Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
24. sep 2009

ahojte, v noci uz teplota nebola, mala pekne spinkala, som ju kontrolovala, rano mala 36,6 a teraz jej zase trosku vyskocila na 37,3 ☹ zachvilku meriame znova, dufam, ze uz nepojde vyssie ☹

petkaerdal
24. sep 2009

jvo ,ja si myslim,ze aj mozes kombinovat,ved ked uz davas aj zeleninu a ovocko,ten zaludok uz znesie ,
inak beba je dobra,ale ta stolica z nej 😅 a tento aptamil,co ja davam,tak s tym som nenormalne spokojna ,aj sa super miesa,lebo je taky granulkovy,ako caj,hned sa sam rozpusta a to vanilkove mliecko je tiez aptamil 2 od 4 mesiaca,ved sa na to pozri,ked pojdete sem k nam 😀

jvo
24. sep 2009

hej urcite to pokukam inak som si vsimla ze beba ma mlieko 2 az od 6 mesiacov ale nutrilon je 2 uz od 4 mesiacov....pripadne sa skusim na to spytat dr. v pondelok mame poradnu a aj druhe ockovanie a aj buduci tyzden ideme kupit bebu lebo nam dochadza takze hned by som to vyskusala a asi si nakupim u vas do zasoby aj zeleninku a dake kase kuknem na ceny ale asi sa to u vas oplati viac lebo ked sa mam priznat som daka leniva varit tu trosku zeleniny ked viem ze v skrinke mam hotovu 😝 ale budem musiet nech nie je fajnova aby sa mi na varenu potom nevykaslala 😀 budem jej to striedat, zajtra chcem skusit znova ovocie tak uvidim ako dopadneme

mici11
24. sep 2009

Ahojte,

No dnes to tu teda zilo ☹ My sme boli skoro cely den po vonku, bolo nadherne a od poobedia je u nas nasa krstna dcerka a aj u spi a rano ju berie drahy do skoly. Tak som trochu nestihala.
Poi neboj zajtra uz nebude po horucke ani stopy, aj u nas tak bolo 😉
Peti ano milupa je u nas nutrilon, vyraba nutricia 😉
Jvo úozerala som na stranke nutrilonu a mliecka su ozaj od 6.M ale kase maju od 4.M neskusala si ich? Lebo ked my zacnem,e s prikrmami chcela by som ich vyskusat. Inak tutu som to kukala http://www.nutrilon.sk/sk/imunita-a-prikrmy/mli...

A vsetkym velke cmuk a dobru noc 😉

mici11
24. sep 2009

A samozrejme ja a moje preklepy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
25. sep 2009

dobre ranko baby 😀

no veru vcera ste tomu vela nedali 😅 😀

petkaerdal
25. sep 2009

ahojte,tak my sme uz hore dneska od pol 7 🙂

jvo,u nas je mliecko ta milupa 2 tiez od pol roka,len na tomto vanilkovom je pisane ,ze 2 a je to od 4 mesiacov,pokukajte teda,kase ja kupujem po 1.99 ,ale aj po 2,50 a aj velke balenia po 5 euro .

no a na varenie zeleninky som aj ja leniva a ani neviem,ako by som to mala stihat pri dvoch detoch,nebudem si robit robotu navyse 😀

mici a ty chces zacat tiez z kasou od 4 mesiaca? mojim chuti velmi a vcera sme dali ryzovu a ta je tiez dobra 😀

Vierus ahojky 🙂

mauzos
25. sep 2009

Ahojte 🙂

Vcera som vas nestihala, bola som s Tomaskom u Dr. na kontrole s tym refluxom a potom sme mali navstevu, takze som musela nieco pochystat, popratat ...
Peti na kardio sme sa dostali uplne nahodou. Raz na poradni sa Dr. nieco nezdalo s Tomaskom, ked ho pocuvala, tak nam vybavila hned na druhy den kardiologicku. No a objednala hned obidvoch. Tomi bol v poriadku, ale Luki ma tu dierocku na srdiecku co maju novorodenci trosku vacsiu ako by mala byt. Predvcerom sme tam boli druhy krat a nezlepsilo sa to, Tomimu uz uplne zrastla. Takze dalsiu kontrolu s Lukim mame o 4 mesiace, dufam, ze uz to bude lepsie. Hovorila ze to nie je nic strasne, nemusim na to davat extra pozor, neda sa to nijako ovplivnit, ziadne lieky. Sleduje sa to do troch rokov, do vtedy by to malo byt uplne v poriadku ... dufam, ze u nas to bude skor ☹

Peti kolko gramove su tie ochutene mliecka? Nejake lacne su.

vierka
25. sep 2009

mauzos - verim, ze sa to Lukaskovi do tych 4 mesiacov uz krasne upravy...

petkaerdal
25. sep 2009

mau ahoj,tak dufam,ze sa to Lukaskovi polepsi a ze to bude na dalsiej kontrole uz ok.

mau to mliecko stalo 9 euro 800g,to som pisala o kasickach 🙂
kolko ti vydrzi jedna kasicka,nam na 2 vecere,na dva dni,ale to je jeden sacek iba v tom

mauzos
25. sep 2009

baby dakujem, dufam ze mate pravdu. Dost ma to zaskocilo, lebo jemu doteraz nic nikdy nezistili na rozdiel od Tomiho.

Peti blbo som to precitala, narychlo. Takze ta cena je za kase. U nas stoja nieco nad 3 € take znackove, ale kupila som uz aj v DM tie ich Babylove a tie stali nejak do 2 €. Nam tiez vydrzi tak na 2-3 dni, podla toho ktora ako, lebo nie kazdu robim rovnako, niektore su hustejsie a treba dat menej kase.

A vcera nam kamoska doniesla prikrmy a jeden je jablko s mrkvou. Tak uz sa na nich chystam, mozno takto do nich tu mrkvu dostanem 😀 😀

mici11
25. sep 2009

Ahojte,

Mau aj Luki to bude mat v poriadku, viem to, iste sa mu upravi 🙂 😉
Peti no chcela by som zacat s kasou, ale aj s mrkvou 😀 Skusim najskor asi mrkvu, ale nevim ci uz hned. Samko ma 4.M nabuduci tyzden a mliecko mu zatial staci. Tak podla potreby zacnem 🙂 😉 Poradnu mame teraz az 20.10. a rovno aj preockovanie ☹
Vierocka ahoj, ty kde beries tie tt???? 😕 😀

petkaerdal
25. sep 2009

mau,tie kase maju 250g,kolko tie tvoje,tie 250 kupijum po 250max. a su to vsetko od milupa.

mici ahoj,ja som skusila najskor kasu,prislo mi to,ako mlieko podobne,tak som myslela,ze s tym mozem,mrkvu som skusala az potom,no som zvedava,co Samko potom na mrkvu,ako sa bude tvarit,lebo moje sa tvarili hrozne 😀 a mrkva bola vsade 😀

mici11
25. sep 2009

No Peti myslim, ze so Samkom to bude podobne ako s tvojimi babami 😀 Takze si zacala s kasami? Tie im chutia, ze? A davas lyzickou, alebo flaskou s dudlom na kase?

mici11
25. sep 2009

Inak Tvojka pjem kavicku, kde si , nepridas sa? Alebo ty Mau....Peti?

petkaerdal
25. sep 2009

mici,ano kasickou som zacala na veceru a davam to z flasky,predavaju cumle na kasu,je to rychlejsie,vypije to rychlo,ako mlieko a ako aj mau pisala,neviem si predstavit ich trapit vecer lyzickou,ked uz su take ospale,nic by nezjedli,cez flasku je to super.

ja uz mam kavu davno za sebou,ja zvyknem tak o 8 pit 😀

konecne mi zaspala Aylin,normalne ma az vytocila 😔 ,nervozna ,uplakana nevedela zaspat 😖

mici11
25. sep 2009

No asi aj teda, ked k tomu pride zacnem s kasou 😉 No ja som nestihala, chystala som malu do skoly, drahemu ranajky...a tak, tak kavu som pila ked vsetci odisli a Samko zaspal. Ideme asi na prechadzku, potom nakuknem

veam
25. sep 2009

Caute...som sa uracila konecne pridat foto bruska,tak pozrite... 😀

jvo
25. sep 2009

caute kocky tak kasu davam aj ja z flasky, musim zistit kolko stoja u nas ja som ich kupovala ked boli v akcii tak nech viem ked pojdeme buduci tyzden do rakuska na nakup tak kupim aj tie lebo sa dost rychlo minaju a to mam iba jedno dieta a nam tiez chuti velmi bananova ( vcera vecer vypila 170 co je na nu posledne dni rekord)
dnes som skusila znova ovocie jablcko s bananom a bolo to o nieco lepsie 😵

mauzos
25. sep 2009

Mici dakujem 😵 😵

Peti aj tie nase kase su 250 g a Nutrilon stoja okolo 3,30, viem, ze cez 100Sk, takze u vas su podstatne lacnejsie.

Mne dnes popapali na desiatu kazdy po 100 gr jablckovo bananovej vyzivy, tesim sa. Uz sa mi asi oplati kupovat ovocie a pomixovat im, ked uz sa tak rozbiehaju 😝

Veam krasne brusenko, take pekne gulatucke 🙂

babulka123
autor
25. sep 2009

veam uuuuuzasne brusko..

pointka
25. sep 2009

veam super brusisko 🙂 uz to mas fakt za par!

petkaerdal
25. sep 2009

veam,tak to uz mas krasne brusinko 😉

mau,tak to je dost,ani som nevedela,ze na Sk su take drahsie 😖 ,ty budes mixovat? ja neviem,ci budem,uvidim,ked sa rozpapaju.

no u nas je dneska placu,Aylin takato uz dlho nebola,po kom je taka nervana neviem 😅

jvo
25. sep 2009

jaj kocky my zas dako zle spime posledne noci este par dni dozadu pekne zasplala o tej 19-19:30 a spala tak do 02:00 potom sme sa napapali a spala dalej do rana a teraz.....pomrvi sa uz okolo 23tej zas o 00:30 potom o 1:30 znova ono staci jej dat dudku a spi dalej ale aj to staci aby som bola nevyspata neviem ci nie je pre nu ta kasa na noc tazka alebo co a to vsetci tvrdili bude jest kasu a bude spat celu noc....tak som rozmyslala ze jej dam kasu poobede o tej 15-tej a vecer jej dam mlieko co myslite?
veam krasne brusko ja uz som zabudla ze aj my sme mali take 😵
no a vidim ze kase tiez kupime v hainburgu peti nevies kde maju dobre ceny ci v spar alebo bipp ale asi to prejdeme vsetko.....ozaj to vanilkove mliecko im chuti? (a chcela by som vidiet tvoje kocky neposles cez ip kde ich najdem 😔 )

mauzos
25. sep 2009

peti urcite budem. Ved co dam za malu vyzivku, za to kupim kilo ovocia, o zelenine ani nehovorim. Urobim si napriklad z kila, dam zamrazit a budem len vytahovat z mrazaku.

petkaerdal
25. sep 2009

jvo,malu to prejde,ja by som kasu davala dalej na noc,moje sa tiez nedavno zacali budit skor ale o 1,par dni im to trvalo a potom sa to vratilo spät na 4 hodinu,tak pockaj par dni,mozno ju to budenie zase prejde alebo ju skus vecer podrzat dlhsie hore.
tie kase maju vsade rovnaku cenu ,ani cent rozdiel,tak je jedno,kde kupis,ale aj je tam ten spar väcsi,tie potraviny,skus tam,mozno bude väcsi vyber,lebo nie vsade maju vsetky druhy.
ja sa dneska chystam tiez do sparu na nakup,tam som kupila najlepsie.
a to vanilkove im chuti,papaju ho rovnako ,ako normalne mliecko,neviem,ci citia rozdiel,lebo nejak sa nijak nezatvarili 😀
poslem ip 🙂

mau ved mas pravdu,nam mamina stale robila vyzivu domacu a bola mnam,ale ja to neviem,no ved uvidime,co bude dalej.

tvojka
25. sep 2009

Ahojte,ja vám len chcem zaželať pekný víkend,nejak nestíham písať.Dnes mi je od rána nejak naprd,bolí ma celé telo.Tak som spala s babami kedy sa dalo.

Veam,krásne guľate bruško!

Cmuk krásavice,lúčim sa... 😵

loginka
25. sep 2009

vsetkym krasny vikend!
my sa chystame este trocha zahradnicit (teda drahy, ja budem gibicovat 🙂
veam, pekneeeeeeeeeee
vierka uz mate vybrate meno pre juniora?

veam
25. sep 2009

Ahojte...dobry vecer prajem vsetkym... 😀

Dakujem za komplimenty,uz som dostala aj take ci necakam dvojicky...to mam to brucho take velke? 😀

Dnes som nebola skoro cely den doma,boli sme zaviest svagrovu do Voderad na pohovor,potom sme boli u nasich a teraz este na nakupe...konecne sme doma,vsetko ma boli a citim kazdu kosticku,na krizoch a panve... 😖

mici11
25. sep 2009

No dnes sme mali zas perfektny den. Skoro cely sme ho stravili vonku. Az nato, ze Samko sa uz v kociku nudi a reve ako tur, lebo nic nevidi. Uz aby sme boli v sportovom kociku, ale to si este trochu pockame.
Inak Veam naaadherne bruseno 🙂 😉

Baby ja neviem co to je, ze vstavat v noci, Samko skoro od zaciatku prespi skoro celu noc. Najnovsie spinka od 20:30 - 6:30 klop klop. Velmi sa tomu tesim. Ale cez den nespi skoro nic, ale co uz.
My uz mame spravene vyzivy, teda svokra robila jablckovu a aj broskynkovu. Juj su mnam mnam, neviem ci ich nezjem ja 😀 😀 😀