Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
9. dec 2009

mici no moja tiez masko 🙂 cela ja 🙂
od 8. mesiaca sa uz tusim moze vajicko, tak asi pre to.

janula13
9. dec 2009

ahojte..

Micka tak nezabralo, noc divocina, ale neva, ako napisala tvojka...zvykla som si, aj ked v noci to tak nevyzera..

poi ja ju spravim-tu tekvicu nad parou a rozmixujem..mnamka a ko pise mau..

ja keksiky nedavam este, naco sa ponahlat, akurat chcem zohnat bezlepkove piskoty, take nedavate...

mici11
9. dec 2009

janulka tie piskoty neviem zohne tie bez lepku, vyraba ich sedita a veaj v coope by ich mali mat. Keksiky co davam su od 6.mesiaca, a davam mu ich do vyzivy a ovocia- inak nezje ☹
No skoda, ze nezabralo, u nas to zatial funguje klop - klop
Poi asi ano 😉
Veam ahojky, inak huggies premium v pohode, ale classic svagrinin maly mal tak vysypany zadok, ze to som este nevidela ☹ , ale kazdemu dietatu vyhovuju ine....

janula13
9. dec 2009

babulka straaasne sa podobate, hlavne pusina..no to sa len tak nevidi 😉 takze mama je u vas ista 😀

veam
9. dec 2009

Mici ano mas pravdu,kazdemu nieco ine vyhovuje,moja bola vyhadzana z pampers newborn,este chcem vyskusat tie huggies premium a tesco zelene,potom sa rozhodnem pre niektore,teraz to striedam...vy na akych ficite teraz?

babulka123
autor
9. dec 2009

janul.. dakujeme..

mici11
9. dec 2009

Veam pampers active baby, sleep and play(pred tym ich prekakal, teraz je to uz v pohode) 🙂 , alebo tesco zelene

janula13
9. dec 2009

ahojte my stale na pampers, ale mali sme aj tesco..veam keby chces, balik mi ostal 2, a mala som jednu vzorku huggies premium a vyzerala dobre, tak mozno skusim ked budu v akcii..

veam
9. dec 2009

Baby pridala som 1 foto malej.

babulka123
autor
9. dec 2009

veam.. kraaaaaaasna je..

mici11
9. dec 2009

Veam je naadherna 🙂 😉

tvojka
9. dec 2009

ahojte,

no my sme včera obedovali zemiak,tekvicu a mäsko a Sári zjedla cca 50ml,Eliška 30ml.Tak som sa tešila,že ich nenadrapuje hned po prvej lyžičke,až som sa o pár hodín dotešila.Sárinka zas začala zvracať a opakoval sa rovnaký dej ako minule.Už som si teda istá,že zemiak jej nesedí a tak som s ním skončila 😠 .
dnes sú bez zeleniny,práve im varím na olovrant jablko,zahustím osemzrnnou kašou a bude.to im chutí.

noc ako u Janky,katastrofa,teda aby som nekrivdila Sárinke,tá papala len raz a potom ráno po 6h,ale Eliška je hore každú chvílu a plačéééé.Prevráti sa na brucho a reve,ked ju otočím a dám dudel,tak mi zdrapí ruku,aby som jej neušla a hrbím sa nad postielkou 15 min,kým zaspí...A neviem kolko krát som ju kojila,už to asi nerátam... 🙄

Veam,malá je krásny Mikulášik 😉

Zdravím vás všetky,cmuky

janula13
9. dec 2009

😀 tvojka ty si moja partacka 😝 😀 bohuzial...hadam sa raz vyspime...
inak dnes som nebola ukazkova, nestihla som a ani som nejak nemal co spravit na prikrm, ale kupila som a zistila ze zmastia 200g kazdy a rano 200g vyzivy,. krmim z jednej misky a myslela som ze je to menej ale podla toho kupovaneho som zistila ze zmastia dost 😀

janula13
9. dec 2009

ozaj a aby som nekrivdila tym nasim lenivcom, kubik sa uz pervaluje a posuva cdesnym sposobom vyse tt ale matusko sa prevali len ked ten kustik donho pinknem, ale ten sa mi posledne dni vala naopak z brucha ho najdem na chrbte 😀

veam
9. dec 2009

Baby dakujeme za komplimenty 😀

janula13
9. dec 2009

mici tie preklepy robim samoska len kvoli tebe 😉

babulka123
autor
9. dec 2009

janulka.. sikovnici.. u nas sa ninka vala z chrbta na brusko uz sikovne.. ale problem je v tom ze sa jej to nepaci {pobyt na brusku} tak jaci.. a takto je to cely den.. uz aby vedela sa otocit spat..

mauzos
9. dec 2009

veam mala je rozkosna Mikulasica 😵

Mici ano normalne uvarim alebo naparim tu tekvicu a pomixujem.
Pointka ta tekvicka je vyborna aj samotna, alebo so zemiakom a s mlieckom ako pisala Mici. Ale kludne mozes aj s maskom a inou zeleninou pokombinovat, nasi mi ju zatial neodmietli s nicim.

pointka
9. dec 2009

mau a varite/peciete/dusite ju? kolko asi? v zivote som to nerobila.

mauzos
9. dec 2009

poi, kym nezmakne, vyskusas vidlickou. Vacsinou ju parim ked robim samotnu a ked s masom, tak varim v hrnci. Inak ja tekvicu tiez nejem a predtym som ju nikdy nerobila😀

janula13
10. dec 2009

dobre ranko....

no ja zase"vyspata" este si aj budicek dali od 6, ale neva aspon mi budu spat naraz, nemam rada ked to potom pocas dna dolôadujem a nemam rada ked spia kazdy inokedy...

Babul, ved ja netvrdim ze sa Kubikovi na brusku paci, sa smejem niekedy svihne sa na brucho a jeduje sa...ale normalne to tobbre znasa ako kedy...no idem, grgat treba... 😝 malym nie mne 😀

mauzos
10. dec 2009

ahojte 🙂

Jani neboj, za chvilu sa im bude pacit len na brusku ako nasim. Dam ich na chrbatik, ze ich idem prebalit a v tej sekunde su na brusku 😀

Kde ste dnes vsetky? 😢

vierka
10. dec 2009

ahojte baby 😀

no konecne mam cas po tych vsetkych behackach 😀
takze dnes u zubnika, zub sme nechali otvoreny, nemoze mi s nim teraz ked som dve v jednom nic robit, ale je to uz podstatne lepsie... dal mi termin hned na februar po porode, ze to musime zrontgenovat a uvidime ci ten zub bude musiet ist von, alebo aky je tam problem 😅

dnes sme mali aj poradnu - ukazkovy tlak, vsetko v poriadku, som uzatvorena ako pevnost boyard 😀 ze krcok mam 1,5 cm a ze je to na tuto dobu tehu tyzdnov v norme, tak neviem, este nikdy som nebola tehotna, ale ked doki tvrdi, tak mu budem verit 😀 doki ma uz odporucil na poradne do nemocnice, tak si tam zajtra budem volat, aby ma na nejaky den objednali, ale pocitam s tym, ze tam budem chodit od buduceho tyzdna kazdy tyzden 😀

veam - tak potom Pegy pozdravuj 😵 a malinka je naaaaaadherna 😀 aky krasny mikulasky look ma a ten pohlad 😀 no bohova je 😀

petka - ja som si hned myslela ze sa hras 😀

janulka - jasne, tie tvoje husenicky im tam pekne vytru zrak 😀

emka - no ja mam oficialne MD az od soboty, tak neviem este ake je to uzivat si MD... zatial si uzivam len obycajnu dovolenku... a neboj sa, pekne pojdes na MD v 34 tyzdni ako sa patri, netreba robit dlhsie... treba potom pekne odpocivat, pekne si vsetko chystat a uzivat si posledne bruskove kopania a stikutky, lebo je to nadhera ked sa v tebe ten maly zazrak hybe 😀

no a co sa tyka prikrmov, tak to vam moc neporadim, ked to dieta bude po mangelovi, tak sa obavam toho ze nic ine okrem masa ani chciet nebude 😀 😀 😀

babulka123
autor
10. dec 2009

ahojte, Ninka dnes tlacila kombinaciu ze mrkva, zemiak a cvikla.. pridam potom foto.. to ste mali vidiet ako to chalovala.. ako dospela.. normalne krasne otvarala usta.. zjedla toho pozehnane.. sikovnicka moja mala..

mici11
11. dec 2009

Ahojte,

No teda Babulka mala ti zjedla cviklu???? No zlata je, inak pekne fotky na FB 😉

No ja som tolko rozmyslala nad tymi stolickami, ze som objednavala az neskor a oranzovu uz nemali, myslim tu fabulu, tak som objednala tu zlto - pistaciovu a vcera prisla a je perfektnaaaaaaaaaaaaaaaa, Samko v nej rad sedka 🙂 , aj sa tam zahra, tak sa vytesujem.
Dnes som s nim bola prvy krat na cviceni na fit loptach, velmi sa mu tam pacilo, ale fakt velmi. Je rad medzi detickami, ako som zistila. BUdeme tam chodit do februara, dovtedy trva kurz a v marci zaciname chodit na plavanie. Aj nato sa velmi tesime.
Inak dnes odchadzame do BB k svagrinej na navstevu na cely vikend, tak neviem ci nakuknem, mozno az v nedelu vecer. A vedla nich je take wellnes tak sa tam ide kupat aj so Samkom, som zvedava ako sa mu to bude pacit....

Aj u vas tak hnusne prsi???
Peti ides na SK?

janula13
11. dec 2009

babulky co ste mi pisali cez FB dakujeem za gratulacie ste zlaticka 🙂

no ja prave oslavujem tak ze kubko neche spat, tak som to vzdala a dala ho do lehatka, nech si cuci na telku,nemala som na to nervy...co uz..tak dufam ze sa unavi a zaspi...Tvojka aj ja dufam ze sa raz vyspime..obe 😀

krasny vikend babulky...my chceme ist zajtra na vianocne trhy..

Micka aj my mame tie zeleno zlte fabuly..myslela som ze tu budem jedina medzi tymi oranzovymi 😀

vierka
12. dec 2009

caute baby 😀

tu sa tusim nieco oslavuje 😕 Janulka - tak dovol aby som sa aj ja pridala ku gratulaciam, zelam vsetko len to naj 😀

no a my mame vybavenu MD, takze uz ododnes som platena za to ze som doma 😀 😀 😀 a prva navsteva v poradni v nemocnici nas caka 21.12. 😀 😀 😀

jvo
13. dec 2009

caute kocky no tu to zije 😀 asi tym zmrznutym vikendom...
niektora ste pisali ze vam drobec nepapa ovocie, cim ho potom nahradzate lebo u nas je to podobne sem tam spapa banan ale nic ine nechce ani vyzivu s keksikmi ci uz je zo 100% ovocia bez cukru alebo lacna prisladena ☹ tak neviem co jej mam davat na olovrant....

pointka
13. dec 2009

jvo, ja mam ten problem, ale riesim to kasickami roznych chuti (aj bananovu, aj ovocnu), alebo keksikovym mlieckom. To mi zje, ale inak hlavne zeleninu a MASO! 🙂

jvo
13. dec 2009

no tak dako to lepim aj ja len zacina byt objedena aj tych keksikovych kasiciek ☹ no a masko so zeleninkou spapa hocijake uz som rozmysla ze jej dam na olovrant cistu zeleninku...no ved nieco vymyslim budem skusat dalej, ale som rada ze nie len nasa neje ovocko 😀