Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

veam
5. nov 2009

Floskula tam uplne dole,posledna veta je ze min.vymeriavaci zaklad je...tam ti to malo pekne vypocitat...mas? 😅

floskula
5. nov 2009

ano, to vidim. a to je akoze moj vymeriavaci zaklad, z ktoreho by sa to pocitalo? a ten maximalny sa tyka koho?

janula13
5. nov 2009

ahojte, boli sme na klbikoch, jadierka este nemame tak zase o 3mes...neva..

Tvojka oni ked posles objednavku ti poslu mail so sumou v euracoch, aj ja som to isla riesit a prisiel mail a bolo poriesene...

Mici vyzera moderne a je pravda ze je pre deticky ze by mala byt stabilna,a le na mna tak veru neposobi...ale cena je dobra...

Dnes zase varim ja, hodila som co som mala...brokolicu, zemiak cuketu, len dracici spia, uz pretahuju, ale nechsa vyspia, tak som zvedava, ale na desiatu si smlsli bananovu vyzivu a zase aj mlieko, niet divu ze hned nalozili ..vam sa nepokakaju, po prikrme a mliekU?

Ozaj a vzdy ked papaju vyzivu tak im vybehnu take male fliaciky na tom istom mieste, aj som to vravela dr, ze ci to nie je alergia ona ze nie, ze to by mali okolo pusy a svrbelo by, no neviem...uzvidim co sa stane ked nedam jablko ale cistu hrusku...

Poi mala je krasna baculka a super nahodena..
idem okuknut nausnickovu ninku,ked uz tak trpela pre krasu...

mau akolko oleja, ja som dnes dala len tak za par kvapiek...
a veam myslime na teba,,,nemas ty len vysoky tlak tam zo stresu?

zdravim vsetky, idem varit 😀 myslim aj pre nas starych 😀

petkaerdal
5. nov 2009

tvojka,hore vlavo si kliknes bud na cesku alebo slovensku verziu a mas ceny v eurach 😀 ,aj ja som to najskor prepocitavala,az potom som si to vsimla 😀

veam
5. nov 2009

Floskula to neviem koho sa tyka ten maximalny...netusim

Janula ja mam fobiu z lekarov asi ... 😀

Tak som doma z monitoru,vsetko je ok,tak sa vytesujem,neviem co to malo vcera znamenat...tak teraz len cakat ci porodim a ked nie,tak v pondelok nastupujem 😀

jvo
5. nov 2009

poi ano ta ciapka je z HMka

emka1
5. nov 2009

ahojte kocky,

ahoj veam - s tym krvym tlakom sme na tom rovnako, vzdy ked som u doktora a sestricka mi meria tlak, tak mi hovori, ze mam vyssi tlak, ja na nu pozeram, ze ako je to mozne, doma si stale tlak meriam a mam stale nizky 100/60 ... tak mi to vysvetli, ze co to ma byt 😖
Vidim, ze si stale kinderko, ale aspon mas dobre spravy z poradne, ze krcok zacal pracovat, a snad sa uz coskoro nieco udeje, lebo vsetky sme tu na ihlach 😀

... ja mam tiez dobre spravy 😵 : boli sme dnes s drahym na morfologickom utz. u Dr.Cunderlika, vsetko nam popozeral, vsetky organy, rucicky, nozicky, zaludok, srdiecko, oblicky, vsetko je tak ako ma byt, aj termin porodu mi zatial sedi. Zo zaciatku tehu sme boli trosku mensi aj o 3-4 dni, ale uz to dobiehame 🙂.
No a sprava na zaver ..... budeme mat slecnu 😵 😵 😵 .... velmi sa tesiiimeee, snad jej uz pipik nenarastie.
Huraaa, mozeme konecne zacat kupovat vybavicku 😉

mauzos
5. nov 2009

floskula vymeriavaci zaklad je tvoja hruba mzda za rok 😉 Maximalny vymeriavaci zaklad maju ti, ktori maju vysoke prijmy, alebo maju viac zamestnavatelov a scitavaju sa im prijmy.

Emka gratulujem k princeznicke a tesim sa, ze je vsetko v poriadku 😵

Petka ty si aka sikovnica, ja som si to prenutie na eura vobec nevsimla 😀 😀 Ale ja som s nimi komunikovala cez mimibazar a tam maju ceny v euracoch 😉

Mici ta stolicka je suprova, ja som tiez po nej poskulovala, len presne ako tebe sa mi nepozdava stabilita ☹

mauzos
5. nov 2009

Jani, ked im varim na dva dni, cize 4 dvojdecove davky, tak davam 1 polievkovu lyzicu oleja. Neviem presne kolko sa ma davat, ale zhruba tak to mam v receptoch. Skusim to niekde pohladat na nete 😉

mauzos
5. nov 2009

baby tak som sa docitala, ze pri prvych prikrmoch, ked este babo spapa len par lyziciek, sa ma zacat par kvapkami a postupne zvysovat ako sa zvysuje davka prikrmu. Na celu davku by mala ist 1 kavova lyzicka. No takze som sa celkom trafila 😝

mici11
5. nov 2009

Ahojte,

No zrejme sme sa rozhodli, ta prva stolicka vyzera perfektne, ale ani drahemu sa nezda moc stabilna, vyhravaju tie druhe, Peti tie si objednavala? A ktore to ma Mau? Nejak sa neviem vysomarit 😅 😀

Mau aky olej teda mozem davat, bezne pouzivam raciol, to asi nie? Takze olivovy alebo?.....
Floskula ahoj 🙂
Emka ahoj, ze aj nakuknes 😉 a gratulujem k slecne 🙂 🙂 🙂
Babulka Ninke nausnicky velmi pristanu. Na bolest si uz asi nespomenula,ze?
Veam som rada, ze je vsetko ok 🙂

mauzos
5. nov 2009

Mici ja mam presne tieto oranzove Fabule 😀 http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=523814 Tu vychadzaju 70 a u nas od 100 hore 😉
Olej moze byt olivovy, alebo slnecnicovy, neviem ci aj nejaky iny rastlinny, este to nemam take premakane. Ja davam zatial ten slnecnicovy alebo olivovy alebo maslo

Babul vsak az teraz som si vsimla, ze Ninka aka je fesanda vynausnickovana 😵 Ako ste dopadli s tou zapalenou ruckou?

petkaerdal
5. nov 2009

emka,tak gratulujem k dievcatku 😵 ,super,prevlada tu babinec,tu bude bitka o chalanov 😀

mau,ja som si to tiez najskor nevsimla,uz som ti isla pisat,ze kolko to je v eurach,lebo som si to nevedela preratat 😅 ,ale bolo mi trapne a potom mi padli oci na to,ze sa da cela stranka dat do slovenciny 😀

mici,ja som objednala jednu tu tukan a jednu tu lev,v sobotu si idem po ne,potom ti mozem povedat,ci budem spokojna a mau ma fabule 😀 tie oranzove 😀

petkaerdal
5. nov 2009

no a mici,idem sa pochvalit,ty si bola moj vzor pri chudnuti,takze mam 53 kilo 😀 😀 😀 baby ja som iny clovek 😀 z porodnice som sla,ako 75 kilova 😀 za 5 mesiacov som na 53kg,pochvalte ma 🙂

mici11
5. nov 2009

No konecne to chapem s tymi stolickami 😀 , dnes som ako vymleta 😀 den blbec.....zacal s cerstvo uvarenou a vzapeti vyliatou kavou.....dalej ani nepisem
Oki Peti daj mi vediet ako si spokojna, objednam az potom. a Mau ty si spokojna, ze? Inak suprove ceny, ozaj.
A Mau dik za rady, skusim tak ako ty pises, predsa si skusenejsia 🙂 😉
Peti si velka sikovnica a este k tomu aj stihlunka 😉 🙂 ja mam 52, ale ja som nizsia ako ty, takze ty si lepsia. Este raz klobuk dole, ja som sla do porodnice 66, z porodnice 60 po necelom mesiaci 53 a toto kilo neviem kedy sa stratilo ale hlavne, ze je prec 😀 😀 😀 A uz som spokojna, uz nemusi ist nic dole 🙂 😉 , ale ani hore 😀

mauzos
5. nov 2009

no Peti teeeda ty si ale sikulka, aj si sa namakala, ale stalo to za to 😵 Super, chvalim ta veeeelmi 😀

janula13
5. nov 2009

petka chvaaalim, ved si ako prutik, tak uz by snad aj stacilo...u mna na pocudovanie stale 51kg a pred tehu 47-48, ale obleciem vsetko, tak pohoda, ved ja som chcela aby mi nejake kilecka ostali 😀 Peti ale fakt, ved ja som predpokladam nizsia, mam len 163cm, a teda chuda som jak vyzla...tak uz nechudni, ved vyzeras ako taka 18tka 😀 budu si mysliet ze si ich sestra nie mama 😀
petka ten tucan sa aj mne pacil, obre si vybrala 😀
Emka blahozelam k zienke v brusu...
a veam tesim sa ze dobre spravy tak zaselen cakat a cakat...

mau dakujem za odpoved, no moc si neposmakli, matusko papal pekne a jakub vystrajal, najprv mlieko a az potom spapal...kedy to uz bude bez mlieka a tak aby sa najedli?ani ja na to nemam trpezlivost, ved co to trva kym zjedia aspon tych 100g, boze a ze 200...a tie nervy niekedy, furt rozmyslam ako na nich , niekedy pohoda spapaju vsetko a pekne a nniekedy rev a nervy... 😝

petkaerdal
5. nov 2009

dik baby,namakala veru,ale najmä som upravila stravovanie a kila sli same dole..no ja som otehu ako 64 kilo,do porodnice som sla ako 82 ,odtial 75,za 7 tyzdnov som bola na 64 no a doteraz na 53..
mici ,tak nechudni,to este kilo mam ist dole? 😀 😀 ale nie,uz stacilo,len zvazujem,ze co teraz 😕 ako sa udrzat 😀

a teraz dalsi ciel,prestat fajcit,mau pridas sa??? 😀 😀

janula13
5. nov 2009

a mne sa pacila velmi tato, chcela som ju namiesto tej fabuly, alezmeskala som sancu, ale ktovie aka je nazivo, mozno nie az taka super ako sa mi zda...

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=104...

mici11
5. nov 2009

Jani aj ja mam 163 cm 😀
Peti, Mau fajcite?

janula13
5. nov 2009

Micka ja viem, pamatam si, ze si taky drobec ako ja 😉 ja nefajcim 😉 idem hajat, dobru zienky, nocna sichta caka..vy sa aspon dobre vyspite 😉

petkaerdal
5. nov 2009

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=144...
Jani,ja som chcela povodne tuto 😀

ja mam 169cm,som tu najvyssia? 😀

ja ano,ja som sa k tomu vratila 😠
no ja neviem,ci sa vyspim,odkedy davam kasu z DM ,tak nie,uz nekupim,ani nekupujte,nieje dobra,ze mau?

jvo
5. nov 2009

Peti ja mam 175 ale teda tych kil podstatne viac a na tu tvoju super techniku som zatial dako nemala cas ale snazim sa aspon troska 😉
kocky otvaram diskusiu v com spia vase deticky lebo ja som asi velka macocha a moje dieta spava ako bezdomovec skoro hole nezakryte no hroza 😀
ale nie, mame v spalni asi 24-25 stupnov a spava v overale ked je chladnejsie davam jej aj tielko ale ked ju dam do spacieho vaku tak sa budi a nevie spat a hned ma mokry chrbatik co je uplne spotena, ked na nu dam deku hned je odkopana lebo mava nohami, teraz sice zacala spat na bruchu tak je to jednoduchsie teraz si ju neodkope ale ked ju ma na sebe tak sa budi, ked nie je zakryta tak ma teple rucicky aj cela je teplucka tak neviem ci ju mozem teda nechat len tak ze proste je teplokrvna

janula13
6. nov 2009

huraaa, prvykrat to tu otvaram ja 😀 co vy vsetky spite? 😀 my sme hore od 6.30, noc sa celkom dala, nijake vykyvy,2x jakub, 1x matusko a spi sa dalej, sem tam dudel..ale uz sa to zlepsilo aj nam Tvojka, este tak aby prespali a bolo by..

Ozaj tvojka vy ako s mrkvickou?neboj oni si zvyknu..nasim zrutom chutila hned, boze to skrachujeme ked budu tolko papat, ale nie, nie vzdy si daju, aj vcera s revom, aj ked zjedli..ale spapaju dost mlieka stale, tak priberame..

ozaj z pradne vysledok...jakubko 7,3kg a Matusko 6,8kg 😀 len nechapem ze nikdy neskusa co vedia spravit, alebo sa ma nespytala ci sa prevaluju a tak...vam to robia na poradni?ozaj a odovzdavali ste moc v 5 mes?my ano, no sranda velika odchytavat do skumavky, este m,usime zavolat na vysledok, dufam ze ok...

petka nefajci, ved ked si tak pekne prestala, naco zacinat zase?

ozaj a co vam uz dokazu deticky?nasi sa akurat takdavaju nabok, niekedy sa prevalia, ale teraz skor s tym prestali ale zacali podsuvat nozky a jakub sa toci ako hodinove rucicky...a najnovsie zacal skriekat ako vrana, zistil ze sa da taky zvuk vydat a sranda velika...
ani nozky si este nezuzlu aj ked dvihaju vysoko...

babulka123
autor
6. nov 2009

ahojte, zdravym vsetky... baby takto presne pred rokom som dostala svoju poslednu mrchu...

aaaaa... moja mrska uz spinka vedla mna... boze ako to utieklo... az mi je normalne smutno z toho...

mici11
6. nov 2009

Ahojte,

Peti no k tomu fajceniu, ja som prestala par mesiacov pred tehu ale, ked sme mali pred 3 tyzdnami ten jarmok a boli sme so znamymi vonku, tak som si dala tak rekreacne 😠 par cigariet 😠 😠 , potom nic a vcera ked som mala, blbý den a sestra isla s malym von, tak som sla na balkon s novo uvarenou kavou a cigou 😠 , ale ukludnilo ma to. Ale zacat normalne nechcem, i ked ani toto by som nemusela, ze?Nefajcila som skoro presne 2 roky

Jvo nas Samko spava presne, tak ako ty pises 😉 , tiez mame teplo v spalni, tak ho moc nenaobliekavam. Studeny nie je, tak si myslim, ze je to v pohode.

Jani gratuliujem k otvoreniu dnesneho dna 🙂 . No my berieme moc 24.11. vtedy mame poradnu. Ja som rozmyslala, ze ho trosku posadim na nocnik a nech sa tak vycika 🙂 , ci tak nemozem? A le znama mi vravela, ze existuju nejake sacky co das na pipika....moc tomu nerozumem a neviem si to dost predstavit...opytam sa kamosky, robi v lekarni.
Inak chalani maju pekne vahy, nas Samko ma okolo 6500g. Nam doyna skusa, ze co uiz Samko dokaze na kazdej poradni.
On sa prevali z chrbatika na brusko, sem tam aj naspat, veeeeeeeelmi chce sediet a snazi sa plazit. To vyzera ako ryba na suchu 😀 😀 Nozky nezuzle, ale tiez dviha vysko, ale tio vraj staci az po pol roku, ci 7. mesiaci? Tak nejak....

Samko mrkicka tiez velmi chuti, ale najviac zemiak 😀

mici11
6. nov 2009

Ahoj Babul, no ake pekne vyrocie mas 🙂 😉 Inak ako som si vcera s tebou pisala, ze samko vstava o 4:00, tak dnes vstal az o 5:30, musim to s tebou castejsie preberat, aby dlhsie spinkal 😉

babulka123
autor
6. nov 2009

mici,neni problem . kedykolvek.. heheheh

inak co sa tyka fajcenia, ja som v tom tiez znova... sakra.. ale co uz. mne to chuti a nemozem si pomoct..

jvo
6. nov 2009

mici tak si ma ukludnila som rada ze len nasa nie je taka otuzila 😀 ale nahodou dnes sme mali rekord, spala v tielku a pyzamku to bolo take tenucke tak preto som jej dala tielko a kedze spala celu noc na bruchu tak som na nu dala deku 😀

jani nasa mala sa pretaca na brucho, tam sa otaca dokola alebo cuva takze ju musim sledovat aby neskoncila pod stolom 😀 a podsuva si nozicky pod ritku a ked sa moze zapriet nohami tak sa da na 4 a tam peruje ako havinko no ohromna sranda na nu kukat 😀 nohy si zuzle uz davno a krici hlavne rano z postele 😉

babulka123
autor
6. nov 2009

petka daj navod ako si to dokazala.. prosiiiim ... ja chcem mat tiez 53 kg.. no dobre, mne by stacilo aj 70 kg.. hehehehehhe