Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
24. júl 2009

petka baby su uzasne.. pozdravuje aj marek ..ukazovala som mu ..

jvo.. zeby tato bola moja??? mohla by..

petkaerdal
24. júl 2009

veam,tak dobre,ze si dava pozor..

babul,dakujeme,aj my pozdravujeme 😉

petkaerdal
24. júl 2009

inak mas uz dobry pupok,uz porod,nech vidime toho chalaniska 😀

babulka123
autor
24. júl 2009

petka udrzba kompletne spravena.. uz cakam len na to ochladenie a na tu burku a ideme na to .. len ci to bude chalan tak to vazne neviem .. .ale v ramci stavok ani neviem ako to dopadlo.. ale myslim ze viaceri davaju chalana..

petkaerdal
24. júl 2009

tu v nasej teme len ja typujem chalana tusim 😀

babulka123
autor
24. júl 2009

noo pekne.. tak aby som ta neskklamala.. co ???
v augustovkach je to zaujimave.. hehehhe tam to viacere davaju tusim na chalana. z nasich znamych len jedna kamoska a svagor hovoria ze to bude baba tak ja uz neviem ..

a mozno uz preto sosm taka nedockava.. lebo uz to chcem vedeit.. hehehe

babulka123
autor
24. júl 2009

a hlavne vidiet a mat pri sebe .. juuuuuj

mici11
24. júl 2009

No ja som uz tu a kde su tie fotky Peti?? My sme sli okolo 19:00 na terazsu na pivko a az teraz mam cas na konika. Asi tu uz nebudete tak dobru noc.

petkaerdal
24. júl 2009

si tu este mici?

mauzos
24. júl 2009

Babul aj ja som typla babu, tak ma nesklam 😉
Mici vy si teda uzivate 🙂

mauzos
25. júl 2009

dobre rano 🙂
dnes som tu prva. Peti kde s flakas?

tvojka
25. júl 2009

Ahojte,
aj ja som už na príjme,len nejak neviem,čo sa tu udialo,neni moc čas čítať spätne.

Peti,aj ja chcem vidieť fotky!

Mau,postrehla som,že máte ísť k vašim.Kedy idete dovolenkovať?

Babulka,no ja zíram,ty si ešte celá a 38tt??? 😲 😲 😲 Krásne ste to potiahli,už sa teším na malú babulku-tipujem dievčatko 😉

Nám pomaly končí dovolenka,od pondelka sme zas samé,už som si zvykla,že mi stále niekto pomáha...Baby strašne rastú,Sári by sa už najradšej posadila,tak sa dvíha a Eliška sa krúti a vrtí tak,že čakám,kedy sa obrati na brucho.Sú hrozne ukecané a urehotané,vo vani špliechajú o dušu,že som celá mokrá 😵

Janulka,Mici,Poi,Veam,Vierka čaute!!!

petkaerdal
25. júl 2009

ahojte,ja som tu uz bola,ked ty si isto este spala

tvojka,vitaj spät 😉 si tu?

tvojka
25. júl 2009

anoooooo

petkaerdal
25. júl 2009

tak dam fotku,cakaj

tvojka
25. júl 2009

čakám
a dakujem za privítanie 😵

petkaerdal
25. júl 2009

uz som dala

tvojka
25. júl 2009

krásne sú!!!!!!!Na tej fotke,kde sú spolu sa mi strašne podobajú,ale ked sú už každá zvlášť,tak tam vidno rozdiely.Pekne rastú a na ručičkách vidno faldíky ako priberajú.
Kedy dáme to stretko vo FC aj s Jvo a Sue?

petkaerdal
25. júl 2009

ja neviem tvojka,kedy dame,ja sa prisposobim,mne je jedno 😀
dakujeme za pochvalu,priberaju pekne 🙂
su uplne ine ,vobec sa nepodobaju

petkaerdal
25. júl 2009

ako ste sa mali?

jvo
25. júl 2009

ahojte 😵 peti este si sa pytala ze za kolko kupujem bebu tak tu Ha 400g som zohnala za 6 eur a tuto obyc. 300g za 3,33eur ale iba jeden karton(12ks) a uz budu mat iba 2 ta je od 6 mesiacov tak ju budem musiet kupovat bud v rakusku alebo madarsku lebo inak je tu draha

jvo
25. júl 2009

tvojka a aka bola dovolenka a prosim ta ako sa vam podarilo zbalit sa? lebo my ideme 6.8 na 10 dni a uz teraz mam des z toho ako vsetko zbalim a to mame len jedno dieta 😅 inak aj tie tvoje tak rastu? sak my uz mame doma velku babu 😵

mauzos
25. júl 2009

no ale ste akcne 😀 ja som tu od rana ani nenakukla, ze je vikend a vtedy sa to tu nehybe ☹

tvojka kde ste boli? nejak mi to vypadlo 😝 das nove fotecky?
ja sa chystam asi v stredu k nasim, podla toho ako dopadneme v stredu na gastre. Ale dufam, ze nebude problem, lebo ma tu v tomto byte slak trafi z horucavy 😠

pointka
25. júl 2009

ahojte, pridala som foto malej 🙂

vierka
25. júl 2009

no caute baby, tu je to uz tusim riadna typovacka ohladom babulky 😵 😵 😵 ved uvidime, hadam uz kazdym dnom pride rozuzlenie - ved uz kludne moze, ked je v 38 tt 😀

petka - male su nadherne v tych celenkach a ake su z nich uz velke baby 😀

pointka - malinka je tiez krasna a nejaku mate velikansku postielku, ved sa v nej uplne straca 😀

baby, to ste akoze hovorili vazne o tych spermiach (veam, Petka) 😕 lebo mi to stale robime naplno 😅

veam
25. júl 2009

Ahojte...

Vierka ano uplne vazne,spermie obsahuju nejaku latku,ktora vyvolava porod,tak bacha na to... 😀

Poi mala je tiez velmi krasna,zlate deticky tu mate vsetky,ale uz sa opakujem... 😀

petkaerdal
25. júl 2009

ahojte,tak ja som spala do 12,som uplne vycerpana 😖
jvo,tak radsej v At nakupuj,tu je kvalitnejsia

idem,lebo upratujem,varim..vsetko mozne 🙂

jvo
25. júl 2009

peti tak to si si teda zdriemkla 😀 tak dakujem za info a myslis ze ma ine zlozenie? nevies poradit ked zbehneme do hainburgu kde tam nakupime? a kolko tam stoji 600g tych 7-8 eur?

petkaerdal
25. júl 2009

jvo,neviem,ci zlozenie,nemam kde porovnat,aj dorgeria je tu kvalitnejsia,to som porovnavala..
v hainburgu nakupis v drogerii BIPA a tam najdes aj drogeriu lacnejsiu,ako na SK...
a stoji 600 g 7 eur

vierka
25. júl 2009

no tak diky za info baby - budem musiet toho mojho stareho krotit 😀 😀 😀 aj seba 😀 😀 😀