Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
8. júl 2009

Ahojte,

Takze Samko spinkal od 20:00 do 2:30 a potom sa zobudil pred pol siedmou, takze super so schrupol a my tiez 🙂
Od vtedy je hore,ale nevadi. Teraz sme papali a zase po dopapani mu vybehlo mlicko asi tak pol deci ☹ neviem co uz mam robit, ale asi je to aj tym ze on strasne hlce a nestiha prehltat, co myslite?
Mau mali su iny frajeri, su strasne krasny. Aky su uz velki.
Peti ano Samko v noci kraaaaaaaaasne spinka, cez den vobec, len ked sme na prachadzke tak si v kociku schrupne. Ale nevadi radsej nechy spinika v noci.
Selin to mala ozaj velmi cervenucke chudatko, ale hlavne ze sa jej to uz pekne hoji 🙂 😉
Vierka 😉 inak uz som zvedava ci budete mat chlapceka alebo dievactko. A ako sa citis?
Veam ja som sa tiez citila celkom v pohode pocas tehu, az na to vecerne vracanie, ale ked som isla do kopca alebo dlhsie chodila, tak som sa strasne zadychala az skoro odpadavala ☹ a to som nepribrala vela, ale vraj mi maly moc tlacil na pluca, teda maternica.
Jani Samko tiez moc nechce grgat, cca z 8 kojeni za den si asi 4 krat odgrgne. A to ho nosime na pleci a aj ako tigra aj polhodku a nic ☹

mici11
8. júl 2009

Inak dnes ideme na to sono noziciek konecne tak som zvedava, mame tam byt na 13:30. Tam vam povedali ci este balit na siroko?

janula13
8. júl 2009

mici u nas napodobne s grganim, kubko ten je na tom lepsie..
na sone ti povedia ci este balit nasiroko..to bude ulava uvidis, man to pekne otravovalo..
ozaj my sme teda vcera boli na uska a su chvalabohu ok, hluchi nie su 😀 zato my cochvila budeme 😀

ak mm nahovorim dam foto kytice co som vcera dostala, darcek mm este zhana aj ked ja nic nechcem, ja sa strasne tesim z kvetov, to mi uplne staci,,no idem nieco robit,kym tu nie je randal...a drak nechrli plamene...

mau tak mozno kupim excipial ale nevedela som ze viac druhov, alebo vyckam na dr, co uz...
a mala som vyhliadnuty na nete ten obyc kolotoc, vidis to mi nenapadlo ze budem len natahovat a natahovat...tak dakujem za dobru radu ako vzdy..

mauzos
8. júl 2009

mici tak Samko je aky zlaty, ze takto krasne v noci spinka 🙂 to je u kojenych deti malokedy.
Skus mu dat par krat pauzu pocas kojenia. Mozno tym e rychlo papa, tak nevie ze uz ma dost a to co naviac vytiahne aj vyblinka. Ale ma to aj vyhodu, ze ti pekne roztahuje mliecko, lepsie ako keby nechcel tahat. Pre kojene deti je Nutriton na zahustenie v brusku, aby nevrackali ... ale pokial s tym nema problem, nepali ho zaha a je spokojny, tak by som mu ho nedavala.

jani vyhodene peniaze za obycajny kolotoc 😠 Hlavne pozeraj aby mal dialkove, mozes ho pustit aj z postele bez toho aby si vstavala a aby dlho hral 😉

jani toto je to mastne mlieko http://www.docsimon.sk/tovar/excipial-u-lipolot...

janula13
8. júl 2009

mau dakujem, a pomohlo vravis?nechcem nic sama mordinovat, ale zase cakat na dr sa mi nechce a poskodit by mu to nemalo aj keby nepomohlo, no nie?s tym kolotocom popatram na nete...

janula13
8. júl 2009

ozaj, davate malym okrem mlieka len caj ci aj vodu?

tvojka
8. júl 2009

čafte,
tak sa pridávam do debaty,kým sa baby tvária,že spia...
Jani,mne sa baby tiež šúpali a nedávala som na to nič,len po kúpaní sebamed mlieko.A došúpali sa samé,neriešila som to.
Baby dnes jedli v noci každá 2x.takže 4x som vstávala,no boli už aj lepšie noci.Ale včera celý den spali,tak sa zas nesťažujem.
Kolotoč máme aj my na dialkové,baby to ale začína až teraz zaujímať...tak neviem celkom zhodnotiť,či je to zázrak.Ale máme takú hojdačku

tvojka
8. júl 2009

sorry,nejak mi to zblblo a omylom som odoslala nedokončený príspevok...

tvojka
8. júl 2009

tak hojdačka je od Fisher price,tú som len včera zložila a náramne sa im tam páči.Nová je drahá ako svina,ale kúpili sme z druhej ruky...

Peti,malinká mala tú tváričku riadne červenú 😕 Som rada,že kamilky zabrali,aj ked ja mám pred nimi tiež rešpekt kvôli alergii.Ale v jednej pesničke sa spieva" ušká,brušká,drobné rany,vyliečime kamilkami" 😀

Jani,je to len telové mlieko,myslím,že tým nič nepokazíš...skús.

mici11
8. júl 2009

Ahoj Tvojka, ta hojdacka vyzera super, ale aj ta cena ty koky, ale pozriem nejake inzeraty ci niekto nepredava.
Jani ja davam len prevarenu lucku malemu ked je velmi teplo, kojenym detom vraj netreba davat caj, ten mam pit ja a bude to mat v mliecku. Tak sa toho drzim zatial, ked bude vacsi dame aj cajik. A aj dokrmovat mam zacat az v 6 mesiacoch ak bude plne dojceny tak uvidime ci budem mat tolko mliecka.

tvojka
8. júl 2009

Mici a kolko vody mu dávaš?Ja mojim skoro vôbec 😕

vierka
8. júl 2009

veam - drzim palce na vecer na tu kontrolu, potom daj vediet ako sa doki vyjadril na ten vytok....

Tak Pegy sa takto otvorila? verim, ze ked to zasili, ze to bude drzat az dokym ma... super, ze si ju pozdravovala, moc na nu myslime 😵

mauzos - tak ta premietacka musi byt super... to sa im musi riadne pacit 😀

mici - aj ja sa neviem dockat co budeme mat, ale teraz ked pojdem opat lekarovi tak to budem este "len" nejaky konec 15 tt - to mi este nebude vediet povedat 😵 ale ved pockame si na verdikt 😵
inak sa mam skvele, nic mi nie je, citim sa skvele, tak si to uzivam a motkam sa domka a tak 😀

mici11
8. júl 2009

Tvojka vodu mu davam, len ked su take horucavy a len trosku. Ked je takto tak vobec. Dokyna vravela ze kojene dieta ma vsetko v mliecku, ale ze ked su taketo horucavy tak mu mam trosku dat.
To hej Vierka 15tt to bude este skoro, mne v 20tt povedali, ze asi dievcatko, ale ze nie je to iste a v 24tt na 4D ze 100% chlapcek 😉 Jej super, ze sa tak dobre citis 😉 🙂
Babulka a ty kde si????

petkaerdal
8. júl 2009

mici,ty davaj vodu ? ja davam len cajik 😕 to by som nemala? ale tento je od 2 tyzdna

mici11
8. júl 2009

Peti ty kludne davaj cajik, vy ste na UM, to len ze kojene deticky zatial cajik nepotrebuju, ze cajik ma pit mamicka a babatko ma vsetko v mliecku. Tak cajmi sa nadajam ja 😀 😀 A ked je teplo tak mu davam lucku.

mici11
8. júl 2009

Inak boli sme na to sono noziciek a mame balit na siroko dalej a kontrola ked bude mat 3.mesiace ☹ , no co uz

mici11
8. júl 2009

Mauzos skusim mu tada davat pauzu, asi mas pravdu a dik za radu, Si tu ozaj taka poradkyna 😉 .Ano mliecka mam dost, raztahava mi ho poriadne,uz mame nieco aj v mrazaku 😉

petkaerdal
8. júl 2009

aha mici,tak ok
no tak musis balit dalej,ale ono sa to spravi razdva 😉 my ideme 17 na nozicky tiez,tak som zvedava,ci to maju ok stale

tvojka
8. júl 2009

Mici,aj my balíme naširoko do 3.mes a teda koncom mesiaca pôjdeme na kontrolu.Sári je už taká veľká,že používame poštolky č.3,to jej ledva stačí tá látková plienka.
čo sa týka mlieka v mrazáku...už máme plný šuflík 😉 .Momentálne ani neodsávam,počkám na koniec 3.mes a zas začnem,kedže ho budem potom musieť rozmraziť ked budú mať 6mes a to ho hádam budem dávať do nejakých príkrmov,kašičiek...

mici11
8. júl 2009

Peti ved ano, verim ze tvoje baby maju nozicky stale ok, neboj. 😉
Tvojka no my sme vcera zacali davat 2.postolky mam len jedny tak idem este kupit, ked balime nadalej. No ale nevadi hlavne nech to ma v poriadku. Dobry napad s tymi kasickami 🙂 , ja zatial odsavam este mame zatial miesto v mrazaku 😀

babulka123
autor
8. júl 2009

ahojte zlaticka..
ja len ze vas stale citam ale nemas sa ako zapajat do debaty. este musim chvilku pockat..
aj ked dnes som uz 3x na wc prehnalo ma ako das, a tvrdne mi brusko.. zajtra mam poradnu tak som veeelmi zvedava. a okrem toho mi je na grckanie..
zajtra vam dam vediet.. cmuuk

vsetky vas pozdravujem a dufam ze o nedlho budem pisat uz aj ja.. ze pomooooco co mam robit. .heheheheheh a vy mi budete radit o 106...

mauzos
8. júl 2009

Jani je to vyslovene na premastenie suchych miest, tak uskodit rozhodne nemoze. Je to lekarensky vyrobok a nie obycajna drogeria ... ale ako chces. Hovorim nam to predpisala dr. a pomohlo za dva dni.

ja davam malym cajik, vodu nechcu ... lepsie povedane dvakrat som im skusila dat, vypluvali a tvarili sa hrozne, tak uz som viac krat neskusala. Od dvoch tyzdnov je vhodny Hipp feniklovy na prdiky, ale ja im uz davam Hipp na dobru noc a ten im velmi chuti, su v nom chutnejsie bylinky, medovka a tak 😀

babulka ahoooj, drz sa a vydrz 😀 😀

baby v com mrazite mlieko?

mauzos
8. júl 2009

joooj este som zabudla, ze sme dnes absolvovali hrdinsky ockovanie, revali iba ked ich pichali, za chvilku sa ukludnili. A mame vahy T 5750g a L 6310g 😲

vierka
8. júl 2009

mauzos - tak to uz ich mozes kludne zapajat do subojov v tazkej vahe 😀 😀 😀

babulka - no ved aj mne sem tam pride, ze tu nemam o com, ale aj tak si pisem tehulkovks eveci a basta 😀 😀 😀 zajtra drzim palce na kontrolu 😉

mici - ved aj ja viem, ze to bude este skoro na urcenie, a chceme ist medzi 20 - 25 tt na 3D utz, tak verim, ze tam nam to uz naisto povedia... 😀 zatial sa prihovaram neutralne 😀

tvojka
8. júl 2009

Mauzi,
máte krásne váhy!A statočných chlapcov 😉

Ja mrazím v sáčkoch Medela,sú brutálne drahé 😠 ,ale zaberú málo miesta v mrazáku.

Babul,no príznaky máš všeliaké,tak som zvedavá na poradnu,či si ťa rovno nenechajú... 😕

babulka123
autor
8. júl 2009

tvojka.. noo uvidime.. ale uz by som aj pristala..

petkaerdal
8. júl 2009

babul,inak ja som pred porodom hnackovala 4 dni,este ta prehnalo odvtedy?aby to nebol priznak
mauzi krasne vahy,medzi mojimi uz rozdiel nieje,dokonca mam pocit,ze Aylin predbehla Selin uz

inak baby,ja uz krmim obe naraz,doteraz som po jednej,kym druha spala,ale dlhsie to trvalo,uz ich krmim naraz podopieram flasky vankusmi 😀

petkaerdal
8. júl 2009

a baby co ste na pokeci,pridala som nove fotky,tak kuknite 😀

mici11
8. júl 2009

Mauzos kraaaaasne vahy maju chalosi 🙂
No ja mrazim mliecko vo flaskach od vyzivy, vysterilizujem si ich a tak. Ale uz ich mam len zopar, svokrusa mi dodala.Potom asi tie sacky co pise Tvojka ak budem mat este tolko mliecka. Ale neodsavam kazdy den.
Babulka ahoj moja, no zacina ju ti pomalicky priznaky, davam ti termin na 19.7. 😀 I ked ja som mala priznaky dlho a vidis, porod mi vyvolavali a hrozila mi sekcia. I ked ty mas sekciu viac menej istu, ci sa mylim?
Peti, ale aka si ty sikovna obe naraz krmis super.