,som trochu v strachu(švagriná má 2,5r dcéru-taký malý čert,mám z nej obavy,aby mi nedokaličila deti 😅 )

Pekný víkend!!!

jvo
12. mar 2010

tvojka dakujem za rady na tom spreji je napisane 2-3x denne ale asi jej to dam tak 1-2x lebo teda je to riadny hnus ale docitala som sa ze je to vraj ucinne no uvidime
a tu sedacku neviem presne ale okolo 200 eur stala ked sa mi podari skusim ti pohladat blok len musim porozmyslat kam sme ho ulozili 😀 a vy ste ich kupovali teraz za tu akciovu cenu co maju?
A dakujeme za pochvalu 😵 mala nic ine nerobi len chodi popri nabytku a najoblubenejsia cinnost je stat opreta o skrinku na ktorej je TV a pozerat BEBE 😀 ale teda aj ona stoji tak vselijak troska jej idu este kotnicky dole ale to sa snad upravi, ozaj obuvas babulky? lebo kazdy hovori inak jedni ze obuvat dalsi ze nie tak si vyber.....ked jej dam boty tak strasne zakopvava o ne ale asi by si mala zacat zvykat....

mauzos
12. mar 2010

Jani tie sexy plavky sme kupili samozrejme v Tescu, kde inde 😀 Bolo na nich dokonca napisane, ze su to plienkove plavky, alebo take nieco ... maju vo vnutri este jedni gatky a tie su zvonku pogumovane, tak asi by fakt mohli sluzit aj ako plienka na plavanie. No uvidime.

Tie co ste chodili na plavanie, ktore plienky na kupanie su dobre? Neviem ake kupit na dovcu.

Jvo ja som citala, ze topanocky by sa mali obuvat, az ked dieta viac chodi ako stvorkuje a celkom mi to davalo logiku. Pri stvorkovani im to velmi zavadzia a davaju nozicky tak divne do boku, tak aby to viac neuskodilo ako pomohlo. Inak nasi vobec nechcu papucky ani vidiet, vkuse si ich strhavaju a uz ked im ich obuvam, tak je rev ☹