Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
28. sep 2009

Mozno si kupim aj skor pre seba,teraz mam vselijake chute 😀

vierka
28. sep 2009

ahojte babulky 😀

ja vas nejako nestiham 😅 v praci mi nesiel rano net, potom sa dovalila nova kolegynka, tak sme makali a teraz ked ona odisla a ja som este tu, tak vam pisem 😀
sama neviem kde sa mi beru tie TT - uteka to nejako rychlo 😀 a mozno je to tym, ze pracujeeeeeeem stale... keby som bola doma, tak by to islo mozno pomalsie 😀

no cez vikend sme dali dokopy nabytok v detskej izbe, tak po praci pofotim a pridam do albumiku... a vcera sme hodovali, tak u nas bolo vela navstevy 😀

veam - no ty uz mas riadne brusiskoooooooo a nie brusko 😀 ale je krasne a ja sa uz tesim kedy zavitas medzi maminky 😀

a co je s Peggy??? 😕

no a nad menami sme uz celkom aj uvazovali, zatial mame takych 5 😅 treba to skresat minimalne na dve, pripadne vymysliet uplne ine 😀

peggyyy
28. sep 2009

vierka ja som tu, len akosi nemám čím prispieť :o)

peggyyy
28. sep 2009

inak vierka gratulujem k chlapčekovi, čo hovoríš na uja doktora?

veam
28. sep 2009

Vierka sak pockaj,co nevidiet budes mat aj ty take,az ti to bude liezt na nervy... 😀

Pegg kedy mas poradnu?

mauzos
28. sep 2009

Ahojte 🙂

Petka, Tvojka gratulujem k vymesaciu, nech su babatka zdrave a nech robia maminam len radost 😵

Vcera som tu pisala, ze sme nemali zatial s ziadnou kasou problem a hned vecer nastal 😀 😀 Urobila som im DM vanilkovu, vonala aj chutila fakt vyborne, myslela som ze sa za nou len tak zaprasi a obidvaja mi ju odmietali. Normalne nechapem 😲 Do Tomiho sa mi ju nakoniec nejako podarilo natlacit, ale Luki len rev a rev ... nakoniec som mu urobila mliecko, lebo som nechapala, ci mu nechuti, alebo len nie je hladny, a to popapal bez problemu.

A dnes popapali broskynu s bananom uz kazdy po 200, vidno ze budu dobri jedaci po tatikovi 😀

Ja tiez pouzivam MAM flase prakticky od zaciatku a sme s nimi aj ja aj mali velmi spokojni. A hlavne to, ze sa da odmontovat dno a kvalitne poumyvat je super. Avent nemam, tak neviem, ci aj na nich sa to da.

jvo
28. sep 2009

ahojte tak my sme boli dnes v poradni, mame 65 cm a 6200 g 🙂 a aj nas pichali tak snad nebude mat vysoku horucku
doobeda sme ale este stihli nakup v hainburgu nakupili sme dake kase, papanicky u aj s maskom a mliecko, ozaj peti v spari mali velmi maly vyber a to vanilkove mlieko som nenasla, vsetko sme kupovali v bipe teda okrem mlieka to bolo lacnejsie v spar a to vanilkove mali sice v bipe ale 2ku od 6 mesiacov 😒
mau tak to je super ze im ovocko tak chuti tej mojej vobec ta spapa zas len zeleninku....tak som sa rozhodla ze zatial jej budem davat na desiatu hustejsiu kasu lyzickou a skusim dat do nej vyzivu alebo cerstve ovocie mozno sa nauci a vecer jej dam potom taku redsiu flaskou

vierka
28. sep 2009

pegy - no uz som sa zlakla, ze ci nahodou nemate nejake problemiky... ale som rada ze je vsetko v poraaaadecku 😀 a tesim sa, ked uvidim tvoju princeznu o par tyzdnov 😉
no ved ani ja nemam niekedy o com - kakacenky, dokrmovanie sa ma este netyka, ale uz tu odkukavam kadejake finty 😀 jedine ze by som zacala prikrmovat mangela - ale ten ma podla mna uz dost 😀

veam - ved to bolo myslene ako roztomile, ze take krasne tehu brusisko 😀 a ja sa veru tesim na to svoje - konecne nebudem na nohy vidiet skrz nasho pokladika a nie skrz velke kozy 😀

mauzos - tak ako citam, tak svalovci moc vanilkovu kasu nemusia 😅

jvo - tak to je super, ako ste pekne podrastli... teda ty ani nie ale malinka 😀 no to dufam, ze nebude mat zo stepenia horucku...

no a ja som pridala fotecky do albumu nasho nabytku co sme dali do detskej, tak komu sa chce, tak juknite 😀

petkaerdal
28. sep 2009

ahojte,
veam a ake mas chute? ja som bola vianockova 😀

jvo,to mliecko ani nenajdes,lebo sme sa pytali dneska ,tiez som bola na nakup a to bola zevraj len nejaka letna vyroba ci co,uz ho nenajdeme
ake kase si pokupila? od aptamil? ja kupujem vsetky ,co najdem,ale nikdy nenajdem v jednom obchode vsetky.
a mlieko bolo v spar lacnejsie? kolko stalo?

mau ozaj,uz si kupila na flaske tie drziaky? ja som ich este nenasla ani v obchode.

veam
28. sep 2009

Petka no rozne...tyzden ma drzali spagety,potom tyzden hranolky,potom tyzden langose...proste same zdrave jedla...teraz ma kazdy den napadne nieco ine,raz bryndzove halusky,potom palacinky,potom pizza a tak rozne 😀

jvo
28. sep 2009

peti mliecko stalo v spari 600g 8,19 alebo 8,29 (tak nejak to nakoniec vybehol iba manzel) a kase som kupila od nestle daku na dobru noc s ovocim 450g za 4,49 potom daku gittis bio bananovu 250g 1,99 a milupa na dobru noc babnanovu 250g za 2,29 oproti nasim vyborne ceny chcela som ich najskor vyskusat tak som nekupila viac

vierka
28. sep 2009

petka - no jasneeeeee, vianocka s marmelaaaadou 😀 to muselo byt... preto su baby take sladke 😀 😀 😀

veam
28. sep 2009

Ja stale nechapem preco je u nas tak draho a len zajdem za hranice a uz to je ako uplne iny svet...baby a kde nakupujete?

veam
28. sep 2009

Vierka tak to moje bude teda mastne?Ked Petkine su sladke? 😝

jvo
28. sep 2009

peti u nas su najlacnejsie kase teda aspon co sme vcera pozerali v bille od nestle za 2,89 a tie najdrahsie su nutrilon okolo 4,29 a vsetko su 250g.....a takisto hipp u nas stoji 135 g mrkva okolo 1 euro aj uz za viac som ju kupovala v lekarni a tam stala 0,59 centov....tak som kupila zas par hipp uz aj s maskom a este daku inu znacku snad budu chutit a dokonca v bipe bola pri pokladni slovenka a hned nam dala aj bipa kartu a odpocitala zlavu za nakup....takze nie je co riesit a je to od nas kusocek

tvojka
28. sep 2009

Ahojte,nejak nestíham písať,baby dnes skoro nespia.Dakujeme za gratulácie k výmesačiu a tiež gratulujeme Selin a Aylin.
Peti,aj ich voláte nejakými zdrobnelinami?

Jvo,tak Emmka je rovnaká ako naša Eli...tá mala 65cm a 6180g.Od soboty nám nejak zachrípla,som najprv myslela,že z revania,lebo som ju nechala asi polhodinu revať,čo sa jedovala(už som bola u svokry za tyrana 😝 ).Ale začala aj pokašliavať a trošku chrčí,tak zajtra skočíme k lekárke sa ukázať.Dúfam,že to nebude nič vážne.

Ako ste spomínali tie váhy,ja už mám 59kg,tiež som tolko mala naposledy v 20-tke 😵 .Ale veci ešte nové nepotrebujem,lebo stále som mala v skrini aj veci do ktorých som plánovala schudnúť a tak konečne sa do nich zmestím. 😅

K tomu pretáčaniu...Sári sa pretáča už cca 3týž z chrbta na brucho,ale nerobí to často.Eliške sa to darilo opačne a dnes sa prvý raz otočila aj z chrbta.Ale nerobím preto nič.

Zdravím vás všetky,už neviem ,čo som chcela.

jvo
28. sep 2009

tvojka tak snad to nebude nic vazne a to som rada ze aj Eli ma take miery bala som sa ze ta nasa je moc dlha a chuda 😀
a vysvetlite mi co robite ze ste take stihle 😠 tvojka ta to ma z kojenia a vy ostatne asi z toho ze mate dvojcatka co? ja som sice uz davno na vahe co som mala pred tehu ale nizsie to nechce ist ani za svet 🙄 chcela by som dat dole aspon 10 kg co som pribrala za rok pred tym nez som ostala tehotna z tych vsetkych super liekov a injekcii a vyzivovych doplnkov 😀 sice stalo to za to kedze mame emmku ale aj ta vaha by mohla ist dole tusim take hormonalne kila sa davaju dole tazko, peti ty si tusim na dakej dietke tak porad 😉

veam
28. sep 2009

Vierka krasna izbicka ... 😉

mici11
28. sep 2009

Vierka ozaj kraasna izbicka 😉
Peggy ved ty to uz mas ozaj za par 😉 🙂
Tvojka ahoj zlaticko 😉 dufam, ze Eli nebude chorucka. A tiez mas perfektnu vahu 🙂
Jvo no mne tiez kila isli dole zrejme kojenim, 3 mesiace som len kojila, potom aj dokrmovala a od stvrtka papame len UM. A mozno aj tym, ze Samko cez den moc nezaspi a sme skoro stale vonku. Neboj aj tebe pojdu dolu 😉
Veam ahoj zlatko 🙂

A vsetkym dobru nocku

vierka
29. sep 2009

dobre ranko baby 😀

dnes tu dlho nebudem, lebo idem k zubarovi 🤐 jakoze velky respect pred nim, normalne bojim, bojim 😨 ja som akoze nikdy nemusela zubara a teraz v tehu idem este len prvy krat, tak som zvedava co povie a dufam, ze nas nebude dlho trapit 😅 tak na nas myslite 😀

no tie vase deti rastu ako z vody, pekne sa pretacaju, za chvilu ich budete nahanat po byte 😀 a su zlatunke, na kazdej fotecke su cim dalej tym krajsi vsetci 😀

veam - tak mastneeeee 😀 😀 😀 xi xi xi... no tak radsej neuvazujem ake bude potom to moje 😀

a dakujem za pochvalu izby, nechceli sme nejaky taky ten detsky nabytok, aby sme ho potom nemuseli nejako hned menit, tak radsej uz taky normalny nabytok a potom radsej tie peniaze co by sme investovali do noveho nabytku, tak investujeme radsej pre maleho 😀

mauzos
29. sep 2009

Ahojte 🙂

Jvo tak nasi zatial len ovocie papaju, zelenina im nesla, tak som skusila ovocie. Ale popapali uz aj mrkvu s jablckom, tak snad pojde aj zelenina. Neboj aj Emmke pochuti ovocie, musi si zvyknut na inu chut.

Peti nekupila som tie drziaky na flase, tiez ich nikde nemaju, iba na nete som ich videla a stoja tolko skoro ako flasky 😠 Na tie male MAM som dala uska z inych flias, do nich im davam cajik, tak si semtam uz podrzia, ale velka flasa im je este tazka. Snazia sa uz drzat, ale neudrzia.

Vierka krasna izbicka. My mame podobnu skrinu, ale vy ste asi davali robit na mieru. To mate aj nad nou zosikmeny strop, ci sa mi to len na fotke zda? To musite tym padom vsetok nabytok davat asi robit, ze? Planujete hned dat maleho do svojej izbicky? Ci budes tam mat aj ty postel? Drzim palce k zubarovi, budem na teba mysliet 😉

petkaerdal
29. sep 2009

ahojte,
vaem ,ze mastna 😀

jvo,tak presne tu od nestle s ovocim mam aj ja,ale tu som este neskusila,ale tu bio gittis bananovu uz zjedli a od gittis som mala aj ryzovu,tie boli super,tie od aptamil dobru noc som tiez este neskusila,ale tiez ju mam kupenu.
na dietku ti poslem IP 😀 ,mne isli tie tehu kila dole velmi rychlo,ale od mojej otehu vahy(63-64) som musela co to robit,to uz samo neslo

tvojka,volame ich normalne Aylin a Selin,pride mi to takto take detske,sladke 😀 ,niekedy poviem Aylinka a Selinka
tiez dufam,ze Eliska nebude chorucka
ja mam tiez zopar veci z mladosti,do ktorych by som sa vosla,ale vsetky mam na Sk v pivnici,tak to tam budem musiet popozerat

Vierka ,izbicka je kraasna 😉

mici11
29. sep 2009

Ahojte,

Mau ake ovocie davas chalanom? A ako mrkvu s jablckom, to im nastruhas?

petkaerdal
29. sep 2009

mau,ja som vcera kupila jednu malu flasku uz aj s drziakom od NUK,ja mam aj take flasky,takze mozem pomenit stuple,ma 150 ml ,takze tam mozem dat aj mliecko,aj tak mi viacej nevypiju,tak uvidime,inak mi uz zacinaju flasky drzat.

mici,ty planujes doma robit tiez ovocko?

mici11
29. sep 2009

Peti vyzivy mi porobila svokra a ovocko chcem robit doma, samozrejme ked bude cas.Ked nie kludne kupim aj nieco hotove.

babulka123
autor
29. sep 2009

ahojte.. musim sa pochvalit.. spali sme od pol10 do pol 6... ze aka paradaaaa

mici11
29. sep 2009

Babulka super, kraaaaaaaaaaaaaasne spinkala Ninka 🙂

babulka123
autor
29. sep 2009

nooo len maminka sa nevyspala od pol 4 som chodila kontrolovat ci vobec dycha.. heheheh
normalne rozmyslam ze jej nejako postuniem ten rezim ze bude chodit spavat o 9 vecer..
lebo ked chodi oikolo pol 8 tak potom je skoro hore.. hehehe

mici11
29. sep 2009

Babulka skus jej posunut rezim , mozno to pomoze 😉 U nas je to jedno ci ide Samko spat o osmej, deviatej, ci desiatej vzdy vstane okolo 6:00. Tak hodavam spinkat radsej uz o osmej 😉

babulka123
autor
29. sep 2009

heheh spravne.. ja rozmyslam ze mne to aj tak v podstate vyhovuje, radsej nech ide o 8 lebo potom mam aj ja viac casu na MK.. heheheeh ale nie, ja som taka ze o 10 max 11 som tvrda, a to by som asi nemala cas ani na nic vecer, radsej nech ide o 8 a mozno si to predlzi.. uvidime..