Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
12. júl 2009

petka.. su uplne roztomile..

petkaerdal
12. júl 2009

dik babul..ako sa mas tehulka? kedy ides rodit? 😀

mauzos
12. júl 2009

peti uuuzasne 🙂 a to oblecko, waw 😵

super si kupila tie vajicka, ja som myslela ze ktovieaku dobru cenu som nasla 😀 😀 Uz som nasla jedno ale ine na inzerat v Kosiciach, musim najst este jedno nejake 😖

mauzos
12. júl 2009

vsak 22-eho, ne? 😝

jani ako prezivas posledny den s pomocou? uz sa psychicky pripravujes?

petkaerdal
12. júl 2009

jaj,zabudla som,ze 22 😀

mau za tu cenu su fakt dobre

ty si nemala este autosedacky kupene?

petkaerdal
12. júl 2009

konecne som zlozila aj druhu postielku,tak dneska bude spinkat uz kazda vo svojej...

normalne sa nudim,nemam tu baby,som sama,sedim na balkone a popijam si vinko 😀 😀 😀

babulka123
autor
12. júl 2009

nooo ja keby som mohla tak aj hned.. uz mam toho dost..
ale este to do toho 22 vydrzim a okrem toho aj tak sa bojim ako cert.. heheheh

a nudim sa aj ja.. marek je este stale na rybach, mam navarene, spratane, rozmyslam ze idem zehlit .. ale sa mi nechce.. a zacina ma boliet hlava.. mrcha..

petkaerdal
12. júl 2009

babul a to si predstav,ze my sme mali v brusku 2 babätka,ako nam bolo 😝

zehlit ? v takom teple? ja nezehlim 😝

ja mam veget,robim si disko doma 😀

babulka123
autor
12. júl 2009

praveze to chcem stihnut este teraz.. cez tento tyzden ma byt 35 stupnov..

babulka123
autor
12. júl 2009

keby som sa aspon tak nebala..

petkaerdal
12. júl 2009

nebala ? a coho sa bojis?

babulka123
autor
12. júl 2009

cisaraku.. cim sa to viac blizi tak zacinam mat vacsi strach..

petkaerdal
12. júl 2009

ale neboj sa,boli to ,to je fakt,ale prezijes...ako my vsetky 😀 a stoji to zato..nemysli na to

u mna to prislo super necakane ,az prekvapko ,z minuty na minutu a behom hodiny boli male tu 😵

babulka123
autor
12. júl 2009

no sak uvidime..

petkaerdal
12. júl 2009

uvidis,ale neboj ,zvladnes..prvy den bude najhorsi a potom to uz bude dobre

no co zehlenie?

babulka123
autor
12. júl 2009

noo sa odhodlavam.. teraz som pustila pracku...
uvidim.. este chvilku pockam

petkaerdal
12. júl 2009

ja som trosku upratala narychlo a cakam kamosky

aj tam mate tak hnusne teplo?

janula13
12. júl 2009

ahojte, tak ja uz mam upratane, dnes som dokonca aj podlahy umyla, lebo tu bola na skok mama a navarila a ja som vyuzila chvilu...nasi darebaci spali tiez obaja do 3 rana a potom do pol7, tak sa dalo a potom potiahli do deviatej, jeden na mojom hrudniku a druhy s mm v posteli...
dnes sme mali zase navstevu aj vcera, uz mam trosku dost tych navstev, to som si vravela ze do tych 6tt chcem pokoj, no a co uz vsetko absolvovali..ic
inak matusko to ma stale rovnake, stale mu davam lieh a na to som vcera kupila holtovu mast, ale nie je to zatial ani lepsie ani horie, aj to je dobre..stale dumama ci su to potnicky, ale hadam vydrzime do stredy, ideme na poradnu a prevazenie a aj v hlavicke ma take suche miesta aj nad obocim a vcera sa to zjavilo aj kubkovi, je to vidno len ked su mokri, netusim co to je, zatial im to len zvlhcujem eucerin mlieckom...
a matusko dnes zase hodil sablu, ale co uz, asi nezapasovalo a mozno negrgol, krmila ho mama a nevie povedat ci to bol grg..a chudacik teraz v takych nekolkominutovych intervaloch strasne placka, asi kolika ci krce, chudacik, cvicit s nim nechcem kedze je napapany...
ozaj baby vy kde mate malych ocs dna?lebo nasi su cely den v lehatkach v obyvke, su vyzdvihnute ale rozmyslam, ci im to neskodi na chrbticu ci by nemali byt na rovnom, ale zase ten reflux...

mau presne, stale myslim na to ako to zajtra bude, oni su dost umrncani rano a ci to zvladnem, spekulujem nad tym krnenim, ak budem jedneho po druhom, tak to dlho trva, ale zase odgrgnut musia aj pocas papania, hlavne matus, aj ked nie vzdy sa mu zadari..ty ako vies ze potrebuje grgnut?ja ho proste len dam, neviem ci potrebuje alebo nie...

petka super, tak uz mas lepsie noci, aj my mavame ako vidis, ale raz hore raz dole...tiez sa zadaria tak 2 do tt..
babul, tak budem na teba silne mysliet toho 22 😀
micka tebe je, ale doprajem ti, a veru aj ten dzusik je fajn, ja si dopriavam pivko, alebo vinko ako petka na balkone ked sa da...
sila ti nasi su fakt dohodnuti, kubko spi zase a matusko vrndzi a dudre si...teraz sa vyvaluje na hracej deke..

mau idem zhanat ten kolotoc na baterky a s dialkovym, ale nechcem novy, ale z druhej ruky..

janula13
12. júl 2009

a este baby vcera som bola v auparku v mothercare a su tam suuuper veci za super ceny, dokonca lacnejsie ako v tescu,, ja som nakupila za 40eur a toolko super veci, napr set, rifliky, mikinka a kosela za 4 eura, no uznajte..mici...no nekup to...alebo 7 bodyniek za 4eura a ake peknucke a kvalitne..a aj nababule tam maju krasne vecicky...

mici11
12. júl 2009

Ahojte, ved ano aj dzusik je velmi fajn, hlavne ze som posedela so vsetkymi nasimi znamymi. Som sa zabavila. Oni vsetci uz maju 3 - 4 rocne deti, takze oni uz mozu zahyrit, ale nevadi ja si uzivam svoje babatko. I ked trosku odreagovania mi velmi dobre spravilo. 🙂 😉
Peti baby su kraaaaaaaaaaaaaasne 🙂
juuuuuuuuuuuuj Babulka ty to uz mas ozaj za par 🙂 😉 Takze 22-ho??
Janulka ja mam maleho na striedacku v lehatku a a na sedacke na rovnom, alebo v postielke.Tak aj ty si dobre nakupila, oplatilo sa 🙂 😉
Mau ano pekne prespi, tiez sa divim, ale som rada. Ale cez den je kazde cca 2 hodky.

babulka123
autor
12. júl 2009

mici .. keby to bolo toho 22 uz by som sa aj potesila.. kazdy vecer mi tvrdne brusko , uz az tak bolestivo a nic..
nevladzem uz skoro vobec nic, nieco spravim a musim si lahnut.. zajtra musim ist k dr. lebo som dostala predpisane zelezo.. neviem preco ale sak ok.

uz nech je stvrtok , mam poradnu a kedze ma uz tak veeelmi boli cely spodok tak by som tam najradsej aj ostala.. uvidime..

petkaerdal
13. júl 2009

ahojte,
kde ste vsetky?

tak tato noc bola prva najlepsia,papali sme 3 a potom o 7.30 ,super...
poobede ideme k dr.uz sa tesim na tie vahy 😀

mauzos
13. júl 2009

ahoj peti, ja uz som tu nakukla 😉
super, krasne ste spinkali ... uz to bude stale lepsie a lepsie v noci a horsie a horsie cez den 😀
som zvedava na vahy 😉
moji klasika, prespinkali celu noc, o siedmej sa napapali a odvtedy nie a nie zalomit. Sedim pri nich, zabavam ich, snazim sa ich unavit a nic, su zivi az az 😲 A ja mam tolko naplanovanej roboty 😠

veam
13. júl 2009

Ahojte mamicky a tehulky...

Petka no vidis,ja som ti hovorila ze sa dockas kludnejsich noci...Male su suprove v tych novych obleckach,kde si nakupovala?

Mau ja len pozeram ako ti tvoji chalosi rastu,a jeden sa uplne podoba na teba,su zlati...

Babulka drzim palce a tesim sa na novy prirastok... 😀

vierka
13. júl 2009

caute babulky.. ja som sem cez vikend ani nestihala ist... v sobotu som zavarala marhulky a potom som bola na oslave a vcera som varila, potom sme isli kolegyni na dom a potom som do pol jedenastej piekla cucoriedkovu tortu do prace 😝 😀
dneska som po tyzdnovej dovolenke opat v praci, tak to tu postupne rozdychavam 😀 😀 😀

a dneska rano som si zaviedla poslednu tabletku utrosuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

veam
13. júl 2009

Vierka to mas super ze uz nemusis brat utros,ja som si zase vcera zaviedla poslednu tabletku candibene...

Dnes by som chcela ist do TT na taky maly nakup,tu u nas nemaju skoro ziadne pekne detske veci,tam snad nieco najdem,chcela by som este kupit perinku-zavinovacku a deku.

vierka
13. júl 2009

veam - tak to je super, dnes je tusim taky poslednotabletkovy den 😀 😀 😀
no ved hadam nieco v TT zozenies, ja som uz nejake veci aj podostavala... ale zatial to este neriesim, je casu a vela veci dostanem od segry, tak budem dokupovat uz len to, co bude chybat...

petka - videla som malinke na pokeci, jake su krasnuckeeeeee a velikeeeeee.... na tych prvych fotkach take drobatka a teraz uz velke baby, za chvilu sa mozu aj vydavat 😀 😀 😀

petkaerdal
13. júl 2009

mau a ako to zvladas ty,kde to je uz horsie a horsie? ako sa s nimi hravas? ako zabavas?

veam,v HM som kupovala

Vierus,super,konecne bez utrosa 😀

veam
13. júl 2009

Vierka aj ja som kopu veci dostala,uz nepotrebujem skoro nic,ale musim mat aj nejake nove veci,ked pojdeme do poradne alebo niekam na navstevu...

Petka a kde vsade su tie HM obchody?my tu take nic nemame...uz som videla vela krasnych veci z HM

petkaerdal
13. júl 2009

co ja viem veam,tak v Ba je asi v auparku,inde neviem,ja to mam tu u nas,ale inak nic moc vyber,akurat toto bolo