Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
10. jún 2009

caute kocky...

Vierka drzim palceky aj ja a taktiez cakam na spravicky...

Babulka,pekne si to vyriesila,asi mate dost miesta,co mi nemame bohuzial...

Kde ste ostatne?Petka,Mici,Mau a Poi?

veam
10. jún 2009

babula a ty by si mohla nejaky albumik stvorit,rada by som sa pozrela 😀 😀 😀

babula
10. jún 2009

veam idem sa posnazit 😉

babula
10. jún 2009

keby som ja este vedela ako mam zmensit fotky, aby mi tam vosli 😠

babula
10. jún 2009

no ked mi to niekto povie,tak si spravim album, moje foto su vsetky velke...

babula
10. jún 2009

uz som na to prisla 🙂

petkaerdal
10. jún 2009

mau,dik
nechavame ich stale v postielke,tak sme nauceni a nevadi im to zatial,nechcem ich nechavat na posteli

dneska sme boli u dr. a povedal,ze je to normalne,ze to casom samo prejde,aj som to citala na fore tak,ale ten prasok nam kazal davat 2x denne a aj cipky,ked sa nevykakaju,ze musime par dni pockat,ze to moze aj 2 tt trvat,niektore deti,ze to mavaju,tak uvidime...ten prasok sa tu vola Lactose,ale tusim to zarabali v lekarni a moze sa to davat vzdy do mliecka ,zrieduje to kakacku

Vierus,taka velka baba a sa bojis v noci? 😀 😀

petkaerdal
10. jún 2009

Vierus,tiez drzim palce

veam,no ja som nestihacka 😅 ,ked mam cas,tak domacnost zase ,inak stale padam dole hubou 😅

janula13
10. jún 2009

ahojte , tak hlasim prichod domov, vcera som si to vydupkala, nechcali nas este pustit, kvoli kubkovej vahe, ale nakoniec kedze som bola silne otravna nas pustili aj s vahou 2150g, dnes mal u detskej uz 2230, tak sme za tou hranicou, matusko ma vyse 2300, sama sa cudujem ze pribrali, nepapali vcera velmi, asi boli rozhodeni zo zmeny, ved aj my , nevieme kam prv skocit, krmime kazde 3 hod, musim ich na to budet, kvoli tomu ze su malicky a noc tiez bola divoka..blahozelam mici, skoda ze nemas foto v albume, ja idem poprosit mm, nech vidite co sa nam vyliahlo...petka male su krasavice a citam ze su aj spachtosky, no nasi, hlavmne jakub toho nenaspi a smiesne place...tak blahozelam vsetkym ktorych som zmeskala, ku vsetkym vasim uspechom, uvidim ako vas budem stihat, zatial som ako duracelko, od porodu som spala asi 10hodin dokopy, takze tak 😝 😝 😝 tak a idem prevziat loptosa co stale vykrikuje...

janula13
10. jún 2009

a dakujem za vsetky sms aj telefonaty, ste uzasne...no comment 😀

petkaerdal
10. jún 2009

ahoj Janulka,vitam ta domka,som rada,ze ste ok a ze chlapci takto priberaju,len ich pekne bud na papkanie,aj my sme tak museli zo zaciatku,poviem ti,ze po prichode domov sa nam baby veeelmi rozjedli,tak prajem,nech sa aj vam rozpapkaju co najskor,myslim si,ze v nemocke deti niesu take pokojne,ako domka..

kojis? odsavas? ja som davala zo zaciatku najviac UM,aby co najrychlejsie pribrali a dostali silu,pomohlo to,potom som ale kojit prestala...
inak nasa mensia ma tiez nejak 2250g ,ale uz tak hltavo papka 😀

foto ti mozem poslat na mail,kde su lepsie vidno moje zabky,zverejnovat nechceme,tak mi daj do ip mailovu adresku,ak chces

drzte sa 😉

a Jani,vyspi sa,ked mas trosku casu,ja som tiez zo zaciatku nespala,myslela som,ze vydrzim,ale potom ma jednu noc chytila taka triaska,som myslela,ze umriem,bolo to skoro ako zachvat 😢 ,nevedela som sa ovladat,drahy ma silno stiskal,co som tak vibrovala,ledva som dychala,tak si radsej oddychni,aby sa ti vycerpanostou nieco nestalo...

babula
10. jún 2009

vierka , kde si???,

vierka
10. jún 2009

caute babulky 😀

dakujem krasne, ze ste na mna mysleli... kontrola dopadla super, mame 12,6 mm, srdiecko krasne bilo a o tri tyzdne mame prvu poradnu na ktorej dostaneme aj krasnu tehu knizku s mojim menom 😀 ja som si ju pytala uz aj dnes 😅 😀

janulka - tak to je super, ze ste uz domka, neboj sa, malinky si hned zvyknu na nejaky rezim a bude to super a ty to budes zvladat, ved si super mama dvoch kranych super deti 🙂

petulka - a ty sa nebojis??? 😀 😀 😀 dobre, dobre... priznavam sa, som strachoput 😀 😀 😀

babula
10. jún 2009

vierka tak gratulujem, to je super, uz mas pekné čísielko pri mene 😉

vierka
10. jún 2009

babula - dakujem ze si ma spominala, ale prisli sme domov neskoro a hlad je teraz prednejsi nez cokolvek ine, tak sme sa museli riadne natlacit kym sme isli konikovat 😀
a este raz dakujem, bolo to uplne uzasne vidiet to male srdiecko plne zivota... 😵 ved vy viete o com hovorim 😵

babula
10. jún 2009

jasne,ze je to uzasne, teraz sa uz len tesit, aj ked viem ,ze castejsie su pocity strachu 😨

u mna je tiez jedlo prvorade, ja sa ani s mm nerozpravam ked som hladna, ja tlacim stale a ked netlacim tak spim 😀

vierka
11. jún 2009

dobre ranecko 😀

babule - no tak ja som na tom este asi dobre, ja sa s nim dokazem rozpravat aj ked som hladna 😀 😀 😀

veam
11. jún 2009

Ahojte...

Babula pekny albumik...

Janula super ze uz ste doma a este raz gratulujem k chlapom,nech pekne papaju a posluchaju...

Vierka tebe gratulujem k tomu malickemu srdiecku,krasny pocit vsak?

tvojka
11. jún 2009

Ahojte,

Janulka,vitaj doma po dlhej dobe!!!Teším sa,že ti krpci priberajú.Až včera som si uvedomila,že ty máš doma rozprávkové deti: Maťko a Kubko 😀 😀 😀
Nazízam ti do albumu,ale fotečky nikde...čakám a horím nedočkavostou.

Vierka,gratulujem k srdiečku,len tak dalej pekne napredujte!

Ozaj Peti,ešte ma napadlo,ako ste mali tie mená rozdelené už ked boli v brušku,povedala si im pred pôrodom ,že pravá je napr. Aylin a ľavá Selin?Alebo ste si rozmysleli,že prvá sa bude volať tak a druhá tak? To je aj otázka na Janku 😉

Pekný den všetkým,dúfam,že u nás bude kludnejší ako včera(Eliška pol dna preplakala,zlatinko moje,som nevedela už čo s nou...)

vierka
11. jún 2009

veam - jasne ze je... ten doteraz najkrajsi 😀

tvojka - dakujeeeeeem 😀
malinke zlaticko, takto chudatko plackala... mojenko... no verim, ze dneska bude lepsi dnicek pre vas vsetky 😉

petka - tvoje princeznicky su rozkosneeeeeeeee 😀 taky mix vas obidvoch 😉

peggyyy
11. jún 2009

vierka gratulujem teším sa s tebou od teraz ti budú tie tt pribúdať jedna radosť 😀

petkaerdal
11. jún 2009

tvojka,volaju sa presne tak,ako v brusku,od zaciatku tehu mi ich oznacovali prve a druhe dieta a aj teraz su tak znecene a tak som presne vedela,ktora je ktora,prvu aj vytiahli Aylin a hned sa ma pytali,ze ako sa vola prve dieta...
u teba to ako bolo?

Vierka,dik 😉

tvojka
11. jún 2009

My sme vedeli,že prvú budú vyberať Sáru,len sme si neboli istí,či to bude dievčatko 😀 .A dohodli sme sa,že väčšie bude Sára a menšia Eliška.Ked zahlásili,že je to dievča,tak bola Sára.Vedeli sme dopredu,že dieťatko koncom panvovým je väčšie a pôjde prvé.Keby to ale bol chlapec,tak z našej Elišky by bola Sára.Som šťastná,že máme dve baby a táááák ich strašne lúbim!!!

petkaerdal
11. jún 2009

tvojka,viem si predstavit,ako ich lubis 😀 urcite tak,ako ja moje laskyyyyy krasneeeeeeeeee

a tebe ich pocas tehu,ako znacili,ked ich aj merali a tak,lebo ja som mala a ma 2 pasy pre ne a vzdy kazdy znacili do svojho pasu,preto sme presne vedeli...

petkaerdal
11. jún 2009

a mne prvu teda vybrali mensiu,ta co bola dole hlavku cely cas a druhu,co bola krizom,ta aj vyvolala u mna porod zabka jedna 😀

babula
11. jún 2009

ahojte kocky, no sranda ked to citam,ako ste mali tie dvojky podelene uz v brusku 😅 to by ma ani nenapadlo,ze uz v brusku sa to takto rozdeluje...
ale aj tak vas obdivujem ze to zvladate s dvoma...

vierka tak uz 9tt to je pekné
😵 ja sa vytesujem z mojho 14tt, dnes naskocil
😀 vsetkym pekny den

petkaerdal
11. jún 2009

babul ahoj,no rozdeluje,musia ich nejako podelit,aby vedeli,ktora sa ako vyvija 😀
a zvladat doma musime,ine neostava,niekedy je to makacka,ale da sa s vyplazenym jazykom 😀

uvidis,ako ti to tehu ujde a budes maminka,strasne to ubehlo...ani sa nenazdas a male budes mat tu 😵

babulka123
autor
11. jún 2009

ahojte.. ja hlasim dnes 32tt... tesim sa.. mam sice tie antb. ale nejako to zvladam..
bud. stvrtok idem na kontrolu , na prietoky.. tak uvidime.. a snad to uz bude vsetko ok..

petka, mici, tvojka, janulka.. babulky.. vybozdkavajte drobcov.. ja sa toho mojho zazraku uz neviem dockat..

ostatne babulky drzte sa..

babula
11. jún 2009

peti ja viem, uz teraz si hovorim ze to leti, uz vybehlo brusko von a mm je z toho hotovy, kazdych 10 min mi hovori - ukáž brusko 😀
a to som doma na PN aj tak mi to uteka lebo pol dna prespim, musim si teraz nadbehnut a este sme zacali prerabat byt, aby mal krpec dost miesta...

vierka
11. jún 2009

pegy - dakujeeeeeeeem 😀 no verim, ze ta v tych tyzdnoch coskoro dobehnem, ale ty uz budes pomaly aj rodit potom 😀

babula - vazne to nejako leti, ved vcera som mala este len 8 tt a dnes uz 9 - he he he 😀 😀 😀
a tebe vyskocilo este len teraz brusko, ja ho mam uz pekne tvarovane uz teraz 😅 vcera mi kamoskyn manzo povedal, ze ake mam uz pekne brusko 😀

petka - si skvela maminka a urcite zvladnes vsetko okolo kociek a domacnosti a ked budu zase starsie, tak to bude zase o nieco lepsie a ty budes mat potom viacej casu aj pre seba 🙂

babulka - 32 je super vykon, len tak dalej 😀