Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
29. júl 2009

ja vas vsetky pozdeavujem ideme sa tulat 😉 potom nakuknem,zatial pa

mauzos
29. júl 2009

mici vy sa mate 😵 my ideme na dvanastu na neurologiu na kontrolu, tak sa tiez asi trochu potulame 😉

vierka
29. júl 2009

no ved uvidim co mi povie doki, mozno to tam bude vidiet... ale na tom 3D to bude potom taka istota 😀
no a rifle su mi este celkom celke a su este elasticke, tak hadam to este povoli o dost 😝 😀

veam - tak ty povedz dokimu co cakas, ved ty uz to vies, tak mu vysvetli co by tam mal vidiet 😀

veam
29. júl 2009

Mau na tom 3D mi povedala dokina ze to bude baba,ale ja jej moc neverim,lebo som pocula,ze hovori zle pohlavia...

Vierka praveze mu nechcem nic hovorit,nech mi povie sam.

Vcera mi zase jedna baba vestila a povedala ze to bude chalan,uz som z toho zmatena normalne,sa naseriem a nebudem to uz chciet vediet vobec,pockam si do porodu na prekvapko.

loginka
29. júl 2009

ja som mala sen ze sa mi narodili dvaja chlapci, jeden vyzeral celkom ako moj muz v malom 🙂
ale tusak mam na aspon 1 dievcatko (ale zeby preferencia 🙂 )

vierka
29. júl 2009

veam - ale ved na tom 3D v takom tyzdni ako si bola by to tam malo byt uz pekne vidiet, nie???
ja sa spolieham na to, ze 3D bude proste taka tutovka v tomto 😅

no ja ked som bola po prvom IVF, tak som mala proste od zaciatku pocit, ze ked to vide, tak to bude chlapec... teraz nemam ziadne pocity, tak uvidim - necham sa prekvapit 😀

babulka123
autor
29. júl 2009

baby uz len 5 dni.l.. pomoooc

tvojka
29. júl 2009

babulka,akých 5 dní?

vierka
29. júl 2009

do poroduuuuuuuuuuuuuuu 😀

babulka123
autor
29. júl 2009

tvojka. v pondelok nastupujem do nemocky

tvojka
29. júl 2009

aha,ja som nejak mimo obraz...a bude cisarák?máš termín?

babulka123
autor
29. júl 2009

hej hej .. len neviem ci v pondelok alebo utorok..
zalezi na dr.

tvojka
29. júl 2009

júúj,tak to už ide do tuhého... 😲 už sa teším na prírastok do našej bandy 😀

babulka123
autor
29. júl 2009

nooo ono vsetci sa tesia , aj ja a neskutocne.. a zaroven sa bojimm...
dllho som na to cakala a teraz ked sa to uz stava realitou tak ma chyta taka mierna panika.. hehehe mierna..noooo dajme tomu

mauzos
29. júl 2009

babul ved sme sa dohodli ze v utorok na moje narodky ... co teraz spekulujes 😠 😀 😀

Veam no to je divne, ze na 3D nevie urcit pohlavie 😠 takze nas budes dalsia po babulke natahovat?

my sme pred chvilou dosli domov od pol dvanastej 😲 na neurologii vsetko super, tesim sa. Poflakali sme sa po meste, dali sme si kaficko, dva krat sme krmili malych, pominali kopec penazi ... teraz sme uz okupali Tomiho a krmim ho. Luki je este zalomeny v taske 😀 Inak skoro cely cas prespinkali a ked boli hore, tak sa smiali, boli zlatusikovia, pacilo sa im v meste 😀

jvo
29. júl 2009

ahoj mau chcela som sa opytat ze ked ti spia maly celu noc od kedy do kedy lebo nasa chodi spat uz o takej 19:30 spi najneskor o 20:tej

vierka
29. júl 2009

veam - no konecne sa mi podarilo pridat tie fotky do albumu, tak si to jukni... v praci mi vobec nesli tie fotky zmensit, tak som ich pridala az teraz doma... mas tam jednu fotku ako to vyzera bez zavesov to nase okno a druha je ako to vyzera s nimi a ako je to tam uchytene 😉

mauzos
29. júl 2009

jvo, zaciname kupat okolo 20,30 no a potom ukladame podla toho kedy dopapaju medzi 21,00 az 22,00. Teraz napriklad u idem odniest Tomiho do postielky. Luki je prave vo vanicke, museli sme ho zobudit, taky bol zalomeny 😀

petkaerdal
29. júl 2009

ahojte,
tak nespala som,mala som kamosku cely den na pomoc
uz je doma drahy ,tak krmi on,lebo mala vsetko vyvratila 😖

babul,tak uz iba 5 dni,superrr 😀

jvo
29. júl 2009

mau a potom spia do kolkej?

jvo
29. júl 2009

ahoj Peti nechcem to zakriknut ale odkedy som tu pisala ze mala mi neche papat tak ju dako zlomilo a odvtedy sa krasne rozjedla posledne dva dni jej dokonca par krat robim uz 150 ml 😀 dufam ze to neurieknem 😵

petkaerdal
29. júl 2009

jvo super,tak nech jej to ostane,vidis ,moje este hadam ani raz nezjedli 150 ,my sme ledva na 120 ,aj to ku koncu nasilu dopiju,ale priberaju pekne,tak neriesim...

mauzos
29. júl 2009

Jvo kedy ako, podla toho ako spinkali cez den. Niekedy do siestej, to je minimum a niekedy aj do pol deviatej 😀 Ale najcastejsie to je tak do pol siedmej - siedmej. Tebe sa kedy budi mala?

Peti tvoje su este malicke, to im staci 😉

mauzos
30. júl 2009

Ahojte 🙂
Jvo, tak vcera zaspali obidvaja cca o 22,00, ale to fakt skoro cely den spinkali. Tomi mi vstal pred chvilkou, prave ho krmim a Luki este hajusa 😀

petkaerdal
30. júl 2009

ahojte,dobre ranko
tak nam baby zaspali az o 23 😕 a na papanie sa zobudil o 3.30,teraz este spinkaju

mau ok,ked su malicke este 😀

zbalena? kedy vyrazate?

loginka
30. júl 2009

cafte,
kocky mamicky, vy kojite? obe naraz?

petkaerdal
30. júl 2009

ahoj logi,ja nekojim,nezvladla som to

ako sa citis? ozaj aj beries utogestan?

loginka
30. júl 2009

jasne, utro beriem az do ukoncenia 12 tt,v podstate uz len 2 tyzdne 😉
ale citim sa zatial v pohode, klop, klop, zle mi nebyva, len fucim po schodoch a pod.

asi bolo tazke kojit, ze..

petkaerdal
30. júl 2009

este len budes fucat 😀

pre mna to bolo tazke,est aj bolesti po cisarskom k tomu,nezvladla som,zastavili mi mliecko este v nemocke

loginka
30. júl 2009

no ved, este ze sa bude potom uz len ochladzovat, lebo v tomto teple pokrocile tehule a porody, no nezavidim