Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
16. júl 2009

to tu dnes nikto nie je na pokecanie? A ja som vyspata, schrupla som si poobede s krpcami, ked sme mali burku 😒

janula13
16. júl 2009

babulka super cisielko, blahozelam a tesim sa na prcka..pobal tasku..

baby nadherne fotky, musim aj ja nieco pridat..neni casu...
mau dobruuuu

mauzos
16. júl 2009

jani tak predsa si neodolala a precitala si 😀 😀
tak dobruuu, s vami dnes nie je ziadna rec, musim si najst nejaku temu, kde to este zije 😝

babulka123
autor
16. júl 2009

ahojte, takze dnes sme dopadli tak ze vsetko je ok, mame cca 2680 g.. a na planovany cs musi bbyt dokonceny 38tt takze porod najskor 1 augustovy tt... dovtedy ma sice asi rozhodi ale nejako to uz vydrzim.. cmuuk

mici11
16. júl 2009

Ahojte,

Ja som taka unavena, ale este som si vas docitala. S malym chodim von aj doobeda aj poobede a teda fakt vela pochodime. Paci sa mu v kociku velmi.
Babulka takze prvy augustovy tyzden? Ved to uz nejak vydrzis. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ale uz som velmi zvedava ze co budes mat 😉 ☹
No ja spavam az vecer, poobede sa mi neda. Chodim spavat okolo polnoci 😒

Dobru nocku

petkaerdal
17. júl 2009

Ahojte baby
tak my sme to dneska vyskusali,ze sme Selin nezobudili na papanie,lebo uz posledne dni sa vzdy len Aylin budi prva a ona mi prespala do 5 😀 😀 😀 😀 ,ale vcera papala o hodku skor o 21,tak ak dame o tej 22, a potiahne do rana,bude supeeeer,uz budeme len Aylin krmit v noci 😀 😀

petkaerdal
17. júl 2009

mau,mne sa vcera tiez nechcelo spat,ale nejak ti to blbo,tak som zmizla 😀

a neodchadzaj do inej temy,ja mam casuuu dost ,potom sa tu budem sama nudit 😀

vierka
17. júl 2009

dobre ranko baby 😀

ako ja nemam problem zo samej seba si robit srandu, ved apon to ide vsetko lahsie... a ja sama sebe hovorim ze BlonDZka 😀 😀 😀 takze pohoda a verim, ze Veam to tu bude tahat so mnou a nebudem za blond-dementnu sama 😀 😀 😀 ja tiez zabudam riadne, teda hlavne vcera, zabudla som aj to co som drzala v ruke 😀 😀 😀 proste den, ze som vseeeeeeeetko kazila, baby mali zo mna v praci srandu 😀

babulka - tak ti si ne kinder SURPRISE, nas budes este dva tyzdne natahovat 😀 ale to nevaid, hlavne ze je vsetko v poriadku a babatko pekne rastie 😀
a povedz mi, ako zena dokaze vydrzat 40 tyzdnov bez toho aby vedela co sa jej narodi??? akoze ja som trpezliva dost, aj som vydrzala netestovat a cakat na krvne testy, ale toto by bolo asi vazne privela 😀 😀 😀

petkaerdal
17. júl 2009

Vierka,teba som tu uz vykukala
s tebou je sranda velka,to som ti uz vravela,ty vzdy rozosmejes...inak sranda,ze zabudnes aj to,co mas v ruke 😀 😀

vierka
17. júl 2009

petka - no ja uz zarezavam v praci a neviem sa vysomarit z jedneho projektu, tak pozeram do compu ako blazon 😀
no ved vcera, som prisla ku kolegyni a nechavala som u nej nejake papiere a nechala som to tam aj s mojou pisankou do ktorej si evidujem take veci a ona mi potom volala, ze som si ju tam zabudla a ja som ju do telefonu presviedcala, ze to som tam urcite nenechala ja 😀 a ona tak potom - ale je na nej napisane tvoje priezvisko 😀 az potom mi svitlo 😅

petkaerdal
17. júl 2009

dneska uz je piatok,uz budes mat volno..co planujes cez vikend?

veam
17. júl 2009

caute tecinky...

Vierka jasne ze to tu budem tahat s tebou s tou tehu demenciou alebo skor s blond demenciou? 😀

Petka a ty co planujes cez vikend?

vierka
17. júl 2009

dneska budem asi v praci dlhsie, potom sa prejdem po meste a potom ideme s kamoskou na nakupy do Blavy, tak dufam, ze si kupim nieco pekne 😀 mangel odisiel rano na ryby a bude az do zajtra do obeda, tak doobeda upracem, potom ideme odviezt tu postielku krsnej na dom a manzo si tam aj auto umyje u nich... no a v nedelu chceme ist na nakupy do Blavy s manzelom - nejake drobnosti a tak pokupit v Ikei a tak...

a co vy baby???

veam - tak to je super, ze ma v tom nenechas samu 😵

petkaerdal
17. júl 2009

ahoj veam,
ja planujem byt doma cely vikend,v takom teple nic,akurat k svokre pojdeme alebo oni pridu k nam zajtra,inak nic

veam
17. júl 2009

Vierka to by som si ani nedovolila 😀

My pojdeme zajtra asi fandit mojmu otcovi na rallye cross,uvidime podla toho ci pojde manzel do prace alebo nie...a nedela asi taka odpocinkova bude

veam
17. júl 2009
mauzos
17. júl 2009

ahojte 🙂

veam kup si na vysavac, tie su najlepsie. Ja som chcela kupit v lekarni takuto na baterky a sama lekarnicka ma odhovorila, ze nemaju s tym dobre skusenosti. Aj tu na MK co som citala, tak nie su s tym baby spokojne, nic to nevytiahne, zbytocne vyhodene paniaze 😠

veam
17. júl 2009

Mau ok vdaka za radu,budem pocuvat skusenejsie 😀

mauzos
17. júl 2009

veam nemas za co, aj ja som posluchla a nelutujem 😉 Tomi uz bol aj chory, mal sopliky a s tou vysavacovou sme to zvladli za 5 dni.

veam
17. júl 2009

Mau a ta co sa odsava ustami asi tiez neni nic moc,co?

mauzos
17. júl 2009

s tou nemam skusenosti, ale vraj tiez nic moc. No ale podla toho, aky mas tah ... ak mas ako vysavac, tak bude aj taka dobra 😀 😀 Ale treba ju mat ako prirucnu, ak niekam napriklad ides 😉

babulka123
autor
17. júl 2009

heheh Vieerka.. mozno prave preto sa to da vydrzat ze drzim v napati vsetkych.. vies ake je to super.. kazdy uz len caka... hehehehe.. je to uplne ine.. a super... uz vies co to je? nie.. nechceme vediet...cozeeeeee??? najcastesia reakcia.. a je to super..

mauzos
17. júl 2009

babul takze mas dalsie tyzdne k dobru, aby si nas mohla natahovat dalej 😀

vierka
17. júl 2009

babulka - tak ty sa s kor z toho vytesujes ako natahujes ostatnych a smejes sa na tom cele dni, tak ti ani nenapadne trapit sa nad tym co sa v tebe skryva 😀 😀 😀

petkaerdal
17. júl 2009

baby,kde ste vsetky?
tak ja mam uz veget,baby spinkaju..

veam
17. júl 2009

Petka ja som tu,neviem kde sa vsetky flakaju...to mas super ze baby ti uz spinkaju,kedy budu potom papat?

veam
17. júl 2009

A ozaj baby ake plienky pouzivate?teda s akymi ste najviac spokojne?

petkaerdal
17. júl 2009

veam,uz nespia,to sa len tvarili 😖 ...nejak niesu unavene 😀

veam,ja som na zaciatku mala pampers,teraz mam momentalne tesco ,ale inak kupujem tu jedny

veam
17. júl 2009

No skoda,ze nespia...

No pytam sa lebo najviac co som pocula si chvalia pampers a tesco fialove,nevies ake su pampers sleep and play?

petkaerdal
17. júl 2009

co som ja uz vyskusala,vzdy som bola spokojna s plienkami