Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
19. apr 2009

ahojte 🙂
peti super domcek, drzim palce aby vam to vyslo. To by som brala aj ja, hlavne teraz ked planujem byt s krpcami doma tak dlho ako sa bude dat. Fakt taka kavicka na terase by bodla 😉 a ten bazenik, super.
tvojka drz sa v nemocke. Uz je to iste, ze si ta tam zajtra nechaju? Neukecas ich este? Aj tak nechapem, naco si ta tam maju nechavat, ked nemas ziadne problemy 😝
jani uz to nejak vydrz tych par tyzdnov. Mna tiez vsetko boli a to musim este dvihat malych. Esteze su taki lahki 😀 Vecer ked lahnem do postele ma hrozne boli brucho, som zvedava dokedy to bude boliet 😖

mici11
19. apr 2009

Ahojte babenky,

Tak dnes som konecne trosku pospala i ked na WC-ko som bola 3 krat, ale co uz. A poobede som si zdriemla asi tak polhodinku, ale sa tesim, lebo sa mi uz neda poobede spavat ☹ Inak uz sa ledva vleciem, vsetko ma unavi, pali ma zaha a chrobacik si robi z mojho bruska, ktore je uz velke ako balon boxovaci vak 😀
Janulka som vekmi rada, ze si sa ukazala, veru 34 tt uz mam mozno nam to ozaj vyjde nejak rovnako 😉 v stredu mam aj ja poradnu tak som zvedava, ako drobcek podrastol a dostanem uz papiere na matersku. Januska hlavne pekne oddychuj, ale ved ty vies 😉
Tvojka moja takze dnes mate celkom fajn dnik s drahym 😉 a zajtra teda nastupujes, tak ti drzim palceky a som velmi zvedava, kedy budu princeznicky na svete 😉
Mau ahoj ako, drobci? Spinkaju v noci?
Peti, Babulka 🙂 😉

Inak dnes je zase tak kraaasne vonku, drahy siel na motorku, tak by som sla s nim, ze az. No ale co uz. Zvykli sme v nedelu vzdy ist niekam na vylet, niekde sme sa najedli a tak.... Teraz by som sa uz ani nevytrepala na motorku 😀 a som zvedava ci este niekedy zapnem moje kozene gate 😀 😒

janula13
19. apr 2009

hihi mici, ked si ta tak teraz predstavim v kozakoch a na motorke a s ym banderkom, celkom zabavna predstava..
mauzi, zase som si musela pozriet tyh vasich drobcov, som z nich paf 😀 mauzi dufam ze aj brusko prestane boliet,mna teraz nejak zacalo tahat, ale to je tym, ze som sa motala okolo maminy, zlata, dobehla, bola tu len hodinku a cosi a uz ficala prec a to mi stihla nasadit kvety na balkon, aj bylinky, tak je to tu peknucke, co by som bez nej robila..ale uz lezim, tak dufam ze sa bendzo skludni, kopu mi do susky, potvory, ci skor hlavami udieraju.. 😀
mici tak drzim sebe aj tebe palceky na stredu, uz sa vidim aka tam pojdem vytrasena ze co mi zase oznami...

janula13
19. apr 2009

ozaj mauzi, ake flasky mas, ja este nijake, a do toho farlinu sa mestia aj vacsie?a kolko by som ich tak mala mat..ja chcem kupit kazdemu aspon jednu tu antikolikovu..a zbytok netusim..

mici11
19. apr 2009

Jani veru to je ozaj zabavna predstava 😀 😀 😀 skusat si ich radsej ani nejdem 😀 A ja nam drzim palceky na stredu som zvelmi zvedava....

petkaerdal
19. apr 2009

Jani sme na tom rovnako 😖
moje maju tiez gebulky dole,tlacia ma tam,niekedy myslim tiez,ze uz porodim,kazda zmena polohy je niekedy az hrozne bolestiva,ked vytrcia obe naraz chrbatiky,ide ma roztrhnut,myslela som si,ze po 4 ivf-kach budem mat aspon tehu super ,ako sa na zaciatku zdalo a uzivat si,ako tvojka do konca a nakoniec takto sme dopadli...ale uz sa nam to krati,pevne verim,ze to dotiahneme do konca a za tie male krasne deticky nam to stoji predsa 😉 😉

inak olejcek nakoniec pouzivam pre seba,pretoze mam taku hnusne suchu pokozku,som uz,ako stara vyschnuta zelina,tak natieram olejcekom vecer 😀 ,lebo ani telove mlieko nezabera...

petkaerdal
19. apr 2009

mici,aj ja som si ta hned predstavila s tym banderkom na motorke 😀 😀 😀
a do gati sa urcite vmestis neskor,ked nie,budeme dietovat 😝 😝

petkaerdal
19. apr 2009

inak mici ,mohla by si po 6 tt aj brusko odfotit a pridat,ked uz ledva chodis

dneska som sa v noci aj ja celkom fajn vyspala,ked neratam to,ze som bola 5x na wc...

mici11
19. apr 2009

Peti 😀 beriem ta zaslovo, budeme vedno dietovat. Ty pri dvojickach to podla mna zhodis rychlo. Ked sa drahy vrati, tak odfotime brusko 😉 Inak baby my ideme v sobotu na svadbu 😝 😅 , ale tancovat nebudem nebojte

janula13
19. apr 2009

ptka, uz vydrzime, budeme mat hned dva poklady, tak si to treba odtrpiet, ved je kopec mamin co cakaju jedno a maju ovela horsie problemy..takze len trpezlivost, aj mne sa zda ze mi tie tyzdne teraz tak pomaly nabiehaju, predtym sa mi zdalo ze letia a teraz sa neviem dockat kazdeho dna a hlavne piatkov kedy mi nabieha novy tt...
idem mrknut na net sterilizator a ohrievac a flasky...
petka ten tvij sterilizatora ohrievac su aka znacka..a domcek uz nedas do albumu?

petkaerdal
19. apr 2009

mici,tak dohodnute 😉

tak ty stihnes este aj dalsiu svadbu,ako tehula 😀 ,len netancuj,aby si tam neporodila a dobre sa najedz 😝

Jani,vydrzime 😉
aj mne tie dni idu teraz pomaly,je to tym strachom,tiez to ratam stale a vyckavam stredu,kedy mi nabehne novy tt....
ten sterilizator je bruin tusim a ten ohrievac neviem,idem to kuknut este..

foto som mala doteraz,ale idem ho teda dat este raz,kukni

petkaerdal
19. apr 2009

ten sterilizator je Bruin a ohrievacka Babymoov

janula13
19. apr 2009

jej, pekny domcek, brala by som, aj dost velky vyzera..tak dufam ze sa dobre rozhodnete..dakujem za foto aj tie znacky, ty si to tusim aj za velmi dobru cenu kupila..idem hladat, nechto mam z krku..
inak pisem poleziacky...

petkaerdal
19. apr 2009

ja som Jani tak v polosede,ale tiez niekedy pisem po leziacky,ked ma uz vsetko boli...sradna to je

uz ani neviem kolko to stale,ale myslim,ze obe nejak po 20-25eur

dakujem,za pochvalu,dufam tiez,ze sa dobre rozhodneme

Jani,ty ozaj lezis cele dni a nic nerobis? lebo ja som sice takmer doma ,ale normalne fungujem ,okrem upratovania...ale varim,pradlo vyvesam,jest si sama spravim...len tolko ,ze neumyvam podlahy...

janula13
19. apr 2009

petka, nuz snazim sa lezat, ale tiez si papat spravim, ked varime, tak mm nechysta a ja dokoncim, vcera som prach utrela a dnes s mamou na balkone som sa motkala, a este sa chystam skrinu prehodit, zimne pulovre schovat a dat letne veci..snazim sa, nech nemam potom vycitky svedomia ze som sa nesnazila, ale hybem sa samozreje, niekedy musim sediet, ked ma vsetkoomina a dusi..o uz...a mm dnes 1x umyl podlahy, taky bol spoteny a vcera pozehlilsikulo...aj ked ja som chcela v sede, ale nedovolil, tak som ho 1x videla zehlit...
mne aj ten polosed vadi niekedy, neda sa mi dychat...ale prave som sa docitala ze v mojom tt nastupuju tazkosti s dychanim...co ja mam uz dlhsie..

petkaerdal
19. apr 2009

tak Jani ja tak podobne,pri sporaku nestojim,kym dovarim lezim medzi tym,na balkone si tiez posedim na slniecku troska...dlazdy umyva drahy vzdy v sobotu,ja som bola zvyknuta kazdy druhy den,takze sa do soboty pozeram na prach 😠 ,ale nad metlu sa uz aj tak neohnem 😝
von nechodim,vcera mi ostalo na tom slnku velmi spatne,na odpadnutie a na vracanie a ledva uz chodim,takze uz sa isto ani nevyberiem ,to sme boli len v 2 obchodoch a bola som rada,ze sedim v aute 😝
no a co som iba urobila ,ze som ozehlila tie veci do postielok,ale aj to na etapy ,kazdy den jeden kusok,ale uz to mam pripravena vsetko 😉

mne sa v tom polosede dycha dobre,mne skor zle ked lezim,lebo baby sa mi hore tlacia...

ozaj a chalani ti stikutaju? mne odkedy zacali ,tak stikaju aj niekolkokrat denne 😀

petkaerdal
19. apr 2009

Jani,ja ked stojim dlhsie,tak sa mi hozne naleju nohy a ruky..ale fakt moc 😖
mas este taku plet a chrbat pupakovi? ja to mam stale od zaciatku tehu a dneska ,ked som sa kukla do zrkadla som si vsimla,ze som strasne oskaredela 😖 😖 😖

petkaerdal
19. apr 2009

Jani,mavas aj ty uz niekedy take bolesti,ako na menzes???
zevraj je to v nasom tt uz normalne,ale taky divny pocit po tolkych tt

mici11
19. apr 2009

No baby, ja mam problem zo zadychanim pri chodzi a to teda nerobim nejake velke tury. Vsade sa presuvam autom, ale aj tak. A uz asi tyzden o nieco viac jem, mi chuti. Sice sem tam vraciam, ale to je u mna normalne 😝
Opuchat zatial neopucham. Ale maly ma uz dost tlaci, ale ja vydrzim 😉
Biolesti ako pred menzes mavam aj ja.

petkaerdal
19. apr 2009

mici,takze je to normalne tie bolesti,to som rada,len je to take zvlastne po tolkych tt 🙄
ja som konecne s tou pazravostou prestala,nejem o moc menej,ale davam si pozor...vcera som sa odvazila,som nabrala odvahu a stale mam 15kg hore 😝

a s tym zadychanim 😀 ja sa zadycham ,ked prejdem len do kuchyne,nieto po vonku,to ma drahy vcera za ruku musel tahat 😀
ja citim,ze som opuchnuta hrozne 😖

mici11
19. apr 2009

No ja som zvedava ako je to s mojimi kilami, naposledy som schudla 2, ale to uz nie je pravda. Uz som ich dohnala
😀

To zadychavanie je hrozne, ze?A tie bolesti asi budu normalka, lebo ja ich tiez pocitujem.

petkaerdal
19. apr 2009

no to zadychanie je fakt neprijemne,som vravela segre,ze teraz chapem nasu babku chudatko,uz je stara,ze ako jej je,ked ledva prejde po dome,co nevladze s dychom 😔

tvojka,prajem vela stasticka,drzim palceky ,nech vsetko hladko prejde,ako ma aaaa hned sa nam hlas,co nove a posli fotky,co najskor 😉 😉 😉

petkaerdal
19. apr 2009

tvojka a uz nam konecne prezradis tie mena 😀 😀 😀

janula13
19. apr 2009

pozerala somm tie sterilizatory, mala som z toho hlavu ako melon, tak som sla na hodinku posediet na nas zeleny balkonik..
petka sa sa tiez zadycham, len co prejdem do inej miestnosti, strasne,rozculuje ma to aka som nemozna..a tie bolesti ako pri menzesemavam aj ja...tak drzim s vami..
inak ja mam zatial slabych 11kg navyse..a jem snad aj nasilu, moja pazravost je daaavno prec, teraz sa skor nutim...

mauzos
19. apr 2009

Jani do sterilizatora vojdu aj vacsie flasky, ale len na lezato. Zatial nemame nejake specialne flasky, len cumliky do nich sme kupili v lekarni s takym ventilcekom, asi akoze antikolikovym 😉 So sterilizatorom som velmi spokojna, vsetko do neho narvem, nalejem cca 2 deci vody a buchnem na 4 minuty do mikrovlny. Ziadny problem. A namiesto ohrievaca flasiek pouzivam termosku. Tusim to raz pisala Pipka, ze to tak pouziva. Prevarim vodu, necham trochu vychladnut a dam do termosky. A potom uz len zalievam UM priamo do flasky. Je to prakticke. 😝 Kojenie som uz skoro vzdala, Luky vobec nechce a Tomimu to strasne dlho trva. Tak radsej odsavam, dam im z flasky a dokrmujem UM.
Inak baby neuverite, ale mne sa tyzden po porode urobili nad pupkom dve strie 😲 Cele tehu nic a teraz taketo prekvapko 😀 😀 Nie je to nic strasne, len ma to prekvapilo 😖

petkaerdal
19. apr 2009

a stikutkaju ti chalani?

Jani,je ti niekedy do placu z toho,ze si nemozna? mne ano 😢 ,niekedy tak revem na draheho,ze az mi to je potom luto...cele je to ale dost na psychiku 😅 niekedy asi fajn aj poplacem

inak som pozerala do knizky,kde mam vahu a som si vsimla,ze presne 1 kilo za tyzden priberam,podla mna to nieje tak zle 😀 😀 😀

a vybrala si Jani sterilizator?

petkaerdal
19. apr 2009

mau po porode strie 😕 😕 😕 😕 asi na pamiatku 😝

tak teda uz to vzdavas s kojenim,no som zvedava,kolko to vydrzi mne...a kolko to trva Tomaskovi,ked pises ,ze dlho???

mici11
19. apr 2009

Ahoj Mau 🙂 super napad s tou termoskou 🙂 , dobre vediet. Pohladkaj za mna Tomaska a Lukaska, ako ti spinkaju v noci? Kupkate sa kazdy den? Som ale zvedava, co? 😉

janula13
19. apr 2009

petka, zatial nad sebou neplacem, som celkom v pohode, ani manzel si to neodnasa,len by som nieco rada robila a nemozem a potom musi vsetko on, aj ked to vzdy spravi a bez reptania,ale mne ho je luto..ale zae aspo si zvykne ze nebudempotom tak vsetko stihat..ved on to robi s laskou, uzasne sa o nas stara, stale ma obskakuje, zakryva, nahana nech lezim...
ja mam pocit ze naopk priberam malo, ale co uz, snaha je, ja som asi taka..
inak som kdesi pozerala ze kolko by malo vazit babo v mojom tt, tak okolo 1,4-1,5kg, takze ratam ze budu mensi kedze su dvaja, ale co si pamatam, ze tvoje uz tolko mali, tebe krasne rastu..

mauzi, dkujem, tak asi ani nebudem vymyslat a objednam ten tvoj, nechce sa mi to vsetko lustrovat, akurat ten ohrievac najdem nejaky a bude, do stredy to musim poriesit, keby ma tam zase zavreli..
pekna spomienka ti ostane na tehotenstvo, ale ved dve su ok, ja cakam co mne kedy vybehne...
som nasla nejaku startovaciu sadu flasiek, su tam 2 male, 2 velke, 2cumle a este aj jeden s krytom a kefka na flasky, tak to by hadam stacilo, stoji to 30eur a este mozno dokupim dve antikolokove, ta sada je avent..

petka uz som raz pisala, ze stikutaju, na striedacku aj naraz, a niekedy aj 2-3krat denne, nejak to nesledujem

janula13
19. apr 2009

mau akurat som nasla tie avent cumle, co by vlastne mali byt antikolikove, tak asi to poriesim ako ty...